forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-17, 02:43:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
661654 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Komórki macierzyste
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Komórki macierzyste  (Przeczytany 29276 razy)
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #40 : 2008-06-25, 21:13:10 »

nie wiem ale mam wrażenie, że ja chyba trochę też mylimy pojęcia zastanawiając się czy to nad aspektem moralnym czy to leczniczym. Z tego co zrozumiałam macierzyste są z krwi pępowinwej czyli rodzice albo już przy porodzie każą zrobić tak aby uzyskać tę krew albo np. decydują się na drugie dziecko i to robią bo podbno jest bardzo duża zgodność tkankowa czy jakaś tam lepsza od np. zabiegu  przesczepu szpiku i trzymają to jakiś czas w razie choroby dziecka lub jak już jest chorę wykorzystują. A co innego gdy mówimy o hodowaniu w laboratorium zarodków embronów czy jak to tam jest określane do jakiegoś tam momentu aby później z tego wyhodować coś, narząd itp. Z tego co czytałam fragmenty to krew pępowiowa jest poddawana specjalnej obróbce z czego odpadają jak pamiętam białe i czerwone ciałka czy jeszcze coś i zostają sae te najlepsze, pierwotne? komórki. I dlatego to jest takie niesamowite, dziwne, niebezpieczne??? bo może się za jakiś czas okazać że może oprócz dobrych efektów są w dlugim czasie jakieś złe. Jurku śledzę teraz bardziej tamto forum to jak wkleją tłumaczenia albo jakiś artykuł to ci tu wrzucę. 
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #41 : 2008-06-25, 21:44:13 »

nie wiem ale mam wrażenie, że ja chyba trochę też mylimy pojęcia zastanawiając się czy to nad aspektem moralnym czy to leczniczym. Z tego co zrozumiałam macierzyste są z krwi pępowinwej czyli rodzice albo już przy porodzie każą zrobić tak aby uzyskać tę krew albo np. decydują się na drugie dziecko i to robią bo podbno jest bardzo duża zgodność tkankowa czy jakaś tam lepsza od np. zabiegu  przesczepu szpiku i trzymają to jakiś czas w razie choroby dziecka lub jak już jest chorę wykorzystują. A co innego gdy mówimy o hodowaniu w laboratorium zarodków embronów czy jak to tam jest określane do jakiegoś tam momentu aby później z tego wyhodować coś, narząd itp. Z tego co czytałam fragmenty to krew pępowiowa jest poddawana specjalnej obróbce z czego odpadają jak pamiętam białe i czerwone ciałka czy jeszcze coś i zostają sae te najlepsze, pierwotne? komórki. I dlatego to jest takie niesamowite, dziwne, niebezpieczne??? bo może się za jakiś czas okazać że może oprócz dobrych efektów są w dlugim czasie jakieś złe. Jurku śledzę teraz bardziej tamto forum to jak wkleją tłumaczenia albo jakiś artykuł to ci tu wrzucę. 
Z tego co ja się dowiedziałam o komórkach macierzystych to są dwa główne problemy:
1. Sposób otrzymywania tych komórek:
  - z zarodków ludzkich - niestety sposób najbardziej kontrowersyjny, z tym wiążą się problemy etyczne
  - klonowanie komórek - tu jest problem, ponieważ nie bardzo jeszcze opanowano "procesu kontroli" nad dalszym rozwojem tych komórek, czyli nie bardzo wiadomo co się stanie z tymi komórkami za parę lat po ich wszczepieniu do organizmu ludzkiego, mogą przekształcić się w nowotwór ("żyć własnym życiem" nad którym nie mamy kontroli)
  - z krwii pępowinowej - to też budzi emocje, zwłaszcza powstawanie "Banków krwii pępowinowej"
2. Nie do końca poznany proces dalszych losów tych komórek po wszczepieniu, chociażby to co napisałam wyżej - komórki te, jako komórki multipotencjalne ( czyli z nich mogą rozwinąć się komórki różnych narządów, wg naszych oczekiwań chorych narządów) bardzo łatwo mogą wymknąć się spod kontroli i "żyć własnym życiem", zamiast komórek płuc mogą powstawać rodzaje nowotworów zwane "potworniakami".
Nie zrozumcie mnie źle, ale ja mam w związku z tym tematem taką wizję przyszłości, rodem z filmów s-f : Na skutek rozwoju nauki, w tym ingerencji w genetykę, klonowanie, stosowanie komórek macierzystych pojawiają się ludzie - ofiary błędów medycznych ( nogi wyrastające z głowy, palce nóg wystające z dziurek nosa, itp.). Makabryczne, ale w tym kontekście możliwe.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #42 : 2008-06-25, 21:57:33 »


Nie zrozumcie mnie źle, ale ja mam w związku z tym tematem taką wizję przyszłości, rodem z filmów s-f : Na skutek rozwoju nauki, w tym ingerencji w genetykę, klonowanie, stosowanie komórek macierzystych pojawiają się ludzie - ofiary błędów medycznych ( nogi wyrastające z głowy, palce nóg wystające z dziurek nosa, itp.). Makabryczne, ale w tym kontekście możliwe.

Bea.Poniekąd Ciebie rozumiem.
Ludziom się wydaje ,że "złapali Pana Boga za nogę",ale to może własnie obrócić się przeciwko człowiekowi,a nawet pewnie się obróci.
Komórki macierzyste obawiam się ,że to nie jest "zbawienie" ,tak jak niektórzy by sobie tego życzyli.
Skutek uboczny stosowanych "leków " istnieje i będzie istniał i tak bedzie też w przypadku stosowania w "leczeniu"  komórek macierzystych.
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #43 : 2008-06-26, 07:38:35 »

Czy będzie koniec świata? Na pewno będzie, ale daty nikt z ludzi nie zna. Z komórkami macierzystymi, to tak jak z prądem elektrycznym, który może zabić. Są niebezpieczne, ale nie zmieni to faktu, że ludzie nad nimi zapanują. Nauka zawsze idzie do przodu mimo, że będą po drodze jej ofiary. Nie wolno nam też odrzucać jej owoców, bo to są nasze owoce , nasze ludzkie zdobycze. Muszą jednak spełniać jeden warunek - nie mieć w sobie zła, który jest zalążkiem samounicestwienia. Problem pojawił się całkiem niedawno. Ludzie utracili zdolność rozpoznawania dobra od zła. Całkiem im się pomieszało.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #44 : 2008-06-26, 07:47:51 »

Jurku, może to Ciebie zainteresuje.
Terapii komórkami macierzystymi poddała swoją córkę aktorka, Ewa Błaszczyk.
http://gala.onet.pl/0,1449533,1,1,ewa_blaszczyk,wywiady.html
http://bez-recepty.pgf.com.pl/index.php?co=artyk&id_artyk=1021
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #45 : 2008-06-26, 12:51:31 »

Są niebezpieczne, ale nie zmieni to faktu, że ludzie nad nimi zapanują.

Może i zapanują, jak już nie nad jedną "rzeczą",co nie znaczy,że "panowanie" to bedzie dobre i nie przyniesie  odwrotnych skutków,do tych zamierzonych,jak to zwykle bywa.

Cytuj
Ludzie utracili zdolność rozpoznawania dobra od zła

A moze nie ma dobra i zła,tylko ludzie zaczeli sami tak wartościować?     
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #46 : 2008-06-26, 13:16:18 »

Są dwie skale określające dobro i zło. Jedna jest dla wspólnot czyli dla ludzi, druga dla człowieka, jako jednostki. Nie są one jednakowe i w zasadzie są ze sobą w sprzeczności. Teraz pytanie: Która jest właściwa?
Jak odpowiedzą jest, że "nie ma dobra i zła", to znaczy, że hołduje się skali dla jednostki. To oznacza, że każdy osobnik może mieć swoją własną skalę. Jak zsumujemy je wszystkie, to otrzymamy wszystko czyli nic. Czyli zdanie jest prawdziwe dla osobnika, którego "nie ma". Nie ma prawa nawet do własnego życia.
Każdy może go zabić, bo nie dobra i zła.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #47 : 2008-06-26, 14:33:13 »

Daniel,czy jest w "Twoich opcjach" opcja ,ze mozesz się mylić w swoich teoriach?
Myślisz,że "twórcą" dobra i zła ,a w zasadzie zła jest człowiek? ,albo ten anioł co to namówił Ewe na "robaczywe jabłko"?
Pomyśl logicznie...Skoro w tym raju opisywanym przez człowieka w Biblii było "na starcie" drzewo poznania dobra i zła,to znaczy to ,że zło istnialo wcześniej zanim człowiek się pojawił i po co ono było w tym raju,skoro z góry było założone,że to jest raj?
Biblie napisał człowiek i nie wierzyłabym dosłownie w każde słowo tam zapisane...
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #48 : 2008-06-26, 15:54:36 »

Bea, więc w Moskwie Ewa Błaszczyk leczy córkę. Świat na szczęście jest bardziej przyjazny niż wrogi. Na szczęście EB udziela wywiadów, stąd i my możemy więcej wiedzieć o nowych metodach terapii.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #49 : 2008-06-26, 17:13:52 »

Bea, więc w Moskwie Ewa Błaszczyk leczy córkę. Świat na szczęście jest bardziej przyjazny niż wrogi. Na szczęście EB udziela wywiadów, stąd i my możemy więcej wiedzieć o nowych metodach terapii.

Podziwiam już od dawna walkę Pani Ewy B. Z CHOROBĄ CÓRKI.zakładając ten temat nie znałem tych przypadków,widze jednak ,ze są ludzie którzy znajduja sposób
na wykorzystanie każdej możliwości do ratowania życia kogoś bliskiego.Dlatego ja również nie mam zamiaru się poddawac,dlatego szukajmy razem,ja do odbudowy miał bym swoje
płuca,i właśnie w komórkach widzę tą nadzieję.Szukam wszędzie gdzie są jakieś materiały,lub może jakaś klinika u nas ma zezwolenie na badania tam też można by było
otrzymac jakieś informacje,jeżeli znajdziecie przypadkiem coś na ten temat piszcie może nie tylko ja z tego skorzystam .
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #50 : 2008-06-26, 18:25:06 »

Walka EB o córkę stała się też inspiracją dla innych rodziców z podobnymi problemami.
 http://kajtusiowy.blog.onet.pl/2,ID218235838,index.html

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #51 : 2008-06-26, 20:04:36 »

Komórki macierzyste mają zdolność do rozmnażania się i co najważniejsze przekształcania się w konkretne tkanki organizmu np. mięsień sercowy, nerwy itp.
Dorosły człowiek ich już nie ma i jak je otrzyma, to otrzymuje zastrzyk życia. Regenerują się jego uszkodzone organa. Po prostu odrastają, co normalnie nie jest możliwe. Tu jest największa tajemnica i nadzieja w zastosowaniu komórek macierzystych.

Zbliżamy się do nieśmiertelności, a tym samym do końca świata.

nasza dusza jest i byla niesmiertelna,chcemy,by nasze ciala byly niesmiertelne,chcemy poprawiac Boga, Shocked


Kodar Ty jak zwykle potrafisz podczymac kogoś na duchu już Tobie raz pisałem napiszę jeszcze raz przestan twierdzic to czego dr. Kwaśniewski nigdzie nie napisał że stosując DO można życ wiecznie ,albo że moje płuca których już większa częśc nie istnieje mi odbuduje dieta.Pozwól nie krytykowac czego nie znasz nikt nie chce żc wiecznie a może i by chciał ale niestety to nie jest możliwe ale to wcale nie zaczy że należy umierac zawcześnie.Czy ty sądzisz że jeżeli była by alternatywa na to abym mógł dzięki komórką macierzystym wszczepionym uzyskac odbudowę swoich zwapnionych części płuc,to mam tego nie zrobic bo to jest poprawianie Boga. I pomyśl jak byś to ty postąpiła jak ten problem dotyczył by ciebie,czy zastosowała byś tylko dietę i czekałac na śmierc ? czy wspomogła byś oddalenie tego wszczepieniem tych komórek dla poprawy dodechu a co zatym idzie dotlenienia swojego organizmu co nawet dla DO.JEST POTRZEBNE.  i żyła nadal aż do tego co i tak jest nieuniknione.
Z mojej strony radze zweryfikowac swoje proporcje i pamiętac po co organizmowi potrzebne jest glukoza,i jaki organ z niej najwięcej skorzysta.
ja ci zle nie zycze i nigdy zyczyc nie bede.Moja odpowiedz odnosila sie tylko i wylacznie do Daniela.
Myslisz,ze dlaczego przeszlam na Diete Optymalna,tylko poto,by przedluzyc sobie zycie az do smierci.
 Jerzy,zycze ci,rowniez jasnego umyslu.  Smile
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #52 : 2008-06-29, 02:11:03 »

Komórki macierzyste mają zdolność do rozmnażania się i co najważniejsze przekształcania się w konkretne tkanki organizmu np. mięsień sercowy, nerwy itp.
Dorosły człowiek ich już nie ma i jak je otrzyma, to otrzymuje zastrzyk życia. Regenerują się jego uszkodzone organa. Po prostu odrastają, co normalnie nie jest możliwe. Tu jest największa tajemnica i nadzieja w zastosowaniu komórek macierzystych.

Zbliżamy się do nieśmiertelności, a tym samym do końca świata.

nasza dusza jest i byla niesmiertelna,chcemy,by nasze ciala byly niesmiertelne,chcemy poprawiac Boga, Shocked


Dzięki Kodar myślę że mi cały cza o to chodzi,ale aby to było możliwe muszę miec dotleniony nie tylko mózg ale i cały organizm.Dobrze że jest to
tak poukładane że mózg zawsze potrafi zadbac o siebie i pomimo ogólnego niedotlenienia on ma się dobrze,co potwierdza mój przykład .
Ja tracę mięśnie,i siły witalne,ale dzięki Bogu jeszcze mogę myślec czytac i pisac na forum pomimo mego wieku,i nigdy nie ucząc się tego
Napewno jest to pisanie prosto z serca tak jak myślę tak piszę,nie ma w tym składni i gramatyki ale myślę że skoro ze mną piszecie ,to wszystko inne nie ma znaczenia .
Może niedługo pocwiczę i nauczę się korzystac ze słownika i sprawdzania tekstu,ale jak dotychczas nie mam na to czasu.


Kodar Ty jak zwykle potrafisz podczymac kogoś na duchu już Tobie raz pisałem napiszę jeszcze raz przestan twierdzic to czego dr. Kwaśniewski nigdzie nie napisał że stosując DO można życ wiecznie ,albo że moje płuca których już większa częśc nie istnieje mi odbuduje dieta.Pozwól nie krytykowac czego nie znasz nikt nie chce żc wiecznie a może i by chciał ale niestety to nie jest możliwe ale to wcale nie zaczy że należy umierac zawcześnie.Czy ty sądzisz że jeżeli była by alternatywa na to abym mógł dzięki komórką macierzystym wszczepionym uzyskac odbudowę swoich zwapnionych części płuc,to mam tego nie zrobic bo to jest poprawianie Boga. I pomyśl jak byś to ty postąpiła jak ten problem dotyczył by ciebie,czy zastosowała byś tylko dietę i czekałac na śmierc ? czy wspomogła byś oddalenie tego wszczepieniem tych komórek dla poprawy dodechu a co zatym idzie dotlenienia swojego organizmu co nawet dla DO.JEST POTRZEBNE.  i żyła nadal aż do tego co i tak jest nieuniknione.
Z mojej strony radze zweryfikowac swoje proporcje i pamiętac po co organizmowi potrzebne jest glukoza,i jaki organ z niej najwięcej skorzysta.
ja ci zle nie zycze i nigdy zyczyc nie bede.Moja odpowiedz odnosila sie tylko i wylacznie do Daniela.
Myslisz,ze dlaczego przeszlam na Diete Optymalna,tylko poto,by przedluzyc sobie zycie az do smierci.
 Jerzy,zycze ci,rowniez jasnego umyslu.  Smile

Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #53 : 2008-07-03, 15:46:14 »

Jurek, komórki macierzyste masz w sobie. Znajdź tylko chirurga, który ci je wytnie z nosa, zmiksuje i wstrzyknie w żyły tak aby dotarły tam gdzie trzeba. Co będzie potem to nikt nie wie. Może wieko trumny od razu się za togą zatrzaśnie, a może się zagnieżdżą i przekształcą w to co trzeba. Może odchorujesz i nic się nie stanie. Jak nie wypróbujesz, to się nie dowiesz.   
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #54 : 2008-07-03, 17:22:49 »

Jurek, komórki macierzyste masz w sobie. Znajdź tylko chirurga, który ci je wytnie z nosa, zmiksuje i wstrzyknie w żyły tak aby dotarły tam gdzie trzeba. Co będzie potem to nikt nie wie. Może wieko trumny od razu się za togą zatrzaśnie, a może się zagnieżdżą i przekształcą w to co trzeba. Może odchorujesz i nic się nie stanie. Jak nie wypróbujesz, to się nie dowiesz.   

Widzę że strasznie poszłeś na skróty,też słyszałem o tych komórkach z kubków wechowych ale to nie jest tak jak piszesz wiem że pobiera się materiał z nosa,ale potem zanim to wstrzyknąc możesz jest procedura namnazania czy coś podobnego,i dopiero z tego można uzyskac materiał do badań.Ale w Polsce chyba jeszcze tego nie robią a jeżeli ktoś wie gdzie się tym tematem u nas w kraju zajmują to proszę o podanie chodżby na priva.
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #55 : 2008-07-03, 19:34:05 »

Same się namnożą jak się zakotwiczą. W Polsce za 10 lat może będą to robić. Można poczekać, ale czy utrzymasz wieko trumny.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #56 : 2008-07-03, 20:14:44 »

Same się namnożą jak się zakotwiczą. W Polsce za 10 lat może będą to robić. Można poczekać, ale czy utrzymasz wieko trumny.

Same się namnożą jak się zakotwiczą. W Polsce za 10 lat może będą to robić. Można poczekać, ale czy utrzymasz wieko trumny.

Widzę że jezeli się mocno chce to można tego dokonac,będe próbował Jak robi to dla swojej córki nasza polska Aktorka Ewa Błaszczyk
MOŻE I OD JEJ FUNDCJI JAKIEŚ NAMIARY DOSTANĘ.
Zawsze należy miec nadzieję że te wieko jeszcze nie opadnie ale nie przechytszy się Pana Boga,jak będzie chciał to powoła mnie tam gdzie chyba nie ma komutera
bo jest poprostu nie potrzebny bo tam wszystko jest jasne,jak twierdzą Ci którzy krótkotrwale to przeżyli.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #57 : 2008-07-03, 20:52:44 »

...Widzę że jezeli się mocno chce to można tego dokonac,będe próbował...

Jurek, przepraszam Ciebie bardzo i Innych za moje pytania, ale musze je zadac!!!

1.) Ile jestes w stanie(lub Twoja Rodzina) przeznaczyc pieniedzy na zabieg z k.m.???

2.) Ile ewentualnie mozesz zaplacic(lub Twoja Rodzina) lekarzowi za pomoc(skuteczna)
w (zatrzymaniu opadania wieka trumny -aby wygrac czas, kiedy ceny za k.m. juz opadna)???

Wiem, ze wielu forumowiczom,  nie bedą sie podobac  moje pytania Crying or Very sad
Ale "real" jest "REALEM" i nic tego nie zmieni Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #58 : 2008-07-04, 03:36:05 »

...Widzę że jezeli się mocno chce to można tego dokonac,będe próbował...

Jurek, przepraszam Ciebie bardzo i Innych za moje pytania, ale musze je zadac!!!

1.) Ile jestes w stanie(lub Twoja Rodzina) przeznaczyc pieniedzy na zabieg z k.m.???

2.) Ile ewentualnie mozesz zaplacic(lub Twoja Rodzina) lekarzowi za pomoc(skuteczna)
w (zatrzymaniu opadania wieka trumny -aby wygrac czas, kiedy ceny za k.m. juz opadna)???


Grizli wcale mnie swym postem nie wprowadziłes w stan osłupienia,ja narazie szukam a jak znajde
wtedy bede wiedział ile to może kosztowac.A wtedy moze założe fundację ,lub wymyślę coś innego
Ewa Błaszczyk tym się nie martfiła dzisiaj jej córka w Moskwie dostapiła tej możliwości.A CHYBA BYŚ TEŻ NIE ODŻAŁOWAŁ SWOJEGO 1%
PRZEKAZAC na mozliwosc uratowania  moich płuc,chodzby po to aby miec skim dalej prowadzic rozmowy na temat "Elit i Planktonu"

Wiem, ze wielu forumowiczom,  nie bedą sie podobac  moje pytania Crying or Very sad
Ale "real" jest "REALEM" i nic tego nie zmieni Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #59 : 2008-07-05, 07:39:29 »

no i mi wcięło przy wygasnięciu sesjii-więc jeszcze raz
Jurek to dla ciebie bo przeczytałam dlaczego tak się interesujesz komórkami mac. w twoim wątku o chorobie.
Piszecie o Ewie Błaszczyk więc wklejam cytaty o niej i o terapii bo nie sa ay pewne,że jej terapia to tosamo o co nam chodzi.

cytaty_____________ każdy oddzielony *

*
  Dodam tylko ,ze Chiny , Indie , Costa Ricca , Meksyk sa JEDYNYMI krajami na swiecie gdzie ,ze robia takie zastrzyki!

*
Obecnie koresponduje z matka Matthew z USA.
Chlopiec wciaz autystyczny , od miesiecy w HBOT i mnostwie innych ( delfiny ABA) ale dopiero po zastrzykach z komorek mowi!!!!!

*
TO NIE JEST PRZESZCZEP!!!!!!!!!!!
Prosze czytac uwaznie , to jest ZASTRZYK ze specjalnie przygotowanych
komorek macierzystych , pochodzacych albo z pepowiny albo e szpiku dawcy ( kosc, tluszcz)
Podaje sie to dozylnie ( u malych dzieci w pepek!) a u starszych , jak u Mateuszka z USA w raczke dozylnie .
U osob z paralizami , dodatkowo robi sie punkcje doledzwiowa i podaje stem cell dodkladnie dordzeniowo .
NIC sie nie zabija .Procedura okazuje sie byc bardzo prosyta i bezpieczna .
Malutkie dzieci to przechodza .
Sa tez i przypadki bardzo trudne , np paralize po wypadkach .Ale i w tym przypadku daja jakies efekty( dla naszej medycyny te przypadki sa juz stracone )
*Będąc niedawno w Rosji poznalam 2 dzieci po wszczepianiu tych komorek. Może zbieg okoliczności, może takie przypadki - ale jednemu dziecku się stan pogorszył, u drugiego nie było żadnych zmian. Piszę to tylko dla informacji. Nie zabieram głosu w dyskusji.
A propo... u córeczki Ewy Błaszczyk były jakieś zmiany?
*
Posluchajcie , to nie panaceum .
Nie kazdemu potrzebne sa komorki macierzyste .A Rosja NIE ROBI TEGO!!!!!!!!!!!!
Poczytajcie o tym .W Rosji( czy Ukrainie) NIE MAJA technologii .Jesli ktos tam pojedzie - to stracone pieniadze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*
Jeszcze moj minikomentarz na temat Blaszczykowej .
W MOskwie robia zastrzyki z "fetal stem cell" .Co to jest??
To jest zastrzyk z ABORCJONOWANYCH ludzlich szczatkow !!!!!
Dlaego , gdy ktos ( osoba publiczna , starajaca sie fundusze w mediach , szukajaca poparcia , szukajaca wspolpracy z onkologami , neurologami etcx) nie chce niepotrzebnie narazac sie na komentarze o "desperackich " krokach .
Natomista , o ile mi wiadomo Ola jest odkorowana , to bardzo duzo zmienia .
My mowily o autyzmie , dzieci sa sprawde fizycznie , brakuje im kilku procent aby byc norma .
Ale te kilka procent czasem pprzechyla ich szlae zycia na ..............rownie pochyla .

podkreślenie moje-sylwia
*
Stem Cell Congress 2008
July 1st - 2nd 2008, Switzerland Free Admittance. Register now

http://www.cardiocentro.org/SCM.html?gclid=CNalq8WC75MCFQkLuwodWWvy2A
*
ten cytat wklejam dla lekarki czasai cieszę sie,że mogę przeczytać posty mam które chca zrozuieć-sylwia

Stabilizacja emocjonalna jest wtedy gdy w "brzuchu" jest ok .
Dla tych ktorych pociechy sa zdrowe w "brzuchu" nalezy poszukac blokad
w "glowie " na przyklad , balans neurotransmiterow .
Moja corka potwierdza ,ze szczepionki jej to zrobily

koniec cytatów Pozdrawiam Jurek -Sylwia.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 17 zapytaniami.