forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2021-08-06, 02:27:22

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. ┼╗ycie bez ruchu nie jest ┼╝yciem. Starajmy si─Ö rusza─ç w ka┼╝dym wieku, dostosowuj─ůc rodzaj i wielko┼Ť─ç wysi┼éku do mo┼╝liwo┼Ťci naszego organizmu.
597128 wiadomoÂci w 4042 w▒tkach; wys│ane przez 31 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: MariuszM
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.  (Przeczytany 202506 razy)
MarekS
Newbie
*
wiadomoÂci: 35

Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #460 : 2021-06-22, 14:31:36 »

Co┼Ť s┼éysza┼éem o tych grzybach, m├│j kolega r├│wie┼Ťnik kulturysta je stosuje. Ale tak sobie my┼Ťl─Ö, skoro organizm nie mo┼╝e, to  trzeba to zaakceptowa─ç i robi─ç tyle ile mog─Ö. Jak si─Ö por├│wnuj─Ö z ch┼éopakami 30-par─Ö -40 l to im nie ust─Öpuj─Ö kondycyjnie, ale ┼╝aden nie wie co to DO Smile
Plan mam taki, przez wakacje trening  si┼éy i kondycja a we wrze┼Ťniu, powalcz─Ö troch─Ö na macie i jak b─Ödzie s┼éabo to odpuszcz─Ö, jak b─Öd─Ö dawa┼é rad─Ö to delikatnie b─Öd─Ö wchodzi┼é w trening. Mo┼╝e po prostu 5-6 min x 4-5walk to za du┼╝o ju┼╝ dla mnie.
Jak to trener powiedział ostatnio, przechodzi taki czas że trzeba wybierać albo trening albo rozgrzewka Wink
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 38312

« Odpowiedz #461 : 2021-06-22, 16:26:33 »

Jasne, naturalny stan rzeczy jest taki, ┼╝e faceci po tym 33-35 roku ┼╝ycia zje┼╝d┼╝aj─ů stopniowo do bazy. Very Happy
Je┼Ťli to akceptujesz, to super, a je┼Ťli jeszcze chcia┼éby┼Ť si─Ö powyg┼éupiac w sporcie, to warto wiedzie─ç, ┼╝e jest te┼╝ taka mo┼╝liwo┼Ť─ç. Wink
Ka┼╝da z nich, zreszt─ů, ma swoje wady i zalety, ot po prostu nowe wyzwanie w ┼╝yciu.

Ja teraz pauzuj─Ö, jeszcze z tydzie┼ä, ca┼éy lipiec b─Ödziemy robi─ç si┼éowni─Ö gara┼╝ow─ů, to b─Öd─ů wieczorami mocne treningi, bo ekipa silna, ale ca┼éy sierpie┼ä przerwa od si┼éowego, w┼éa┼Ťnie z racji wieku, bo czuj─Ö, ┼╝e stawy i CUN potrzebuj─ů resetu.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #462 : 2021-07-20, 11:14:29 »

Steve Maxwell obrzuca Pawełka błotem:
https://youtu.be/pCrgMSFKaGI
"Czemu Tsatsouline zaleca tylko dwa ─çwiczenia z kettlami?" (Chyba chodzi o swing i TGU).
"Bo wi─Öcej nie umie". Laughing
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 24011

pind┼╝ar ryskow wyszy

Re: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #463 : 2021-07-20, 19:48:07 »

Klotnia w rodzinie? Co to sie porobilo  Shocked

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #464 : 2021-07-21, 22:03:44 »

Tutaj Okap Prostak, wci─ů┼╝ poprawia sw├│j plan treningowy, ale trzeba przyzna─ç, ┼╝e parter ma opanowany:
https://youtu.be/Ce1wndgfasU Laughing Razz
MarekS
Newbie
*

« Odpowiedz #465 : 2021-07-21, 23:54:17 »

Taki troch─Ö Nejman  Very Happy
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #466 : 2021-07-22, 06:16:04 »

Kto to w og├│le ogl─ůda i gdzie tak─ů ofiar─Ö losu wystawia─ç do Ko┼éeckiego? Shocked
Ja wiem, ┼╝e to freakshow, ale te┼╝ bez przesady.
Szymon w porz─ůdku, stateczny i zr├│wnowa┼╝ony, my┼Ťli i umie si─Ö bi─ç, dlatego wygra┼é z Pudzianem, chyba podnoszenie ci─Ö┼╝ar├│w jako baza lepiej si─Ö sprawdza ni┼╝ kulturystyka i strongman, co mistrz olimpijski, to olimpijski. Very Happy
Co┼Ť McGregor nawywijal ostatnio, ale jeszcze nie ogl─ůda┼éem.
MarekS
Newbie
*

« Odpowiedz #467 : 2021-07-22, 23:07:02 »

Nie ekscytuj─Ö si─Ö zawodnikami typu Pudzian, on nie ma jeszcze nawet ruch├│w zawodnika. Chocia┼╝ w ostatniej walce pierwsze 30s-1 min by┼éo fajnie. Respekt za ambicj─Ö. Mac Gregor unika parteru i to mnie nudzi, Khabib go zniszczy┼é swoimi zapasami i chyba skrytykowa┼é ┼╝e si─Ö lansuje zamiast trenowa─ç ????. Lubi─Ö popatrze─ç na fajne kulanki, mordobicie ju┼╝ mnie nie kr─Öci. Ale np fajnie walcz─ů Zi├│┼ékowski, albo Kacprzyk m┼éode ch┼éopaki, potrafi─ů si─Ö kula─ç.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #468 : 2021-07-23, 05:53:58 »

I ja wol─Ö parter, bo tam si─Ö lepiej czuj─Ö i w┼éa┼Ťnie dlatego bardziej lubi─Ö patrze─ç na st├│jk─Ö. Very Happy
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 21 zapytaniami.