forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-11, 10:19:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
661331 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 Do dou Drukuj
Autor Wtek: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?  (Przeczytany 226986 razy)
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56009


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #600 : 2015-06-02, 19:53:58 »

Chodzi o zachowanie dotychczasowego status quo.

Byleby nadmierną inflacją tego nie zachowywali, to niech im tam.  Very Happy
Rządzenie tak upaja podatnych, że nadchodzącego kaca nie dostrzegają, a potem narzekają na "bul" głowy. Wink
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #601 : 2015-06-02, 19:56:34 »


Maniek dla nas to wsio ryba , tobie i mi nic się nie zmieni , chyba że  '' nerwa '' dostaniesz   Wink    . Nie przyjdą po nas w nocy czy nad ranem , oni będą rozliczać się miedzy sobą, jakiś karolaków , wojewódzkich , lisów  czy innych funkcjonariuszy.  Naszych  blionów też nie wydadzą, spoko, to tylko gra między nimi . Już obiecano 100 mln i po 3 mieszkania  , dostałeś ?   No i teraz nic nie dostaniesz Smile

Żebyś się nie zdziwił... Ja chciałbym żyć w mądrym i dostatnim kraju, a nie wśród toczącego się z mordy jadu, rozliczania jakichś karolaków, wojewódzkich, niesłusznych aresztowań tysięcy ludzi, aresztów wydobywczych i rządów macierewicza, kleru i rydzyka. Przypomnij sobie konferencje psychopaty Ziobry. Prześledź historię chociażby aresztowanych lekarzy, którymi się chełpił na konferencjach ten ćwok. Po długich aresztach, sądy ich uniewinniały z powodu braku dowodów. A jak sobie z Kaczorem ustalali zatrzymanie Blidy. Majstersztyk. Takich historii są tysiące. To właśnie są ludzie mający krew na rękach, a nie jakiś tusk posądzany przez nich o zamach. A o sposobach działania CBA, wypowiadali się już przesłuchiwani świadkowie. Popatrz na zajadłe gęby uczestników Marszów Smoleńskich. "JAROSŁAW, POLSKĘ ZBAW" Byłeś, widziałeś, słyszałeś? Skojarzenie może być tylko jedno. Ja nie chcę takiego państwa. Nie chcę żyć w państwie rządzonym przez psychopatów i starych kawalerów bez konta.


Odleciałeś i tyle Ci chciałem  zakomunikować bo może nie jest za późno.  Laughing

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4013


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #602 : 2015-06-02, 20:01:29 »



Odleciałeś i tyle Ci chciałem  zakomunikować bo może nie jest za późno.  Laughing

http://wyborcza.pl/1,75478,4441319.html

http://wyborcza.pl/1,76842,10558088,Biora_10_tys__i_nic_nie_robia__Bo_sa_w_spoczynku.html

masz prof. Podgórskiego, masz pisowskich prokuratorów-spadochroniarzy.

Ty nie odleciałeś, bo przecież czytasz "Od Rzeczy" i "Nasz Dziennik", więc nie dasz się zmanipulować mainstreamowym mediom.

pozdrawiam, kończę bo szkoda się mozolić na próźno
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #603 : 2015-06-02, 20:09:05 »



Odleciałeś i tyle Ci chciałem  zakomunikować bo może nie jest za późno.  Laughing

http://wyborcza.pl/1,75478,4441319.html

http://wyborcza.pl/1,76842,10558088,Biora_10_tys__i_nic_nie_robia__Bo_sa_w_spoczynku.html

masz prof. Podgórskiego, masz pisowskich prokuratorów-spadochroniarzy.

Ty nie odleciałeś, bo przecież czytasz "Od Rzeczy" i "Nasz Dziennik", więc nie dasz się zmanipulować mainstreamowym mediom.

pozdrawiam, kończę bo szkoda się mozolić na próźno


Skąd pomysł ze w ogóle coś czytam .  Laughing

Staram sie myśleć i do tego pseudo-dziennikarz Lis czy inny prasowy szmatławiec nie potrzebny a ty się emocjonuj końcem świata, powodzenia. 
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #604 : 2015-06-02, 20:13:14 »

A i żeby nie było  oddaje głosy na wolnościowe partie UPR KNP czy tam Krula a z dwójki złego bliżej mi PIS w tym momencie ale bardziej na zasadzie antyPO niz z jakaś nadzieja lepsze specjalnie lepsze rządy. Cool
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #605 : 2015-06-02, 20:21:55 »

ps.
A tuskowi mam za złe tylko to, że odpuścił tym sku...lom, ze zwykłej politycznej kalkulacji. Lepiej było mieć straszaka Kaczyńskiego na wolności, niż postawić jego i jego bandytów przed Trybunałem Stanu i wtrącić do lochu. I na jesieni to się na nim i jego ugrupowaniu zemści. I bardzo dobrze.
A mówił apsolwęt ogsfordu: "...jeszcze dorżniemy watachy...".
https://www.youtube.com/watch?v=DiWRGQ_t5IU
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #606 : 2015-06-02, 20:24:46 »


Maniek dla nas to wsio ryba , tobie i mi nic się nie zmieni , chyba że  '' nerwa '' dostaniesz   Wink    . Nie przyjdą po nas w nocy czy nad ranem , oni będą rozliczać się miedzy sobą, jakiś karolaków , wojewódzkich , lisów  czy innych funkcjonariuszy.  Naszych  blionów też nie wydadzą, spoko, to tylko gra między nimi . Już obiecano 100 mln i po 3 mieszkania  , dostałeś ?   No i teraz nic nie dostaniesz Smile

Żebyś się nie zdziwił... Ja chciałbym żyć w mądrym i dostatnim kraju, a nie wśród toczącego się z mordy jadu, rozliczania jakichś karolaków, wojewódzkich, niesłusznych aresztowań tysięcy ludzi, aresztów wydobywczych i rządów macierewicza, kleru i rydzyka. Przypomnij sobie konferencje psychopaty Ziobry. Prześledź historię chociażby aresztowanych lekarzy, którymi się chełpił na konferencjach ten ćwok. Po długich aresztach, sądy ich uniewinniały z powodu braku dowodów. A jak sobie z Kaczorem ustalali zatrzymanie Blidy. Majstersztyk. Takich historii są tysiące. To właśnie są ludzie mający krew na rękach, a nie jakiś tusk posądzany przez nich o zamach. A o sposobach działania CBA, wypowiadali się już przesłuchiwani świadkowie. Popatrz na zajadłe gęby uczestników Marszów Smoleńskich. "JAROSŁAW, POLSKĘ ZBAW" Byłeś, widziałeś, słyszałeś? Skojarzenie może być tylko jedno. Ja nie chcę takiego państwa. Nie chcę żyć w państwie rządzonym przez psychopatów i starych kawalerów bez konta.


Odleciałeś i tyle Ci chciałem  zakomunikować bo może nie jest za późno.  Laughing


dla Mańka jest za późno.
Zapisane
Sandman80
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #607 : 2015-06-02, 20:27:59 »

Ale jakby tak zabrać babciom dowód na jesień to jest nadzieja a jak nie to bul. Wink
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #608 : 2015-06-02, 20:32:07 »

Ale jakby tak zabrać babciom dowód na jesień to jest nadzieja a jak nie to bul. Wink
Zabrać dowód babciom, to za mało. Jeszcze dziadkom, wnuczkom, ojcom, matkom, pełnoletnim dzieciom, itd. itp.
Wszystkim myślącym.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #609 : 2015-06-02, 20:33:22 »



Odleciałeś i tyle Ci chciałem  zakomunikować bo może nie jest za późno.  Laughing

http://wyborcza.pl/1,75478,4441319.html

http://wyborcza.pl/1,76842,10558088,Biora_10_tys__i_nic_nie_robia__Bo_sa_w_spoczynku.html

masz prof. Podgórskiego, masz pisowskich prokuratorów-spadochroniarzy.

Ty nie odleciałeś, bo przecież czytasz "Od Rzeczy" i "Nasz Dziennik", więc nie dasz się zmanipulować mainstreamowym mediom.

pozdrawiam, kończę bo szkoda się mozolić na próźno
tylko drzwiami nie trzaskaj. I zgaś światło.
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4013


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #610 : 2015-06-02, 20:36:24 »


A mówił apsolwęt ogsfordu


Co Wy macie w tym pisie z przekręcaniem wyrazów? Średnio zabawne. Od razu kojarzy mi się mający tą przypadłość gość, z którym miałem "przyjemność" pracować.
Absolwent podstawówki, oddany zwolennik pisu, zadeklarowany katolik, i patriota. I jakoś nie przeszkadzało mu to w byciu złodziejem, pijakiem, nierobem. Pośmiechowisko całej firmy.
Takie tylko skojarzenie. Wink
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #611 : 2015-06-02, 22:05:42 »

Przepraszam ale moja babcia nie wpisuje się w schemat moherowy. Nie byłoby więc dobrze zabierać dowód i utracić cenny głos. Każdy głosuje tak jak mu najbliżej. Niektórzy muszą mieć powiedziane 8 siusiu a o 9 kupka. To jest dobre bo tak mówi autorytet.... Najsmutniejsze,  gdy ktoś zachowuje się "dobrze" bo inaczej kara, piekło czeka, a sam z siebie bez groźby nie pomyśli. Ew. Do spowiedzi i problem z głowy, rozgrzeszony.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #612 : 2015-06-02, 23:36:31 »


A mówił apsolwęt ogsfordu


Co Wy macie w tym pisie z przekręcaniem wyrazów? Średnio zabawne. Od razu kojarzy mi się mający tą przypadłość gość, z którym miałem "przyjemność" pracować.
Absolwent podstawówki, oddany zwolennik pisu, zadeklarowany katolik, i patriota. I jakoś nie przeszkadzało mu to w byciu złodziejem, pijakiem, nierobem. Pośmiechowisko całej firmy.
Takie tylko skojarzenie. Wink
"Wy w pisie" nie może być o mnie, bo nie jestem zwolennikiem tej partii - to po pierwsze.
Po drugie jestem niewierzący. Proszę nie mylić z ateistą, czy też agnostykiem.
Po trzecie: około 80% ludzi to oportuniści, 10% złodzieje i oszuści i 10% to ludzie bezwzględnie uczciwi. Wykształcenie, czy też jego brak, wiara, patriotyzm, uzależnienie, nie mają tu nic do rzeczy.
Po czwarte: napisałeś, że gość z którym pracowałeś był "pośmiechowiskiem" całej firmy. Jest to opinia o firmie, nie o "gościu"!
Zasady logiki formalnej są jednakowe dla wszystkich.
Moje słowa świadczą o mnie, jego o nim, a Twoje o Tobie.
Takie tylko skojarzenie. Wink
Zapisane
Helena
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #613 : 2015-06-03, 02:20:50 »

Jak na referendum myślący/niemyślący przegłosują za JOW-ami, to po wyborach sytuacja w  parlamencie będzie trudna do przewidzenia. Np. spółka Kaczyński-Maciarewicz mogą nie załapać się do parlamentu. I co dalej z PiS-em? Rydzyk?
Bardzo dobry ruch Komorowskiego przed zakończeniem swego urzędu.
Szach dla PiS-u. Pożyjemy, zobaczymy. Decyzja należy do wyborców. Na Kukiza glosowała prawie cala Irlandia, bo wiedza co to są JOW-y.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #614 : 2015-06-03, 09:18:07 »

JOW-y w naszej rzeczywistości to absolutnie pomieszanie pojęć. Miałyby sens tylko w przypadku ewentualnych prawyborów w różnych środowiskach, a w tym przypadku nie jest to możliwe. Po prostu - za mało czasu. Dlaczego? - znani w różnych rejonach są zazwyczaj ludzie, którzy ponoć coś osiągnęli, w ten, czy inny sposób. I właśnie chodzi o ten inny. Nie da się "prześwietlić" każdego, "jedynie słusznego" kandydata do reprezentowania okręgu elekcyjnego. Osiągnięcia ludzi w naszym kraju różnymi drogami chadzają... Nota bene, warto zapoznać się z życiorysami osób jawnie popierających Pawła Kukiza. Osobiście uważam jego postulaty za słuszne, ale drogę, którą chce je realizować za zbyt wyboistą.
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #615 : 2015-06-03, 10:02:46 »

wnioskuję o zamknięcie tego wątku lub usunięcie

a autora tego pytania jako dywersanta , jątrzyciela  - ukarać 2 tygodniowym banem   Wink

To nie jest reklama diety optymalnej   - to antyreklama !!

Osoba optymalna powinna udać się do biblioteki akademickiej ,  wypożyczyć albo poczytać podręczniki  ( jest ich cała masa )  pod ukrytymi tytułami,

sprowadzającymi się do instruktażu kadr politycznych .  Łatwość okłamywania ludzi jest porażająca.  Metody są mega-skuteczne - niestety.

Osoba optymalna nie może być łatwym celem . Przecież  poradziliście sobie  z kłamstwami lekarzy  i  dietetyków, więc nie powinno być to trudne .

Polityka  to takie samo szambo.    Odpowiedź na postawione tytułowe pytanie powinno brzmieć  -   ja jestem osobą optymalną  i mechanizm robienia ludzi w balona jest mi znany Smile

Dr Kwaśniewski pisał, że osoba optymalna nie może być oszustem, kłamcą , ale nic nie pisał,  że może im nie ulegać . Ja twierdzę że jest to możliwe .

Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4013


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #616 : 2015-06-03, 10:28:00 »

wnioskuję o zamknięcie tego wątku lub usunięcie

a autora tego pytania jako dywersanta , jątrzyciela  - ukarać 2 tygodniowym banem   Wink

To nie jest reklama diety optymalnej   - to antyreklama !!

Osoba optymalna powinna udać się do biblioteki akademickiej ,  wypożyczyć albo poczytać podręczniki  ( jest ich cała masa )  pod ukrytymi tytułami,

sprowadzającymi się do instruktażu kadr politycznych .  Łatwość okłamywania ludzi jest porażająca.  Metody są mega-skuteczne - niestety.

Osoba optymalna nie może być łatwym celem . Przecież  poradziliście sobie  z kłamstwami lekarzy  i  dietetyków, więc nie powinno być to trudne .

Polityka  to takie samo szambo.    Odpowiedź na postawione tytułowe pytanie powinno brzmieć  -   ja jestem osobą optymalną  i mechanizm robienia ludzi w balona jest mi znany Smile

Dr Kwaśniewski pisał, że osoba optymalna nie może być oszustem, kłamcą , ale nic nie pisał,  że może im nie ulegać . Ja twierdzę że jest to możliwe .



Panie, chyba żartujesz...

Poza tym, to, że ktoś jest optymalny, lub nie, to na postrzeganie świata ma wpływ gro innych czynników, jak np. środowisko, rodzina, wpojone przekonania, temperament, charyzma,a nade wszystko zdrowy rozsądek. Optymalność sama w sobie nikomu nic nie gwarantuje. Szczególnie taka "optymalność", jaką możemy obserwować o OSO, lub u niektórych "optymalnych" na tym forum.

To, że Ty masz przeświadczenie (jak większość "nawiedzonych pisowców", bez żadnej złośliwości), że wiesz, widzisz więcej niż ciemna tłuszcza, a w balona Ciebie zrobić nie można, bo jesteś oczytany teorii Macierewicza i kłamliwych teorii "ekspertów" (PRZEWODNICZĄCY PISOWSKIEGO "KOMITETU NAUKOWEGO" Prof. Jacek Rońda kłamca i manipulator widzów TV TRWAM), i masz mega otwarty mózg, nie znaczy, że tak właśnie jest.

Ktoś z nas ma rację, a kto , pokaże czas.
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #617 : 2015-06-03, 10:32:07 »

wnioskuję o zamknięcie tego wątku lub usunięcie

a autora tego pytania jako dywersanta , jątrzyciela  - ukarać 2 tygodniowym banem   Wink

To nie jest reklama diety optymalnej   - to antyreklama !!

Osoba optymalna powinna udać się do biblioteki akademickiej ,  wypożyczyć albo poczytać podręczniki  ( jest ich cała masa )  pod ukrytymi tytułami,

sprowadzającymi się do instruktażu kadr politycznych .  Łatwość okłamywania ludzi jest porażająca.  Metody są mega-skuteczne - niestety.

Osoba optymalna nie może być łatwym celem . Przecież  poradziliście sobie  z kłamstwami lekarzy  i  dietetyków, więc nie powinno być to trudne .

Polityka  to takie samo szambo.    Odpowiedź na postawione tytułowe pytanie powinno brzmieć  -   ja jestem osobą optymalną  i mechanizm robienia ludzi w balona jest mi znany Smile

Dr Kwaśniewski pisał, że osoba optymalna nie może być oszustem, kłamcą , ale nic nie pisał,  że może im nie ulegać . Ja twierdzę że jest to możliwe .


Wniosek o zamknięcie tego wątku popieram.
Sam tytuł mnie uwiera - takie postawienie sprawy jeszcze przed pierwszą turą.
A wiele wpisów świadczy o naszym (forumowiczów) zamanipulowaniu (np. oba powyżej), lub chęcią manipulowania.
Nie jesteśmy i w ten sposób nie staniemy się nigdy grupą (chociaż grupką, albo grupeczką) opiniotwórczą.
Żegnam "wątkowiczów",
do zobaczonka w innych wątkach,
cmok w bok  Smile
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #618 : 2015-06-03, 10:36:39 »

he he he, nie zdążyłem opuścić wątku, a tu "czas pokazuje", że Diogenes z Synopy (i moja skromna osoba) ma rację. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25533

pindżar ryskow wyszy


Odp: W drugiej turze głosuję na Komorowskiego. A Ty?
« Odpowiedz #619 : 2015-06-03, 10:48:54 »

wnioskuję o zamknięcie tego wątku lub usunięcie
No niestety, pomijajac, ze jest to typowa "lemingopropaganda" to jedynym wymiernym skutkiem tego tematu jest sklocenie kilku osob i usuniecie dosc zasluzonego jako uzytkownika Mariusza z forum, ktory nie chcial sie jako mlody czlowiek zgodzic ze zmurszalymi, zgorzknialymi i przepelnionymi defetyzmem pogladami admina.  Confused
Typowe kulkulcze jajo, bo wiadomo jaki temat podrzucic jak sie chce ludzi sklocic...
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.