forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-06, 10:18:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
668236 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 895 896 897 898 899 [900] 901 902 903 904 905 ... 3981 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11957413 razy)
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17980 : 2014-09-05, 11:56:23 »

Zamień "tylko i wyłącznie" (jako zabieg wzmacniający) na samo "tylko" lub samo "wyłącznie", jeśli chcesz mi to wypomnieć. ^^
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17981 : 2014-09-05, 12:02:20 »

Jak rzucam psu kość, nie interesuje mnie czy mu smakuje Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17982 : 2014-09-05, 12:06:23 »

Wiec przynajmniej w rodzince każdy ma co zjeść. Nie ma tego złego...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17983 : 2014-09-05, 12:09:44 »

Ale juz nie strasz nikogo mordobiciem, bo jakbym mrugnal okiem to podmuch z powieki by ci polamal kosci  Shocked

Już Ci powiedziałem: mój adres masz, ja się nie bunkruję. Nie bądź internetową ciotą mocną jedynie w gębie, tylko przyjedź i to samo powiedz mi prosto w twarz.
O manto, znowu ta menda  Laughing
Dziecko drogie, to chyba ty chciales mnie bic a nie ja ciebie, a teraz sie okazuje, ze to ja musze sie pofatygowac zeby ci mache sklepac?  Laughing
Daj spokoj anal, wiesz, ze z ciebie zaden zawodnik.

I jeszcze chcesz mi mame obrazac przez internety? No, no niezly z ciebie zawodnik  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17984 : 2014-09-05, 12:11:37 »

Laughing anal jest znany ze swojej konsekwencji i stalosci pogladow, takie notatki tez bawia  Laughing Laughing

Najpierw teza
Ja oczywiście jestem pełen empatii i dobroci dla ludzi.

To był sarkazm, młotku. Wobec tego twego biadolenia, że "brak mi empatii". Nie chciałem po prostu wprost pisać, że jakbym Cię spotkał, to lizałbyś rany do końca swych dni.
Tak, tak, zmasakrowalbys mnie wazac tyle co dorodny kogut i wygladajac jak zniewiesciale wcielenie harrego pottera Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17985 : 2014-09-05, 12:13:27 »

Jak chcesz, Zyon, to mogę egzorcyzmować tego tchórza siedzącego w Tobie nawrzucawszy Twej matce na privie... Może to Cię zmotywuje to zamiany słów na czyny i "wdeptania mnie w ziemię", co trollu? Pomoże Ci to?  Laughing
Och jej, no dawaj, nawrzucaj mojej mamie bohaterze  Laughing
Jak chcesz mozesz jeszcze tacie  Shocked Laughing
Ale mi dokopiesz  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17986 : 2014-09-05, 12:14:42 »

Nie kochanieńki trollu internetowy. Ja od początku usiłuję wyplenić tchórza siedzącego w Tobie i namówić Cię, abyś zamiast obrzucania mnie inwektywami i przydomkami zza bezpiecznego ekraniku odważył się to samo zrobić stojąc przede mną. Cykorku.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17987 : 2014-09-05, 12:15:47 »

Bowiem mocny w gębie (i w opisie swej monstrualnej postury) jesteś tylko wirtualnie...
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17988 : 2014-09-05, 12:19:20 »

Śmiałe błazny obśmiewające i hejtujące innych Internautów okazują się zawsze pipeczkami w realu. ^^
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17989 : 2014-09-05, 12:22:54 »

Nie kochanieńki trollu internetowy. Ja od początku usiłuję wyplenić tchórza siedzącego w Tobie i namówić Cię, abyś zamiast obrzucania mnie inwektywami i przydomkami zza bezpiecznego ekraniku odważył się to samo zrobić stojąc przede mną. Cykorku.
Anal, co ty wygadujesz? Very Happy
Sam mnie zbluzgales i chciales obic mi ryja, piszac, ze nawet jakbym byl wielkim bykiem to cie to nie przestraszy  Shocked
A teraz sie okazuje, ze to ja ci grozilem i obiecalem sie pofatygowac? Very Happy
Dziecko, mnie filmow o wampirach i harrym potterze a wiecej trzezwosci umyslu Very Happy

Plz nigga, ja lubie takie beki ale ilez mozna  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17990 : 2014-09-05, 12:28:11 »

Wiesz, tego się w sumie spodziewałem, mały mitomanku. Zatem przekręcaj dalej mój nick i ubliżaj mi nadal bezpiecznie daleko ode mnie. Za przyzwoleniem admina forum.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17991 : 2014-09-05, 12:29:03 »

s/daleko/z dala/
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17992 : 2014-09-05, 12:32:22 »

Zatem przekręcaj dalej mój nick i ubliżaj mi nadal bezpiecznie daleko ode mnie. Za przyzwoleniem admina forum.
prosze cie,tylko nie becz,poniewaz tego nie zniese Wink Smile
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17993 : 2014-09-05, 12:33:51 »

Jesteś taki męski i taki mocarny. Brrr. Strach się Ciebie bać.

Zyon, mnie wystarczą wyszukane Twoje "komentarze" z innych miejsc w sieci - te dawne i te dzisiejsze bardziej "soft" - by wiedzieć, co z Ciebie za ziółko, cioteczko moja Ty. ;*
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17994 : 2014-09-05, 12:34:17 »

Ja niestety Twojego adresu nie mam. Jedyne co zdołałem wyguglować to Twoje "kurwy", "chuje" i inne bluzgi w komentarzach na różnych stronach z pomocą adresu e-mail, który podałeś przy rejestracji na stronie Renii. =)
Pomijajac, ze ani mnie to ziebi ani grzeje, to
RENIA, tutaj wlasnie ten pan sie przyznal, do nieuprawnionego skorzystania z poufnych danych, ktore sa wymagane podczas rejestracji na twojej stronie. Czyli klasycznej kradziezy danych. Jezeli przy rejestracji na twojej stronie bylyby wymagane inne wrazliwe dane, to rowniez padlyby lupem tego twojego "pomocnika" i pewnie by je wykorzystal w jakichs celach, bo jak widac ma rozne obsesje Very Happy

Jak oceniasz to postepowanie?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17995 : 2014-09-05, 12:35:41 »

Jesteś taki męski i taki mocarny. Brrr. Strach się Ciebie bać.

Zyon, mnie wystarczą wyszukane Twoje "komentarze" z innych miejsc w sieci - te dawne i te dzisiejsze bardziej "soft" - by wiedzieć, co z Ciebie za ziółko, cioteczko moja Ty. ;*
hehe no pochwal sie jakie to komentarze wyszukales i gdzie, bom niezmiernie ciekaw  Laughing

i nie nazywaj mnie twoja cioteczka, bo chyba mnie mylisz, ze swoja popielniczka  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17996 : 2014-09-05, 12:37:58 »

Zyon, weź się nie kompromituj. Nieuprawnione. Mr. Green

Szkopuł w tym, że to ja na szybko postawiłem tę stronkę, a potem nadałem również uprawnienia administratora strony Reni. ^^
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17997 : 2014-09-05, 12:41:32 »

Za przyzwoleniem admina forum.

Jak dziecko, co czeka, że tatuś będzie bronił...  Shocked Laughing
Jest prostsze rozwiązanie, ale zaś się po necie rozejdzie, że ""zły owoc", co nie chce wpuszczać na Forum, to jeszcze wypuszcza, albo rozstawia po kątach..."  Wink
Z Zyjonem nie zaczynać, bo wypunktuje "i tyle" - cytując klasyka z YT.   Rolling Eyes
A najlepiej nic nie trollować, to będzie spokój na Forum.  Cool

Taka jest moja rada.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17998 : 2014-09-05, 12:44:02 »

hehe no pochwal sie jakie to komentarze wyszukales i gdzie, bom niezmiernie ciekaw  Laughing

i nie nazywaj mnie twoja cioteczka, bo chyba mnie mylisz, ze swoja popielniczka  Laughing

1. Nie będę tu robił kurnika i obory Twoimi "tekścikami".
2. Jak chcesz mi pojechać, to zrób to porządnie, w końcu robisz to zza bezpiecznego ekraniku. Nie sięgnę Cię.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #17999 : 2014-09-05, 12:46:27 »

Zyon, weź się nie kompromituj. Nieuprawnione. Mr. Green

Szkopuł w tym, że to ja na szybko postawiłem tę stronkę, a potem nadałem również uprawnienia administratora strony Reni. ^^
Szkopul w tym, ze nie ma to znaczenia, bo nie masz prawa nimi dysponowac Very Happy Dane rejestracyjne podlegaja ochronie danych osobowych i nikomu nie moga byc przekazywane bez mojej zgody dziecko Wink Zeobiles teraz niedzwiedzia przysluge Reni chwalac sie tym, ze wykradasz poufne dane, ktore nie naleza do ciebie. Znasz dobrze prawo ? Very Happy

Mnie to cieszy, bo sobie sliczna laurke wystawiasz  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 895 896 897 898 899 [900] 901 902 903 904 905 ... 3981 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 18 zapytaniami.