forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-09, 23:53:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
661254 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  YT, to lubię
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 Do dou Drukuj
Autor Wtek: YT, to lubię  (Przeczytany 725775 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17170


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2000 : 2024-04-04, 22:06:55 »

No też ciekawie.  Mr. Green
Jajo - .../szt. ?
Żywiec - .../kg. ?
itd, itp ?
Przecie nie o wyborczą pytam.  Wink
Zapisane
startom
Newbie
*
wiadomoci: 13


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2001 : 2024-04-05, 12:25:51 »

Bardzo dziękuję. Tak to prawda, że ze zwierzętami pracuje się znacznie lepiej niż z ludźmi - przeważnie wiemy czego od zwierząt można oczekiwać. Nasze zwierząta traktujemy jako naszych pracowników - najlepsze jest to że zawsze pracują za tą sama pensję i nie chcą podwyżek Very Happy - chcą się dobrze najeść Very Happy.
Zapewne przekłada się to na konkurencyjność i atrakcyjną rynkowo cenę? Może jakieś przykłady wybranych produktów? Smile
Bardziej przekładaja się moje działania na jakośc produktu. O konkurencyjności cięzko mówić, jak w całym kraju jest tylko kilku hodowców mogących zaproponowac taki towar dla swoich klientów. Ja nie prowadzę również polityki atrakcyjnej ceny , bo atrakcyjne ceny są w marketach i dotyczą głównie paszy dla chlebozjadaczy.
Co zaś się tyczy naszych produktów sprzedawanych na terenie całego kraju to głównie będziemy mieli dostępnego kurczaka pastwiskowego - tegorocznych cen jeszcze nie znam - w zeszłym roku był po 27 zł/kg. Jajka i inne produkty sprzedajemy tylko lokalnie - i tak przeważnie jest kolejka oczekujących na zamówienie.
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31298


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2002 : 2024-04-05, 13:01:23 »

Manufaktura ma swoją cenę, i nie musi być konkurować  z cenami w markecie  Jakość towaru się liczy i zero tłumaczenia w tej kwestii Klient weryfikuje cenę  - a  na zdrowa żywność  świadomych  klientów nie braknie... 
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56004


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2003 : 2024-04-05, 13:25:34 »

Ściganie się na cenę z korpo, to droga do plajty.  Cool
Ale mam wrażenie, że w Polsce powoli ludzie dostrzegają wartość dobrej jakościowo żywności i chcą za nią zapłacić.  Cool
Przynajmniej w miastach, to widzę, gdzie są lepsze zarobki. Nie wiem jak to wygląda w Polsce powiatowej.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70665


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2004 : 2024-04-05, 13:44:28 »

Chyba lepiej niż w dużych miastach. Tam jest moda na wegetarianizm i różne inne dziwactwa.
Syna koleżanka z Gdańska jest wegetarianką i cierpi na silne bóle głowy. Pytała się syna czy u nas (w Wejherowie) dałoby się szybciej załatwić rezonans głowy z kontrastem, bo ona ma czekać 3 miesiące... Confused Ja podrzuciłam synowi link z ABC Żywienia Optymalnego aby do niej przesłał. A nuż ją zainteresuje... Cool
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24250


WWW
Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2005 : 2024-04-05, 13:47:42 »

 Shocked
Wegeludzi głowa z założenia nie może boleć, pewnie oszukuje, że jest na wege... Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70665


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2006 : 2024-04-05, 13:48:03 »

Bardzo dziękuję. Tak to prawda, że ze zwierzętami pracuje się znacznie lepiej niż z ludźmi - przeważnie wiemy czego od zwierząt można oczekiwać. Nasze zwierząta traktujemy jako naszych pracowników - najlepsze jest to że zawsze pracują za tą sama pensję i nie chcą podwyżek Very Happy - chcą się dobrze najeść Very Happy.
Zapewne przekłada się to na konkurencyjność i atrakcyjną rynkowo cenę? Może jakieś przykłady wybranych produktów? Smile
Bardziej przekładaja się moje działania na jakośc produktu. O konkurencyjności cięzko mówić, jak w całym kraju jest tylko kilku hodowców mogących zaproponowac taki towar dla swoich klientów. Ja nie prowadzę również polityki atrakcyjnej ceny , bo atrakcyjne ceny są w marketach i dotyczą głównie paszy dla chlebozjadaczy.
Co zaś się tyczy naszych produktów sprzedawanych na terenie całego kraju to głównie będziemy mieli dostępnego kurczaka pastwiskowego - tegorocznych cen jeszcze nie znam - w zeszłym roku był po 27 zł/kg. Jajka i inne produkty sprzedajemy tylko lokalnie - i tak przeważnie jest kolejka oczekujących na zamówienie.

I bardzo dobrze. Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70665


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2007 : 2024-04-05, 13:49:06 »

Shocked
Wegeludzi głowa z założenia nie może boleć, pewnie oszukuje, że jest na wege... Wink

Nie wnikam, nie znam dziewczyny... Cool
Zapisane

Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31298


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2008 : 2024-04-05, 13:51:34 »

Shocked
Wegeludzi głowa z założenia nie może boleć, pewnie oszukuje, że jest na wege... Wink
Chba ze  bolała przed wege, wtedy bedzie dalej bolec Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56004


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2009 : 2024-04-05, 13:53:24 »

Chyba lepiej niż w dużych miastach. Tam jest moda na wegetarianizm i różne inne dziwactwa.
Syna koleżanka z Gdańska jest wegetarianką i cierpi na silne bóle głowy. Pytała się syna czy u nas (w Wejherowie) dałoby się szybciej załatwić biorezonans z kontrastem, bo ona ma czekać 3 miesiące... Confused Ja podrzuciłam synowi link z ABC Żywienia Optymalnego aby do niej przesłał. A nuż ją zainteresuje... Cool

Bardzo fajnie, trzeba informować.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56004


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2010 : 2024-04-05, 13:53:59 »

Nie wnikam, nie znam dziewczyny... Cool

Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70665


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2011 : 2024-04-05, 13:54:26 »

Shocked
Wegeludzi głowa z założenia nie może boleć, pewnie oszukuje, że jest na wege... Wink
Chba ze  bolała przed wege, wtedy bedzie dalej bolec Wink

Nie wiem. Ale jest już kilka lat z chłopakiem, który je mięso. Chcą się pobrać. Ona mówiła, że jak będzie w ciąży, to zacznie jeść mięso... Laughing
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 24250


WWW
Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2012 : 2024-04-05, 14:06:17 »

Jak wyjdą powikłania to będzie na co zwalić! Wink
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56004


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2013 : 2024-04-05, 14:44:29 »

Teraz ciąża to choroba, od ręki L4 się dostaje. Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31298


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2014 : 2024-04-05, 15:03:20 »

Rodzenie dzieci powoli  zaczyna  byc passe , pewnie gotowca niedługo bedzie mozna kupic w aptece..
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17170


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2015 : 2024-04-05, 16:23:01 »

Bardzo dziękuję. Tak to prawda, że ze zwierzętami pracuje się znacznie lepiej niż z ludźmi - przeważnie wiemy czego od zwierząt można oczekiwać. Nasze zwierząta traktujemy jako naszych pracowników - najlepsze jest to że zawsze pracują za tą sama pensję i nie chcą podwyżek Very Happy - chcą się dobrze najeść Very Happy.
Zapewne przekłada się to na konkurencyjność i atrakcyjną rynkowo cenę? Może jakieś przykłady wybranych produktów? Smile
Bardziej przekładaja się moje działania na jakośc produktu. O konkurencyjności cięzko mówić, jak w całym kraju jest tylko kilku hodowców mogących zaproponowac taki towar dla swoich klientów. Ja nie prowadzę również polityki atrakcyjnej ceny , bo atrakcyjne ceny są w marketach i dotyczą głównie paszy dla chlebozjadaczy.
Co zaś się tyczy naszych produktów sprzedawanych na terenie całego kraju to głównie będziemy mieli dostępnego kurczaka pastwiskowego - tegorocznych cen jeszcze nie znam - w zeszłym roku był po 27 zł/kg. Jajka i inne produkty sprzedajemy tylko lokalnie - i tak przeważnie jest kolejka oczekujących na zamówienie.
Czyli zwykła niepodyktowana tanią, naturalną metodą - drożyzna  Cool . Widocznie można mieć "Doktora za guru" (od "tańszej żywności opty"), chwalić "Polskę Kazimierza" (Pan Bogdan) itd, a jednocześnie promować drożyznę. Czyli Białorusi długo tu nie będzie.  Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31298


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2016 : 2024-04-05, 16:37:31 »

A ile w tym przyjemnosci omijać srokelfelera i jego kasy fiskalne Za taką przyjemność chętnie dopłacę, a jeszcze dobry napiwek zostawię dla  dobrodzieja... Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17170


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2017 : 2024-04-05, 17:03:51 »

Tiaaak? A co to niby jest, jak nie faktyczne wsparcie $rockefellerki od vege+ przez zaoranie hodowli prawdziwie rynkowej. Przełożenie nie jest skomplikowane  Cool . Tak Białorusi i "Polski Kazimierza" nie będzie.  Confused
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31298


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2018 : 2024-04-05, 17:21:18 »

Nic nie poradzę -  smakuje mi lepiej od rolnika dobrodzieja , a relacja człowieka z człowiekiem przy kupnie zdrowej żywności,  polepsza mi  apetyt  ...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70665


Odp: YT, to lubię
« Odpowiedz #2019 : 2024-04-05, 17:26:50 »

Teraz ciąża to choroba, od ręki L4 się dostaje. Wink

Tak jest rzeczywiście. Dawniej to tylko uważano, aby za ciężko nie dźwigać...
Zapisane

Strony: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.