forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-16, 19:47:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661611 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym  (Przeczytany 337462 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #600 : 2013-12-31, 09:17:35 »

Wiesz Renia, "wie" to nagrywaj, zobacz ile on rzeczy wie a ilu to nie "wiedzial"  Laughing Laughing Lepiej nie byc taki jak nagrywaj, bo latwo z siebie idiote zrobic  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #601 : 2013-12-31, 09:19:04 »

Fakt. Łatwo. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70730


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #602 : 2013-12-31, 09:26:17 »

Wiesz Renia, "wie" to nagrywaj, zobacz ile on rzeczy wie a ilu to nie "wiedzial"  Laughing Laughing Lepiej nie byc taki jak nagrywaj, bo latwo z siebie idiote zrobic  Laughing

"Nagrywaj" niby wszystko wie, a pisał, że ma wątpliwości, czy przerabianie białka na węglowodany nie szkodzi... Rolling Eyes niech się jeszcze trochę on podszkoli, to i i my całą "wiedzę" od niego zdobędziemy... Cool będziemy mundrzy jak on... Cool Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #603 : 2013-12-31, 09:32:02 »

Nagrywaj mowi, ze jak zjesz bialko to z urzedu czesc idzie na weglowodany niezaleznie od okolicznosci Very Happy Ale jakos co sie dzieje z tymi smiecami po nadmiarach bialka to go nie przestrasza. Poza tym nagrywaj to czyta z karteczek, ktore dostaje od swojego szefa prawdopodobnie, bo bardzo podobnie brzmi  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #604 : 2013-12-31, 09:35:20 »

Aaa. Regino!
Rozumem, rozumem wiedzę należy zdobywać , a nie podglądactwem. Very Happy

Czego przede wszystkim sobie, a przy okazji Wam życzę, na niedziele. Laughing Na wszystkie niedziele. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70730


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #605 : 2013-12-31, 09:38:43 »

Nagrywaj mowi, ze jak zjesz bialko to z urzedu czesc idzie na weglowodany niezaleznie od okolicznosci Very Happy Ale jakos co sie dzieje z tymi smiecami po nadmiarach bialka to go nie przestrasza. Poza tym nagrywaj to czyta z karteczek, ktore dostaje od swojego szefa prawdopodobnie, bo bardzo podobnie brzmi  Laughing

Pewnie tak...
Tylko nadmiar białka organizm przetwarza na węglowodany. Po co miałby zawsze białko przetwarzać, nawet, gdyby miał go za mało? Przecież organizm jest logiczny i oszczędny w energii... Rolling Eyes On nic nie popiera jakimiś argumentami czy badaniami...
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #606 : 2013-12-31, 10:06:08 »

Bo on jest po to co cooles. On nie ma myslec, tylko szczekac. Nagrywaj zadziwiajaco duzo "wie" o roznych rzeczach z dziedziny fizjologii typu aminokwasy, "wie" o cyjanku w pestkach, "wie", ze " optymalni zjadając nawet 90 gramów białka mają go do dyspozycji tylko 60 gramów, a z tych 60 gramów większa cześć ulega przemianie w glukozę"  Laughing Laughing ale dopiero od niedawnia "wie" o dietach typu LC. Bo o "O Witoldzie Jarmołowiczu  Laughing, Ponomarence czy Lutzu" dowiedzial sie "pare tygodni temu"  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70730


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #607 : 2013-12-31, 10:08:59 »

Komedia... Confused Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #608 : 2013-12-31, 10:10:08 »

A moze po prostu zapomnial, ze znal wczesniej  Laughing Po takich ilosciach azotowych przepalow moze sie w lepetynie cos pomieszac  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17199


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #609 : 2013-12-31, 10:14:04 »

Wiem? Myślę że? Sądzę?...Wątpliwości...  Rolling Eyes
Wiem ale nie powiem!  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #610 : 2013-12-31, 10:19:38 »

Bo on jest po to co cooles. On nie ma myslec, tylko szczekac. Nagrywaj zadziwiajaco duzo "wie" o roznych rzeczach z dziedziny fizjologii typu aminokwasy, "wie" o cyjanku w pestkach, "wie", ze " optymalni zjadając nawet 90 gramów białka mają go do dyspozycji tylko 60 gramów, a z tych 60 gramów większa cześć ulega przemianie w glukozę"  Laughing Laughing ale dopiero od niedawnia "wie" o dietach typu LC. Bo o "O Witoldzie Jarmołowiczu  Laughing, Ponomarence czy Lutzu" dowiedzial sie "pare tygodni temu"  Laughing
Wicio forumowiczów DD ma za idiotów  Laughing
Trzyma dwóch tuzów diabelnie logicznie i naukowo rozprawiających między sobą Laughing
Ameba pozbawiona zmysłów widzi, że to naciągane jak płótno na sienniku i to z kilometra Very Happy

Oni naprawdę nie wiedzą, że przeciętnego człowieka ta klepanina to raczej zachęca do DO, a z 4S robi pośmiewisko?
Ja to niedługo zapalenia mięśni oddechowych dostanę ze śmiechu Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #611 : 2013-12-31, 10:25:48 »

Nie bede zdradzac tresci privow ale kto ma oczy i uszy ten widzi i wie. Cebulakowi dopiero cos zaczyna switac po tym jak jego posty wyladowaly w koszu a nagrywaja czy coolesia zaden, choc ten pierwszy jezdzi po nim jak po burej suce  Laughing A to "samoksztalcenie" w tej ameboidalnej "formule 4s" to przewaznie wlasnie ksiazki Kwasniewskiego sa i nic wiecej  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56036


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #612 : 2013-12-31, 10:35:56 »

Wiem? Myślę że? Sądzę?...Wątpliwości...  Rolling Eyes
Wiem ale nie powiem!  Cool

"Wiem ale nie powiem" z błagalnym wzrokiem "ale zapytaj"  Wink Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70730


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #613 : 2013-12-31, 10:42:35 »

A moze po prostu zapomnial, ze znal wczesniej  Laughing Po takich ilosciach azotowych przepalow moze sie w lepetynie cos pomieszac  Laughing

Muszę zajrzeć do nich bo się obrażą i przestaną o mnie pisać... Shocked Confused Laughing Jestem ich muzą... Laughing
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17199


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #614 : 2013-12-31, 10:57:26 »

"Wiem ale nie powiem" z błagalnym wzrokiem "ale zapytaj"  Wink Laughing
A tak. I odpowiadam... Wiem że nic nie wiem.  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #615 : 2013-12-31, 12:40:18 »

A moze po prostu zapomnial, ze znal wczesniej  Laughing Po takich ilosciach azotowych przepalow moze sie w lepetynie cos pomieszac  Laughing

Muszę zajrzeć do nich bo się obrażą i przestaną o mnie pisać... Shocked Confused Laughing Jestem ich muzą... Laughing

Trochę więcej wiary w Siebie. Nie tylko ich. Very Happy Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #616 : 2013-12-31, 17:46:33 »

Nie chodzi mi o jakies specjalnie pokorne zachowanie, ale o te niezachwiana pewnosci kiedy mowisz "wiem". Lepiej sobie zostawic furtke zeby nie stracic twarzy. Poprzednim razem mowiles "wiem" i teraz ci nie wierza, bo sam sie przyznalez, ze sie myliles.

Ja zawsze potrafię się przyznać do błędu, do złej oceny, gdy mam pewność, że się myliłem. Razz Nie mam z tym najmniejszego problemu, ani nie uwłacza mi to. Razz W ogóle uważam, że życie polega na myleniu się, na błądzeniu i wychodzeniu z błędów, na znajdywaniu właściwej drogi. Bo to upadki i porażki kształcą. One dają impuls do działania, one mobilizują i motywują do szukania prawidłowej odpowiedzi.

Gdybym miał inny stosunek do tego, gdybym nie chciał wychodzić przed szereg, wychylać się... gdybym był cichą, szarą myszką, to wtedy dziś wiedziałbym znacznie mniej. Akurat pokorny wobec samego siebie to ja jestem. W końcu żyję na mało rozwiniętej planecie zamieszkałej wciąż jeszcze po części przez "dzikusów" i nie mogę wiedzieć za wiele. Wink

Jestem wyniosły, butny, a czasem nawet arogancki... ale to jestem ja, jestem sobą. I sądzę, że ten mój charakter mnie rozwija, bo pewność siebie nie bierze się z niczego. Żeby mieć takie poczucie potrzeba najpierw nieźle się napracować, naczytać, naumieć. Pewność siebie jest kosztowna, zabiera mnóstwo "wolnego" czasu, acz ja lubię tak spędzać swój "wolny" czas.

adminie, obecnie jestem na etapie inspiracji do tworzenia wortalu o ŻO, ale nie tylko. Wikipedia musi poczekać (oj, długo, długo przyjdzie jej czekać), pierwszeństwo mają moje własne idee i projekty, których "panem" i kreatorem będę ja sam. Razz
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #617 : 2013-12-31, 17:52:16 »

Ach, o wiki to nie w tym wątku było.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #618 : 2013-12-31, 18:03:39 »

Nie chodzi mi o jakies specjalnie pokorne zachowanie, ale o te niezachwiana pewnosci kiedy mowisz "wiem". Lepiej sobie zostawic furtke zeby nie stracic twarzy. Poprzednim razem mowiles "wiem" i teraz ci nie wierza, bo sam sie przyznalez, ze sie myliles.
Jestem wyniosły, butny, a czasem nawet arogancki... ale to jestem ja, jestem sobą. I sądzę, że ten mój charakter mnie rozwija, bo pewność siebie nie bierze się z niczego. Żeby mieć takie poczucie potrzeba najpierw nieźle się napracować, naczytać, naumieć.
Faktycznie.
Ale, ale, to nie Ty pytałeś czy poziom insuliny skacze od żucia gumy? Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Ilość białka w Żywieniu Optymalnym
« Odpowiedz #619 : 2013-12-31, 18:11:15 »

Nie, tamto moje pytanie nie miało nic wspólnego ze "skokami" insuliny. Pytałem ogólnie czy przez tak częste żucie gumy w ciągu dnia (a do niedawna sporo mi tej gumy schodziło) ten cukier z gumy "łapie się" w bilans, mimo, że gumę się tylko żuje... Mr. Green

Ale mniejsza już z tym... Po prostu z zadawaniem pytań, jakiekolwiek by ne były, też nie mam najmniejszego problemu, nie uwłacza mi to. Ja lubię zdawać i stawiać pytania. Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.