forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-21, 08:53:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
667780 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 3973 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 11890039 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1720 : 2009-10-27, 12:42:11 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1721 : 2009-10-27, 14:34:48 »

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1722 : 2009-10-27, 16:06:59 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71846


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1723 : 2009-10-27, 16:49:17 »


Na K-raj starczyłby jeden "Perykles", po jednym rozumnym na Województwo i po jednym rozumnym lub bezwzględnie lojalnym na Gminę... Wink
Do tego jedna dobra Służba Specjalna, stałość Prawa (szczególnie podatkowego), chęć do uczciwej pracy u Obywateli i wszystko na dzisiejsze czasy.
Jaka to by miała być ta Służba Specjalna?
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1724 : 2009-10-27, 19:02:51 »

Newsweek zamieścił wywiad z Alicją Tysiąc - http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ja_kobieta/prawda-o-alicji-tysiac,47871,1 obiecując wzamian, że zamieści numer konta, na które można Jej przekazać pomoc finansową, z czego następnie się wycofał.

Gdy ze względu na powyższe chciała i Ona wycofać się ze zgody na zamieszczenie wywiadu powiedziano Jej, że jest już... w drukarni. Ot, "elegancja".
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71846


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1725 : 2009-10-27, 19:18:12 »

Gdyby Alicja Tysiąc nie miała tak zszarpanych nerwów, to pewnie by ich zaskarżyła, ale ona ma już kłopotów, że na kilka żyć by było nadto. Confused
Zapisane

ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1726 : 2009-10-27, 22:55:00 »

Gdyby Alicja Tysiąc nie miała tak zszarpanych nerwów, to pewnie by ich zaskarżyła, ale ona ma już kłopotów, że na kilka żyć by było nadto. Confused

debilne sądy i wyrok dla idiotów
marca 2007 roku Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu wydał orzeczenie, w którym nakazał Rzeczypospolitej Polskiej wypłacenie 25 tys. euro zadośćuczynienia za naruszenie przez Polskę art. 8. – „prawa do poszanowania życia prywatnego”

a jak jej  prawo do życia prywatnego naruszono???????????
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1727 : 2009-10-28, 18:16:27 »

tekst o tym że gdyby miała 5 tys zł to usunęłaby ciąże wygłaszany publicznie tez mocny biorąc pod uwagę ze dziecko już urodziła   Sad  prawdziwa "bohaterka" lewicowych organizacji a na logikę oprócz matki dziećmi powinien opiekować sie ojciec a co z nim?

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71846


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1728 : 2009-10-28, 18:32:43 »

tekst o tym że gdyby miała 5 tys zł to usunęłaby ciąże wygłaszany publicznie tez mocny biorąc pod uwagę ze dziecko już urodziła   Sad  prawdziwa "bohaterka" lewicowych organizacji a na logikę oprócz matki dziećmi powinien opiekować sie ojciec a co z nim?


To, że mówi szczerze - to tylko plus. Ile pań usunęło ciązę i nie mówi tego publicznie ?Jesteś pewien, że gdybyś był kobietą i groziłaby ci utrata wzroku, nie zdecydowałbyś się na aborcję? Łatwo krytykować.
Przecież jako niewidoma nie mogłaby się opiekować dziećmi, nawet tymi, które już miała. Jeśli jest ustawa, że lekarz powinien dokonać aborcji, gdy urodzenie dziecka zagraża życiu lub zdrowiu matki - to powinna być przestrzegana.
A dlaczego pytasz o ojca? Z ciekawości ? Czy jesteś zainteresowany pomocą tej biednej rodzinie?
Zapisane

ali
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1729 : 2009-10-28, 18:41:32 »


A dlaczego pytasz o ojca? Z ciekawości ? Czy jesteś zainteresowany pomocą tej biednej rodzinie?
aleś naiwna
a nibyś przekupka
 a co ona tyż  niepokalanie poczęła?????????????????
ps
a kasy niech papugom nie  rozdaje
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1730 : 2009-10-28, 19:02:21 »

To nie tu pisałam o tym, że rzecz się ma odwrotnie? Są różne kontrakty prawnicze.

Są osoby na świecie, które póki same czegoś identycznie lub prawie identycznie nie doświadczą, to nie zrozumieją nieszczęścia innych, czy niesprawiedliwości wobec innych. Jak daltoniści w świecie barw. Nie da się objaśnić.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1731 : 2009-10-28, 19:16:34 »

Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1732 : 2009-10-28, 19:21:17 »


ps
a kasy niech papugom nie  rozdaje

oprócz tych 25 tys jeszcze okolo 10 tys euro na koszta otrzymała i podobnie w rozprawie z "Gosciem Niedzielnym" była reprezentowana przez adwokatów z pewnej antykatolickiej organizacji lewackiej dlatego tak bardzo ta sprawa leży na sercu Pani Teresie bo przecież potrzebujących będących i w trudniejszej sytuacji jest wielu

Reniu ojciec jest po to aby zapewniać finansowy byt rodzinie ze już o słynnym byciu na dobre i na złe nie wspomnę bo to taki nie nowoczesne , czyli przekładając na życie codzienne , 700zł (?) renty A.T. i minimum 1500 zł od ojca nie wystarczy aby jakoś żyć w komunalnym mieszkaniu

a nie jakieś sprzedawanie sie w mediach mówienie przy córce że przyszła na świat bo mama kasy nie miała  na skrobankę konta i inne pierdoły
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71846


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1733 : 2009-10-28, 19:44:42 »


A dlaczego pytasz o ojca? Z ciekawości ? Czy jesteś zainteresowany pomocą tej biednej rodzinie?
aleś naiwna
a nibyś przekupka
 a co ona tyż  niepokalanie poczęła?????????????????
ps
a kasy niech papugom nie  rozdaje
"ali" - nie spodziewałam się po Tobie takiej znieczulicy.
Powiedz co za różnica - jakie było poczęcie? Chyba, że jesteś ciekaw szczegółów? Nic dziwnego, że ludzie i to by chcieli poznać, bo odebrali już kobiecie i jej dzieciom całą prywatność.
Ważne są fakty już zaistniałe. Jeśli już była w ciąży - to mowa o poczęciu już nie ma sensu.
To tak samo, jakby nie pomóc choremu na np.chorobę płuc, bo jeśli palił papierosy, to powinien sobie zdawać z tego sprawę, że może zachorować.
Tak rozumujesz?
Zapisane

Sandman80
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1734 : 2009-10-28, 19:46:46 »

To, że mówi szczerze - to tylko plus. Ile pań usunęło ciązę i nie mówi tego publicznie ?Jesteś pewien, że gdybyś był kobietą i groziłaby ci utrata wzroku, nie zdecydowałbyś się na aborcję? Łatwo krytykować.
Przecież jako niewidoma nie mogłaby się opiekować dziećmi, nawet tymi, które już miała. Jeśli jest ustawa, że lekarz powinien dokonać aborcji, gdy urodzenie dziecka zagraża życiu lub zdrowiu matki - to powinna być przestrzegana.

wybrane cytaty:

"Dębski opisuje, jak Alicja Tysiąc zaczepiła go na korytarzu, machając kartką i mówiąc: „ja do przerwania ciąży”. Profesor zaprosił ją do gabinetu i poprosił współpracownika do konsultacji. „Czytam – ciężka miopia [krótkowzroczność – przypis red.] i stan po dwóch cięciach cesarskich stanowią wskazanie do przerwania ciąży. Podpisana lekarka rodzinna. »Czy pani wzrok pogorszył się podczas pierwszej albo drugiej ciąży? Nie, nasilenie krótkowzroczności jest takie samo, jak przed ciążami. Czy coś się stało w ostatnim czasie z pani zdrowiem? Czy były jakieś problemy związane z przebytymi cięciami? Nie, nic, ale ja chcę tę ciążę usunąć«. Na skierowaniu do przerwania ciąży napisałem, że ani miopia, ani stan po dwu cięciach cesarskich nie jest wskazaniem do przerwania ciąży, proponuję opiekę w poradni klinicznej oraz rozwiązanie ciąży cięciem cesarskim”. "

"Po godzinie do profesora zadzwoniła z pretensjami Wanda Nowicka. „Na moje dictum, że niedowidzenie i niechęć do dzieci są wskazaniami społecznymi, a nie medycznymi do przerwania ciąży, usłyszałem ciąg epitetów, szereg informacji o prawach kobiet."

oraz

"„W drugim miesiącu ciąży wzrok Tysiąc pogorszył się” – powtarzają do dziś dziennikarze. Jednak sugestia, że to pogorszenie wzroku miało związek z ciążą, jest niezgodna z wiedzą medyczną. I ośmiesza dziennikarzy, którzy powielają tę informację. Bo wystarczy podnieść telefon i zapytać któregoś z profesorów ginekologii lub okulistyki. Oni są naprawdę bardziej kompetentni od działaczek organizacji feministycznych i jednej niedouczonej lekarki rodzinnej. Łatwo sprawdzić, że oskarżenia pani Tysiąc są wyssane z palca. – Nie ma żadnego związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy urodzeniem dziecka a pogorszeniem się wzroku Alicji Tysiąc. To naturalny skutek choroby – mówi prof. Jerzy Szaflik, krajowy konsultant w dziedzinie okulistyki."


całość: http://goscniedzielny.wiara.pl/?grupa=6&art=1193827220&dzi=1104786574

p.s.nie wiedziałem że już w czasie ciąży Pani A.T. była pod opieka feministek, mogły sie zrzucić parę tysięcy i "problemu" by nie było

p.s. oczywiście nie twierdze ze artykuł napewno jest w 100% wiarygodny ale przedstawia jakby nieco inne spojrzenie na sprawę


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71846


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1735 : 2009-10-28, 19:53:32 »


Reniu ojciec jest po to aby zapewniać finansowy byt rodzinie  .

Tak prawidłowo powinno być i nie byłoby żadnej sprawy, gdyby tak było. Ale niestety nie wszystkie rodziny mają to szczeście "mieć prawidłowo".
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71846


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1736 : 2009-10-28, 19:58:37 »

"Sandman80" - jeśliby (teoretycznie) przyjąć Twoją opcję o winie Pani Alicji Tysiąc - to czemu by nie pomóc dzieciom?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71846


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1737 : 2009-10-28, 20:00:17 »

A pieniądze do Pani Alicji nie dotarły. Dzieciaki mają "odcięty" Internet i grozi im teraz utrata prądu.
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1738 : 2009-10-28, 20:09:42 »

Wczoraj na Newsweeku wpisawszy w wyszukiwarkę ALICJATYSIĄC zobaczyłam dość długi wykaz artykułów, którymi gazeta ta, podobnie jak i inne "nakręca" sobie rynek, czyli zarabia kosztem tej kobiety gdy ona wraz z dziećmi nie jest w stanie opłacać swoich podstawowych najskromniejszych kosztów utrzymania.

Jest ok?, bo najważniejszy jest rynek i zysk na nim (jak śmietana) do zebrania? Dziennikarzom nie drży ręka gdy odbierają wierszówkę?, gazecie - gdy liczy zysk? Zaklamane i okrutne towarzystwo.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71846


Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #1739 : 2009-10-28, 20:16:48 »

Ja faktycznie byłam naiwna (jak słusznie zauważył "ali'), wierzyłam do niedawna w to, że tam gdzie dotrą do biedy z kamerą - to już praktycznie jest po biedzie. Myślałam, że media docierają do biednych po to, żeby ich los poprawić. Ale, niestety, oni tylko myślą tylko o poprawie własnych zysków. Confused
Zapisane

Strony: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 3973 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.