forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 07:10:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
661471 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  kobietą byc:-)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: kobietą byc:-)  (Przeczytany 48877 razy)
martyna opty
Go


Email
kobietą byc:-)
« : 2008-10-17, 10:20:56 »

Dziewczynki chciałabym sie Was zapytac czy po przejściu na ŻO zauważyłyscie jakieś zmiany w swoim wyglądzie?chodzi mi tu o to czy zniknoł u Was celulit,pryszcze itp.?Dr Kwaśniewski w swej książce pisze że włosy stają sie mocne i zdrowe, przestają wyskakiwac pryszcze itp.Czy tak jest w rzeczywistości?jestem ciekawa bo dopiero zaczynam ŻO.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #1 : 2008-10-17, 10:26:34 »

"Kobietą być" ,a jak się ma pryszcze i cellulit,to się nie jest kobietą?  Cool
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #2 : 2008-10-17, 10:36:47 »

Nie chodziło mi o to że sie nie jest kobietą jak sie ma pryszcze tylko o to że wiele kobiet ma takie problemy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #3 : 2008-10-17, 10:38:41 »

Osobiście nie zauwazyłam, zeby wiele kobiet miało pryszcze  Cool Może takich nie spotykam ....
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #4 : 2008-10-17, 10:40:29 »

spotykasz tylko tego nie widzisz bo ukryte są pod pudrem
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #5 : 2008-10-17, 10:44:07 »

Małolaty mają pryszcze, szególnie gdy obżerają się fastwodami i batonami, popijając colą.

My żywiący się optymalnie jesteśmy daleko, daleko od takich problemów.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #6 : 2008-10-17, 10:45:05 »

spotykasz tylko tego nie widzisz bo ukryte są pod pudrem

To widocznie stosują "doskonałe" pudry  Very Happy   -może w sumie od tych pudrów mają te pryszcze,jakby nie było to jakaś chemia i skóra może tak reagować.
Raz jedyny w zyciu upudrowałam sobie twarz,jak miałam ze 22 lata z kolezanką.Wyglądałam ja pół d**y zza krzaka ,jakbym miała dobrze po czterdziestce i czułam jakbym miała maskę na twarzy,jakby mi skóra nie oddychała.Zmyłam to w cholere i od tamtej pory tego w ogóle nie używam,nie kupuję i takie tam...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #7 : 2008-10-17, 10:49:12 »

Puder trzeba umiećstosować. Przydatny jest szczególnie prz ostrej aurze oraz przy robieniu fotografii cz kręcenia filmów wideo.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #8 : 2008-10-17, 11:09:42 »

Najwidoczniej te kobiety mają te pryszcze po kremach,pudrach i innych pierdółkach,nie mówiąc o paleniu fajek,zjadaniu co popadnie itp.
Trzeba to rzucić i problem z głowy.
A jesli chodzi o cellulit  -w sumie nie spotkałam szczupłej osoby,żeby go miała -pewnie trza schudnąć (dieta i sport przede wszystkim) .
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #9 : 2008-10-18, 14:01:23 »

Dziewczynki chciałabym sie Was zapytac czy po przejściu na ŻO zauważyłyscie jakieś zmiany w swoim wyglądzie?chodzi mi tu o to czy zniknoł u Was celulit,pryszcze itp.?Dr Kwaśniewski w swej książce pisze że włosy stają sie mocne i zdrowe, przestają wyskakiwac pryszcze itp.Czy tak jest w rzeczywistości?jestem ciekawa bo dopiero zaczynam ŻO.

Martynko      ja mogę    to potwierdzić   ,że żywiąc  się optymalnie   wiele  skórnych się poprawia . Wchodząc  w ŻO   miałam sporą nadwagę  nie licząc cukrzycy,Jak zaczęlam chudnąć    to pod   brodą zaczęła mi wisieć    delikatnie    skórka .Ale  na  wszystko była   rada  u dr.    Kwasniewskiego -   galarety ,kolagen  i  tłuszcz   do  środka .Wszystko się  bardzo ładnie   wygładziło  ,celulit  też       Figurkę miałam  jak panienka  Z pryszczami nigdy nie miałam do czynienia     ,ale  często  z tyłu głowy coś mi tam wyskakiwało.       Włosy  przestały   wypadywać , siwe   mogę  policzyć na palcach . Jak zrobię  zdjęcie   to się  pokażę   Na wszystko trzeba    czasu   .     Zyczę wytrwałości i powodzenia. Grażyna
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #10 : 2008-10-18, 14:18:21 »

Całą skórę, jeśli jest taka potrzeba, doskonale odżywia się zewnętrznie, nie drogimi "hydrokremami", ale - oliwą Virgen Extra. Takie postępowanie czasem pomaga nawet "wegeziemistym" odcieniom skóry  Wink
Jeśli komu to zalecenie szkodzi - trudno - jego strata!.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #11 : 2008-10-18, 14:29:26 »

Kiedyś używałam oliwki ,skóra owszem była fajna ,ale gdy tylko jej nie używałam,była sucha-nie zawsze mi się chciało tym "mazać" .Moja skóra przyzwyczaiła się do tego zewnętrznego natłuszczania i przestała wydzielać naturalne własne natłuszczanie.Przestałam używać tej oliwki,parę dni się "pomęczyłam" ze suchą skórą,a potem wszystko wróciło do normy,czyli skóra gładka ,nie sucha.Jedzenie to naturalny "kosmetyk" dla ciała (mówimy tutaj o ciele).  Cool
Skórę najlepiej natłuszcza się od wewnątrz-jak mawiała i mawia moja Babcia.

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #12 : 2008-10-18, 14:35:58 »

Jesli ,ktoś nie może natłuścić swojej skóry od wewnątrz,to trudno-jego strata!.  Cool
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #13 : 2008-10-18, 16:52:54 »

Najwidoczniej te kobiety mają te pryszcze po kremach,pudrach i innych pierdółkach,nie mówiąc o paleniu fajek,zjadaniu co popadnie itp.
Trzeba to rzucić i problem z głowy.
A jesli chodzi o cellulit  -w sumie nie spotkałam szczupłej osoby,żeby go miała -pewnie trza schudnąć (dieta i sport przede wszystkim) .
a ja właśnie jestem szczupła( 170 cm i 56 kg) i go mam,mam też koleżankę która jest o połowe szczuplesza ode mnie i też ma dużo skórki pomarańczowej,dlatego mam nadzieje że na ŻO wszystko sie unormuje
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #14 : 2008-10-18, 17:03:42 »

  dlatego mam nadzieje że na ŻO wszystko sie unormuje

....+sport--najlepiej formuje sylwetke--regularne plywanie,...inne sporty tez moga byc.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #15 : 2008-10-18, 17:23:20 »

A ja nie mam,pewnie dlatego,że uprawiam sport  Cool     
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #16 : 2008-10-18, 17:36:48 »

  dlatego mam nadzieje że na ŻO wszystko sie unormuje

....+sport--najlepiej formuje sylwetke--regularne plywanie,...inne sporty tez moga byc.
Czytałam w książce dr Kwasniewskiego że nie powinno sie przemęczac i z tego co wtedy zrozumiałam dr Kwasniewski jest przeciwny uprawianiu sportu
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #17 : 2008-10-18, 17:40:28 »

Martyna--przeczytaj ta ksiazke jeszcze raz ---a, zobaczysz, ze "stoi" tam wrecz cos przeciwnego.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #18 : 2008-10-18, 17:46:43 »


 Czytałam w książce dr Kwasniewskiego że nie powinno sie przemęczac i z tego co wtedy zrozumiałam dr Kwasniewski jest przeciwny uprawianiu sportu

 Laughing Laughing Laughing
Człowiekowi dobrze odżywionemu chce się ŻYĆ!!! RUCH pod każdą postacią!!!   Very Happy
 
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: kobietą byc:-)
« Odpowiedz #19 : 2008-10-18, 17:52:08 »

Martyna--przeczytaj ta ksiazke jeszcze raz ---a, zobaczysz, ze "stoi" tam wrecz cos przeciwnego.
dr Kwasniewski pisze to odnośnie osób otyłych,żeby nie uprawiały sportów bo według niego to nie potrzebne
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.