forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-13, 03:20:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661356 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 50 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.  (Przeczytany 382983 razy)
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #160 : 2010-11-06, 11:54:23 »

W sumie to ,że Zyon za swoje cwaniactwo dostał po łbie,to dobrze o nim świadczy.Nauczy się szacunku i pokory .Nie każdy ma taką możliwość,czasem chamy i cwaniaki zostają takimi do końca swojego zasr***go życia.Więc Zyon,głowa do góry ,dostałeś szansę na poprawę. Cool
Poproś Boga o wybaczenie i o to, byś na swojej drodze spotykał przyjaznych dla  siebie ludzi.  Cool
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #161 : 2010-11-06, 11:55:29 »

Juz spotkal - optymalnych
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #162 : 2010-11-06, 11:56:55 »

O kim mowisz Iga?
No o Hannim mówię.Przecież sam zauważyłeś,że podaje sprzeczne informacje.
Zauważ jeszcze,że jemu smród ,że się tak wyrażę ,padliny,pachnie owocami leśnymi.Ehhh,szkoda chłopaka i niektórzy to wykorzystują,tak jak niedźwiedź,który miesza chłopakowi w głowie.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #163 : 2010-11-06, 11:57:39 »

Juz spotkal - optymalnych
I całe szczęście dla niego,żeby tylko chciał to wykorzystać z pożytkiem dla siebie.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #164 : 2010-11-06, 14:53:32 »

O kim mowisz Iga?
No o Hannim mówię.

A to teraz wiem, czemu te gały tak skarbek wytrzeszcza...  Shocked
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #165 : 2010-11-06, 15:02:42 »

A to teraz wiem, czemu te gały tak skarbek wytrzeszcza...  Shocked
No właśnie.A najsmutniejsze jest to,że taki niedźwiedź drze sobie z niego łacha;
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=151340&highlight=#151340
Przecież to jest kpina w żywe oczy z Hannibala,a temu się wydaje,że taki wielki jest.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #166 : 2010-11-06, 16:51:32 »

"Ziemniaki to śmierć" -ileż to się można dowiedzieć z DD . Powietrze,to też śmierć,bo przecież trzeba oddychać z tym całym zanieczyszczeniem.
Ależ mieszają ludziom w głowach,tam na serio można się poważnie rozchorować.Co jeden to lepszy wynalazek przedstawia.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #167 : 2010-11-06, 18:29:56 »

A bo najpierw trzeba ziemniaki uparować, dodać ospy, najlepiej serwatki i sylwetkę się będzie miało jak bekoniak exportowy...  Wink
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #168 : 2010-11-06, 18:51:58 »

Ileż trzeba zjeść ziemniaków,żeby one zabiły człowieka? Dziennie może z 5 kg. Normalny człowiek tyle miesięcznie nie zjada.Ależ oni bredzą.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #169 : 2010-11-06, 18:56:10 »

Bo oni w sumie wpierniczają jak te bure świnie i wydaje im się,pisząc o zabójczym kartoflu,że tyle trzeba dziennie zjadać.  Confused
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #170 : 2010-11-06, 20:16:48 »

"Toksyczne procesy,które zachodzą w ziemniaku"  Laughing Toksyczni rodzice,toksyczne ziemniaki. Very Happy
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=152058#152058 Bo to takie dziwne,że pod skórką jest solanina,która się wytwarza wtedy,gdy ziemniaki mają kontakt ze zbyt dużą ilością światła.  Shocked Laughing Skórkę trzeba odciąć razem z tym zielonym i reszta jest jak najbardziej do spożycia.Jakież to "mundre głowy " są na DD  Laughing
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #171 : 2010-11-06, 23:12:21 »


A co myślicie o tych zdaniach :

Doskonałym śniadaniem mogą być płatki z otrębami, plasterkami banana, rodzynkami i mlekiem sojowym lub płatki owsiane z gruszką.

Ryż z rodzynkami na kolację to też dobra kombinacja. Możesz spróbować tost z razowego chleba z masłem orzechowym, plasterkami banana i kiełkami.

Niezależnie od t ego co jesz, o ile to pasuje, możesz zawsze dodać kiełki, najbardziej żywą, rosnącą bombę enzymatyczną !


Pytam nie jako cukrzyk, ale dla ogółu Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70682


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #172 : 2010-11-06, 23:12:46 »

To nie jest problem.. Rolling Eyes jak ktoś boi się jeść ziemniaki, to zawsze może się napchać kartoflami do woli... Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70682


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #173 : 2010-11-06, 23:16:04 »

Powyższy mój post dotyczy postu Igi.. Laughing  Zonia mnie troszkę wyprzedziła.. Very Happy
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #174 : 2010-11-07, 10:31:08 »

Coś Zyonka nie ma.Może zaczął słuchać RadiaMaryja,albo posypał sobie głowę popiołem i do Częstochowy na gołych kolanach po kamieniach zasuwa .  Idea
Albo może pojechał do DanVit leczyć skutki uboczne diety "niskowęglowodanowo- dobrodietowej"?
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #175 : 2010-11-07, 10:42:24 »


A co myślicie o tych zdaniach :

Doskonałym śniadaniem mogą być płatki z otrębami, plasterkami banana, rodzynkami i mlekiem sojowym lub płatki owsiane z gruszką.

Ryż z rodzynkami na kolację to też dobra kombinacja. Możesz spróbować tost z razowego chleba z masłem orzechowym, plasterkami banana i kiełkami.

Niezależnie od t ego co jesz, o ile to pasuje, możesz zawsze dodać kiełki, najbardziej żywą, rosnącą bombę enzymatyczną !


Pytam nie jako cukrzyk, ale dla ogółu Smile
Kiedyś jadłam płatki owsiane z mlekiem,ale niedługo.Tak mi się jakoś chciało i nie na śniadanie.
Nigdy nie jadłam płatków z bananem,rodzynkami i mlekiem sojowym,także nie mogę się wypowiedzieć na ten temat.Mleka sojowego nigdy nie kupowałam,tostów również.
A od kilku lat doskonałym dla mnie śniadaniem jest jajecznica z dwóch,albo trzech jajek.  Cool
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #176 : 2010-11-07, 11:35:02 »

...A od kilku lat doskonałym dla mnie śniadaniem jest jajecznica z dwóch,albo trzech jajek.  Cool
Mam podobnie, prostota przygotowania robi swoje  Cool . Do tego wkrojony boczek albo z kawałkiem salcesonu, etc.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #177 : 2010-11-07, 12:15:12 »

...A od kilku lat doskonałym dla mnie śniadaniem jest jajecznica z dwóch,albo trzech jajek.  Cool
Mam podobnie, prostota przygotowania robi swoje  Cool . Do tego wkrojony boczek albo z kawałkiem salcesonu, etc.

No, a gdzie podgardle?  Wink Mr. Green
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #178 : 2010-11-07, 12:17:05 »

Zapomniałem dodać, że prędkość światła jest stała jedynie w próżni...  Very Happy
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #179 : 2010-11-07, 12:18:36 »

Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 50 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.