forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-25, 11:48:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
662138 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"  (Przeczytany 216631 razy)
Dario Ronin
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #80 : 2009-11-15, 11:06:50 »

kurcze ,  chciałem  dać  załącznik , ale  za duży podobno  Sad

prof. dr hab. med.
Waldemar Karnafel
kierownik Katedry i Kliniki
Gastroenterologii i Chorób
Przemiany Materii
Akademii Medycznej w Warszawie
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #81 : 2009-11-15, 11:08:36 »

mogę zacytować całość , ale  może w innym wątku  ? 
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #82 : 2009-11-15, 11:09:33 »

Nie znam autora, ale bardzo chętnie poczytam! Bardzo chętnie!!!
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #83 : 2009-11-15, 11:13:28 »

już jest w wątku  o  bieganiu   Smile 
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #84 : 2009-11-15, 17:17:05 »

........z rany wycieka krew tylko wtedy gdy wyjmuje groszek i zakladam nowy.

Ty zdecydowałaś, Twoja wola. Chciałabym tylko się dowiedzieć:
Czy to jest normalny stan? Chodzi o to, że podobno liść kapusty powinien nawilżać ziarnko cieciorki na tyle, żeby wyjmować je bezproblemowo, bez krwawienia. Widziałam na filmach, że z rany sączy się jakaś woda, czy ropa, a nie krew. To podobno przez te wycieki organizm się oczyszcza, a ty piszesz, że Twoje okłady przesiąknięte są krwią. Jesteś pewna, że nie robisz sobie krzywdy?

Oklady,ktore zmieniam sa przesiaknieta krwia jasna i ciemna,nie maja intensywnego zapachu nawet po 24 godz.wymiany okladu.Rana jest przekrwiona a po wyjeciu cieciorki plynie z niej ciemna krew.


Ekspeerymentuje na wlasnym organizmie, moze sie przyda. :PCieciorki nie wyjmuje na sile,ona jest  nasiaknieta,a po zgieciu nogi sama wychodzi.
Oklad jest rowniez nasiakniety ale zawsze z domieszka krwi.Kiedys potrzebne pyly pijawki,by upuscic zlej krwi :lol:a dzisiaj wystarczy male ziarenko i lisc kapusty Shocked
Jestem rowniez zadziwiona tym eksperymentem i jestem ciekawa co bedzie dalej.A ze bedzie tylko dobrze to juz wiem.
To zadna trudnosc wlozyc do rany ziarno oblozyc opatrunkiem z lisci i zabandazowac.Ropa nie wycieka,rana jest czysta ,to skad ta ropa?? Razz
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #85 : 2009-11-15, 19:10:03 »

Kodar, eksperymentujesz na własnym ciele, ale przecież każdemu wolno szukać, nawet gdy błądzi. Ja mam otwarty umysł, ciągle poszukuję wiedzy, nawet takiej, która jest dla mnie jedynie ciekawostką, a nie motorem do działania. Chciałabym Cię prosić, również Kristana, o opisywanie tutaj własnych odczuć i przemyśleń związanych z Waszym przedsięwzięciem. Nie macie zdiagnozowanego raka, bardzo dobrze i zdrowo czujecie się na DO. Chciałabym wiedzieć czego nowego poszukujecie. Zdaję sobie sprawę, że pisanie o swoich odczuciach publicznie może być krępujące, ale chociaż raz na tydzień jakaś drobna relacja z własnego samopoczucia by się przydała. Będzie mi łatwiej pojąć sens takich działań.

Ps. Nie przejmujcie się naszymi sąsiadami. Ich uzdolnienia artystyczne do tworzenia dzieł wybranych trochę odbiegają od normy, ale jak widać temat ten również ich zajmuje Smile Laughing  Do poczytania ta i poprzednia strona Smile   http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=16260&postdays=0&postorder=asc&start=30   
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70812


Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #86 : 2009-11-16, 09:30:18 »


Ps. Nie przejmujcie się naszymi sąsiadami. Ich uzdolnienia artystyczne do tworzenia dzieł wybranych trochę odbiegają od normy, ale jak widać temat ten również ich zajmuje Smile Laughing  Do poczytania ta i poprzednia strona Smile   http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=16260&postdays=0&postorder=asc&start=30   
Rozumiem, że ta metoda może być dla niektórych osób szokująca - ale conajmniej dziwną rzeczą jest to, że akurat dla osób z forum "bardzo" Dobrej Diety. Oni jedzą tam surowe mięso, surowe organy zwierzęce, baranie jądra, stare śmierdzące mięso, a taka zwykła cieciorka wywołała takie oburzenie. Rolling Eyes
PS. Nie wyobrażam sobie, żeby w mojej rodzinie ktoś jadł surową wątrobę, a krew sączyłaby mu się po zębach i brodzie. Toż to jak wampir. Shocked
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #87 : 2009-11-16, 09:33:29 »

To tylko "Nibylandia" i "MiT-omania", więc wypada być wyrozumiałym z dużą dozą tolerancji...  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70812


Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #88 : 2009-11-16, 09:44:48 »

Staram się.  Neutral Dodam już tylko swój podziw do formułki 4es  Shocked Widać od razu, że jest bardziej odkrywcza, niż wyprawa Kolumba. W działaniu szybsza, niż formuła1 - wystarczy przez godzinę ją mantrować i wszystkie choroby stają się już tylko MiTami. Nawet uraz psychiczny wieku dziecęcego znika  Shocked i pojawia się uraz psychiczny wieku (nie)dojrzałego. Neutral
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #89 : 2009-11-16, 09:57:47 »

Trzeba brać też poprawkę na to, że normalny ojciec nie gwałci własnych dzieci, a jeśli to psychopatyczne i jest to raczej marginalne zjawisko "toksycznego dzieciństwa". Wypada tylko serdecznie współczuć!  Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70812


Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #90 : 2009-11-16, 10:12:03 »

Naprawdę współczuję.
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #91 : 2009-11-16, 10:14:20 »

Kodar, eksperymentujesz na własnym ciele, ale przecież każdemu wolno szukać, nawet gdy błądzi. Ja mam otwarty umysł, ciągle poszukuję wiedzy, nawet takiej, która jest dla mnie jedynie ciekawostką, a nie motorem do działania. Chciałabym Cię prosić, również Kristana, o opisywanie tutaj własnych odczuć i przemyśleń związanych z Waszym przedsięwzięciem. Nie macie zdiagnozowanego raka, bardzo dobrze i zdrowo czujecie się na DO. Chciałabym wiedzieć czego nowego poszukujecie. Zdaję sobie sprawę, że pisanie o swoich odczuciach publicznie może być krępujące, ale chociaż raz na tydzień jakaś drobna relacja z własnego samopoczucia by się przydała. Będzie mi łatwiej pojąć sens takich działań.

Ps. Nie przejmujcie się naszymi sąsiadami. Ich uzdolnienia artystyczne do tworzenia dzieł wybranych trochę odbiegają od normy, ale jak widać temat ten również ich zajmuje Smile Laughing  Do poczytania ta i poprzednia strona Smile   http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=16260&postdays=0&postorder=asc&start=30   
..........rozsmieszyli mnie Tam do lez i...nie dziwi nic.Jezeli  dalam powod do osmieszania i narazilam sie komus,to przepraszam. Razz

Chce tylko przypomniec,ze lubie sobie posprawdzac pewne rzeczy i w miare wlasnych mozliwosci.Metoda NIA nie wydala mi sie niebezpieczna dlatego wprowadzam do rany groszek i okladam kapusta,ha,ha.NIe choruje ale przebywam w zanieczyszczonym srodowisku ,no jak wczesniej ktos wspomnial  pol wieku mam za soba. Laughing
Emocjonalnie nie podchodze do NIA.Jestem ciekawa jak  rana sie zagoi,czy blizna bedzie duza i czy rzeczywiscie dojdzie do jakiegokolwiek oczyszczania.
Wczesniej wspominalam,ze od 22 lat pojawia sie na skorze opryszczka...  NO I SUCHOSC SKORY NA DLONIACH OD WEWNATRZ. Jezeli jestem na DO ,czyli malo zasmiecam swoj organizm,to jezeli NIA dziala powinnam po 2 miesiacach jej stosowania pomodz  mojemu  organizmowi  na tyle,ze opryszczka nie bedzie sie pojawiala  i luszczyca rowniez.A jak sie przy tym odmlodze,to tez nie bede miala nic przeciwko Laughing
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #92 : 2009-11-16, 13:56:31 »

Czujemy się świetnie - noga małzonki nieco podpuchnieta , ale wczorajsza  konsultacja z drem Ashkarem uspokoiła nas. Przestudiował narazie raz Dietę Optymalną- wersja ang. Jest pozytywnie zszokowany. Pewnie przeczyta wielokrotnie , jak Mu sugerowałem.
  A NIA , no cóż , cieciorka gdy sie rozpycha potrafi dać nieżle  popalić. Robi to w przypadku , gdy za dużo się "napije". Wtedy należy zmienić opatrunek .
Ale my i tak robimy "zmiany" co 12 godz. Kapuche należy wybierać o cieniutkich liściach, mniej uwiera.
Z "rany" im więcej wycieka , tym więcej uśmiechu na ustach. Lubimy taki widok. Na początku tylko nieco sie przestraszyłem, gdy "kanapka" była cała we krwi , takiej ciemnej i smierdzącej. Nie powiem , nieco zmiękłem , ale kolejna lektura mnie uspokoiła.
Gdyby tak było na codzień , raz krew , raz limfa ,już goilibyśmy ranki. Tak jednak nie chce być. Stwierdzamy , ze wydzieliny/krew-limfa/ są już w naszym przypadku bardziej przyjazne oczom i nosom. Co cieszy.

Cieszy również to , że po bezpośrednim spotkaniu z drem Ashkarem , grono osób z naszego otoczenia stosuje NIA , w tym lekarka i pielęgniarka. To tez cieszy.

Zresztą na stronie głównej G.Ashkara podano , ze dr Wróbel wraz z małżonka stosują NIA.

Kim jest dr Wróbel , niektórzy wiedzą.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #93 : 2009-11-16, 16:18:58 »

...- noga małzonki nieco podpuchnieta , ...
 Na początku tylko nieco sie przestraszyłem, gdy "kanapka" była cała we krwi , takiej ciemnej i smierdzącej. Nie powiem , nieco zmiękłem ..

Czy opuchlizna jest tylko wokół rany, czy obejmuje większą część nogi? Jak wielki jest ten odczuwalny smród, czy jedynie przy zmianie opatrunku, czy ludzie obok są w stanie poczuć cuchnącą ropę?


..........rozsmieszyli mnie Tam do lez i...nie dziwi nic.

Gratuluję wielkiego poczucia humoru Smile Nie bez powodu zostałaś wcześniej członkinią KOCS`a.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #94 : 2009-11-16, 16:40:43 »

opuchlizne tez mam,ktora trwa odkat stosuje NIA.Noga spuchnieta jest od bandaza az po stope.Wczesniej tez mialam czesto lewa noge spuchnieta,a przechodzac na DO,proba unoszenia na palcach wyszla kiepsko. Razz
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #95 : 2009-11-16, 19:24:48 »

Noga jest spuchnieta cała , ale dzis juz palce stały sie wolne od opuchlizny. Jest to dobry znak. Zreszta to na Niej było...tego... najwiecej ...
Jeśli chodzi o smrodek to tylko przy wymianie czuć , albo nie czuć- to zależy co i skąd cieciorka pociagnie. Po założeniu opatrunku nic nie czuć - mozesz wszystko robić , tanczyć , pływać , a nawet kopa przywalić.
Ponadto nas nic nie boli.
Inaczej jest natomiast ,co znajomi mi "meldują". Otóż czasami ni stąd ni zowąd czują zarąbisty ból np w ramieniu , stawach,wątrobie i innych częściach ciała. Ból mija po 1-3 dniach. Sa to te organy na które kiedyś się leczono bądż leczy.
Mam nadzieje , że jest to ostatni Ich ból , na co wszystko wskazuje , pod warunkiem jednak , że dodatkowo opanują  www.dr-kwasniewski.pl  oraz www.jedzoptymalnie.pl.
 Dobrze mi to idzie.

Emeryturka przedłuzona o kilkadziesiat lat , hahaha.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #96 : 2009-11-16, 20:33:25 »

Noga jest spuchnieta cała , ale dzis juz palce stały sie wolne od opuchlizny. ........
.....Emeryturka przedłuzona o kilkadziesiat lat , hahaha.

To ważna wiadomość, bo prawdopodobnie trzeba się liczyć z brakiem możliwości zmieszczenia się stopy w bucie. Dla osób niezaangażowanych zawodowo może nie jest to wielki problem, ale dla pozostałych może...

Co do emerytury, to oczywiście życzę jak najwięcej lat cieszenia się jej urokami w zdrowiu Smile
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #97 : 2009-11-16, 23:39:42 »

Witam
Ja mam "opaskę" miesiąc i dwa dni, na początku był lekki ból, i duża opuchlizna, ból ustapił i opuchlizna się zmniejsza, samopoczucie jest ok. Metodę NIA stosuję profilaktycznie, dla oczyszczenia organizmu, niestety czy tego chcemy czy nie w jakimś stopniu jesteśmy skazani na żywność przetworzoną, a obecna żywność to już nie ta co ponad 30 lat wstecz.
Pozdrawiam
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #98 : 2009-11-17, 06:33:30 »

Dlatego nie polecam , szczególnie Paniom ,stosowania NIA w okresie zimowym , jeśli oczywiście nie ma takiej potrzeby. Wiadomo ,kozaczki , praca ect. Jest to pewne utrudnienie. Żona wysokich kozaków nie załozy do końca stycznia. Tak planujemy trzymać "kanapkę"- chyba , że wcześniej okaże się zbędna.
Opal - dziękuję. pozdrawiam.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #99 : 2009-11-27, 16:55:00 »

Proszę - piszcie jeszcze jakie zmiany u was zachodzą. Dzisiaj opowiedziałam o tej metodzie koleżance chorej na raka Sad Nie było to proste. Ona już nawet wodę zwraca, ale może jeszcze coś jej pomoże. To straszne znaleźć się w takiej sytuacji.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 18 zapytaniami.