forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-25, 08:35:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
667906 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 306 307 308 309 310 [311] 312 313 314 315 316 ... 3974 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11911925 razy)
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6200 : 2012-01-10, 05:22:48 »

I dziwić się, że walka z kryzysem polega na dofinansowywaniu instytucji finansowych a nie tworzeniu nowych miejsc pracy i promowaniu produkcji?  Mad Reka rękę myje. Lobby finansowe rządzi.  Confused

Zdziwieni? Mocherowe stare babcie ,mowily wam to 5 lat temu
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6201 : 2012-01-10, 05:24:58 »

No ale od momentu powstania funduszy w 1999r przewaliły się już wszystkie możliwe opcje polityczne i nikt nic z tym nie robił!
To co jest grane? Same "cymbały" czy świadomie... Shocked

ale ta sama nomenklatura LEWACKA RODEM Z PRLu
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6202 : 2012-01-10, 05:32:17 »

Węgry właśnie wykańczają za karę, że śmiały przez nacjonalizację zlikwidować tego "cyca".  Confused

Orban ze swoja konstytucja i tym wymodleniem wolnosci straszenie w kurwil trockijskich lewakow ,zapadno jewropejskich .
Oj beda sie mscic .Wszyskie LOZE juz przygotowuje zemste
Wychylil sie z szyku.too bad ,Te swistaki w Warszawie ida na SZNURECZKU JAK TRZA .
Posluzny gatunek ,dostana troche otreb ze stolu panskiego
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6203 : 2012-01-10, 05:37:04 »

Węgry właśnie wykańczają za karę, że śmiały przez nacjonalizację zlikwidować tego "cyca".  Confused
Tak, mamy dyktat Standard & Poor's, Fitch, Moody's.
A popatrzmy na Islandię.


No wlasnie ,oni wyslali listy goncze ze banksteram ktorzy narobili tego balaganu ,wiekszosc zwiala przed czasem ,Gracja powinna zrobic to samo .i z czasem Polska powtorzy ten sam Islandzki chwyt ta Polskich Bankstersach blyskotliwych
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6204 : 2012-01-10, 05:46:04 »

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6205 : 2012-01-10, 06:18:23 »

Joe a propos wisiec. Co ma wisiec nie utonie podobno. Laughing Very Happy
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6206 : 2012-01-10, 06:19:31 »

Tu trza brać przykład z Ojca Rydzyka czytaj telewizja,telewizja internetowa może i radio (http://tv.sfd.pl/) . Nagłaśniać w niej "cuda" z wyzdrowień wraz z dokumentacją i pacjentami,poruszać różne zagadnienia, zapraszać gości i ich cisnąć (jak będzie wymijająco odpowiadał wyłączać mikrofon za pomocą kliknięcia poprzez słuchających internautów na przycisk TAK vs NIE-ciekawe kto miałby odwagę przyjść?? he he)  Laughing ,  a nie wypuszczać "gazetkę szkolną" bez urazy oczywiście. Gazetka ma swoje miejsce,ale mamy XXI w Razz. No i zatkać usta oponentom  przedstawiając badania na DO,ŻO i wyciągać talarki na kolejne przedsięwzięcia próbujące udowodnić szkodliwość DO,ZO  Twisted Evil, aż przyznają,że DO,ŻO jest the best  Laughing Cool

Może napisałem troche chaotycznie,ale..... Smile

Nie tylko chaotycznie ale i glupio .Nie slyszal zeby ojciec Rydzyk tepil DO ,byc moze sie tym nie interesuje ,albo ma za duzo wrogow zeby miec sily z tym dziadostwem walczyc .
jakos ta DO nie moze sie pod strzechy ,jak mawial poeta rozplenic .A czemu ? To wasza winna ,nie umiecie jej odpowiednio rozprowadzic
WY zamiast walczyc z tym lewacko govermenskim ,farmaceutyczno -lekarskim estabilishmentem ,to wybraliscie walke z kosciolem tez .
Loze wykoncza kosciol ,pozniej wezma sie za was ,nawet ta polityczna poprawnosc wam nie pomoze ,tez uznaja was za niebiezpiecznych
Pojdziecie na odstrzal w drugiej kolejce W miedzyczasie poluzujcie sobie na RM

Ja mam przed oczyma obraz ,co dopiero wrocilem z Columbi (Bogota ) spedzilem tam Nowy Rok na zaproszenie dobrego kolegi
Przypadkowo zapoznalem sie z Polska rodzina .On architek ,ona finasistka aktywna na gieldzie ,
U nich Radio Maryja chyba na kazdej podlodze ,Komputerow to mieli chyba piec ,Dla dzieci specjalnie z Polski nauczycielka ,uczy polskiego ,polska kucharka ,gotuje im potrawy co lubia ,no i troche sluzby Columbijskej
DLA MNIE TO JEST PRAWDZIWA POLSKA RODZINA choc tysiace mill od kraju .Jako stary gieldziasz z PANIA domu znalazlem wspolny jezyk od razu .mam w planie wlasnie tam inwestowac .CIEKAWY kraj ,ich ostatnie 50 lat to prawie jak Polskie lata ,z ta roznica oni juz wymodlili swoja niepodleglosc .Juz wszystkie lewackie bandyckie terorystyczne bojowki sie ujawniaja i prosza o amntestie.
Ich Prezydent nie wstydzi modlic sie publicznie jak i caly rzad .
Was czeka dlugo droga do normalnosci ,watpie czy te moherowe babcie dadza rade wymodlic   cos dla polski .
Diabel ma sie dobrze w Polsce i durnych pomagierow ma duzo
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6207 : 2012-01-10, 06:35:16 »


Typowa Holywoodcka science-fiction  ,tak sie to ma do prawdziwej gieldy ,jak Sowiecka  suka Lajka do doli sowieckich psow
W gieldzie kroluje psychologia ,nic wiecej .|matematyka tam nic nie ugra ,bo gdyby tak bylo to gielda przestala by istniec .
Kazdy dobry matematyk by ja rozpracowal ,a jest ich wielu .Wiem, bo ja jestem w tym ponad 30 lat
A to dla energicznego Mariusza

fuckpc.com/forum/viewtopic.php?t=2847&sid=a1eb6f1753d961ff3c2efc4760c6e92
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6208 : 2012-01-10, 07:40:20 »

Jak to dobrze dla wielbiących Chrystusa, Króla Polski, że dzięki Ojcu Dyrektorowi, to Radio Mary jest słyszalne na całym Świecie, a pierwsze audycje nawet 20 lat świetnych od Ziemi!
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6209 : 2012-01-10, 08:41:39 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6210 : 2012-01-10, 20:33:40 »

Prawo do niesłuszności - http://www.stachurska.eu/?p=6283
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6211 : 2012-01-10, 20:51:05 »

Wujku Joe jesteś spekulantem?  Wink
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6212 : 2012-01-10, 20:54:43 »

Orban ze swoja konstytucja i tym wymodleniem wolnosci straszenie w kurwil trockijskich lewakow ,zapadno jewropejskich .
Oj beda sie mscic .Wszyskie LOZE juz przygotowuje zemste
Wychylil sie z szyku.too bad ,Te swistaki w Warszawie ida na SZNURECZKU JAK TRZA .
Posluzny gatunek ,dostana troche otreb ze stolu panskiego

Z Orbanem nie wiadomo. Trzeba pamiętać że Heider który chciał uczynić Austrię niezależną od banksterów skończył źle.
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6213 : 2012-01-11, 03:31:44 »

Jak to dobrze dla wielbiących Chrystusa, Króla Polski, że dzięki Ojcu Dyrektorowi, to Radio Mary jest słyszalne na całym Świecie, a pierwsze audycje nawet 20 lat świetnych od Ziemi!

Zebys wiedzial ,nabijaj sie dalej .A czemu nie masz jakiej pogadanki na tym radiu ? czmu jakis lekarz optymalny nie ma pogadanek,?tylko jakas taka nijaka dr Krupa .Ja wiem dlaczego ,rozmawialem z kim trzeba  .Kto to powiedzial ,w zdrowym ciele zdrowy duch .
Macie ks Sedlaka za patrona ,skad ta wrogosc do kosciola i religi w ogole .A przeciez wasz program i pogram patriotyczny powinny byc jednym programem ,szczegolnie w tej chamskiej sytuacji teraz .To wy powiniscie uczyc biedny narod jak zyc bez pigolek w tym momencie
.Lewackie media tez was ulwaja ,ja wiem  dlaczego .Im potrzebny durny narod ,posluszny ,Ponoc optymalni  nie sa tacy latwi do manipulowania .Choc zaczynam  watpic w to,po poziomie myslenia lokalnych forumowiczow
Nie wstydz sie, zbliz sie do RM ,potrzebna ci reklama .Wyjdzie na zdrowie tak jednej jak i drugiej stronie .Im tez potrzebny dobry program dla biednej i poniewieranej ludnosci Do Torunia nie daleko

Ja w pol roku skaptowalem do DO conajmniej 10 ludzi 2 Polakow i 8 innych ,choc bedac w Polsce w ubieglym roku ani jednego nie bylem w stanie namowic ,czemu taka kiepska sytuacja tam  jest, choc polowa z nich byla chora na cos tam .Czyzby mozni tego swiata tez was skazali na wymarcie jak dinozaury .
Ehh tam  optymalne mozgi ? pewnie jakis nowy gatunek "optymalnika "
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6214 : 2012-01-11, 04:04:09 »

Wujku Joe jesteś spekulantem?  Wink


Yes, jestem for long time ,moj dziadek byl koniokradem ,wiedz odziedziczylem po nim pewne talenta Do gieldy trzeba sie urodzic albo sie dlugo uczyc .Ja sie troche uczylem ,ale to jakos takie bylo naturalne dla mnie, easy cake, Chodz robie duzo bledow ,jakos na swoje wychodze W polsce znam tylko jedego spekulanta b.dobra ,optymalna tez
Wstajemy do pracy juz o piatej ,{totez zalezy gdzie mieszkam w danym dniu ),czytamy wazne info ,wlaczamy RM albo jakas koscielna muzyke ,od tego dostaje sie troche natchnienia i przez 5-6 godzin decyzje i rozne posuniecia ,short term trading ,long term trading .
Moj partner (bardzo religijny zyd ) tez uwielbia polska muzyke koscielna ,jak czasami slucham wiadomosci to sie denerwuje
Gdzies tam robie sobie optymalne sniadanko , partner mi troche podkrada wiec go strasze ze na porku robilem ,wiec be dla niego

Ta nowo poznana Pani w Columbii ,obraca duza forsa ,swoja i prywatnych inwestorow.Nowy kontakt przyda sie .
Jej maz" wycyganil" optymalna ksiazke co wzialem do poczytania na samolocie. O well, kupim jeszcze raz ,bo nie skonczylem czytania 
Ciekawe jajka w Columbie maja ,niebiesko zielone .,wsmaku nie wiele sie roznia ale ponoc duzo Omega 3 i no cholesterol
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6215 : 2012-01-11, 04:19:26 »

Orban ze swoja konstytucja i tym wymodleniem wolnosci straszenie w kurwil trockijskich lewakow ,zapadno jewropejskich .
Oj beda sie mscic .Wszyskie LOZE juz przygotowuje zemste
Wychylil sie z szyku.too bad ,Te swistaki w Warszawie ida na SZNURECZKU JAK TRZA .
Posluzny gatunek ,dostana troche otreb ze stolu panskiego

Z Orbanem nie wiadomo. Trzeba pamiętać że Heider który chciał uczynić Austrię niezależną od banksterów skończył źle.

Spokojnie wloczykij ,sa sily WYZSZE od  masonskich ,Zwroc uwage jak Wegry,uwonily sie od tyrani postkomunizmu ,Jak Islandia pozbyla sie badytow bankowych .Jak Columbia uwolnila sie od  lewacko- narkotycznych gangow
Kwestia czasu, ta polityczna glupota sie konczy ,lewakow Bog karze, odebral im mozgi .Nadrabiaja strachem ,pomyslow na poprawe doly biednych ludzi nie maja ,ale czy kiedys mieli ?,knut i szubiennica byl ich najlepszym narzedziem
Zapisane
JoeB
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6216 : 2012-01-11, 04:50:11 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6217 : 2012-01-11, 07:07:45 »

Jak to dobrze dla wielbiących Chrystusa, Króla Polski, że dzięki Ojcu Dyrektorowi, to Radio Mary jest słyszalne na całym Świecie, a pierwsze audycje nawet 20 lat świetnych od Ziemi!

Zebys wiedzial ,nabijaj sie dalej .A czemu nie masz jakiej pogadanki na tym radiu ?

No, skoro proste stwierdzenie faktów wyrażone z estymą, uważasz za "nabijanie się" to bywaj!
Nie chcę być osobą medialną jeszcze, bo wyginać się przed mikrofonem, czy kamerą nie jest dla mnie przyjemne, ale gdy mi może przyjdzie ochota, to kto wie, gdzie i co będę pogadywał.
Choć wątpilwe, bo ja nie z tych, co będą cierpieć za miliony!

PS
i wstąp na http://optymalni.org.pl/ - boś najwyraźniej długo tam nie był!
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6218 : 2012-01-11, 08:48:41 »

Joe,a oplacasz abonamemt RiTV?  Wink
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #6219 : 2012-01-11, 17:39:21 »

Kosztem społeczeństwa - http://www.stachurska.eu/?p=6098
Zapisane
Strony: 1 ... 306 307 308 309 310 [311] 312 313 314 315 316 ... 3974 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.