forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 13:32:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660317 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Zawroty glowy-co to moze byc
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zawroty glowy-co to moze byc  (Przeczytany 51435 razy)
hellen
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #100 : 2008-11-22, 04:15:29 »

Dziękuje wam dziewczyny
     Ja też myśle ,ze dam mu namiary na Ciechocinek -będzie troche bliżej-

W Ciechocinku jest wspaniała Hania Suchowiecka, posiadająca dużą wiedzę na temat DO, polecam Ciechocinek.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #101 : 2008-11-22, 13:46:46 »

adampio mozesz masz jakis inny przepis niz ja bo mi nie wychodza.
skad masz przepis?
Hana

do Ciechocinka napewno pojade tylko nie wiem kiedy
gdyby moj syn mial ferie to juz bym jechala.


Dawniej w Ciechocinku trzeba bylo ok. pol roku wczesniej rezerwowac.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #102 : 2008-11-22, 14:04:09 »

Dziękuje wam dziewczyny
     Ja też myśle ,ze dam mu namiary na Ciechocinek -będzie troche bliżej-

W Ciechocinku jest wspaniała Hania Suchowiecka, posiadająca dużą wiedzę na temat DO, polecam Ciechocinek.

Tylko Ciechocinek!!!  Cool

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #103 : 2008-11-22, 14:07:24 »

...Dawniej w Ciechocinku trzeba bylo ok. pol roku wczesniej rezerwowac...

Co masz na mysli piszac dawniej?
Czy to chodzi o ostatnie tygodnie(kryzys)
miesiace czy lata, czy dekady?  Shocked

Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #104 : 2008-11-22, 14:13:33 »


 W Ustroniu jest przewspaniala Pani Teresa Szczepanek. Mozna od niej sie wiele nauczyc.Dziennie robi wyklady (2 godziny) i uczy uczy optymalnch.

Tak "przewspaniala" mozna sie od niej nauczyc, ze mozna jesc chleb i ze dr Kwasniewski zaleca suplementacje wit C (tutaj p. Szczepanek poleca "Acerole"). Ciekawe co sprzedaje teraz?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #105 : 2008-11-22, 14:27:52 »


 W Ustroniu jest przewspaniala Pani Teresa Szczepanek. Mozna od niej sie wiele nauczyc.Dziennie robi wyklady (2 godziny) i uczy uczy optymalnch.

Tak "przewspaniala" mozna sie od niej nauczyc, ze mozna jesc chleb i ze dr Kwasniewski zaleca suplementacje wit C (tutaj p. Szczepanek poleca "Acerole"). Ciekawe co sprzedaje teraz?

Nie zartuj!!! Powaznie???

Mam nadzieje, ze powaznej i renomowanej firmy.
Swego czsu pisala "Bea" cos o firmie "Amway"?

Czy to moze tej firmy? Bo wszyscy gadaja, ze ona jest najlepsza!!! Shocked Cool
Skoro "Bea" zna te firme, to jest to dobra rekomendacja!!! Cool

Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #106 : 2008-11-22, 14:31:05 »

Niestety to nie Amway Sad

Zastrzegala, ze najlepsza "Acerola" jest polskiej firmy  Confused
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #107 : 2008-11-22, 14:32:54 »

Grizzly jak sie Tobie nie podoba slowo "dawniej"--to mozesz je zastapic ktorymkolwiek przez Ciebie wymienionym---/mnie chodzilo  o czas--bo wiem jak jest na dzien dzisiejszy!
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #108 : 2008-11-22, 14:42:01 »

...bo wiem jak jest na dzien dzisiejszy!...

Napisze, ze nie chce mi sie wierzyc!!! Shocked Shocked Shocked

Czy to jest wogole mozliwe, czy moze piszesz "specjalnie"
aby posrednio "nabic kabze" innym "wlascicielom pensjonatow"
bo raczej chyba nie Lekarzom Optymalnym?!  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #109 : 2008-11-22, 15:06:07 »

Wieciie co cosik mi tu nie pasuje.  Sad
Komu wreszcie wierzyc?
Prenumeruje gazete Optymanlin . Wydawana jest pod nadzorem OSBO albo?
Skoro Pani Teresa jest taka zla jak co niektorzy tutaj pisza, to czemu jej artykuly, zdjecia itd sa w tej gazecie.
To juz i OSBO dalo sie nabrac?. Przeciez ona jest starszym doradzca zywieniowym.
Wiem ze Pani w Ciechocinku jest super mialam okazje juz z nia rozmawiac. MA duzo wiedzy. Napewno wiecej niz Pani Teresa .Uwazam jednak ze Pani Teresa tez jest dobra.




Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #110 : 2008-11-22, 19:13:31 »


Majka.
Nie rozumiem dlaczego sie chcesz wzorowac na Ghandim. On byl mutantem hinduskim, a  ty jestes mutantem chyba slowianskim. Te dwie rasy maja inne mozliwosci metaboliczne. Szukaj co jedli twoi przodkowie, a nie Hindusi, Masaje, Eskimosi, Czukoci, Nancy i td. Jak twoimi przodkami byli Jagiellonowie, to oni jedli kalduny i ty powinnas wrocic do tego jedzenia, a nie rozgladac sie dookola.
Jak odejdziesz od tego sposobu odzywiania, to wrocisz jak to zrobilo wielu. Ja po rozpoczeciu tego odzywiania poszedlem na calego, bo mi juz bylo wszystko jedno. Juz bylem tam gdzie jest sw.p. Jurek. Nie boje sie byc tam.
To byly najpiekniejsze chwile w moim zyciu. Przetrzymalem cisnienie 260/160/130, nierownomierna prace serca, ustapilo wiele innych dolegliwosci. Teraz po odstawieniu zboz ustapily w 90% bole brzucha. Wyrownala sie praca serca.
Ostatnie badania krwi: wszystko w normie. To dzieki zaleceniom lekarki. Wyselekcjonowalem, ze jestem uczulony na marchewke. Po marchewce powstaja bąble w jamie ustnej i piecze jezyk. Bede dalej szukac czego nie powinnienem jesc.
Atakuje sie tu lekrke za jej porady, ze jej ksiazka jest trudna do czytania i td. Nie kazdy ma zdolnosci do przekazywania wiedzy. Czy Einstein bylby dobrym nauczycielem? W jezyku angielskim tez spotkalem wypowiedz, ze JK nie jest dobry w przekazywaniu wiedzy.
Wiem, ze masz wysoki cholesterol. Nic ci nie poradze w tej sprawie, bo sie na tym nie znam. Na moj wysoki cholesterol lekarz przypisal tabletki. Po kilku tabletkach cholesterol spadl ponizej normy i lekarz kazal odstawic te tabletki.
Nie chcę się wzorować na Ghandim. Dalej jadam tłusto i z jajkami. Niestety wg własnego, a może na szczęście "widzimisię" i czuję się dobrze. Drogi moczowe wyleczone. W trakcie leczenia ( prawie 2 miesiące to trwało, bo nie mogli trafić na antybiotyk) dużo piłam i napewno wypłukiwałam cały magnes z organizmu, a to raczej nie pomagało spadkowi lipidów.  To może być jedna z przyczyn moich kłopotów. Mój cholesterol teraz ma poziom 1000 (chyba). Na żadne "tabletki" po przeczytaniu Hartenbacha nie pójdę.
To dobrze, że Lekarka Ci pomogła. Tak jak piszesz, nie każdy musi mieć talent dydaktyczny i być dobrym lekarzem.  Najlepiej samemu sobie wyrobić zdanie na temat dobrych i złych tekstów. Moim zdaniem JK należy do bardzo dobrych autorów. Bardzo dobrze wie co, komu i jak przekazać. Takie opanowanie warsztatu pisarskiego nie spada z nieba, wymaga wielu lat pracy edycyjnej i ogromnej dyscypliny.
Ciekawa jestem tych przeżyć w innym świecie i braku strachu przed śmiercią, ale może kiedyś przy okazji  coś na ten temat napiszesz?
Piszesz, żebym wróciła do diety i nie rozglądała się dookoła. Niestety tych co odeszli od diety jest bardzo dużo. Obawiam się, że znakomita większość. Wiem właśnie o tym dlatego bo "rozglądam się dookoła". Jeśli odejdę od diety nie będę raczej odosobniona. Pozdrowienia Majka
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #111 : 2008-11-28, 21:57:22 »

Niedawno otworzylam ten watek wiec musze  go tez chyba zamknac.
Otoz moje zawroty minely.
Nikt nie wie czemu. Jedynie Pani Ginekolog twierdzi ze to moglo byc po tych 6 tygodniowych antybiotykach. Teraz organizm sie odbudowal i jest ok.
Serdeczne dzieki za wsparcie.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #112 : 2009-01-31, 17:23:40 »

Kangur
  Te jaja to były własnie monodietą Very Happy-
     wiesz ja myśle ,ze troszke przedobrzyłam -chyba za dużo wartościowego  białka jak na mój rocznik.
   Pryszcze chcesz ogladać -no coś ty ? a za toples u nas karają-myśle ,ze dlatego ,że niejeden oślepł
       

witaj rudka, na mój gust myśle ze pryszcze od czekolady a nie zółtek. od zawsze wiem ze nadmiar czekolady to brzydka cera, wypryski. pozdrawiam
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #113 : 2009-01-31, 19:42:34 »

Wiola -ja  bardzo rzadko zjadam kawałek czekoladki .
  Za to jaja lubie ,dobre mięsiwko też - w kuchni -ciągle coś sie dzieje -bo dzieci nawiedzają -więc -bywa ,
   że ostatnio waga znowu w góre Sad Sad
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zawroty glowy-co to moze byc
« Odpowiedz #114 : 2009-02-03, 18:31:12 »

Pani Teresa tez jest dobra.

Moją pacjentkę z astmą (astma od 30 lat) karmiła macą codziennie (dla uzupełnienia weglowodanów).
Powinna choć wiedzieć, że lepiej bezglutenowe zboża dawać ... jak dzieciom...
Pacjentka nie ma już astmy, oczywiście nie jada już od 3 lat zbóż...(ma ok. 55 lat)
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 17 zapytaniami.