forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-14, 03:37:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
661396 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Prady selektywne a tiki nerwowe
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Prady selektywne a tiki nerwowe  (Przeczytany 126495 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #140 : 2008-12-01, 21:15:43 »


mozna zrobic herbatke z pradem

Mnie w babskim wiezieniu baby powiedzialy, ze gotuja wode na herbate pradem. Do szklanki z woda wkladaja dwa gwozdzie i podlaczaja je do gniazdka z pradem. Woda sie gotuje bardzo szybko. Sprawdzilem to. One to nazywaly "betoniara".
Przeciez wode to sie gotuje 2 zyletkami. Gwozdziami to sie gotuje parowke. Tylko trzeba pilnowac czasu, bo czasem wybucha.
Pozdr
maf

Masz racje Maf. Dawno to bylo i zapomnialem.

Dobra.Jutro gotuje obiad na takich gwoździach ;

http://tiny.pl/6ts2

 Cool
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #141 : 2008-12-01, 21:17:03 »

a ty maja, gdzie polecasz?
Też nie wiem. Mój mąż już nie jeżdzi, i tak nie bardzo dobrze sama się czuję. Pewnie skończy się na Szczyrku lub Wiśle. Dolomity to dobry pomysł.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #142 : 2008-12-02, 08:46:35 »

Ludziska chaba sie udalo. Lekarka internetowa poradzila mi by zrotowac malemu zbozowe. Piatek, sobota i niedziela nie dalam mu nic zbozowego. Chyby poskutkowalo. Od wczoraaj rana ani razu nie zarzucil glowa. Troszke mruga oczami ale te ruchy glowa ustapily.
Hurraaaaaaa.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oby tylko nie wrocily!!!!!!!! Laughing Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #143 : 2008-12-02, 08:51:40 »

a ty maja, gdzie polecasz?
Też nie wiem. Mój mąż już nie jeżdzi, i tak nie bardzo dobrze sama się czuję. Pewnie skończy się na Szczyrku lub Wiśle. Dolomity to dobry pomysł.

Majka Szcztrk jest polozony w dolinie....wiec nie na Szczyrku.
A jako stary narciarz proponuje, w Polsce Szklarska Porebe, 30km polaczonych wyciagow
Nie polecam Zakopanego, za drogie i za malo

Za granica polecam bardzo goraco Austrie, Tyrol, 450 km polaczonych wyciagow
Albo Itale, nazwy miejscowosci nie pamietam, 1100 km polaczonych wyciagow. Tu jest zawsze tumult ludzi i jezeli ktos bardzo lubi spokoj zima to polecam Norwegie, pieknie, latwo, drogo ale spokojnie.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #144 : 2008-12-02, 09:17:37 »

Ludziska chaba sie udalo. Lekarka internetowa poradzila mi by zrotowac malemu zbozowe. Piatek, sobota i niedziela nie dalam mu nic zbozowego. Chyby poskutkowalo. Od wczoraaj rana ani razu nie zarzucil glowa. Troszke mruga oczami ale te ruchy glowa ustapily.
Hurraaaaaaa.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oby tylko nie wrocily!!!!!!!! Laughing Laughing

Hurraaaaaaa,
no wraszcie lekarka internetowa wyjaśniła ci, że na Diecie Optymalnej Jan Kwaśniewski nie zaleca produktów zbożowych! Chwała, chwała lekarce internetowej!.
Tylko przez przypadek, czy ciekawość nie rotuj tych zbożowych, bo przyjdzie po nich "zły dzień" i tiki mogą powrócić! Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #145 : 2008-12-02, 10:24:18 »

Ludziska chaba sie udalo. Lekarka internetowa poradzila mi by zrotowac malemu zbozowe. Piatek, sobota i niedziela nie dalam mu nic zbozowego. Chyby poskutkowalo. Od wczoraaj rana ani razu nie zarzucil glowa. Troszke mruga oczami ale te ruchy glowa ustapily.
Hurraaaaaaa.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oby tylko nie wrocily!!!!!!!! Laughing Laughing

Hurraaaaaaa,
no wraszcie lekarka internetowa wyjaśniła ci, że na Diecie Optymalnej Jan Kwaśniewski nie zaleca produktów zbożowych! Chwała, chwała lekarce internetowej!.
Tylko przez przypadek, czy ciekawość nie rotuj tych zbożowych, bo przyjdzie po nich "zły dzień" i tiki mogą powrócić! Sad

Aj waj! 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #146 : 2008-12-02, 10:41:44 »



Hurraaaaaaa,
no wraszcie lekarka internetowa wyjaśniła ci, że na Diecie Optymalnej Jan Kwaśniewski nie zaleca produktów zbożowych! Chwała, chwała lekarce internetowej!.
Tylko przez przypadek, czy ciekawość nie rotuj tych zbożowych, bo przyjdzie po nich "zły dzień" i tiki mogą powrócić! Sad

Wojciechu! Musisz docenic role rotacji zbozowych.Wystarczy,ze je zrotujesz i nie musisz juz zajmować sie dzieckiem,posadzisz dziecko przed TV i bedzie spokojnie siedziało i glową nie ruszy  Shocked Fascynujonce  Shocked
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #147 : 2008-12-02, 11:41:51 »

rotowaniem  mlecznych , ktore to dla mnie okazaly sie   zbawienne!

Rotuj, rotuj, "ja poczekam"  Wink Mr. Green
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #148 : 2008-12-02, 11:54:43 »

  Shocked Fascynujonce  Shocked

Aj waj!  Very Happy
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #149 : 2008-12-02, 14:56:46 »



Hurraaaaaaa,
no wraszcie lekarka internetowa wyjaśniła ci, że na Diecie Optymalnej Jan Kwaśniewski nie zaleca produktów zbożowych! Chwała, chwała lekarce internetowej!.
Tylko przez przypadek, czy ciekawość nie rotuj tych zbożowych, bo przyjdzie po nich "zły dzień" i tiki mogą powrócić! Sad

Wojciechu! Musisz docenic role rotacji zbozowych.Wystarczy,ze je zrotujesz i nie musisz juz zajmować sie dzieckiem,posadzisz dziecko przed TV i bedzie spokojnie siedziało i glową nie ruszy  Shocked Fascynujonce  Shocked

Czyzbys tak robila???
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #150 : 2008-12-02, 15:01:08 »

Moje dzieci przede wszystkim nie maja tików  nerwowych,no i nie musze im nic rotowac ,a jakby miały tiki i wiedziałabym,ze nie mają ich wtedy,kiedy są zajete,to robiłabym wszystko,zeby ich zając,a nie patrzyłabym sie jak oglądają Bolka i Lolka i trzesą głową  Confused
Moje dzieci zamiast bajek oglądac,robią sobie same przedstawienia,na które jestesmy (ja z męzem) zapraszani  Smile ,a jak nie robią przedstawień,to sobie grają w szachy,malują, odrabiają lekcje-nie ma tak,ze siedzą i patrza tempo w TV  Cool ,przez co nie mają tików  Cool
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #151 : 2008-12-02, 15:03:04 »

Ludziska chaba sie udalo. Lekarka internetowa poradzila mi by zrotowac malemu zbozowe. Piatek, sobota i niedziela nie dalam mu nic zbozowego. Chyby poskutkowalo. Od wczoraaj rana ani razu nie zarzucil glowa. Troszke mruga oczami ale te ruchy glowa ustapily.
Hurraaaaaaa.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oby tylko nie wrocily!!!!!!!! Laughing Laughing

Hurraaaaaaa,
no wraszcie lekarka internetowa wyjaśniła ci, że na Diecie Optymalnej Jan Kwaśniewski nie zaleca produktów zbożowych! Chwała, chwała lekarce internetowej!.
Tylko przez przypadek, czy ciekawość nie rotuj tych zbożowych, bo przyjdzie po nich "zły dzień" i tiki mogą powrócić! Sad

Ja nie jestem KOniem z klepkami na uszach. Wiem co pisze Dr. Kwasniewski. Sa produkty jadalne i niejadalne. Z tych niejadalnych wiele wystepuje w jego ksiazce kucharskiej np maka czy cukier. Czyli co ????

Trzeba myslec. Dr. Kwasniewski pisze tez ze kazdy czlowiek jest inny i musi zywienie dostosowac do potrzeb wlasnych.
Czyli co??? Wedlug mnie to mozna ( jesli sie jest zdrowym) wszystko jesc tylko liczyc.

Ja poszlam za rada Lekarki (Pan np: nic mi nie poradzil w tej sprawie) i udalo sie.
Od lekarza niekonwencjonalnego dostalam tabletki. ONi to tylko tak potrafia leczyc." Sprobuje pani a jak pomoze brac a jak nie to odstawic i zobaczymy dalej." To byly jego slowa.
MOJE DZIECKO TO NIE KROLIK DOSWIADCZYLNY. Jak chca niech probuja na sobie.
Ciesze sie ze mi sie udalo i dziekuje lekarce.

Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #152 : 2008-12-02, 15:07:56 »

Moje dzieci przede wszystkim nie maja tików  nerwowych,no i nie musze im nic rotowac ,a jakby miały tiki i wiedziałabym,ze nie mają ich wtedy,kiedy są zajete,to robiłabym wszystko,zeby ich zając,a nie patrzyłabym sie jak oglądają Bolka i Lolka i trzesą głową  Confused
Moje dzieci zamiast bajek oglądac,robią sobie same przedstawienia,na które jestesmy (ja z męzem) zapraszani  Smile ,a jak nie robią przedstawień,to sobie grają w szachy,malują, odrabiają lekcje-nie ma tak,ze siedzą i patrza tempo w TV  Cool ,przez co nie mają tików  Cool
Jak juz kiedys pisalam nie wychwalam sie dziecmi. Bolek Lolek / 10 minut /leci na dobranoc.
NIe uwierze nigdy ze Twoje dzieci nie patrza na telewizor czy na KOmputer.
Zajecia maly mial cale dnie. A tiki nie ustepowaly.
Zycze ci jak najepiej z dziecmi, ale nikt nie wie co kogo moze spotkac.A teraz daje ci pole do popisu abys mogla sie wyzyc na lekarce. Bo o to chyba tutaj ci tylko chodzi prawda?
DLa mnie to jej wskazowki wogole nie odbiegaja od Dr. Kwasniewskiego.
Ja nie jestem fundamentalista.
No i jeszcze raz: Udalo mi sie i jezeli tiki wroca to znow zastosuje sie do rad lekarki.
Ciesz sie ze twoje dzieci nie sa takie wrazliwie jak moje. NO ale coz to maja chyba po mamaie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #153 : 2008-12-02, 15:08:51 »


MOJE DZIECKO TO NIE KROLIK DOSWIADCZYLNY. Jak chca niech probuja na sobie.


Cos Ty taka nerwowa?Najpierw latasz po lekarzach,zamiast zrobic wszystko,zeby dziecko nie sleczało przed TV ,robisz mnóstwo badań narazając dziecko na stres,po czym dostajesz tableki od lekarza i jestes niezadowolona,czyżbyś latała po lekarzach dla samej idei latania po lekarzach?
Może oni nie musza próbować,bo nie mają tików?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #154 : 2008-12-02, 15:10:27 »

Moje dzieci przede wszystkim nie maja tików  nerwowych,no i nie musze im nic rotowac ,a jakby miały tiki i wiedziałabym,ze nie mają ich wtedy,kiedy są zajete,to robiłabym wszystko,zeby ich zając,a nie patrzyłabym sie jak oglądają Bolka i Lolka i trzesą głową  Confused
Moje dzieci zamiast bajek oglądac,robią sobie same przedstawienia,na które jestesmy (ja z męzem) zapraszani  Smile ,a jak nie robią przedstawień,to sobie grają w szachy,malują, odrabiają lekcje-nie ma tak,ze siedzą i patrza tempo w TV  Cool ,przez co nie mają tików  Cool
Jak juz kiedys pisalam nie wychwalam sie dziecmi. Bolek Lolek / 10 minut /leci na dobranoc.
NIe uwierze nigdy ze Twoje dzieci nie patrza na telewizor czy na KOmputer.
Zajecia maly mial cale dnie. A tiki nie ustepowaly.
Zycze ci jak najepiej z dziecmi, ale nikt nie wie co kogo moze spotkac.A teraz daje ci pole do popisu abys mogla sie wyzyc na lekarce. Bo o to chyba tutaj ci tylko chodzi prawda?
DLa mnie to jej wskazowki wogole nie odbiegaja od Dr. Kwasniewskiego.
Ja nie jestem fundamentalista.
No i jeszcze raz: Udalo mi sie i jezeli tiki wroca to znow zastosuje sie do rad lekarki.
Ciesz sie ze twoje dzieci nie sa takie wrazliwie jak moje. NO ale coz to maja chyba po mamaie!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Łoj.Aleś nerwowa.Strasznie,moze poradź sie lekarki ,co na tom nerwowość zastosowac  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #155 : 2008-12-02, 15:14:08 »

.A teraz daje ci pole do popisu abys mogla sie wyzyc na lekarce. Bo o to chyba tutaj ci tylko chodzi prawda?


A wiec,to ogłoszenie wszem i wobec dobroczynnego wpływu rotacji na tiki nerwowe u dziecka,to było tylko po to,abym sie mogła wyzyć na lekarce?  Shocked Laughing
No popatrz  Shocked A ja sie nie bede wyzywała  Very Happy
Pozdrówcia i miłego rotowania!  Very Happy
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #156 : 2008-12-02, 15:54:34 »

Wiesz Edyta  ciekawa jestem co zrobilabys gdyby cos takiego przydazylo sie Twoim dzieciom? Napisalas ze probowalabys je zajac?? Hmmmmmmmmmm. A co z forum??? Mialabys czas na zajmowanie sie dziecmi???
Dobrze ze starsze sa i potrafia sie zajmowac same.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #157 : 2008-12-02, 16:01:54 »


MOJE DZIECKO TO NIE KROLIK DOSWIADCZYLNY. Jak chca niech probuja na sobie.


Cos Ty taka nerwowa?Najpierw latasz po lekarzach,zamiast zrobic wszystko,zeby dziecko nie sleczało przed TV ,robisz mnóstwo badań narazając dziecko na stres,po czym dostajesz tableki od lekarza i jestes niezadowolona,czyżbyś latała po lekarzach dla samej idei latania po lekarzach?
Może oni nie musza próbować,bo nie mają tików?

Do lekarzy latam bo oni -biedaki tez musza z czegos zyc prawda?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #158 : 2008-12-02, 16:05:51 »

Wiesz Edyta  ciekawa jestem co zrobilabys gdyby cos takiego przydazylo sie Twoim dzieciom? Napisalas ze probowalabys je zajac?? Hmmmmmmmmmm. A co z forum??? Mialabys czas na zajmowanie sie dziecmi???
Dobrze ze starsze sa i potrafia sie zajmowac same.


Och sewero,po co ta uszczypliwość? Tak jak powiedziałam moje dzieci tików nie maja,wiec w czym problem?
A gdyby miały,to juz Ci wczesniej radziłam-pisałas,że dziecko nie ma tików,gdy jest czymś zajete,a ma kiedy nie jest absorbowane ruchowo,wiec z tego wynika,że przyczyna tików nie jest znikoma ilość produktów zbozowych (bo taka jest na  ZO),tylko zupełnie coś innego,a Ty ogłosiłas ,ze minełeły tiki ,bo "zrotowałas" zbozowe ,tylko po to ,aby wychwalic lekarke i abym zaczeła sie na niej wyzywac-zupełnie dla mnie niezrozumiełe,przez co sama sie denerwujesz,bo oszukujesz  samą siebie i wjeżdzasz na moją rodzine,a przypominam,ze to Ty piszesz o tikach ,a nie ja .
Jak bede miała problem z dziecmi i nie bede sobie mogła z nim poradzic to napisze,bez obaw  Smile


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #159 : 2008-12-02, 16:06:37 »


MOJE DZIECKO TO NIE KROLIK DOSWIADCZYLNY. Jak chca niech probuja na sobie.


Cos Ty taka nerwowa?Najpierw latasz po lekarzach,zamiast zrobic wszystko,zeby dziecko nie sleczało przed TV ,robisz mnóstwo badań narazając dziecko na stres,po czym dostajesz tableki od lekarza i jestes niezadowolona,czyżbyś latała po lekarzach dla samej idei latania po lekarzach?
Może oni nie musza próbować,bo nie mają tików?

Do lekarzy latam bo oni -biedaki tez musza z czegos zyc prawda?

No... jak latasz tylko po to,to znaczy ze z Tobą jest coś nie tak  Confused
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.