forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 18:38:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
661751 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  ...nasz powszedni/bez mąki/
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ...nasz powszedni/bez mąki/  (Przeczytany 85054 razy)
adam319
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #120 : 2008-10-09, 01:21:37 »

Dlatego lepsze są zamknięte w kłopotliwych do otwierania łupinkach – wolniej się zjada. Zamiast mikrofali może 30min na brytfance w piekarniku 150 stopni zrobiłoby swoje.
Cool
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #121 : 2008-10-09, 07:50:59 »

Boje sie, ze z nabialem bedzie to samo.

Będzie. Możesz dodatkowo schudnąć.
Rozważ to. Potem nie ma powrotu. Wystarczy 3 dni bez mlecznych by zacząć nowe. Wielu na czwartą dobę sobie zrobiło próbę.  Po takich próbach mleczny zaczyna być wrogiem itd. Dzien mleczny powinno się zrobić tak: 1 posilek mleczny co 7 dni, drugi posilek w dniu mlecznym może zawierać tylko połową B zawartego w pierwszym posiłku. Tak jest ok.
Ale uznaję to za bez znaczenia i zalecam robić swoje.
Potem możesz zechcieć rozważać ustosunkowanie się do ch. Downa.
Potem i tak i tak będzie więcej drzew...

lekarka odkryla bardzo wazna rzecz.

Tak naprawdę to Helen Krause odkryła, a tak naprawdę to odkryli 5000 lat temu (nazuwało się to Dietą Pięciu Przemian), ja zadoptowałam to celem wyleczenia  każdej choroby.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #122 : 2008-10-09, 09:20:14 »

Cytuj
Potem i tak i tak będzie więcej drzew...

Co do tego, te nie mam watpliwosci.  Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #123 : 2008-10-09, 09:29:00 »

Cytuj
[author=grizzly link=topic=2762.msg51845#msg51845 date=1223463760]
... Zaciekawiles mnie Grizzly, wiesz cos czego ja nie wiem? Masz jakies podjerzenia, powiedz glosno:) No kurcze, czekam Smile..

Monika Shocked to Ty wiesz najlepiej, ale skoro sama "deklarujesz"
ze wystarczy "dziekuje"  Shocked Shocked Shocked

To moze tak "za dziekuje" zacznij robic co miesieczne oplaty:
komorne, prad, jedzenie itp  Cool Razz


Grizli ja widzę, że Ty jesteś poprostu niereformowalny.Dlaczego do Ciebie niedociera to ,ze każdy z nas przez cale życie płacił i płaci
składkę ZUS.
Wiem że Ty możesz o tym nie wiedziec dlatego ośmielam sie powiedziec że np. ja płaciłem co miesiąc haracz ok 800zł na ZUS ,z czego
częśc szła właśnie na ochronę Zdrowia.Właśnie z tych opłat i z budżetu państwa  utrzymuje się dzisiaj służbA zdrowia ,a więc i Twoi lekarze.Dlaczego cały czas
wciskasz każdemy, że nie powinno byc porad za DZIĘKUJE.
Oczywiście ,że jest i drugie  wyjście,każdy lekarz który chce aby za jego porady pacjęt mu płacił,powinien zrobic to samo co robi każdy rzemieślnik.
Zarejestrowac swoją działalnośc gospodarcza,płacic podatki,a za porade wystawiac rachunek [b][/b]NIE DLA NFZ a pacjętowi,który dostanie zwrot tej kasy,BO PRZECIEŻ
CAŁE ŻYCIE PŁACI właśnie na to.A idąc dalej lekarz  za wypisane rachunki zapłaci podatek, tak jak płaci to każdy rzemieślnik,a podatki z tej działalności powinny zabespieczac
państwową służbę zdrowia.
Idąc jeszcze dalej nie wystarczy, że Twój lekarz otworzy działalnośc ,będzie jeszcze musiał zdobyc zaufanie pacjętów aby chcieli skorzystac z jego usług.
Jezeli tych pacjętów niestety nie znajdzie ,to tez ma wyjście takie jak każdy rzemiocha podnieśc rączki do góry i ogłosic KLAPĘ,lekarz i tak będzie miał spokojny powrót z podkulonym ogonkiem do państwowej służby zdrowia i robic to właśnie ZA DZIĘKUJE.


Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #124 : 2008-10-09, 09:44:29 »

Jeżeli chodzi o mnie to - zakotwiczone jest u mnie przekonanie - że jak dam - dostaję w czwórnasób.
Jeżeli chodzi o mnie to za czas pobytów na forum nie mam odprowadzanej składki emerytalnej. Jest taka prawna mozliwość. Po prostu nie stać mnie. Nie będę miała z tego okresu emerytury. I się tym nie przejmuję bo jakbym zrezybnowała z medycyny to moglabym "siedzieć na pieniądzach". Czy byłby w tym sens? Robilabym to co lubiłabym, materializm pełną piersią, forsa pcha się drzwiami i oknami. I co z tego? Żadnej satysfakcji poza forsą. Forsa to nie wszystko. Sama nic nie daje. Jak robi się to co się lubi - pieniądze i tak i tak przychodzą. Często nie z tego źródła w które się włożyło... Lubię to co robię. Na razie interes z tego finansowy żaden. Poza sprawianiem sobie radości. To i tak i tak dużo.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #125 : 2008-10-09, 10:02:00 »

...Grizli ja widzę, że Ty jesteś poprostu niereformowalny.Dlaczego do Ciebie niedociera to ,ze każdy z nas przez cale życie płacił i płaci składkę ZUS...

Czym jest ZUS to kazdy normalny powinien wiedziec:
- ZAKLAD UPODLENIA SPOLECZNEGO  Shocked Shocked Shocked

Niestety Jurek ten "Komuszy Bandyta" zrabowal twoje pieniadze!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Teraz NFZ - "benkart komuchopatii" daje Tobie za to "likorza nieudacznika"
ktory tak naprawde ma pozwolic Tobie jak najszybciej zakonczyc "pobieranie renty lub emerytury" !!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Czy jestes "slepy" ze tego nie widzisz, czy "palisz" po prostu "glupa" ???  Shocked Shocked Shocked Cool



Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #126 : 2008-10-09, 10:21:25 »

lakarko jakos tak sie zakorzenilo w naszym spoleczenstwie ze jak ktos cos robi bezinteresownie, za darmo (no bo ile osob z forum moze sobie pozwolic na wizyte u Ciebie w Katowicach? nie kazdy mieszka na slasku) to jest to jak najbardziej podejrzane i sa w tym jakies ukryte cele Smile
pomozesz komus za darmo to jeszcze po mordzie potem dostaniesz.
dzieki Ci za to co robisz na forum, ja na Twoim miejscu dalbym sobie po ostatnich wybrykach Edyty spokoj z forum, zreszta w sumie to zrobilem, wole poswiecic czas na inne ciekawe rzeczy.
Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #127 : 2008-10-09, 10:29:12 »

Cytuj
[author=lekarka link=topic=2762.msg51963#msg51963 date=1223538269]
Jeżeli chodzi o mnie to - zakotwiczone jest u mnie przekonanie - że jak dam - dostaję w czwórnasób

Pani Ewo właśnie o to chodzi żeby tego przekonania nie było,należało by oddzielic prywatne i państwowe lecznictwo,tak jak ja pisałem,ale czy jet to u nas w Polsce możliwe
Widziałem na własne oczy jak w Berlinie w klinice gdzie umierala moja kolezanka,reakcję lekarza na próbe zadoścuczynienia za jego wklad w opiekę nad pacjętką,u nas niestety
na to będziemy musieli jeszcze poczekac."Bo takich GRIZLICH to u nas jest CI wielu."

Cytuj
Jeżeli chodzi o mnie to za czas pobytów na forum nie mam odprowadzanej składki emerytalnej. Jest taka prawna mozliwość. Po prostu nie stać mnie. Nie będę miała z tego okresu emerytury. I się tym nie przejmuję bo jakbym zrezybnowała z medycyny to moglabym "siedzieć na pieniądzach".

Wtedy tez nie musiała by Pani zawieszac działalności i sama zapracowac na swoja emeryturkę,ale jeszce musiala by Pani pamiętac że ten opisywany Rzemieślnik nie może zawiesic opłacanie składek i dalej wykonywac swojej działalności miec gdzieś prawo i zbijac kasę tylko jest nękany przez odpowiednie do tego instytucje które potrafią go wyprostowac,i pokazac mu gdzie jest jego miejsce.
Jeżeli w ten sam sposób podchodzono by do dzisiejszych działalności prywatnego lecznictwa ,to zapewniam Pania że napewno na tej kasie by Paani sie nie wyspała ,bo te hieny zadbały bo o to aby tak jednak nie było


Cytuj
Czy byłby w tym sens? Robilabym to co lubiłabym, materializm pełną piersią, forsa pcha się drzwiami i oknami. I co z tego? Żadnej satysfakcji poza forsą. Forsa to nie wszystko. Sama nic nie daje. Jak robi się to co się lubi - pieniądze i tak i tak przychodzą. Często nie z tego źródła w które się włożyło... Lubię to co robię. Na razie interes z tego finansowy żaden. Poza sprawianiem sobie radości. To i tak i tak dużo.

Jezeli ja mogę Pani cokolwiek doradzac to powiem tak satysfakcją i zadowoleniem z tego co się robi wyżyc się nie da i ja właśnie o tym pisałem.
Ale chciałbym znac Pani opinie na temat czy lecznictwo w państwowych jednostkach leczniczych powinna byc rozgraniczona od prywatnej na takich samych zasadach jak
Rzemiosło.Czyli wystawiasz rachunek i płacisz ZUS ,podatki i wszystko co jest z tym prawnie związane.

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #128 : 2008-10-09, 10:49:11 »

Cytuj
[ author=grizzly link=topic=2762.msg51965#msg51965 date=1223539320]
[ author=jurek46 link=topic=2762.msg51959#msg51959 date=1223537340]
...Grizli ja widzę, że Ty jesteś poprostu niereformowalny.Dlaczego do Ciebie niedociera to ,ze każdy z nas przez cale życie płacił i płaci składkę ZUS...
Czym jest ZUS to kazdy normalny powinien wiedziec:
- ZAKLAD UPODLENIA SPOLECZNEGO  Shocked Shocked Shocked

Może jest to i prawda ale dlaczego twierdzisz że ja czy mi podobni mają za to płacic,wiem że zaraz powiesz swoje "że sprawiedliwości społecznej niemasz co szukac"

Cytuj
Niestety Jurek ten "Komuszy Bandyta" zrabowal twoje pieniadze!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

A co za to chce mi dac ten Twój kapitalistyczny Bandyta,płatna służbę zdrowia-Dzisiejszy kapitalizm o który i ja walczyłem powinien wszystkim tym którzy dzisiaj właśnie potrzebuja lecznictwa bezpłatnego,albo powinni .Dostac godziwe Emerytury za które będzie ich stac na opłacanie tych lichworzy jak ich nazywarz.



Cytuj
Czy jestes "slepy" ze tego nie widzisz, czy "palisz" po prostu "glupa" ???  Shocked Shocked Shocked
Cool

Jeżeli po tym co napisałem sie ze mną nie zgadzasz to właśnie [size=30]PALĘ GŁUPA[/size]
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #129 : 2008-10-09, 10:52:08 »

Kwestia jest trochę kłopotliwa, Jurek46.
Wg mojej wiedzy (z zabójstwami, gwałtami, i "niewinnym" podkładaniem głowy pod topór, "niesprawiedliwością" społeczną, przypadkami, wypadkami) - świat jest doskonały.
Kiedyś to też zrozumiesz. Wiem to.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #130 : 2008-10-09, 11:24:44 »

Kwestia jest trochę kłopotliwa, Jurek46.
Wg mojej wiedzy (z zabójstwami, gwałtami, i "niewinnym" podkładaniem głowy pod topór, "niesprawiedliwością" społeczną, przypadkami, wypadkami) - świat jest doskonały.
Kiedyś to też zrozumiesz. Wiem to.

Ja juz dawno to zrozumiałem,ale gdzies tli sie we mnie jeszcze nadzieja że moze się to zmieni.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #131 : 2008-10-09, 12:21:31 »

...Jeżeli chodzi o mnie to - zakotwiczone jest u mnie przekonanie - że jak dam - dostaję w czwórnasób...

Masz racje, nawet mozna  wydusic "wieksza stope" zysku!!!  Razz Razz Razz

Ale na nieszczescie CBA ciagle weszy!!!  Cool Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #132 : 2008-10-09, 12:51:22 »

... jakbym zrezybnowała z medycyny to moglabym "siedzieć na pieniądzach". Czy byłby w tym sens? Robilabym to co lubiłabym, materializm pełną piersią, forsa pcha się drzwiami i oknami. I co z tego? Żadnej satysfakcji poza forsą...

Eee tam, majac pieniadze, dopiero wtedy otwiera sie "pole do popisu"
dla "wolnosci wyboru" i realna pomocy innym ludziom!!!  Cool

Jak ktos mysli, ze nie mialby zadnej satysfakcji "poza forsa"
to znaczy, ze "praktycznie" nie wie jak sprawiac radosci sobie i innym.  Cool

Ja w kazdym razie, przyjmuje deklaracje Ewy z humorem Razz
i uznaje, ze to taka "grzeczna kokieteria" !!!!  Razz Razz Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #133 : 2008-10-09, 13:00:12 »

...Jak robi się to co się lubi - pieniądze i tak i tak przychodzą. Często nie z tego źródła w które się włożyło... Lubię to co robię. Na razie interes z tego finansowy żaden. Poza sprawianiem sobie radości. To i tak i tak dużo.

Sympatyczna jest deklaracja, ze "na razie" nie jest to satysfakcjonujacy w pelni interes!!!  Cool
Co daje nadzieje na "konkretne oczekiwania" Cool!!!  z tego kierunku!!!  Cool Razz

Bardzo mnie to cieszy!!!  Cool Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #134 : 2008-10-09, 13:16:16 »

...Wiem że Ty możesz o tym nie wiedziec dlatego ośmielam sie powiedziec że np. ja płaciłem co miesiąc haracz ok 800zł na ZUS ,z czego częśc szła właśnie na ochronę Zdrowia.Właśnie z tych opłat i z budżetu państwa  utrzymuje się dzisiaj służbA zdrowia ,a więc i Twoi lekarze...

Jurek ten "Haracz" zostal dawno rozkradziony przez "komuchowate pasozyty" !!! Shocked

Twoich i innych pieniedzy dawno juz niema !!!  Shocked Shocked

Zostales "obrabowany" przez "komuszy system" !!!  Cool

Amen
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #135 : 2008-10-09, 13:30:39 »

...Widziałem na własne oczy jak w Berlinie w klinice gdzie umierala moja kolezanka,reakcję lekarza na próbe zadoścuczynienia za jego wklad w opiekę nad pacjętką,u nas niestety
na to będziemy musieli jeszcze poczekac."Bo takich GRIZLICH to u nas jest CI wielu."...

Jurek kazda praca ma swoja "wycene" jak akcje na gieldzie!!!

Jak praca "lekarza" bedzie wyceniana jak w Berlnie, czyli
10 x wiecej od pracy "spawacza" to rowniez bedzie "jak w Berlinie"
a nawet lepiej!!!  Cool Razz

PS

Gdyby nie postawa "GRIZLICH" to mial bys w Polsce przez 1000 lat "Medycyne"
na poziomie "afrykanskim"  Cool Razz



Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #136 : 2008-10-09, 19:10:32 »


Cytuj
"Za pieniadze ksiadz sie modli,
za pieniadze ludzie podli
.....

Ktoz nie zna tego wiersza.

Dziekuje lekarce za jej wspanialy udzial w wielu watkach na Forum, a "dziekuje" zamierzam wzmocnic zakupem trzech ksiazek dr Ewy  Bednarczk-Witoszek pt. Dieta Optymalna  wyd. A Merigo.
Jedna z ksiazek bedzie dla mnie, a dwie przeznacze na prezenty gwiazdkowe.                                                           
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #137 : 2008-10-09, 21:49:05 »

Masz racje, nawet mozna  wydusic "wieksza stope" zysku!!!  Razz Razz Razz

 Laughing

Eee tam, majac pieniadze, dopiero wtedy otwiera sie "pole do popisu"

Jak rozważę propozycję to mogę ... zniknąć  z forum, od razu na Bora Bora Very Happy
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #138 : 2008-10-09, 21:54:14 »

Na Bora Bora tez sa komputery.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: ...nasz powszedni/bez mąki/
« Odpowiedz #139 : 2008-10-09, 22:00:53 »

mhmmh...  Bora Bora Mr. Green
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 15 zapytaniami.