forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 05:41:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
661730 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Miesięcznik "Optymalni"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 66 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Miesięcznik "Optymalni"  (Przeczytany 610011 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #840 : 2014-10-20, 12:56:31 »

Koło wynalazł sawant, który nie umiał skserować podcierania tyłka, ale był świetny z geometrii Wink
Jak powiedziałem samodzielne myślenie jest cechą wrodzoną Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #841 : 2014-10-20, 13:00:36 »

Nieco odbiegasz od meritum, ja bym sie zgodzil nawet, ze myslenie zawsze jest samodzielnie, bo kazdy ma swoj mozg, a to dlatego, ze jest podobno jakis przeplyw elektronow czy cos i w ogole [naukowo brzmiace terminy, ktorych jeszcze nie znam ale poznam]  Laughing

Zas co do kola to smiem polemizowac, ze kolo wynalazl z pewnoscia przypadek, ktory sie wzial z powodu tego, ze kompletnie okragle nic o wielkiej masie nie wiadomo dlaczego nagle wzielo sobie wybuchlo i z niczego powstal wszeschswiat wraz z jego naturalnymi kolami  Laughing Laughing
Ejze....to ma sens  Shocked Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #842 : 2014-10-20, 13:03:12 »

Kulami, jeśli już Very Happy
Bo kula jest dla bryły optimum energetycznym w polu grawitacyjnym Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #843 : 2014-10-20, 13:04:15 »

W trybie niewolniczym cały wysiłek skierowany jest w kierunku: -"Aby być, trzeba mieć", a dla sprawdzenia poprawności tej, wrytej w zniewolone mózgi, tezy jest jej odwrotność:- "Aby mieć, trzeba być". Ot, cała durna logika. Przy homeostazie zapis jest bardziej prosty:- "Aby być, wystarczy być" i dlatego właśnie jestem- za darmola.

Bez związku z powyższym, za to ze związkiem z tytułem wątku.
  Bardzo fajny artykuł "wypaczyłem", według mnie o tyle kontrowersyjny, że autor wspomina w nim o Niezależnej TV. Rozumiem słowo niezależna i kojarzy mi się ono ze słowem piracka, ponieważ posiadając koncesję na nadawanie zwrot "niezależna" użyty w nazwie jest nieco na wyrost i stanowi bardziej "chłyt maketingowy", niż odzwierciedla rzeczywistość. Ponadto podrażnia mą jaźń ta chęć wiązania prostej przecież i przyziemnej diety optymalnej z kosmicznymi zagadnieniami "...z zakresu ezoteryki, mistycyzmu, technologii i wynalazczości związanej z wynalazkami mającymi zrewolucjonizować nasze życie, zjawiskami paranormalnymi ...".
http://www.optymalni.org.pl/index.php?dzial=news&id=257
To jest mieszanie wiedzy z niewiedzą i poglądami z niej wynikającymi. A to będzie stale iskrzyło w Nas, Was i bez wątpliwości we mnie.



Oj Radziu, czepiasz się jak jaki wróg nr 1!  Shocked
Przecież cytując klasyka - "to jest dobra Władza, co zrobiła pierwszy krok i nie trzeba jej przeszkadzać"  Rolling Eyes Wink
Na razie zbierają kasę na jet'a firmowego, a później kto wie, jakie UFO z tego wyjdzie...   Very Happy

Nie ma więc takiego złego, który im na dobre nie wyjdzie?!
Dobrze im tak, a ja wcale nie czepiam się, a jedynie zauważam jak wygląda zwykły koń.
Zgoda- właśnie odebrałem wiadomość od Ciebie. Raczej jak wyglądał, bowiem lata temu został wynaturzony, zdaje się, na potrzeby upraw i dla zabawy. A może odwrotnie.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #844 : 2014-10-20, 13:06:22 »

Kulami, jeśli już Very Happy
Bo kula jest dla bryły optimum energetycznym w polu grawitacyjnym Wink
Dlatego napisalem, ze najpierw wynaleziono kule, potem noz (albo pile) a na koncu kolo. Zdaje sie, ze to juz ustalilismy i co do tego sie wszyscy zgadzamy  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #845 : 2014-10-20, 13:09:13 »

Koń nie istnieje, Radziu.
A nóż był po kole, a nie przed, Zyon Very Happy
A i tak ma się nijak do budowy wszechświata widzialnego...
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #846 : 2014-10-20, 15:08:21 »

Ponadto podra¿nia m± ja¼ñ ta chêæ wi±zania prostej przecie¿ i przyziemnej diety optymalnej z kosmicznymi zagadnieniami "...z zakresu ezoteryki, mistycyzmu, technologii i wynalazczoci zwi±zanej z wynalazkami maj±cymi zrewolucjonizowaæ nasze ¿ycie, zjawiskami paranormalnymi ...".

Pełna zgoda, niestety.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #847 : 2014-10-20, 15:11:46 »

Co jest z tym kodowaniem znaków? To problem tylko u mnie czy nie tylko?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #848 : 2014-10-20, 15:17:50 »

Trzeba andmina zmienić, to nowy zamontuje silnik 3.0 i wszystko będzie ok!  Wink Very Happy
Tylko koniecznie trzeba zmienić admina!  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #849 : 2014-10-20, 15:22:32 »

Nie ma więc takiego złego, który im na dobre nie wyjdzie?!

Dadzą radę, "dla dobra optymalnych i Rzeczpospolitej!"  Wink Mr. Green
O to jestem całkowicie spokojny.  Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #850 : 2014-10-20, 15:24:19 »

Luzik. Pytam, czy innym też wychodzą krzaki w cytowanych postach miast naszych ogonków, tylko dlatego, aby bez potrzeby nie majstrować u siebie.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #851 : 2014-10-20, 15:39:12 »

Mnie nie wychodzą, no ale ...  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56059


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #852 : 2014-10-20, 15:48:24 »

Jak się ma autokorektę, to się nie liczy. Wink  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #853 : 2014-10-20, 15:58:26 »

Mnie kiedyś krzaki z brzucha wychodziły, ale to po dwuetyloamidzie kwasu lizergowego Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #854 : 2014-10-20, 16:00:14 »

Luzik. Pytam, czy innym też wychodzą krzaki w cytowanych postach miast naszych ogonków, tylko dlatego, aby bez potrzeby nie majstrować u siebie.

Zdarzało się, pewnego dnia Szefu mój przy silniku pogrzebał, a poza tym, kiedy z zewnętrznych źródeł zwrotki komponowałem. Chociażby tu:
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=678.msg328756#msg328756
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70754


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #855 : 2014-10-20, 16:21:27 »

A do tego ponoć nawet ucieranie marchewki na tarce czyni jej ból, który ktoś tam nawet zmierzył...  Wink Mr. Green

Ciekawe czy wielkość bólu zależy od wielkości marchewki... Rolling Eyes Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #856 : 2014-10-20, 16:24:33 »

A do tego ponoć nawet ucieranie marchewki na tarce czyni jej ból, który ktoś tam nawet zmierzył...  Wink Mr. Green

Ciekawe czy wielkość bólu zależy od wielkości marchewki... Rolling Eyes Laughing
Myślę, że wielkości i ostrości oczek tarki Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #857 : 2014-10-20, 16:27:28 »

Cytuj z: admin
Trzeba andmina zmienić, to nowy zamontuje silnik 3.0 i wszystko będzie ok!  Wink Very Happy
Tylko koniecznie trzeba zmienić admina!  Cool

Oby tylko niejakiego szczególarza przysposobić. Całość powinien umieć ogarniać- jak kapłani, czy pastuszkowie jacy tacy, kaloriami się nie przeżerać, cierpliwym być nad Naszą, Waszą i zupełnie przypadkową moją miarę.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70754


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #858 : 2014-10-20, 16:28:22 »

W trybie niewolniczym cały wysiłek skierowany jest w kierunku: -"Aby być, trzeba mieć", a dla sprawdzenia poprawności tej, wrytej w zniewolone mózgi, tezy jest jej odwrotność:- "Aby mieć, trzeba być". Ot, cała durna logika. Przy homeostazie zapis jest bardziej prosty:- "Aby być, wystarczy być" i dlatego właśnie jestem- za darmola.

Bez związku z powyższym, za to ze związkiem z tytułem wątku.
  Bardzo fajny artykuł "wypaczyłem", według mnie o tyle kontrowersyjny, że autor wspomina w nim o Niezależnej TV. Rozumiem słowo niezależna i kojarzy mi się ono ze słowem piracka, ponieważ posiadając koncesję na nadawanie zwrot "niezależna" użyty w nazwie jest nieco na wyrost i stanowi bardziej "chłyt maketingowy", niż odzwierciedla rzeczywistość. Ponadto podrażnia mą jaźń ta chęć wiązania prostej przecież i przyziemnej diety optymalnej z kosmicznymi zagadnieniami "...z zakresu ezoteryki, mistycyzmu, technologii i wynalazczości związanej z wynalazkami mającymi zrewolucjonizować nasze życie, zjawiskami paranormalnymi ...".
http://www.optymalni.org.pl/index.php?dzial=news&id=257
To jest mieszanie wiedzy z niewiedzą i poglądami z niej wynikającymi. A to będzie stale iskrzyło w Nas, Was i bez wątpliwości we mnie.



Przekręcasz fakty i żarty na KOCS-u przedstawiasz jako poważne założenia... Confused

Oj Radziu, czepiasz się jak jaki wróg nr 1!  Shocked
Przecież cytując klasyka - "to jest dobra Władza, co zrobiła pierwszy krok i nie trzeba jej przeszkadzać"  Rolling Eyes Wink
Na razie zbierają kasę na jet'a firmowego, a później kto wie, jakie UFO z tego wyjdzie...   Very Happy


Przekręcasz fakty i żarty na KOCS-u przedstawiasz jako poważne założenia... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #859 : 2014-10-20, 16:36:50 »

Cytuj z: @renia
Cytuj z: Szefu mój
Cytuj z: Radzio
W trybie niewolniczym cały wysiłek skierowany jest w kierunku: -"Aby być, trzeba mieć", a dla sprawdzenia poprawności tej, wrytej w zniewolone mózgi, tezy jest jej odwrotność:- "Aby mieć, trzeba być". Ot, cała durna logika. Przy homeostazie zapis jest bardziej prosty:- "Aby być, wystarczy być" i dlatego właśnie jestem- za darmola.

Bez związku z powyższym, za to ze związkiem z tytułem wątku.
  Bardzo fajny artykuł "wypaczyłem", według mnie o tyle kontrowersyjny, że autor wspomina w nim o Niezależnej TV. Rozumiem słowo niezależna i kojarzy mi się ono ze słowem piracka, ponieważ posiadając koncesję na nadawanie zwrot "niezależna" użyty w nazwie jest nieco na wyrost i stanowi bardziej "chłyt maketingowy", niż odzwierciedla rzeczywistość. Ponadto podrażnia mą jaźń ta chęć wiązania prostej przecież i przyziemnej diety optymalnej z kosmicznymi zagadnieniami "...z zakresu ezoteryki, mistycyzmu, technologii i wynalazczości związanej z wynalazkami mającymi zrewolucjonizować nasze życie, zjawiskami paranormalnymi ...".
http://www.optymalni.org.pl/index.php?dzial=news&id=257
To jest mieszanie wiedzy z niewiedzą i poglądami z niej wynikającymi. A to będzie stale iskrzyło w Nas, Was i bez wątpliwości we mnie.



Przekręcasz fakty i żarty na KOCS-u przedstawiasz jako poważne założenia... Confused


Oj Radziu, czepiasz się jak jaki wróg nr 1!  Shocked
Przecież cytując klasyka - "to jest dobra Władza, co zrobiła pierwszy krok i nie trzeba jej przeszkadzać"  Rolling Eyes Wink
Na razie zbierają kasę na jet'a firmowego, a później kto wie, jakie UFO z tego wyjdzie...   Very Happy


Przekręcasz fakty i żarty na KOCS-u przedstawiasz jako poważne założenia... Confused

Szefu mój!
R e w e l a c j a !!!
Zapisane
Strony: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 66 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.