forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-09, 06:04:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
661163 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rewolucja jest teraz
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rewolucja jest teraz  (Przeczytany 178501 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #260 : 2008-02-10, 14:47:58 »


Zobatszyż bendziesz u pani f wontku z bykami Smile

Nie pirze siem "f wontku" tylko "f fontku" Zapamiętaj to  Exclamation
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #261 : 2008-02-10, 14:51:09 »

Adam ,Ryjek Wy hyba nie macije problemó z alkocholem ,Wy macjie bez niego problem  Laughing
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #262 : 2008-02-10, 21:51:43 »

Masz na myśli etanol czy izopropanol?

Faktycznie jak mi braknie izopropanolu to mam problem
bo muszę używać do czyszczenia niektórych precyzyjnych drobiazgów benzyny ekstrakcyjnej
bo etanol się nie nadaje Smile
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #263 : 2008-02-11, 02:29:18 »

Świstaki som szprytne. Mitt Romney jednak nie odpadł ot tak sobie. Świstaki policzyły sobie bowiem na liczydle, że jeśli zostanie w wyścigu - to mogłoby się przydarzyć coś, co nie zdarzyło się w USA chyba od lat 50-tych XX wieku: tzw. rokowana, negocjowana konwencja partii republikańskiej. Stałoby się tak, gdyż żaden z kandydatów nie uzyskałby wymaganych 51% delegatów - i tym samym nikt nie uzyskałby nominacji na oficjalnego kandydata na prezydenta z ramienia partii republikańskiej. Doszłoby zatem do sytuacji, kiedy to WSZYSCY delegaci musieliby zrewidować swoje poglądy i głosować ponownie. To by niewątpliwie była wielka szansa dla Rona Paula.

W obecnej sytuacji - są duże szanse, że mój ulubiony kandydat - McCain uzyska te 51% [zapewne o to chodziło świstakom, gdy wycofywali Romneya] - ale nie jest to całkowicie pewne. Huckabee ma również kilkuset delegatów, więc na dzień dzisiejszy nie jest to jeszcze przesądzone. Jeszcze kilka miesięcy do konwentu.

Ale nie to tak naprawdę jest teraz istotne. Ron Paul ma teraz poważne zmartwienie - jego fotel do kongresu jest zagrożony. Otóż pewien patafian (Chris Peden - i wiecie co? - też prowojenny gość, sieją ich dzisiaj, oj sieją) z Texasu obiecał mu, dał słowo, że nie będzie rywalizował z nim o tę posadę w czasie gdy będzie on prowadził kampanię prezydencką. To była szlachetna deklaracja. Do czasu. Raptem teraz mu się odmieniło - będzie się ubiegał o to stanowisko. Ron nie może ryzykować utraty tego stanowiska, w przypadku nie wygrania wyborów prezydenckich. W obecnej sytuacji, kiedy już mamy za sobą większość prawyborów, Ron zmuszony został przystopować trochę z kampanią prezydencką - ALE NIE ZAKOŃCZYĆ - oj nie! Musi teraz walczyć o głosy wyborców Texasu. Ale nie oszukujmy się - to było celowe zagranie.

Przytoczę kilka zdań z oświadczenia Rona Paula:

"Mam wielu wyborców w moim rodzinnym dystrykcie, którym to muszę służyć. Nie mogę ich zawieść. I teraz muszę stoczyć kolejną bitwę. Jeśli przegrałbym wybory o mój kongresyjny fotel, nasi przeciwnicy bardzo by się ucieszyli, ponadto udając jakoby było to odrzuceniem przez ludzi naszych idei. Nie mogę pozwolić by tak się stało.

W wyścigu prezydenckim i kongresyjnym potrzebuję Waszego wsparcia, jak zawsze. I mam plany na kontynuowanie walki za nasze idee w polityce i edukacji, którymi podzielę się z Wami, kiedy tylko będę mógł, i do ich realizacji będę potrzebował pomocy z Waszej strony. W między czasie: głowa do góry i do przodu! Neokonserwatyści, nawoływacze wojenni, socjaliści i adwokaci inflacji będą mieli sporo do usłyszenia od Was i ode mnie."


"... ta Rewolucja jest niezachwiana. Nie zakończy się na konwencie partii republikańskiej. Nie zakończy się w listopadzie. Nie zakończy się dopóki nie wygramy tej wielkiej batalii w której bierzemy udział. Nie z mojego powodu, lecz z powodu Was. Miliony Amerykanów i przyjaciół z wielu innych krajów poświęciło się dla idei swobód: dla wolnego rynku, niewielkiego rządu, zdrowego systemu finansowego, likwidacji podatków dochodowych i pokoju. Nie poddamy się dopóki będzie pozostawać choćby jedno ograniczenie nałożone na nas, na naszą własność i na nasze swobody osobiste."

I ja się nie poddaję. Dalej będę Was katował filmami. Choć na następny będzie trzeba teraz poczekać trochę dłużej, gdyż tłumaczę teraz filmy dłuższe niż te dotychczasowe. Dotyczą one głównie idei zdrowego systemu finansowego.

Tu nie chodzi o Rona Paula. Tu chodzi o przesłanie.  - Ron Paul


RON PAUL RƎVO˩UTION!


Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #264 : 2008-02-11, 22:40:37 »

No i już się zaczęło - oto jak chcą go zniszczyć

czyli świstaki biorą odwet na Ronie

Tak, tak, pamiętam - bez słów na k... przez duże K...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #265 : 2008-02-12, 10:53:08 »

Ryjek,ja wiem,ze jestes zafascynowany rzadem w Ameryce, rzadzacy  w Polsce sa rowniez warci uwagi: Laughing
                                                      http://wiadomosci.onet.pl/1468835,2678,1,kioskart.html
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #266 : 2008-02-13, 19:03:24 »

Będzie w najbliższym czasie (około 2-4 miesięcy) marsz na Waszyngton - idea zaproponowana wczoraj przez Rona Paula spotkała się z ogromnym odzewem.

"Pewien polityk powiedział kiedyś do drugiego:
- Nakażmy niewolnikom aby nosili białe opaski, aby łatwiej ich rozróżniać.
- Nie! - odpowiedział drugi - bo wtedy zobaczą ilu ich jest i będą skłonni do rewolucji!"

Ron Paul doskonale zdaje sobie z powyższego sprawę. Media milczą na temat wielomilionowego ruchu, który powstał zaledwie w ciągu roku i dalej rośnie w siłę. Takiego rodzaju wydarzenie, jak było to w przypadku marszu M. L. Kinga, nie będzie mogło być już przemilczane.

W jednym z filmów który tłumaczyłem, pojawiła się ta oto wypowiedź Gandhiego:

Najpierw Cię ignorują,
potem śmieją się z Ciebie,
następnie walczą z Tobą,
a wtedy wygrywasz.

I wszystko wskazuje na to, że zarówno ignorancja jak i wyśmiewanie przestają być skuteczne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę zapowiedziany marsz.
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #267 : 2008-02-13, 19:30:48 »

Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #268 : 2008-02-13, 20:31:30 »

Ron Paul - wg "Dziennika" to "amerykański Kononowicz"
http://www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=3318
Ps. Hmm... ta strategia ośmieszania, nakręcana była już wcześniej w naszej prasie. Cool
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #269 : 2008-02-13, 20:46:40 »

Zbynek, ależ Dziennik pokornie za to przeprosił:

Axel Springer przeprasza wyborców Rona Paula - filmik polski

 Twisted Evil
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #270 : 2008-02-16, 22:54:58 »

Choć mówiłem, że nie będzie na razie tych krótkich filmików, to w tym przypadku postanowiłem zrobić wyjątek:

Marsz na Waszyngton

Niedawno jakaś duszyczka "wykopała" jeden z przetłumaczonych przeze mnie filmików ---> Rewolucja dusz na wykop.pl

Wśród tamtejszych komentarzy pojawiła się opinia:

"tytuł linku mi się nie podoba ... jakbyśmy mieli do czynienia z księdzem" - chodziło zapewne o ową "rewolucję dusz".

Niech zatem ten filmik będzie moją odpowiedzią na to, dlaczego użyłem takiej właśnie nazwy...

Ps. Jest też mój dłuższy komentarz do tego filmu na youtube (po prawej stronie).


Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #271 : 2008-02-17, 14:30:04 »

Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #272 : 2008-02-17, 15:04:24 »

Bin Laden zamordowany według Benazir Bhutto

Miałem to kiedyś przytoczyć, ale mi wyleciało z makówki. Nagranie z 2 listopada 2007. Posłuchajcie mniej więcej od 2:10 minuty - Bhutto w trakcie wywiadu dla telewizji jakby przypadkowo wspomina o "człowieku, który zamordował Osamę Bin Ladena". Prezenter tv nawet jej w tym momencie nie przerywa i nie wraca do tego później. Jeśli obejrzeć cały filmik odnosi się wrażenie, że Bhutto we fragmencie o Bin Ladenie mówi w sposób naturalny, jakby to była oczywistość...

Z kolei tutaj mamy porównanie ostatniego znanego nagrania z Bin Ladenem z tym z 2001 roku.

Jeśli teraz odkurzyć trochę historię USA - to dostrzegamy, że główni podejrzani w zamachach na Abrahama Lincolna i JFK nie doczekali się procesów.

Logika mówi także, że człowiek który nie ma już nic do stracenia, a stawką jest jego własne życie - może zechcieć powiedzieć "to i owo"...
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #273 : 2008-02-19, 19:04:41 »

Z-DAY

---> czyli DZIEŃ-Z (Z - jak ZEITGEIST) odbędzie się 15 marca 2008.

Jest to akcja na skalę światową w celu doinformowania ludzi. Polega ona na zorganizowaniu marszy, spotkań, dyskusji o zagadnieniach poruszanych w Zeitgeist, wyświetlaniu tegoż filmu w miejscach publicznych.

Oto trzy adresy w Polsce, w których odbędą się takie meetingi 15 marca:

1. Dekada Cafe
Rwańska 10
Radom, Mazowieckie
godz: 18:00
kontakt: kif@poczta.ats.pl

2. TETRIS
Żeromskiego 1d/4 44-193 Knurów
godz: 11:00
kontakt: pumpkinhead@o2.pl

3. Galeria Teatr
Al. NMP 2
Częstochowa
godz: 18:00
kontakt: mateusz.kluba@gmail.com

Źródło: http://www.zeitgeistmovie.com/zdayevents.htm
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #274 : 2008-02-20, 01:57:23 »

a co to za film ? czy to te okropieństwa Nowojorskim wierzowcu i lobbystach zydowskich?
Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #275 : 2008-02-20, 13:47:52 »

Rudka - w pierwszym poście tego wątku trochę nakreśliłem o czym jest ten film (chociaż teraz się przyznaję, że porównywanie go do Nocnej Zmiany było głupawe  Rolling Eyes , ale nie o takiego rodzaju porównanie mi chodziło).

okropieństwa o nowojorskich wieżowcach? - tak - dużo, dużo, dużo okropieństw  Wink w 2 części filmu... chociaż nie, nie tak dużo - jest to zaledwie podsumowanie materiałów, głównie z filmów Loose Change 2 Edition oraz 911 In Plain Site.

lobbystach żydowskich? - raczej nie, nie przypominam sobie aby było coś o Żydach. Przeczyło by to tym samym przesłaniu filmu, które ma miejsce w ostatnich jego minutach - żadnego szufladkowania ludzi, a zwłaszcza ze względu na pochodzenie.


Zapisane
Ryjek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #276 : 2008-02-20, 13:53:34 »

Tzn. Nie to żeby pokazani w 3 części filmu ludzie nie byli w jakiej części pochodzenia żydowskiego, z tymże nie przypominam sobie wypowiedzi, wskazującej, że naród ten jest odpowiedzialny za całe to zło. Tego raczej nie było.
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #277 : 2008-02-21, 02:26:29 »

Ja tylko tak pytałam bo nie mogłam tego otworzyć .
     bo ten o którym pisze ,zabił we mnie wiare w człowieka
   wystraszył i przeraził . Wole juz poplanktorzyc sobie
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #278 : 2008-02-21, 09:41:13 »

Tzn. Nie to żeby pokazani w 3 części filmu ludzie nie byli w jakiej części pochodzenia żydowskiego, z tymże nie przypominam sobie wypowiedzi, wskazującej, że naród ten jest odpowiedzialny za całe to zło. Tego raczej nie było.
W  „End Game” są spostrzeżenia autora na ten temat.
Niezliczeni ludzie znienawidzą „Nowy Porządek Świata” i zginą protestując przeciwko niemu – H.G.Wells

http://projekt.prometeusz.googlepages.com/filmy

Ps. Wspomnieć warto jeszcze w tym kontekście, o prawdziwy cel reaktywacji loży B'nai B'rith.

http://www.polonica.net/grupa_Bilderberg.htm
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Rewolucja jest teraz
« Odpowiedz #279 : 2008-02-21, 23:48:57 »

Przeczytałam ,obejrzałam  Sad Sad Surprised Surprised życie jest podłe -ludzie to nienasycone bestie.
   przeciez i tak podwójnie życ nie będą.
    Głosować faktycznie nie ma po co .
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.