forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-11, 07:19:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
668411 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 34 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Magdalutek
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 1175 1176 1177 1178 1179 [1180] 1181 1182 1183 1184 1185 ... 3982 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11984534 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23580 : 2015-12-16, 09:20:04 »

Smieszny, jestes z tym , ze jestem pisiorem,

A co Ty się Prezesa wstydzisz ?  Wink    W ramach solidarności z Tobą wydrukowałem już sobie kartkę ''wszyscy jesteśmy pisiorami '' . Dziś ją będę nosił na szyi .  Wink
Jasne, ze nie  Very Happy, nie wiem dlaczego ja mialbym sie akurat prezesa wstydzic Very Happy Smieszy mnie, ze ex-fanatyczny pisior wrzuca mi od pisiorow, kiedy ja nigdy na pis nie glosowalem Very Happy
To takie troche zenujace, ze najwiekszymi radykalami sa neofici, maniek zmienil uczucia do prezesa o 180 stopni i nagle wszystkich atakuje prezesem, przed ta przemiana pewnie wszystkich antyprezesowcow wyzywal od lemingow i wyksztalciuchow  Laughing Daleki jestem od fobii antyprezesowej a przez ten kociokwik jaki zrobiono ostatnio to zwyczajnie po ludzku jakos sie rodzi taka sympatia dla prezesa, ze ta cala holota zlodziejska wrzeszczy i sie wscieka. O przed chwila wlasnie Neumann zadal w sejmie przeprosin za to, ze jest gorszego sortu i ze jest z Gestapo. No te lemingi wyrywaja z kontekstu zdanie, ktorego nie rozumieja. Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23581 : 2015-12-16, 09:22:56 »

Tak szczerze, to ja też uwielbiam komunizm,  ale dopiero w Raju.  Very Happy
A tu układ pan-niewolnik lepiej się sprawdzał niż pracodawca-pracownik, ale to zupełnie inna para kaloszy.  Cool
Bo kupowanie tylko pracy jest błędne.  Confused
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23582 : 2015-12-16, 09:29:21 »

wyrywaja z kontekstu zdanie, ktorego nie rozumieja. Very Happy

pomijam kto to robi (bo to element pracy polityków), ale to niewiarygodne jak prosto jest manipulować ludźmi. W książkach pisali, że trzeba się natrudzić.  Shocked  Wcale nie trzeba .   Rolling Eyes

Cytuj
A tu układ pan-niewolnik lepiej się sprawdzał niż pracodawca-pracownik, ale to zupełnie inna para kaloszy

temat rzeka  Wink           
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71994


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23583 : 2015-12-16, 09:31:47 »

...i kalosze wskazane... Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23584 : 2015-12-16, 09:36:02 »

No właśnie, co za niesprawiedliwość, a wszystko przez Polskę w ruinie i Tuska naturalnie, ale białoczerwona drużyna to zmieni...  Laughing
Jak tylko obsadzi swoimi wszystkie możliwe stanowiska, załatwi Trybunał Konstytucyjny i drugi sort.  Laughing Laughing Laughing


Zapomniłem dodać, że to wszystko dla dobra Polski w ramach budowy wspólnoty naturalne.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25605

pindżar ryskow wyszy


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23585 : 2015-12-16, 09:39:32 »

wyrywaja z kontekstu zdanie, ktorego nie rozumieja. Very Happy
pomijam kto to robi (bo to element pracy polityków), ale to niewiarygodne jak prosto jest manipulować ludźmi. W książkach pisali, że trzeba się natrudzić.  Shocked  Wcale nie trzeba .   Rolling Eyes
Oczywiscie, ze nie, dzisiaj spoleczenstwo w duzej mierze jest samoistnie zidiociale z racji postepujacej technologii i komunikacji obrazkowej. Na studiach dziennikarskich sa zajecia poswiecone sztuce manipulacji i perswazji, rowniez ekonomia jest na nich ale wykladana pod katem medialnosci przekazu, czyli co dziennikarz powinien napisac, zeby napisac prawde ale zeby zabrzmiala tak jak on chce Smile To co napisal we wczorajszym artykule, ze liczy sie Tytul, lead i podpis pod zdjeciem to tez....ale dzisiaj coraz mniej sie trzeba starac co ma skutek miecza obosiecznego - przez to ze spoleczenstwo glupieje dziennikarze mniej sie musza starac, przez co obnizaja sie ich umiejetnosci. Niestety, dzisiaj zbieramy wlasnie plony tego procesu.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23586 : 2015-12-16, 10:12:45 »

Gdzie są te "gotowe" ustawy, co Pani Premier

środa  -    http://stooq.pl/n/?f=1013446&c=1&p=4+22

Projekt ustawy o podatku bankowym,  w środę zajmie się Sejm
Cytuj
Premier podkreśliła, że wierzy głęboko, że "dzisiaj polscy parlamentarzyści staną po stronie Polski i Polaków"

"To jest test na wiarygodność opozycji: czy chce pracować, czy tylko się awanturować, (na to), po której stronie stoi: czy stoi po stronie obywateli, polskich spraw, czy stoi po stronie różnego rodzaju lobby, korporacji i różnego rodzaju interesów" - mówiła.

zgodnie z logiką, że posłowie mają kredyty frankowe, nie powinni tego robić  Wink   ,   wtedy tem bardziej wiarygodne jest, że robią to w dobrej wierze  Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23587 : 2015-12-16, 12:41:50 »

wyrywaja z kontekstu zdanie, ktorego nie rozumieja. Very Happy
pomijam kto to robi (bo to element pracy polityków), ale to niewiarygodne jak prosto jest manipulować ludźmi. W książkach pisali, że trzeba się natrudzić.  Shocked  Wcale nie trzeba .   Rolling Eyes
Oczywiscie, ze nie, dzisiaj spoleczenstwo w duzej mierze jest samoistnie zidiociale z racji postepujacej technologii i komunikacji obrazkowej. Na studiach dziennikarskich sa zajecia poswiecone sztuce manipulacji i perswazji, rowniez ekonomia jest na nich ale wykladana pod katem medialnosci przekazu, czyli co dziennikarz powinien napisac, zeby napisac prawde ale zeby zabrzmiala tak jak on chce Smile To co napisal we wczorajszym artykule, ze liczy sie Tytul, lead i podpis pod zdjeciem to tez....ale dzisiaj coraz mniej sie trzeba starac co ma skutek miecza obosiecznego - przez to ze spoleczenstwo glupieje dziennikarze mniej sie musza starac, przez co obnizaja sie ich umiejetnosci. Niestety, dzisiaj zbieramy wlasnie plony tego procesu.
O, to to.
Dzisiaj a Młodym , on chwała Bogu rozpoznaje, słuchaliśmy "wypowiedzi" Kaczyńskiego jak to inni są gestapowcami. Czyli tekst, cięcie, sklejenie , tekst, bez kontekstu.  Laughing

Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23588 : 2015-12-16, 12:43:19 »

wyrywaja z kontekstu zdanie, ktorego nie rozumieja. Very Happy
pomijam kto to robi (bo to element pracy polityków), ale to niewiarygodne jak prosto jest manipulować ludźmi. W książkach pisali, że trzeba się natrudzić.  Shocked  Wcale nie trzeba .   Rolling Eyes
Oczywiscie, ze nie, dzisiaj spoleczenstwo w duzej mierze jest samoistnie zidiociale z racji postepujacej technologii i komunikacji obrazkowej. Na studiach dziennikarskich sa zajecia poswiecone sztuce manipulacji i perswazji, rowniez ekonomia jest na nich ale wykladana pod katem medialnosci przekazu, czyli co dziennikarz powinien napisac, zeby napisac prawde ale zeby zabrzmiala tak jak on chce Smile To co napisal we wczorajszym artykule, ze liczy sie Tytul, lead i podpis pod zdjeciem to tez....ale dzisiaj coraz mniej sie trzeba starac co ma skutek miecza obosiecznego - przez to ze spoleczenstwo glupieje dziennikarze mniej sie musza starac, przez co obnizaja sie ich umiejetnosci. Niestety, dzisiaj zbieramy wlasnie plony tego procesu.
O, to to.
Dzisiaj a Młodym , on chwała Bogu rozpoznaje, słuchaliśmy "wypowiedzi" Kaczyńskiego jak to inni są gestapowcami. Czyli tekst, cięcie, sklejenie , tekst, bez kontekstu.  Laughing

O, to to.
Dzisiaj a Młodym , on chwała Bogu rozpoznaje, słuchaliśmy "wypowiedzi" Kaczyńskiego jak to inni są gestapowcami. Czyli tekst, cięcie, sklejenie , tekst, bez kontekstu.  Laughing

Aha, zapomniałam. I ludzie w to wierzą. Shocked I bezkrytycznie przyjmują. Shocked
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23589 : 2015-12-16, 12:47:04 »

Tak szczerze, to ja też uwielbiam komunizm,  ale dopiero w Raju.  Very Happy
A tu układ pan-niewolnik lepiej się sprawdzał niż pracodawca-pracownik, ale to zupełnie inna para kaloszy.  Cool
Bo kupowanie tylko pracy jest błędne.  Confused
To przez 8 lat byłeś w dobrym miejscu i o dobrej porze.   Laughing W Polsce nigdy nie było dekomunizacji.  Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23590 : 2015-12-16, 13:14:35 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23591 : 2015-12-16, 13:40:35 »

To przez 8 lat byłeś w dobrym miejscu i o dobrej porze.   Laughing

Zawsze i wszędzie jestem ... Wink

W Polsce nigdy nie było dekomunizacji.  Laughing

Dawno, dawno temu w odległych zakamarkach tego wątku, z Blackendem  i nie tylko dyskutowaliśmy na ten temat. Nawet gotowe recepty były podawane!  Very Happy
No ale cóż począć, jak ludziska kochają komunijną wspólnotę.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23592 : 2015-12-16, 13:42:53 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sonda%c5%bc-ibris-nowoczesna-wyprzedzi%c5%82a-prawo-i-sprawiedliwo%c5%9b%c4%87/ar-BBnCwsF?ocid=spartanntp - u la la!  Shocked
Tak szybko się sypnęło!  Shocked Wink
Ponoć Naród już dojrzewa do skrócenia kadencji tego zgromadzenia na Wiejskiej...  Laughing
Podatek od odpraw można dźwignąć do 99%. Będzie taniej... Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23593 : 2015-12-16, 13:47:56 »

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23594 : 2015-12-16, 14:57:28 »

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/sonda%c5%bc-ibris-nowoczesna-wyprzedzi%c5%82a-prawo-i-sprawiedliwo%c5%9b%c4%87/ar-BBnCwsF?ocid=spartanntp - u la la!  Shocked
Tak szybko się sypnęło!  Shocked Wink
Ponoć Naród już dojrzewa do skrócenia kadencji tego zgromadzenia na Wiejskiej...  Laughing

Nie ma przystawek, nie ma drogi na skróty. 4 lata .  Do tego czasu Prezes zlustruje menadżerów bankowych. Niewykluczone, że nielegalnie stworzony został nowy bank  .Nowoczesny  .   Wink   
Ale dla Niesiołowskiego dobra wiadomość.  Kanapa mu się szybciej zwolni  Wink  . Bo zaczną współtowarzysze uciekać, prędzej niż myśleliśmy.
Powstanie nowa platforma bankowa, bardziej nowoczesna  Wink   .  Reszta bandy na kolanach do Pisiorków będzie pukać.  Prezes w Częstochowie przyjmie żal za grzechy .  Ale nie od każdego.   Wink



PiS i Kukiz'15 za podatkiem bankowym; PO i Nowoczesna przeciw
http://stooq.pl/n/?f=1013592
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71994


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23595 : 2015-12-16, 15:03:53 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71994


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23596 : 2015-12-16, 15:05:33 »



Zawsze i wszędzie jestem ... Wink



 Shocked
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23597 : 2015-12-16, 15:32:59 »

A co Cię tak dziwi? Rolling Eyes  Laughing
Że zawsze i wszędzie jestem "w dobrym miejscu i dobrej porze" dla siebie?
No taki ze mnie hedonista, bo Doktor za trzy pokolenia Kwaśniewskich altruizmu odwalił.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71994


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23598 : 2015-12-16, 15:36:26 »

Otóż to...  Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #23599 : 2015-12-16, 15:38:57 »

Ale Ci się przeplotły synapsy...  Laughing
No, bez przesady Reniu! Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 1175 1176 1177 1178 1179 [1180] 1181 1182 1183 1184 1185 ... 3982 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.