Aktualności:

Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com

Menu główne

CO TO JEST KORONA WIRUS

Zaczęty przez franc99, 2020-03-14, 11:39:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

admin


Maniek


Maniek

Mocny gość, i jak stanowczo, z pełnym przekonaniem śmieje się z autyzmu... Znaczy się śmiał.  :?

Zyon

Jak to mowia, ten sie smieje kto sie smieje ostatni....sam nie wiem czy sie smiac  :lol: :lol:
Work Buy Consume Die

Maniek

On nie miał dylematów, by drwić z dramatu dzieci z autyzmem, więc ja też rozpaczał nie będę.  :D :D

Zyon

Jasne, ze tak. Polaczyl sie za pomoca 7G z innym wymiarem  :lol:
Work Buy Consume Die

Zyon

Tu babina pogibla zaraz po wstrzyknieciu. I tu pojawia sie coraz bardziej popularna formulka-zaklecie:
"Lekarze nie łączą zgonu ze szczepionką"  :lol: :lol: :lol: :lol:
https://nczas.com/2021/02/17/zmarla-nagle-po-szczepieniu-przeciw-covid-19-lekarze-nie-lacza-zgonu-ze-szczepionka/
Work Buy Consume Die

Gavroche

Jak covid miał premierę w Polsce, to było mówione:
"Babcia 85 lat może umrzeć na covid, a tak pożyła by jeszcze kilka lat".
Teraz, jak szczepienia są na topie:
"Babcia 85 lat, nie zmarła po szczepionce, to po prostu ogólne zużycie". ;-)

Teraz kolej na nauczycieli:
https://wtk.pl/news/67285-poznanska-szkola-zamknieta-kilkudziesieciu-nauczycieli-zle-czuje-sie-po-szczepionce

Zyon

Cytat: Gavroche w 2021-02-17, 10:01:35
Jak covid miał premierę w Polsce, to było mówione:
"Babcia 85 lat może umrzeć na covid, a tak pożyła by jeszcze kilka lat".
Teraz, jak szczepienia są na topie:
"Babcia 85 lat, nie zmarła po szczepionce, to po prostu ogólne zużycie". ;-)
Tak, tak teraz robia wymyki te medyki,
tutaj
https://propolski.pl/zaledwie-8-minut-po-zaszczepieniu-covid-19/
Cytat85-letni mężczyzna w greckim mieście Heraklion (Kreta) utracił przytomność zaledwie osiem minut po przyjęciu preparatu przeciwko COVID-19.

Oczywiscie : Lekarze: ?To nie ma związku?  :lol: :lol:
Work Buy Consume Die

Gavroche

Lekarze wiedzą swoje, niskie zaufanie do szczepionki AstraZeneca, ponad połowa z wezwanych łapiduchów nie pojawiła się na zabiegu:
https://www.aerztezeitung.de/Nachrichten/Saarlaendische-Gesundheitsberufe-haben-Vorbehalte-gegen-AstraZeneca-Impfstoff-417117.html

Nauka jest super, daje odpowiedzi na wiele pytań, ale bez wrodzonej ludzkiej ostrożności i uzasadnionej krytyki staje się tylko narzędziem manipulacji, podobnym do religii.

Gavroche

Nie chce mi się czytać odnośników, ale wrzucam, choć źródło szemrane:
https://wolnemedia.net/maski-nie-zapobiegaja-covid-19-a-wrecz-przeciwnie/

RafałS

Noście maski - popierajcie złodziejstwo i choróbstwo. 8)

Jarek

Plebs łazi w kneblach nawet w miejscach gdzie nie trzeba. Proszą się sami żeby mu za dnia w ogóle nie sciągać, a najlepiej zeby wszyscy tak robili... 8)


Zyon

Work Buy Consume Die

Jarek

Oby sie nie okazałó, ze niemiecka wunderwafe FFp2 tylko zapobiega swirusowi, wtedy niemcy  Europę zakneblują. 8)


RafałS

Nie może zapobiegać bo epidemia złodziejstwa musi trwać jak najdłużej. Jakby zapobiegli to już by zdjęli. 8)

RafałS

Nie mówiąc że szczytem marzeń żydkovid maskarady jest wojna.

Jarek

No ale jeden typ maski dla całej europy, która nie szkodzi i jeszcze zapobiega, to dobry interes. :lol:

Jarek

Cytat: RafałS w 2021-02-17, 17:49:21
Nie mówiąc że szczytem marzeń żydkovid maskarady jest wojna.
Ale to dlatego specjaliści od wojenek wygrali w USA. Demokraci wojny zaczynali, rebublikanie kończyli.
Tramp przez 4 lata nie miał zadnego konfliktu zbrojnego na skalę swiatową, zobaczymy ile wytrzymają demokraci. Przypuszczam że za rok, bedzie wiadomo komu się dobiorą do skóry

Jarek

https://www.dw.com/pl/niemcy-w-lockdownie-przedsiębiorcy-są-wściekli/a-56594912

Rabowanie społeczęństwa trwa w najlepszym. Ciekawe ile długu publicznego musza zrobić żeby przestali ludzi teroryzować. 8)