forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-17, 00:39:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
661654 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 266 267 268 269 270 [271] Do dou Drukuj
Autor Wtek: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO  (Przeczytany 782822 razy)
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31433


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5400 : 2024-05-16, 20:48:58 »

 Nie miałem Ciebie w ogole  na mysli. W radykalny sposob  oceniam sposob kazdego polityka ktory propaguje zielona komune Cool Ostanio pisałes, ze jestes przeciwko zielonej komunie, a to przeciez dzisiejsza unia, ktora zmieniła sie nagle bez aneksu do umowy - traktaktu jaki obowiazywał przed przystapieniem unii. Umowa prawna została zerwana, i został narzucony zielony ład ... Chyba takie  zachowanie parterskie zawarte w umowie nie moze sie podobac, to chyba logiczne ... A druga strona medalu, to szantaz gospodarczy, tak wymusza sie  podpisywanie  dyrektyw, ktore beda drenowac kieszenie podatnikow... To jest dyktatura, a nie unia...
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56042


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5401 : 2024-05-16, 21:00:21 »

Spoko, zielone łady i inne socjalistyczne mrzonki też mi się nie podobają.  Cool
Natomiast wspólny obszar gospodarczy, otwarte granice, możliwość pracy jak najbardziej tak.
Polska też mi się podoba, a rozdawnictwo pisowskie i teraz tuskowskie już nie i co mam zrobić?
Mimo wszystko wolę mieszkać i pracować tutaj niż dajmy na to w takim Singapurze lub Korei Południowej, niby kapitalizm ale kulturowo dla mnie tak odległe, że dziękuję. Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31433


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5402 : 2024-05-16, 21:38:18 »

Unia europejska nie jest od granic -. strfa szengen jest od grani, i do tej pory umowa nie została zerwana, obowiazuje 29 panstw Laughing
Zielona komuna w dłuzszej perpektywie czasu jest powaznym zagrozeniem dla Polski i całej Europy Przeraza mnie plan budowy jednego panstwa federalnego europy. Zielony zwiazek radziecki Confused
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31433


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5403 : 2024-05-16, 22:15:11 »

Spoko, zielone łady i inne socjalistyczne mrzonki też mi się nie podobają.  Cool
Natomiast wspólny obszar gospodarczy, otwarte granice, możliwość pracy jak najbardziej tak.
Polska też mi się podoba, a rozdawnictwo pisowskie i teraz tuskowskie już nie i co mam zrobić?
Mimo wszystko wolę mieszkać i pracować tutaj niż dajmy na to w takim Singapurze lub Korei Południowej, niby kapitalizm ale kulturowo dla mnie tak odległe, że dziękuję. Wink
mam tak samo jesli chodzi o kultury, nie widze sie tam, ale jestem bardziej wymagajacy, bo w Szwajcari tez sie nie widze, za duzo porzadku i dyscypliny - panstwo policyjne, a co piaty to  pracoholik.Z drugie strony jak bedzie w Polsce poltyka migracyjna szła w tym kierunku co tutaj, to jak patrze na niemcow, i widze jak  kulturowo zostali wywłaszczeni, to mi ich zal, bo cierpia bardzo,  z tego powodu w swoim kraju, a jeszcze musza wykonywac rozkaz bycia tolerancyjnym dla obcokrajowcow Cool Nie ma sie gdzie podziac przed zielona komuna...   
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17201


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5404 : 2024-05-16, 22:16:50 »

Unia europejska nie jest od granic -. strfa szengen jest od grani, i do tej pory umowa nie została zerwana, obowiazuje 29 panstw Laughing
Zielona komuna w dłuzszej perpektywie czasu jest powaznym zagrozeniem dla Polski i całej Europy Przeraza mnie plan budowy jednego panstwa federalnego europy. Zielony zwiazek radziecki Confused
Hameryka!  Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31433


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5405 : 2024-05-16, 22:28:56 »

Inna strefa czasowa  Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17201


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5406 : 2024-05-16, 22:45:25 »

Naziolstwo & komuna original. Inna tylko proporcja i dawka dla Europy, inna USA. Cool
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 31433


Odp: EPIDEMII ZŁODZIEJSTWA C.D. DZIWY NWO
« Odpowiedz #5407 : 2024-05-16, 22:52:48 »

 Zgadza się,  ale rozliczam tutaj, bo mam  ich pod ręką  Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 266 267 268 269 270 [271] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 21 zapytaniami.