forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-13, 09:42:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661358 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  witam
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: witam  (Przeczytany 48653 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #40 : 2014-01-05, 10:51:08 »

 Cool
Brawo! W uczciwej rywalizacji odebrałeś laur. Wink Very Happy
Trza mi jakoś się pozbierać i zejść ze sceny. Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: witam
« Odpowiedz #41 : 2014-01-05, 13:57:58 »

To napisz od siebie jakieś uzasadnienie, co i jak Ci się nie podoba, bo tak można wszystko skrytykować, a nie wiadomo dlaczego.  Cool
Pewnie dlatego, ze nie on napisal. Juz pisalem ten cytat z De Mello. "Fanatyzm jednego szczerze wierzacego, któremu wydaje sie, że wie, powoduje o wiele wiecej zła niż
wspólny wysiłek dwustu łajdaków."
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: witam
« Odpowiedz #42 : 2014-01-05, 14:04:54 »

Kto to wymyślił tę "formułę 200"?
Morgano?
Bardzo ograniczony ma zasięg...
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56009


Odp: witam
« Odpowiedz #43 : 2014-01-05, 14:17:28 »

Wiele dziwnych formuł i interpretacji powstało, jedne z niezrozumienia inne z czystej ludzkiej złośliwości.  Confused
Kto podąża za fałszywym prorokiem ten marnie skończy - gdzieś coś takiego przeczytałem. Wink  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #44 : 2014-01-05, 17:24:33 »

Cool
Brawo! W uczciwej rywalizacji odebrałeś laur. Wink Very Happy
Trza mi jakoś się pozbierać i zejść ze sceny. Smile

Za "Blakend" przepraszam, a powyższe lepszemu powierzam- Blackend. Wink Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #45 : 2014-01-05, 23:23:25 »

Pewnie dlatego, ze nie on napisal. Juz pisalem ten cytat z De Mello. "Fanatyzm jednego szczerze wierzacego, któremu wydaje sie, że wie, powoduje o wiele wiecej zła niż
wspólny wysiłek dwustu łajdaków."

Opamiętaj się, człowieku, bo ręce opadają. Ja po prostu pilniej od Ciebie czytałem posty admina, widać. Ten kalkulator jest tyle samo warty, co te Twoje phpBB dla ubogich. Albo co Windows XP przy Win 8.1. ;->

Jeśli już to wspomagać się tabelkami wartości odżywczych (GSO), i tylko po to, aby znaleźć najlepszą proporcję pod siebie.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #46 : 2014-01-05, 23:35:52 »

Aczkolwiek, jak kto chce się nabawić "złych nawyków", co grozi późniejszym wypaczeniem kwintesencji ŻO, ten może polegać na takich kalkulatorach i iść z nimi przez życie...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #47 : 2014-01-06, 09:13:46 »

... Ten kalkulator jest tyle samo warty, co te Twoje phpBB dla ubogich. Albo co Windows XP przy Win 8.1. ;->

...

Wartość użytkową "łopaty" oceniasz w kategorii "zabawki dla cywilizowanego człowieka". Shocked
Wypchaj się kosmosem do pełna, skoro prostota Cię gnębi. Wink Laughing
A to i tak niewiele w kwestii estetyki. Smile

Prymitywne liczydło jest super, bezmyślne takie. Jak mu wpiszesz, tak Ci wyliczy. Krysiu48, moja nieznacznie młodsza Koleżanko. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: witam
« Odpowiedz #48 : 2014-01-06, 10:07:09 »

Wypchaj się kosmosem do pełna, skoro prostota Cię gnębi. Wink Laughing
Śliczne Very Happy
Nie jakieś tam ordynarne siano czy pakuły Laughing
Zapisane
krysia48
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #49 : 2014-01-06, 11:41:18 »

... Ten kalkulator jest tyle samo warty, co te Twoje phpBB dla ubogich. Albo co Windows XP przy Win 8.1. ;->

...

Wartość użytkową "łopaty" oceniasz w kategorii "zabawki dla cywilizowanego człowieka". Shocked
Wypchaj się kosmosem do pełna, skoro prostota Cię gnębi. Wink Laughing
A to i tak niewiele w kwestii estetyki. Smile

Prymitywne liczydło jest super, bezmyślne takie. Jak mu wpiszesz, tak Ci wyliczy. Krysiu48, moja nieznacznie młodsza Koleżanko. Very Happy


 
Powiem  szczerze ze  jestem z liczydła zadowolona  Very Happy mój nieznacznie starszy kolego Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: witam
« Odpowiedz #50 : 2014-01-06, 11:44:34 »

Opamiętaj się, człowieku, bo ręce opadają. Ja po prostu pilniej od Ciebie czytałem posty admina, widać. Ten kalkulator jest tyle samo warty, co te Twoje phpBB dla ubogich. Albo co Windows XP przy Win 8.1. ;->
Jak to zmierzyles, ze pilniej? Pilnometrem?

Programuje prawdopodobnie dluzej, niz ty zyjesz dzieciaku. Ale nowy skrypt ma niewatpliwie jedna zalete - funkcje ignoruj wbudowana w forum.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #51 : 2014-01-06, 13:20:45 »

...
Powiem  szczerze ze  jestem z liczydła zadowolona  Very Happy mój nieznacznie starszy kolego Wink

Oczywiście, dane można bezboleśnie zaktualizować, potrawy złożone- typu "Olczańska Adasia"- skalkulować. Very Happy

Wypchaj się kosmosem do pełna, skoro prostota Cię gnębi. Wink Laughing
Śliczne Very Happy
Nie jakieś tam ordynarne siano czy pakuły Laughing

Akurat siano i pakuły stanowią na ziemi jakąś wartość, a kosmos to taka przyzwoitka, wszyscy "wią", że jest. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70683


Odp: witam
« Odpowiedz #52 : 2014-01-06, 14:14:04 »

Opamiętaj się, człowieku, bo ręce opadają. Ja po prostu pilniej od Ciebie czytałem posty admina, widać. Ten kalkulator jest tyle samo warty, co te Twoje phpBB dla ubogich. Albo co Windows XP przy Win 8.1. ;->
Jak to zmierzyles, ze pilniej? Pilnometrem?

Programuje prawdopodobnie dluzej, niz ty zyjesz dzieciaku. Ale nowy skrypt ma niewatpliwie jedna zalete - funkcje ignoruj wbudowana w forum.

 Very Happy
Zapisane

anakin
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #53 : 2014-01-06, 19:26:28 »

Programuje prawdopodobnie dluzej, niz ty zyjesz dzieciaku. Ale nowy skrypt ma niewatpliwie jedna zalete - funkcje ignoruj wbudowana w forum.

Hyhy. Oj, bo się zdziwisz, bo się zdziwisz... Chyba, że pracujesz w domku, a pensję dostajesz w dolarach, to ci podam rękę. Smile
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #54 : 2014-01-06, 19:27:54 »

Właściwie to nie wiem ile masz lat... może faktycznie i dłużej, ale dłużej nie znaczy wcale, że jesteś lepszy. Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #55 : 2014-01-06, 19:29:26 »

Ja w każdym razie mam zaliczone 8 klas podstawówki, a nie 6.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #56 : 2014-01-06, 19:40:32 »

To jak kolega jest "programistą", to pojadę po bandzie i napiszę: Win 8.1 jest niczym VIM porównując go z Win XP, który wydaje się być w tej konfiguracji domyślnym okienkowym notatnikiem. ;->
Zapisane
krysia48
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #57 : 2014-01-07, 16:39:45 »

Czy korzystacie lub korzystaliście z książki kucharskiej naszego doktora,bo boje się ze znudzi mnie moja monotonna kuchnia.Gotowac nigdy nie lubiałam,wiec idąc na łatwiznę  jem w kólko to samo.Przeglądająć forum doczytałam ze w książce są ciekawe przepisy z podanym BTW czyli super.Przeglądam texz KUCHNIE STACHURSKIEJ ale powiem szczerze ze w wersji drukowanej "papierowej" będzie mi szybcie i prościej stosować się do przepisu.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: witam
« Odpowiedz #58 : 2014-01-07, 16:52:24 »

Czy korzystacie lub korzystaliście z książki kucharskiej naszego doktora,bo boje się ze znudzi mnie moja monotonna kuchnia.Gotowac nigdy nie lubiałam,wiec idąc na łatwiznę  jem w kólko to samo.Przeglądająć forum doczytałam ze w książce są ciekawe przepisy z podanym BTW czyli super.Przeglądam texz KUCHNIE STACHURSKIEJ ale powiem szczerze ze w wersji drukowanej "papierowej" będzie mi szybcie i prościej stosować się do przepisu.
Ja też niespecjalnie gotuję, od wielkiego dzwonu, jak mnie naleci.
Tylko ja nie mam problemów z monotonią.
Teresa to dla mnie mistrz Very Happy
Dużo nie kosztuje, może warto rozważyć zakup książki.
Jeśli nie lubisz gotować, to celuj w potrawy jednogarnkowe, gotowane "na zaś", masz tam wszystko wyliczone, więc łatwizna...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: witam
« Odpowiedz #59 : 2014-01-07, 17:00:09 »

Książkę mam, ponieważ bezustannie "trwonię" energię na zachęcenie Rodziny.
Osobiście lubię prostotę i monotonię w posiłkach, a zapożyczone z "Książki Kucharskiej" przepisy i tak modyfikuję chemicznie- zwyczajnie upraszczam. Smile
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.