forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 06:06:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661470 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 27 Do dou Drukuj
Autor Wtek: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?  (Przeczytany 238216 razy)
renia
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #40 : 2009-01-15, 14:31:15 »

Buraczki własnej roboty są pyszne, te kupne, zrobiły się beznadziejne Mad.Ostatnio, jak kupiłam, to miały kolor brązowy, a smak gorszy jeszcze od koloru Mad.Chętnie wypróbowałabym te przepisy z forum, np. buraczki z ogórkiem kiszonym, albo z papryką, ale staram się tak gotować, żeby wszystkim u nas smakowało, a to jest naprawdę trudne.  Mój 86 letni teść i moja 81 letnia mama je z nami, a im bardzo trudno  dogodzić Sad                                                                                           
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #41 : 2009-01-15, 15:17:55 »

Jednak nadal nie wiem, czy czasami mogą być węglowodany z cukrów prostych, czy nie bardzo? Confused Jakoś na DO mniej smakują mi warzywa i owoce Confused
 

Cukier to biala smierc, wiec po co Ci kulhydraty w formie cukrow prostych?????
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #42 : 2009-01-15, 19:16:50 »

Cukry proste odpadaja absolutnie ,no chyba ze komus przydaloby sie troche przytć Razz
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #43 : 2009-01-16, 12:33:19 »

Cukry proste odpadaja absolutnie ,no chyba ze komus przydaloby sie troche przytć Razz
 

Jak ktos chce przytyc to powinien jesc wiecej bialka, nie cukru !!!!!
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #44 : 2009-01-16, 18:06:01 »

A ja myślałam, że jeśli dr Kwaśniewski czasami zjada trochę śliwek w czekoladzie, to mi też wolno Very Happy.Ale znowu spawdza się przysłowi: "Co wolno... Sad
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #45 : 2009-01-16, 18:13:47 »

Cukry proste odpadaja absolutnie ,no chyba ze komus przydaloby sie troche przytć Razz
 

Jak ktos chce przytyc to powinien jesc wiecej bialka, nie cukru !!!!!
tak zgadzam sie z Toba Adampio,ale jesli ktos chce sie odchudzić to cukier prosty jeszcze szybciej wzmaga tycie ,a o chudnieciu nie ma mowy Very Happy
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #46 : 2009-01-16, 18:29:26 »

Dzięki, rozstaję się z cukrem Sad,może w końcu zacznę chudnąć Razz
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #47 : 2009-01-16, 18:39:33 »

A ja myślałam, że jeśli dr Kwaśniewski czasami zjada trochę śliwek w czekoladzie, to mi też wolno Very Happy. Ale znowu spawdza się przysłowi: "Co wolno... Sad

Bez przesady. Nikt nikomu nic nie zabrania. 2-4 śliwki, (ale sądzę, że niecodziennie) mogą złagodzić zaparcia. Poza tym dr J.K. nie ma nadwagi  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #48 : 2009-01-16, 19:15:51 »

A ja myślałam, że jeśli dr Kwaśniewski czasami zjada trochę śliwek w czekoladzie, to mi też wolno Very Happy. Ale znowu spawdza się przysłowi: "Co wolno... Sad

Bez przesady. Nikt nikomu nic nie zabrania. 2-4 śliwki, (ale sądzę, że niecodziennie) mogą złagodzić zaparcia. Poza tym dr J.K. nie ma nadwagi  Cool
 

Masz racje Krystyna, nikt nikomu nic nie zabrania. Znajac jednak fakt, ze jedzac te czy inne produkty, produkty te nam szkodza, to czy nie powinnismy wlasnie, dla wlasnego dobra "zakazac" sobie jedzenie ich?
Miedzy innymi dlatego powstala lista, stworzona przez Pana Dr. Jana Kwasniewskiego, nazwana lisyta produktow "niejadalnych"....podejrzewam, ze gdyby Pan Dr. Jan Kwasniewski nazwak ta liste lista produktow zakazanych, mielibysmy dzis 3.500.000 optymalnych a nie 350!!!!
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #49 : 2009-01-16, 21:37:12 »

A ja myślałam, że jeśli dr Kwaśniewski czasami zjada trochę śliwek w czekoladzie, to mi też wolno Very Happy. Ale znowu spawdza się przysłowi: "Co wolno... Sad

Bez przesady. Nikt nikomu nic nie zabrania. 2-4 śliwki, (ale sądzę, że niecodziennie) mogą złagodzić zaparcia. Poza tym dr J.K. nie ma nadwagi  Cool
 

Masz racje Krystyna, nikt nikomu nic nie zabrania. Znajac jednak fakt, ze jedzac te czy inne produkty, produkty te nam szkodza, to czy nie powinnismy wlasnie, dla wlasnego dobra "zakazac" sobie jedzenie ich?
Miedzy innymi dlatego powstala lista, stworzona przez Pana Dr. Jana Kwasniewskiego, nazwana lisyta produktow "niejadalnych"....podejrzewam, ze gdyby Pan Dr. Jan Kwasniewski nazwak ta liste lista produktow zakazanych, mielibysmy dzis 3.500.000 optymalnych a nie 350!!!!

A czy nie wiesz, że "zakazany" owoc najbardziej smakuje? No i to biblijne skojarzenie...  Confused
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #50 : 2009-01-16, 21:42:57 »

Dlaczego tylko 350 optymalnych? Nie razumiem, chyba jest nas duuużo więcej Rolling Eyes
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #51 : 2009-01-16, 21:59:55 »

A ja myślałam, że jeśli dr Kwaśniewski czasami zjada trochę śliwek w czekoladzie, to mi też wolno Very Happy. Ale znowu spawdza się przysłowi: "Co wolno... Sad

Bez przesady. Nikt nikomu nic nie zabrania. 2-4 śliwki, (ale sądzę, że niecodziennie) mogą złagodzić zaparcia. Poza tym dr J.K. nie ma nadwagi  Cool
 

Masz racje Krystyna, nikt nikomu nic nie zabrania. Znajac jednak fakt, ze jedzac te czy inne produkty, produkty te nam szkodza, to czy nie powinnismy wlasnie, dla wlasnego dobra "zakazac" sobie jedzenie ich?
Miedzy innymi dlatego powstala lista, stworzona przez Pana Dr. Jana Kwasniewskiego, nazwana lisyta produktow "niejadalnych"....podejrzewam, ze gdyby Pan Dr. Jan Kwasniewski nazwak ta liste lista produktow zakazanych, mielibysmy dzis 3.500.000 optymalnych a nie 350!!!!

A czy nie wiesz, że "zakazany" owoc najbardziej smakuje? No i to biblijne skojarzenie...  Confused
 

Dla mnie ZO to nie religia, to rzeczywistosc!!!!
Byc moze tu jest roznica w zrozumieniu, tudziez interpretowaniu pewnych pojec i zaleznosci.
Niebezpieczenstwo niepojecia teorii nie lezy w jej zlym zrozumieniu lecz w zlej interpretacjii. ( adampio)
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #52 : 2009-01-16, 22:04:53 »

Dlaczego tylko 350 optymalnych? Nie razumiem, chyba jest nas duuużo więcej Rolling Eyes
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #53 : 2009-01-16, 22:16:12 »

Dlaczego tylko 350 optymalnych? Nie razumiem, chyba jest nas duuużo więcej Rolling Eyes
 

Sorry, za ten wczesniejszy, pusty post. Czasami moje polaczenie internetowe jest jest nie na medal. Mam tylko 50/50 mb/s

No, ale odpowiadajac na Twoje pytanie moge tylko przekazac to czego sie dowiedzialem od Admina, w ktorejs z jego odpowiedzi na moj post, gdzie ja twierdzilem, ze jest nas "bodajze" 5 mil. gdzie Toan stwierdzil, ze z tego co On wie to jest MAX 350 osob.
Zastanawialem sie nad tym dlugo i doszedlem do wniosku, na podstawie tylko naszego forum, ze pewnie ma racje.
Dlaczego?
Ano proste, jezeli doradcy zywieniowi, Arkadie, tudziez inne instytucje i osoby wystepujace na tym forum, przekladaja teorie stworzone przez Pana Dr. Jana Kwasniewskiego tak jak robia, czyli sprzecznie z zalozeniami, to trudno aby ktorys z nas byl kiedykolwiek optymalny.

Dzisiaj sie np.dowiedzialem, ze "nalezne" ZNACZY MINIMUM!!!!!!

Kiedys Toan powiedzial, ze zamknie to forum. Ja uwazam, ze dla dobra ogolu powinien. Inaczej NALEZNIE SIE ZABIJEMY, jedzac optymalnie.
No coz, to taka mala refleksja na weekend.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze wszyscy myslimy, ze jjemy optmalnie!!!!! hahahaha Tu jest GROTESKA
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #54 : 2009-01-16, 22:21:39 »

Moim zdaniem ZO to dośc skąplikowana sprawa.. nie tak latwo być stoprącentowym optymalnym Shocked
Ja w dalszym ciagu mam wątpliwosci choc sie staram jak moge ,.ze  jestem optymalna.
chyba że z pomoca kalkulatora Very Happy
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #55 : 2009-01-16, 22:23:55 »

Wolałabym, żeby tego forum nie zamknęli Sad.Jestem, mimo wszystko optymistką i mam nadzieję, że prędzej się dogadamy, niż pozabijamy Laughing
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #56 : 2009-01-16, 22:25:23 »

nie zamkna ,tylko nas postraszyl Admin Razz
to tak jak z dziecmi ,jak ich sie postraszy to sie uspokoją Very Happy
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #57 : 2009-01-16, 22:34:15 »

Ja też nie mam pewności, co do swojej "optymalności", bo ciągle zjadam więcej węgli, niż białka, bo inaczej mam ciała ketonowe :(Przez ostatnie trzy dni ważyłam i liczyłam wszystko, co jadłam i wyszło u mnie BTW 1: 2,5: 1,3  czy to jeszcze DO?
Zapisane
renia
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #58 : 2009-01-16, 22:38:07 »

Ale jak dzieci są grzeczne, to dostają nagrodę :lol:p.s. Czy z nowym administratorem to prawda? Czy tylko nas straszyli Shocked Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: sprawdzenie poprawności żywienia :) kto ma żelazne nerwy i czas ?
« Odpowiedz #59 : 2009-01-16, 22:42:34 »

Ja też nie mam pewności, co do swojej "optymalności", bo ciągle zjadam więcej węgli, niż białka, bo inaczej mam ciała ketonowe :(Przez ostatnie trzy dni ważyłam i liczyłam wszystko, co jadłam i wyszło u mnie BTW 1: 2,5: 1,3  czy to jeszcze DO?
a moze podasz  swoj jadlospis z ostatnich trzech dni,to wszyscy ci pomozemy. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 27 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 17 zapytaniami.