forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-21, 04:19:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
661934 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym  (Przeczytany 337824 razy)
WojciechS
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #260 : 2011-03-06, 19:06:50 »

 Laughing
cóż za pasjonujący temat!
Durnie nie powinni czytać ani Diety Optymalnej, ani Biblii, bo głupieją do reszty...  Sad
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #261 : 2011-03-06, 19:08:32 »

"Wszelka tłustość jest pańska" i niech tak zostanie...  Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #262 : 2011-03-06, 19:09:08 »

Tak to prawda ja też w kościele tego nie usłyszałam, ale przyznam,  ktoś z forumowiczów mnie zainspirował do sprawdzenia pewnych kwestii w Biblii, no i kupiłam sobie Biblię ( drugie wydanie tysiąclecia) ot tak w księgarni dla sprawdzenia jak się sprawy mają, no się dowiedziałam rzeczy o których nigdy nie słyszałam w kościele....- między innymi co do spożywania krwi... Shocked
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #263 : 2011-03-06, 19:13:12 »

Jest wyraźny zakaz jedzenia tłuszczu przez tłuszczę, powtarzany po wielokroć. Nie wolno łamać "przykazań Bożych"...  Sad  Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #264 : 2011-03-06, 19:14:38 »

Ja gdzies czytalam , ze Dr. Kwasniewski pisal a w sumie chyba nie ma  z tym zadnej tajemnicy bo widze w swojej ksiazce jego autorstwa, ze wg doktora nie ma jednego Boga a kilka.Do czego zmierzam wyczytalam, ze Dr.Kwasniewski pisze o roznych Bogach i jak pisze ze Bog Mojzesza nie wiedzial o roznych chorobach o ktorych np. wiedzial  Bog Noego, wiec dlatego takie przeslanie w Ksiedze Mojzeszowej zeby nie jesc krwi bo wraz z krwia jest przenoszone wiele chorob!Mysle ze o to wam chodzi.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #265 : 2011-03-06, 19:17:26 »

nie ma jednego Boga a kilka...

Nom w Bogach niestety parytetu nie ma.  Confused
 Są wyłącznie płci męskiej...  Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #266 : 2011-03-06, 19:19:35 »

po wysłuchaniu  czytania ewangielii w kościele, ksiądz mówi- "oto słowo Boże" - nie mówi oto słowo Bogów? Exclamation
Dla katolików jest to jasne, że Bóg jest tylko jeden a nie wielu...?
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #267 : 2011-03-06, 19:20:44 »

Mnie tylko chodzi o to , że lubię ŻO, lubię tłuszcz, kaszankę ,boczek, masło, jajka itd.A wątróbki nie.Nie "pasi" mi i jej jeść nie będę. A książki dr Kwaśniewskiego czytam, bo lubię. A rozważania teologiczne zostawiam teologom.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #268 : 2011-03-06, 21:23:31 »

Jest wyraźny zakaz jedzenia tłuszczu przez tłuszczę, powtarzany po wielokroć. Nie wolno łamać "przykazań Bożych"...  Sad  Very Happy Very Happy Very Happy


WojciechS - co chcesz przez to powiedzieć?, Twoje stwierdzenie w związku z spożywaniem tłuszczów, brzmi nieco niezrozumiale?  Cool, Napisz zrozumialej o co Ci chodzi?.
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #269 : 2011-03-06, 21:26:29 »

Ale nie ulega kwesti , ze tak pisze w ksiazkach ze jest nie jeden Bog a kilku. Ja nie pisze o tym co mowi ksiadz w Kosciele tylko to co pisze Dr.Kwasniewski w swoich ksiazkach.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #270 : 2011-03-06, 21:48:28 »

Ale nie ulega kwesti , ze tak pisze w ksiazkach ze jest nie jeden Bog a kilku. Ja nie pisze o tym co mowi ksiadz w Kosciele tylko to co pisze Dr.Kwasniewski w swoich ksiazkach.


JK. Dla ciebie bogiem? Cool
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #271 : 2011-03-06, 21:54:14 »

Nie!Ja tlumacze skad takie roznice w rozumieniu jego zalecen.Kazdy ma swoje zdanie na temat Boga,ale to chyba nie miejce na tym forum zeby omawiac kto w co i w ilu Bogow wierzy.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #272 : 2011-03-06, 21:57:18 »

Nie!Ja tlumacze skad takie roznice w rozumieniu jego zalecen.Kazdy ma swoje zdanie na temat Boga,ale to chyba nie miejce na tym forum zeby omawiac kto w co i w ilu Bogow wierzy.

No cóż, faktycznie ten temat jest tylko dla znawców Biblii a nie dla laików niestety Sad
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #273 : 2011-03-06, 22:02:56 »

To ze ktos przeczytal Biblie to nie oznacza ze odrazy ma sie nazywac jej znawca. Laughing
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #274 : 2011-03-06, 22:09:24 »

To ze ktos przeczytal Biblie to nie oznacza ze odrazy ma sie nazywac jej znawca. Laughing
Tak to fakt,
 ale po przeczytaniu jej już coś wie na jej temat. Gorzej jest jeśli ktoś nawet jej nie przeczytał.Wtedy nie może nic się wyrazić na jej temat  Cool
Zapisane
Ami
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #275 : 2011-03-06, 22:26:50 »

Nie!Ja tlumacze skad takie roznice w rozumieniu jego zalecen.Kazdy ma swoje zdanie na temat Boga,ale to chyba nie miejce na tym forum zeby omawiac kto w co i w ilu Bogow wierzy.
Super Friga
i nic więcej ponad to, daj sobie spokój, nie warto!!!
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #276 : 2011-03-09, 20:45:30 »

Mam pytanie, czy ktos z Was moze piekl biszkopt z ksiazki kucraskiej optyalnej?
Albo ma jakis inny przepis oczywiscie optymalny na biszkopt? Zrobilam dzis ten biszkopt i niestety przepis jest bez proszku do pieczenia i nie dosc ze nie wyrosl to jeszcze tak jakby sie nie dopiekl mimo ze pieklam duzej niz pisalo zrobil sie z niego zakalec Sad

I jeszcze inne pytanie odnosnie alergie?Wyczytalam na forum , ze Toan radzil jakies mamie dziecka , ktore mialo alergie i opisywal ze jak jest zly szlak metaboliczny to bialka nie sa rozkladane na pojedyncze aminokwasy  i org nie potrafi odczytac takich zlozonych bialek i traktuje je jako "intruza"stad alergie. Czy Wiecie w takim razie jak sie pozbyc takich alergi?zeby ten szlak niewlasciwy zmienic na wlasciwy?-Tak najprosciej mowiac.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #277 : 2011-03-09, 22:51:47 »

Nie!Ja tlumacze skad takie roznice w rozumieniu jego zalecen.Kazdy ma swoje zdanie na temat Boga,ale to chyba nie miejce na tym forum zeby omawiac kto w co i w ilu Bogow wierzy.
Super Friga
i nic więcej ponad to, daj sobie spokój, nie warto!!!


Ami, a Ty masz najwięcej do powiedzenia w tej sprawie  Wink Jesteś w sto procent w temacie..... Laughing
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #278 : 2011-03-09, 23:01:20 »

jesteś w temacie chosby wcale  Very Happy Very Happy Very Happy, tak to brzmi po ślasku
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #279 : 2011-03-09, 23:24:36 »

jesteś w temacie chosby wcale  Very Happy Very Happy Very Happy, tak to brzmi po ślasku


choćby
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.