forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 13:04:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
661493 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.  (Przeczytany 292165 razy)
Mari
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #500 : 2009-04-17, 19:44:52 »

Mari, jeśli zmieniłaś dietę, to po co tu siedzisz? Czy dobrze płacą za zniechęcanie do DO?. Ci co naprawdę stosują DO, to doskonale widzą poprawę zdrowia. Ci, co tylko udają, że są na DO, to ciągle będą narzekać na zdrowie. Ja zbyt dużo osób poznałam wyleczonych z "nieuleczalnych" chorób, aby wam wierzyć. Jeśli ten sposob odżywiania jest według was zły, to czemu ludzie po nim zdrowieją? Gdybyście naprawdę tak myśleli, jak piszecie, to byście tu nie zaglądali. Ja nie zaglądam na forum dla wegetarian, gdyż to mi nie jest potrzebne. A "grizzly", przyszłeś tu obrażać, żeby następnie na forum DD się naśmiewać? Już nawet tam wyrzucają Twoje posty do śmietnika. To było ostatnie zdanie "grizzly", które na tym forum skierowałam do Ciebie.
Renatko dziecko drogie,kochane proszę Cię już po raz drugi ...zejdź ze mnie bo robi mi się duszno ..
Dietę zmieniłam pół roku temu....CZYTAJ W DOMYŚLE ..to co je 70?..80% ? ludzi  właśnie na Dietę Pana Kwaśniewskiego!!! i opisuję odczucia i poprawę jaką zauważyłam po zastosowaniu Tej Diety !.

Proszę jeszcze raz uprzejmie i gorąco nie odpisuj na moje posty , a jeśli JA będę miała do ciebie jakieś pytanie to ładnie najpierw poproszę .

ozięble z poważaniem .
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70710


Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #501 : 2009-04-17, 19:59:11 »

Nie pomogę Ci w tej przypadłości ,bo nie wiem jak Smile , ale to co piszesz dotyczyło także mnie ..dokładnie takie same objawy ...kilkanaście lat.
Podejrzenia kierowałam w różne kierunki a to kawa ...może cappuccino ..w końcu tłuste mięsko  ...ble, ble ..i wiesz żadnych objawów już od pół roku  Very Happy ..odkąd zmieniłam dietę.   
Z tego postu nie wynika, że jesteś na DO, dziecko kochane.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #502 : 2009-04-17, 20:05:41 »

Cytuj
nie przesadzaj
wystarczy 500 g

bede sie upieral przy 2-3 kg. Jesli sprawdzic w tabelach to w pomidorach, brokulach, kalafiorze, kapuscie jest 2-3 g ww (odliczajac blonnik).
Oczywiscie zakladajac ze wykluczamy ziemniaki.
No wlasnie a propo ziemniakow: o co Ci chodzilo z nie odbudowana sluzowka. Dlaczego radzisz unikac frytek w tym kontekscie ?


Widze, ze biezesz ZO w postaci odwrotnej psychologii.
Nie rtaz mowilismy tu na forum, ze malo a dobrze. Widze, ze poszukujeszj bledow. Jest ich duzo. Wiele niedorzecznosci, wiele bledow, niewyliczonych dla Ciebie obcji, zle wyliczonych obcji. Pytanie jest tylko: dlaczego/ po co tu jestes? Bochyba nie po to aby mnie pomoc? Prawda? Chyba nie po to aby pokazac bledy diety, prawda? Zastanowiles sie kiedykolwiek po co tu jestes? Mam nadzieje, ze nie po to aby sobie zaszkodzic? mnie nie zaszkodzisz! Wiec pytam jeszcze raz: jaki jest cel Twojej tu obecnosci?  Oczekuje szzerej odpowiedzi.
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #503 : 2009-04-17, 20:15:12 »

Nie pomogę Ci w tej przypadłości ,bo nie wiem jak Smile , ale to co piszesz dotyczyło także mnie ..dokładnie takie same objawy ...kilkanaście lat.
Podejrzenia kierowałam w różne kierunki a to kawa ...może cappuccino ..w końcu tłuste mięsko  ...ble, ble ..i wiesz żadnych objawów już od pół roku  Very Happy ..odkąd zmieniłam dietę.   

Przepraszam cię , ale czytaj ze zrozumieniem i nie wyłączaj zdań z kontekstu...patrz pierwsze zdanie ! 'dotyczyło także mnie ..dokładnie takie same objawy ...kilkanaście lat.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #504 : 2009-04-17, 20:18:39 »

Luker, zacznij "odnowa".

Ten "nowy start" ma trwac min 3 dni. Gwarantuje poprawe, pod warunkiem, ze nie bedziesz dojadal sliwek, popijal piwa, ani zgryzal wodka. OK?

Sniadanie: omlet z kasza jaglana
obiadokolacja: 100 gr ziemniaka, 200 gr T, 100 gr miesa ( przed obrobka termiczna) 300 gr warzyw.

Jezeli w ciagu dnia bedziesz glodny wez ser albo smietane, majonez, obojetnie co. Malo i poczekaj pol godziny. Glodny: zjedz ponownie ta sama porcje. Delektuj sie,nie pozeraj. Pamietaj: jedza Ci, ktorzy jesc nie moga. Wytlumacze Ci jutro te kwestie. Malo a dobrze ( nie sex) a bedzie super.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70710


Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #505 : 2009-04-17, 20:23:15 »

Nie pomogę Ci w tej przypadło¶ci ,bo nie wiem jak Smile , ale to co piszesz dotyczyło także mnie ..dokładnie takie same objawy ...kilkana¶cie lat.
Podejrzenia kierowałam w różne kierunki a to kawa ...może cappuccino ..w końcu tłuste mięsko  ...ble, ble ..i wiesz żadnych objawów już od pół roku  Very Happy ..odk±d zmieniłam dietę.   

Przepraszam cię , ale czytaj ze zrozumieniem i nie wył±czaj zdań z kontekstu...patrz pierwsze zdanie ! 'dotyczyło także mnie ..dokładnie takie same objawy ...kilkana¶cie lat.

To nie jest zdanie wyrwane z kontekstu, tylko cały post. O Diecie Optymalnej nie pisze się "dieta", "zmiana diety", to jest całkiem inny sposób jedzenia i życia. Pisze się Dieta Optymalna, lub DO.
Zapisane

Mari
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #506 : 2009-04-17, 20:47:08 »


To nie jest zdanie wyrwane z kontekstu, tylko cały post. O Diecie Optymalnej nie pisze się "dieta", "zmiana diety", to jest całkiem inny sposób jedzenia i życia. Pisze się Dieta Optymalna, lub DO.


Nooooo taaaaak reniu ..co autor miał na myśli Idea....sr*ty taty nie ma Kasia butów  Twisted Evil. jak będę miała pytanie to cię zaproszę .


Mili Państwo bardzo przepraszam za chwilowe zaśmiecenie wątku  Embarassed...wybaczcie mi , bo ja jak ta typowa ' baba' jak się NAGADAM  ' tom' zadowolona !!!  Very Happy.


pozdrawiam.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70710


Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #507 : 2009-04-17, 20:51:59 »

A kim Ty tu jesteś, że możesz zapraszać, lub wypraszać?
Zapisane

vigo
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #508 : 2009-04-17, 20:59:19 »

Cytuj
Widze, ze biezesz ZO w postaci odwrotnej psychologii.
Nie rtaz mowilismy tu na forum, ze malo a dobrze. Widze, ze poszukujeszj bledow. Jest ich duzo. Wiele niedorzecznosci, wiele bledow, niewyliczonych dla Ciebie obcji, zle wyliczonych obcji. Pytanie jest tylko: dlaczego/ po co tu jestes? Bochyba nie po to aby mnie pomoc? Prawda? Chyba nie po to aby pokazac bledy diety, prawda? Zastanowiles sie kiedykolwiek po co tu jestes? Mam nadzieje, ze nie po to aby sobie zaszkodzic? mnie nie zaszkodzisz! Wiec pytam jeszcze raz: jaki jest cel Twojej tu obecnosci?  Oczekuje szzerej odpowiedzi.

psycholog z Ciebie wychodzi  Very Happy Ale chyba marny, bo daleko mi do wyszukiwania bledow. Chodzi o moja chorobe - wrzodziejace zapalenie jelita grubego - i zaintrygowala mnie wypowiedz alego dotyczaca wykluczenia frytek (ziemniakow ?) jesli chodzi o nieodbudowana sluzowke. Ale widze ze ali  Smile tak sobie chlapnal i nie podbudowal swojej teorii zadnymi konkretami.

Pozdr.


Zapisane
Luker
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #509 : 2009-04-17, 21:44:25 »

Luker
jakie masło stosujesz do  smażenia?
sprawdź
nie smaż na maśle a na smalcu
masło tylko na zimno

gdzieś  ten pies jest pogrzebany
musisz dojść drogą eliminacji
 ps
warzywek wystarczy Ci tyle ile podałem łącznie z ziemniakami
popatrz na podawane optymalne jadłospisy
widziałeś w nich  więcej?


Maslo extra 80%.

Jesli wlacze w to ziemniaki w "odpowiedniej" ilosci to bedzie dobrze na pewno.

Luker, zacznij "odnowa".

Ten "nowy start" ma trwac min 3 dni. Gwarantuje poprawe, pod warunkiem, ze nie bedziesz dojadal sliwek, popijal piwa, ani zgryzal wodka. OK?

Sniadanie: omlet z kasza jaglana
obiadokolacja: 100 gr ziemniaka, 200 gr T, 100 gr miesa ( przed obrobka termiczna) 300 gr warzyw.

Jezeli w ciagu dnia bedziesz glodny wez ser albo smietane, majonez, obojetnie co. Malo i poczekaj pol godziny. Glodny: zjedz ponownie ta sama porcje. Delektuj sie,nie pozeraj. Pamietaj: jedza Ci, ktorzy jesc nie moga. Wytlumacze Ci jutro te kwestie. Malo a dobrze ( nie sex) a bedzie super.
Dzieki Adam za rade!!!

Moge sie do tego dostosowac, zaden problem, ale to dopiero bedzie na poczatku przyszlego tygodnia. Jutro i w niedziele mam zjazd na uczelni, wazne rzeczy i nie mam kiedy gonic za niektorymi rzeczami, ktore tu sa potrzebne.

Jutro i w niedziele zamierzam jeszcze bardziej ujednolicic i sprobuje jesc sama karkowke, bez jajek i masla. Rano i wieczor zjem porcje karkowki 150g, usmazonej na smalcu, do tego ze 100g ziemniakow i 100g buraczkow. Jesli problem bedzie nadal istnial i bedzie zero poprawy, to przynajmniej bede wiedzial, ze mi nie szkodza jajka sadzone na masle.

Niestety musze jeszcze te 2 dni przebolec, bo musze sie skupic na tych rzeczach. I tak juz wiele czasu poswiecilem ZO ostatnio. Ale chce sie problemu pozbyc, i jeszcze nie skladam broni!

pzdr.

ps. Ile kaszy ? W 100g jest wedlug tabeli 71g weglowodanow, a znalazlem gdzies twoj przepis na forum na omlet z kasza (100g) i tam napisales, ze jest w sumie w potrawie tylko 28g weglowodanow... ???
ps2. 200g tluszczy do obiadokolacji?!!! Nie za duzo ?? Wyliczylem samego bialka w ciagu dnia 40g max...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70710


Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #510 : 2009-04-17, 21:54:48 »

"Luker", powiem Ci szczerze, że gdybym się czuła przed DO dobrze, a na DO okropnie, to już dawno bym wróciła do starego modelu żywienia. Jak nie wrócisz do tradycyjnej diety, to nadal mogą Tobie się zdarzać "bączki".
Zapisane

Luker
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #511 : 2009-04-17, 21:57:57 »

Biore ta mozliwosc pod uwage. Jednak zwazywszy na to ile ZO daje (w teorii), jeszcze chwile "wycierpie" jesli musze. Kolka byla i sama przeszla, wiec moze musze byc cierpliwy...

Nie dzwonilem jeszcze do arkadii w jastrzebiej, a to juz bedzie taka ostatnia deska ratunku, jesli nic nie pomoze to wyjscia nie bedzie. Jednak do tego czasu jeszcze sprobuje "skorygowac" tu z wasza pomoca, i znalezc przyczyne takiego stanu rzeczy.

pzdr.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #512 : 2009-04-17, 21:58:10 »

"Luker", powiem Ci szczerze, że gdybym się czuła przed DO dobrze, a na DO okropnie, to już dawno bym wróciła do starego modelu żywienia. Jak nie wrócisz do tradycyjnej diety, to nadal mogą Tobie się zdarzać "bączki".

 Shocked nie wolno sie poddawać, wierze ze wszystko wróci u niego do normy. Dieta Optymalna to najlepszy model żywienia. Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #513 : 2009-04-17, 21:59:37 »

Biore ta mozliwosc pod uwage. Jednak zwazywszy na to ile ZO daje (w teorii), jeszcze chwile "wycierpie" jesli musze. Kolka byla i sama przeszla, wiec moze musze byc cierpliwy...

Nie dzwonilem jeszcze do arkadii w jastrzebiej, a to juz bedzie taka ostatnia deska ratunku, jesli nic nie pomoze to wyjscia nie bedzie. Jednak do tego czasu jeszcze sprobuje "skorygowac" tu z wasza pomoca, i znalezc przyczyne takiego stanu rzeczy.

pzdr.
"głowa do góry" Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70710


Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #514 : 2009-04-17, 22:06:52 »

Biore ta mozliwosc pod uwage. Jednak zwazywszy na to ile ZO daje (w teorii), jeszcze chwile "wycierpie" jesli musze. Kolka byla i sama przeszla, wiec moze musze byc cierpliwy...

Nie dzwonilem jeszcze do arkadii w jastrzebiej, a to juz bedzie taka ostatnia deska ratunku, jesli nic nie pomoze to wyjscia nie bedzie. Jednak do tego czasu jeszcze sprobuje "skorygowac" tu z wasza pomoca, i znalezc przyczyne takiego stanu rzeczy.

pzdr.
Wcale nie musisz cierpieć, to nie jest przymus. Ja wiem, że ŻO pomaga też w praktyce ( z autopsji i nie tylko) i jest jedynym sposobem na przyczynowe leczenie chorób, nawet tych "nieuleczalnych".
Zapisane

Luker
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #515 : 2009-04-17, 22:09:16 »

Wcale nie musisz cierpieć, to nie jest przymus.
Wiesz, ze nie to mialem na mysli.

pzdr.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #516 : 2009-04-17, 23:09:22 »

. Chodzi o moja chorobe - wrzodziejace zapalenie jelita grubego - i zaintrygowala mnie wypowiedz alego dotyczaca wykluczenia frytek (ziemniakow ?) jesli chodzi o nieodbudowana sluzowke. Ale widze ze ali  Smile tak sobie chlapnal i nie podbudowal swojej teorii zadnymi konkretami.


biochemikiem nie jestem
i nie będę  wyszukiwał podbudowy,
była już tu o tym mowa
jakie mogą być dodatkowe efekty  smażenia (szkodliwego działania wysokiej temperatury na niektóre produkty)
powiem  na skróty
jak masz problemy trawienne powinieneś  unikać dodatkowego obciążenia

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #517 : 2009-04-17, 23:34:51 »

...jakie mogą być dodatkowe efekty  smażenia (szkodliwego działania wysokiej temperatury na niektóre produkty)
powiem  na skróty
jak masz problemy trawienne powinieneś  unikać dodatkowego obciążenia...

Prosto, zwiezle i na temat!

Widac, ze pisze to Osoba - nie po "studiach za-ocznych",
tylko doswiadczony "stary wyjadacz".  Laughing

Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #518 : 2009-04-18, 00:38:43 »



Prosto, zwiezle i na temat!

cóż z tego
kiedy dziś myślenie jest produktem deficytowym

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70710


Odp: Kilka pytan przed rozpoczeciem diety.
« Odpowiedz #519 : 2009-04-18, 02:06:32 »

"Adminie", podziwiam Twoją "anielską cierpliwość"(znów widzę korelację Smile ).Cały ten wątek jest super odstraszaczem od DO i ŻO razem wzięte. "Etatowi ośmieszaczo-odstraszacze" włożyli sporo pracy (widocznie popłatna), aby każdemu, kto przeczyta ten wątek, raz na zawsze odechciało się DO. Każdy normalny człowiek, który szuka poprawy zdrowia i ma szczęście dowiedzieć się o takiej możliwości, korzysta z gotowych jadłospisów (na początku DO) i od razu zaczyna zmianę nawyków żywieniowych. Nie wiem, czy zostawisz ten wątek, ale uważam, że ten stek bzdur nie zasługuje na to forum. Ja tu jestem nikim, albo nickiem "renia", mi nie zaszkodzą obelgi, ale szkoda mi pracy Twojego Taty i ludzi, którzy mogliby odzyskać zdrowie na DO, ale po czytaniu tego wątka, uciekną przestraszeni. Kto chciałby tak długo, mozolnie przygotowywać się do DO, a potem cierpieć? Chciałabym mieć, chociaż 1/10 Twojej cierpliwości (dużo lat ŻO przede mną, aby to osiągnąć). Pozdrawiam - "renia".
Zapisane

Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 19 zapytaniami.