Aktualności:

3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.

Menu główne

Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne

Zaczęty przez Malgosia, 2014-08-08, 18:56:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jarek

Klasa  :lol: A ile prostych genialnych argumentów i przykładów z życia .  :lol:


Jarek

Cytat: admin w 2016-11-28, 18:30:49
Ale tylko 614 subów!  :shock:
To DarkKrzyś ma już 1004!  :D
nie dla wszystkich  :lol:

Blackend


administ



Blackend

Cytat: admin w 2016-11-28, 20:10:21
Wiadomo... ;)
999+ to już poważny youtuber.  8)

Ale już trzy tygodnie cisza.  :shock: ;)
Z drugiej strony, długo oczekiwana premiera lepiej smakuje. ;)


administ

A to wszystko przez Dofusa - każda wolna chwila przeznaczona na komp jest tej grze poświęcana, bo ponoć Dark jest w jakiejś super gildii, w której go cenią, bo jest jednym z nielicznych strasznie mocnych Archerów!  :shock: ;)


Jarek


Blackend


administ

Dwusetny, czyli maksymalny level ma na tym Archerze, więc jest bardzo szanowany... ;)

Jarek


administ


Blackend

Wiadomo trzeba się dostroić, byle beretu nie każą zakładać. ;)

Diogenes z Synopy

Cytat: Diogenes z Synopy w 2016-11-27, 20:22:19
Kulisy sławy  ''Uwaga''-  dziś w Tivi dla Lemingów był. (w awionetce, dobrze gada o Doktorze, ale i tak pewnie z widzów nikt nie wie kto ów)
https://www.youtube.com/watch?v=tF5jmNvu4qc

Cytat: Jarek w 2016-11-27, 22:20:22
https://www.youtube.com/watch?v=07C0o24nnS8
A tutaj  przyjemniej sie słucha  :lol:

fajnie.  Ale ....  Zięba sprzedaje książki bestsellery po 70 zł, a ja ostatnio na allegro kupiłem komuś używaną Żywienie Optymalne za ...2 zł . I tak chyba nie przeczytał.  :roll:   :lol:   Zięba jest w stanie zapełnić każdą salę widowiskową.  :shock: ;-)
Ziębę wszyscy znają. O Doktorze to co najwyżej w związku z dietą kapuścianą prezydenta Kwaśniewskiego może ktoś słyszał.  :roll:  Starsi może jeszcze coś pamiętają.  :roll:  Że golonki tłuste są niezdrowe i żyły zapychają.
Dobrze, że czasem wspomni o Doktorze.  :D

Jarek

 Zięba robi kasę i wszystko .Nie porównywałbym go z dr.Kwaśniewskim, on nic nie umie(dietetyka ) oprócz szczekania  8)


Radomiak

Zauroczenie Ziębąprzypomina mi zauroczenie "ziuła ziamore". Jak lubią... :lol:

Radomiak

I zalłożył fundację,  a "dobrymi chęciami"piekło jest wydrukowane.  8)

Blackend

Cytat: Diogenes z Synopy w 2016-11-29, 13:48:00
Ziębę wszyscy znają. O Doktorze to co najwyżej w związku z dietą kapuścianą prezydenta Kwaśniewskiego może ktoś słyszał.  :roll:  Starsi może jeszcze coś pamiętają.  :roll:  Że golonki tłuste są niezdrowe i żyły zapychają.
Dobrze, że czasem wspomni o Doktorze.  :D

A tu o Ziębie nikt nie słyszał, a o Doktorze Kwaśniewskim starsi i młodsi pamiętają. ;) :D