Aktualności:

9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.

Menu główne

Szczepienia -za i przeciw

Zaczęty przez sylwiazłodzi, 2007-04-16, 08:57:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

Blackend

No tak, bo po kryjomu na chybcika, to potem różnie wychodzi. ;)


Radomiak

Tylko po co u nas o tym trąbią... 8)
Głupie pytanie... :wink:

administ

Bo miejsc w przedszkolach brakuje... ;)


Jarek

Jak dobra zmiana o sprawiedliwość :lol:

administ


Jarek



Jarek

Niech dobrej zmianie zamelduje 8)

administ

Niech szczepią przymusowo, bo to nie może tak być, jak z abonamentem na TVPiS, że niby trzeba zapłacić, a lud pisowski woli przepić...  :?

Blackend

Szczepienia muszą być przymusowe, bo koszty medyczne są wysokie, a skoro w konstytucji zapisali, że się za darmochę służba zdrowia należy, to nie ma innego wyjścia.  8)

Teresa Stachurska



"100 000 USD będzie nagrodą dla dziennikarza, naukowca, lub kogokolwiek innego, kto przedłoży naukowo zrecenzowany i zaakceptowany (peer-reviewed) raport z badań dowodzących, że obecność rtęci w szczepieniach nie jest zagrożeniem dla szczepionych dzieci. Rzecz w tym, ża takiego raportu nie ma. Ale może teraz się znajdzie?
Nagroda zostanie przyznana przez Roberta F. Kennedy'ego Jr., któremu Donald Trump zaproponował w styczniu objęcie funkcji przewodniczącego "komisji ds naukowej spójności i bezpieczeństwa szczepień" [vaccine safety and scientific integrity" commission]. Nagroda zostanie przyznana w ramach prowadzonego przez Kennedy'ego projektu World Mercury Project [Światowy projekt związany z rtęcią] - poświęconego tej właśnie tematyce..." Całość - http://efektsetnejmalpy.pl/index.php/wiadomosci/zdrowie1/105-vaccinegate-ciag-dlaszy-rtec-w-szczepieniach


administ

Wątpię czy "się znajdzie", bo za 100 000 USD to można sobie auto przyzwoite tylko kupić. To komu się będzie chciało użerać za taką drobną sumę...  :? ;) 

Teresa Stachurska


Oferta za 30.000 USD też nie została zrealizowana.

administ

Nic dziwnego, bo do tesli 3 jeszcze 5tys. trzeba byłoby dołożyć.  :?

Blackend

Ale gdzie taką Teslę potem ładować, to już lepiej jakiego wypasionego benzyniaka kupić. ;)

administ

No jak gdzie? Wszędzie, bo tak Morawiecki zapowiedział. ;)  :lol:

Blackend

To jednak Dobra Zmiana ten Morawiecki.  :shock: ;)

administ

Jasne, niech jeszcze VAT i akcyzę zdejmie na auta elektryczne, a będzie super.  :D