forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:51:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658457 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??  (Przeczytany 151189 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #20 : 2007-02-14, 13:54:58 »

Zofia napisała:

Cytuj
Obiektywny,  o bardzo przeciętnej inteligencji czytelnik artykułu "Za co Wałęsa kocha Kwaśniewskiego" z Przeglądu autorstwa Iwony Konarskiej, z pewnością prawidłowo odbierze nieobiektywność, tendencyjność i złosliwość autorki i zgraji"optymalnych", którzy stoją za tym tekstem.

Oczywiście. I tylko o paszowym jedzeniu większość "oświeconych" dietetycznie dziennikarzy pisze bez ironii i złośliwych uwag... A niemal wszyscy tę papkę łykają bez zastanowienia, szczęśliwi, że nie muszą myśleć...

Cytuj
Celowo, dla ośmieszenia, wygłupienia niezorientowanych przekręcono przysiady na pompki.

O kurcze!... Zofio, chyba trafiłaś w dziesiątkę!  Smile 
Wszak J.K. w wielu publikacjach zaleca w ramach aktywności fizycznej właśnie przysiady...   Cool

Krystyna

P.S.
Ja się domyślałam, że do 50-ciu pompek dodano drugie zero...  Rolling Eyes
A Toan (chyba z przekory   Confused ) jednak pozostawił ten szczegół domysłom czytelników...  Confused
Zapisane
Daniel_dn
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #21 : 2007-02-14, 13:56:35 »

Postanowiłem sprawdzić.
Zrobiłem 600 w 20 minut.

Daniel
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #22 : 2007-02-14, 13:59:52 »

To świetny wynk Danielu, ale bardzo bladziutko wypadasz przy moim Tatusiu Very Happy. Na 10 km pewnie też by cię zagonił Cool
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #23 : 2007-02-14, 18:02:07 »

600 przysiadów w 20minut?

O stary dobry jesteś... bez ironii serio.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #24 : 2007-02-22, 15:01:43 »

A skoro 600 w 20min to cienko przy tatusiu to ile tatuś robi?

Toan a twój tata umie robić pompki na jednej rece albo sie na niej podciągać jak rocky?

A ile ma na 100m?

Biega moze na 1000m?

Jakieś inne wyniki np. kraulem na 50m? 100m?

Dawaj pochwal sie.

Można by zrobić takie zawody.

Dr.Kwaśniewski Michał Tombak Gienadij Małachow Ewa Błąszczyszyn Dr.Hay Dr.Lutz Ewa Bednarczy kWitoszek i Lech Tkaczyk.Aha i Zbigniew Religa obowiązkowo (obawiam sie ze by był na samym końcu Sad ). I mozna też dorzucić kupe innych osobistości związanych z odżywianiem. Ja zamawiam pierwszy bilet! Wpisujcie sie pierwsze 10 osób za darmo.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #25 : 2007-02-22, 16:30:00 »

Mati,
Cykuty Ci kto zadał, czy sam zaeksperymentowałeś?.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #26 : 2007-02-22, 16:50:37 »

Taki twardy jesteś to sam powiedz ile robisz?Na jednej ręce ? No dawaj jedziesz chcemy wiedzieć Smile

hehehe zaraz opękne ze śmiechu... ufffffff ...powietrze nareszcie... oddychaj spokojnie o ku... nie moge heheh.

Wybaczcie Smile
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #27 : 2007-02-22, 16:51:34 »

po prostu takie jaja se robie jak mam dobry humor Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #28 : 2007-02-22, 17:45:32 »

jaja niech  jednak pozostana domena kur,Matti.A z czego ty tak sie zasmiewasz???ßmoze napisz,to i inni sie posmieja.Nie jestem na twojej fali, szkoda ,juz za stara. Laughing
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #29 : 2007-02-22, 18:21:03 »

Doktor Kwaśniewski w żadnej swojej publikacji nie zabrania nikomu uprawiać sportu, oraz ćwiczeń. Każdemu sport może wyjść na dobre. To zalezy tylko indywidualnego podejścia do sportu i ćwiczeń.
Mnie się po prostu nie chce ćwiczyć, to nie znacz, że nie mogę się odżywiać optymalnie.
Prądami  selektywnymi lekarze szafują na wyrost. Nie wszystkim takie prądy są konieczne.
Nie stosowanie prądów też nie dyskwalifikuje  nikogo z żywienia optymalnego.
Ze sportu najbardziej lubię teatr i seks.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #30 : 2007-02-22, 18:59:48 »

Taki twardy ...

Każdy jest twardy do czasu, a później wiagra ratuje sytuację Embarassed Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #31 : 2007-02-22, 21:10:03 »

 Morgano, skoro seks to dla Ciebie sport, to niezły z tego teatr.

   Tomek
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #32 : 2007-02-22, 21:57:06 »

Jedni liczą barany drudzy liczą pomki przed snem.
Dla mnie wszystko jedno co kto liczy przed zaśnięciem.
Jeżeli mało mu  500 - 1000 pompek przed zaśnięciem to niech policzy do 2000 tysięcy
mnie to wogóle nie przeszkadza. Nie kibicuję żadnemu sportowi.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #33 : 2007-02-22, 22:19:15 »

Wiem że to może na zawsze zmienić wasze życie zachwiać waszym światopoglądaem a może nawet niektórych przyprawić o zawał ewentualnie owsiki... ale:postawmy sprawe jasno bez ćwiczeń forma jest do kitu-zawsze. Nam tu chodzi o efekty przy ćwiczeniach co lepsze DO czy inne.

A najbardziej o Jana Kwaśniewskiego ja rozumiem że robi więcej niż i jego 500pompek z lekka...

propagadna czy prawa czy to celowe kłamstwo czy coś w tym jest.Toan broń sie masz szable na gardle ewentualnie nad grdyką (do wyboru do koloru...)
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #34 : 2007-02-23, 08:07:15 »

Zwróć się do autrorki tekstu - ona wie wszystko najlepiej - nawet o mnie, wie lepiej ode mnie  Shocked Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #35 : 2007-02-23, 08:41:56 »

Matii,
w jakim celu udajesz idiotę?
Jakie masz zamiary? Dlaczego pomijasz argumenty i wypisujesz prowokacyjne brednie?
O co Ci chodzi, wal wprost!!!!!
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #36 : 2007-02-23, 12:20:03 »

Skoro zofia nie doszukałaś sie tego o co mi chodzi to pwiem niech ci bedzie.Czy to prawda że Jan K. psudonim... (jest jakiś ? bo nie słyszalem) robi 500pompek z lekka .Ba i to jeszcze z rana. Moje pytanie nie zmieniło sie od 1 postu.

Czyli to nieprawda skoro nieautoryzowane? Toan wszystko w twoich postach...
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #37 : 2007-02-23, 19:16:50 »

Wiem że to może na zawsze zmienić wasze życie zachwiać waszym światopoglądaem a może nawet niektórych przyprawić o zawał ewentualnie owsiki... ale:postawmy sprawe jasno bez ćwiczeń forma jest do kitu-zawsze. Nam tu chodzi o efekty przy ćwiczeniach co lepsze DO czy inne.

A najbardziej o Jana Kwaśniewskiego ja rozumiem że robi więcej niż i jego 500pompek z lekka...

propagadna czy prawa czy to celowe kłamstwo czy coś w tym jest.Toan broń sie masz szable na gardle ewentualnie nad grdyką (do wyboru do koloru...)


Zależy co rozumiesz przez "formę". Jeżeli przebiegnięcie 100 m w 10s to definitywnie tak a jeżeli przejście kilometra w dobe, to raczej nie. Pewnieś już staruszek Matti i brzuch zaczyna rosnąć, hę? Smile

A pięćset pompek w przeciągu 45 min to realne (ja zobiłem 300). Więc nie mozna zanegować, ze doktor Kwaśniewski tak robił (robi) w czasie gdy Ty (ja) pijemy kawę  drapiemy się po tyłku starając się obudzić[/s][s]. Moze zacząć robić pompki?
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #38 : 2007-02-23, 20:25:57 »

chyba niedokładnie przeczytałeś mój pierwszy post..,mianowicie nie neguje że to niemożliwe a pisze że mało prawdopodobne a chodzi mi właściwie czy to prawda?

A mało prawdpobodobne bo czy Jak Kwaśniewski pakuje ostro na siłowni albo robi pompki z zapałem?? Chciałoby mu sie jak ma odmieniać świat odżwyainiem?Sądze zę to drugie raczej i rozważania nad dietą a nie ostre ćwiczenia.Ale wisi mnie to chce wiedzieć czy to prawda czy kłamstwo tej autokri co zreszta już wiem.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jak Kwaśniewski 500 pompek z lekka ??
« Odpowiedz #39 : 2007-02-24, 03:14:54 »

Mati,
już raz poradził Ci tu Bruford, abyś znalazł sobie fajną "narzeczoną" i nie zajmował się "pierdołami" - wypada mi ponowić apel.
Znajdź sobie fajną dziewczynę i ciesz się życiem we dwoje Very Happy Na "pierdoły" - szkoda młodości Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.