forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-11, 15:51:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
661343 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  oszustwo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: oszustwo  (Przeczytany 120337 razy)
chris
Go


Email
Re: dieta
« Odpowiedz #20 : 2005-03-25, 22:06:29 »

Cytuj
Książki Kwaśniewskiego są napisane wyjątkowo niechlujnie i niespójnie. W wielu przypadkach podaje pewne informacje, którym zaprzecza kilka stron dalej. Książki powinny być przeredagowane (czy żaden redaktor merytoryczny nie miał ich w ręku?).

Wielu mialo,nieuleczalnie chorych zawsze chetnie wracaja
do lektury,Ksiazki sa logiczne i bardzo pomocne,
szczegolnie gdy brak  lekarza optymalnego,
np poza granicami kraju


 
Cytuj
Najdziwniejszy jest wątek mesjanistyczny. Normalnie, jeżeli komuś wydaje się, że jest Napoleonem albo nowym Mesjaszem - zamykają go w psychiatryku. A tu nagle ktoś zaproponował kandydaturę do Nobla? Chyba lekka przesada.


Jezeli bylby to autor jeszcze jednego poradnika,to owszem
powinien wyladowac u dobrego specjalisty

 
Cytuj
Osobiście znam kilka osób, które próbowały zastosować tą dietę, z żadnymi rezultatami (włącznie ze mną).


A czy aby na pewno byla to DO,jak wynika z Twoich listow
masz problemy ze zrozumieniem kilku ksiazek dr Kwasniewskiego.
Inni nie maja czy to nie dziwne.
Zapisane
mama
Go


Email
Re: dieta
« Odpowiedz #21 : 2005-03-26, 09:22:57 »

Cytuj z: pawel
Książki Kwaśniewskiego są napisane wyjątkowo niechlujnie i niespójnie.  Najpierw trzeba się wyleczyć, żeby zastosować ŻO? Coś tu nie gra.


Wszystko jest w porządku! Żywienie Optymalne działa w każdym przypadku na zwierzętach hodowlanych w chowie klatkowym i u ludzi, którzy potrafią zrozumieć co czytają lub co mówi tzw. lekarz optymalny.
Ponieważ masz kłopoty ze zrozumieniem tekstu (twój cytat o książkach JK), a pierwsza alternatywa pewnie też ci się nie "uśmiecha"  (chów klatkowy) to z twojego punktu widzenia faktycznie - coś tu nie gra!
P>S>
Im dłużej czytam Kwaśniewskiego, tym bardziej odnoszę wrażenie, że wątki o których wspominasz i "maszyny jądrowe do produkcji manny" autor wstawiił celowo i wyłącznie dla tych wybitnie uzdolnionych, dla których ważniejszym od założeń ŻO jest problem, czy Mosze miał, czy niemiał aparatury jądrowej do karmienia Żydów przez czterdzieści lat na pustyni?. Takim osobom nawet ŻO nie może pomóc!!! i to jest jedyne przeciwwskazania dla stosowania ŻO.
Zapisane
egrzesik
Go


Email
odpowiedź skierowana do Pawła
« Odpowiedz #22 : 2005-03-27, 19:27:15 »

Jestem (byłam) optymalną z wyboru przez 8 lat. Do zastosowania tej diety nie zmusiło mnie żadno schorzenie, czułam się dobrze, byłam szczupła, miałam 34 lata. Należe do osób które jak się do czegoś przekonają to nie ma na nich siły. Doktor Kwaśniewski przekonał mnie, że dieta optymalna jest najlepszą dla człowieka. Poza drobnymi uwagami do Jego odnośników biblijnych właściwie zgodziłam się z propagowaną wiedzą. Początek i kilka lat było fantastycznych. Mało jadłam, nie byłam nigdy głodna, miałam ładną cerę i energię życiową. Jednakże stopniowo, bardzo niezauważalnie samopoczucie moje zaczęło ulegać pogorszeniu. Następowało można tak nazwać otępienie umysłowe co bardzo mi przeszkadzało w wykonywanym zawodzie. Brak koncentracji, lotności umysłu ciągłe napięcie nerwowe wręcz stany depresyjne. Z czasem pojawiły się problemy skórne, dłonie , stopy aż w końcu twarz usiana czerwonymi wykwitami. Ponieważ bardzo uwierzyłam w dietę optymalną i w odróżnieniu od niektórych optymalnych bezbłędnie potrafię rozróżnić białko, tłuszcze i węglowodany stosowałam ich dokładny pomiar i proporcję (zakupiłam nawet wagę, która potrafi wyliczać ilości BTW) nie dawałam za wygraną. Wykluczyłam pasożyty o których tak często mówią lekarze optymalni jako o przyczynach chorób skóry udałam się do dermatologa, diagnoza - alergia a następnie stwierdzenie iż dolegliwości skóry twarzy pochodzą z górnego odcinka dróg pokarmowych a w szczególności wątroba i woreczek żółciowy. Informację tę otrzymałam od dermatologa z wieloletnią praktyką, który nawet nie chciał dopuścić innej przyczyny tego schorzenia, był pewien diagnozy. Po kilku latach żywienia optymalnego zapragnęłam już w wieku stosownym urodzić dziecko. Byłam pewna, że moje dziecko to będzie okaz zdrowia a tu tymczasem - dwukrotne poronienie w 8 i 10 tygodniu ciąży. Obecnie nie jestem już na diecie optymalnej i stwierdzam z pełnym przekonaniem, że dieta ta może spowodować wiele szkód dla organizmu. Czytam trochę różnej literatury medycznej i moje wnioski są następujące: mój organizm został okropnie zakwaszony, nafaszerowana byłam licznymi toksynami, w celu wyrównania kwasowości zbyt mało organizm otrzymywał wapnia dlatego też pobierany on był z kości (moje kości i stawy są w fatalnym stanie), na diecie tej wystąpiły niedobory wielu witamin i minerałów głównie witaminy C odpowiedzialnej za syntezę kolagenu. Mogę jeszcze wiele opisywać gdyż bacznie się obserwuję czytam różnorodną literaturę (nie jestem e siebie zapatrzona, nie jestem własną fanatyczką ale zwracam uwagę na własne zdrowie szczególnie po to by żyć niekoniecznie długo ale w dobrej jakości) lecz forum nie jest tutaj chyba najlepszym miejscem. Znalazłam sie tu dopiero po raz drugi i mam odczucie, że w większości umysły prezentujących swe wypowiedzi osób są po prostu chore. Nienawiść powinna być obca optymalnym, jak rzecze doktor Jan Kwaśniewski. Panie Pawle gratuluję sukcesów zawodowych i spostrzeżeń na temat diety.
Zapisane
pawel
Go


Email
odpowiedź - egrzesik
« Odpowiedz #23 : 2005-03-27, 21:37:33 »

Dziękuję za pochwały. Skoro akurat jestem przy głosie pochwalę się jeszcze, że Wydawnictwo Naukowo Techniczne przyjęło do druku moją książkę o wyoblaniu pt. ”Wytwarzanie przedmiotów cienkościennych metodą wyoblania ręcznego”. Ostatnia pozycja na ten temat ukazała się w 1957 roku (po polsku).
 Ja też zauważyłem chęć mordu u rzekomych optymalnych. Piszę rzekomych, ponieważ prawdziwi optymalni są podobno łagodni, życzliwi, bratnie dusze, sama łagodność i spontaniczne braterstwo. A z tego forum czuję chęć mordu i pragnienie mojej krwi. W sumie juz dawno straciłem nadzieje na sensowną odpowiedź. Miło mi zauważyć, że trafiają sie osoby, z którymi korespondencja daje wiele radości np: egrzesik, zbynek, Leon.Z, aratorn. Myślę, że sekret tkwi w inteligiencji. Celowo wetknąłem kij w mrowisko, aby wywołac polemikę, niestety niektórzy sa pieniaczami, nie będę wymieniał ich pseudonimów, nie ma to znaczenia. Ci, którzy mnie nie lubią, sami wiedzą dlaczego.
Zapisane
Zofia
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #24 : 2005-03-27, 23:49:02 »

Paweł,
o co Ci chodzi?
Czy nie szkoda Ci czasu na produkowanie sie na forum, gdzie jak twierdzisz, spotykają. Cie same nieprzyjemności ze strony uzytkownikow?
JEŻELI NIE ODPOWIADA TOBIE TO FORUM, NIE POMAGA DO, TO SIE POPROSTU STĄD WYNIEŚ. TAK POSTĄPI CZLOWIEK LOGICZNIE MYŚLĄCY I O DOBRYCH INTENCJACH.
Jeszcze raz przeczytałam ten temat i nie mam watpliwości, że wywołałeś go  po to, aby dokuczyć Doktorowi J.K., zdyskredytować DO, obrazić forumowiczów.
A może Ty jesteś z tych, co uważają, że jak kogoś lekceważysz, to rośnie dla ciebie uznanie , szacunek???
Nie mam watpliwości, że zamiarem Twoim jest pozostawić zwykły smród na Forum, bo nie możesz znieść, że gro dyskusji tutaj jest rzeczowa i ciekawa.
No i zastanawiająca jest historia 8 letniej "optymalnej", z którą gracie jedną melodię. Wink  Wink  Wink

Ps.
Wszystkie Twoje wyniki jakie podajesz są negatywne????
Proszę daj znać jeszcze o wynikach po wizycie u psychiatry.
Zapisane
slawek
Go


Email
Re: odpowiedź - egrzesik
« Odpowiedz #25 : 2005-03-28, 11:35:33 »

Cytuj z: pawel
Dziękuję za pochwały. Skoro akurat jestem przy głosie pochwalę się jeszcze, że Wydawnictwo Naukowo Techniczne przyjęło do druku moją książkę o wyoblaniu pt. ”Wytwarzanie przedmiotów cienkościennych metodą wyoblania ręcznego”. Ostatnia pozycja na ten temat ukazała się w 1957 roku (po polsku).

Czy od 1957 roku techniki wyoblania ręcznego wzbogaciły się o jakies innowacyjne metody , mające znaczący wpływ na proces produkcji ??Wink
 
Cytuj
 Celowo wetknąłem kij w mrowisko, aby wywołac polemikę, niestety niektórzy sa pieniaczami, nie będę wymieniał ich pseudonimów, nie ma to znaczenia. Ci, którzy mnie nie lubią, sami wiedzą dlaczego.  

chcesz powiedzieć ze dziwisz się "prowokacyjnym" odpowiedzią na swoje  prowokacyjne pytania ??? gdzie tu logika ??Wink
Zapisane
pawel
Go


Email
dieta
« Odpowiedz #26 : 2005-04-18, 11:39:18 »

Odpowiedź dla Sławka: przeczytaj moją książkę (jak się ukaże), to się dowiesz.

Odpowiedź dla Zofii: Twoja odpowiedź jest nacechowana dobrocią, życzliwością i miłością bliźniego. Wprost "sama słodycz" - tak trzymaj. Uosabiasz cechy dobrego samarytanina, przemawia przez Ciebie życzliwość dla całego świata, cecha ponoć charakterystyczna dla każdego optymalnego.
Nie bardzo wiem dlaczego uważasz, że mam coś wspólnego z 8 letnia optymalną. Osoba ta postanowiła wypowiedzieć się na forum. Uważam, że jej wypowiedź jest interesująca i na pewno wymaga głębszego zastanowienia i analizy przyczyn. Ale Twoja życzliwość dla bliźnich i tolerancja nakazują Ci natychmiast zareagować agresją na kogoś, kto śmie mieć inne zdanie niż Ty. Myślę, że masz poważne problemy z osobowością. Twoja agresja nie jest stanem normalnym dla nikogo, ani optymalnego ani nikogo innego, zastanów się nad tym poważnie, zanim coś jeszcze napiszesz w dotychczasowym tonie. Masz oczywiście prawo do wypowiedzi, zastanów się jednak, dlaczego chcesz odebrać to prawo innym. To znaczy uważasz, że prawo do wypowiedzi mają tylko Ci, którzy mówią to samo co Ty? Chyba się zagalopowałaś.

O tak ogólnie, to wszystko co pisałem wcześniej jest prawdą. Mam poważną niedoczynność tarczycy, otyłość, nadciśnienie, cukrzycę, przewlekłe wirusowe zapalenie wątroby typu B, problemy z prostatą, mój organizm nie trawi tłuszczy. I konsultowałem się z lekarzem optymalnym. Okazało się, że muszę się wyleczyć się najpierw z współistniejących chorób (na początek z niedoczynności tarczycy – choroba Hashimoto), i dopiero może dieta zadziała – opinia lekarza optymalnego. Tylko ponownie pytam, na co mi wtedy ta dieta, skoro będę wyleczony? Wtedy będzie to sztuka dla sztuki. Moja prowokacja polega na zadaniu tego właśnie pytania. Po co dieta, która miała podobno być panaceum na niemal wszystkie dolegliwości, jeżeli najpierw trzeba pozbyć się tych dolegliwości?
Niestety Kwaśniewski pominą całkowitym milczeniem (poza jednym niewielkim wyjątkiem) przypadki, gdy dieta nie działa lub może szkodzić. No cóż, myślę, że trzeba mu wybaczyć, MESJASZA nikt nie ma prawa krytykować ani wytykać mu błędów – a może jednak powinien?
Zapisane
mama
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #27 : 2005-04-18, 13:47:40 »

Na ten post Pawełku otrzymałeś już następującą odpowiedź:

pawel napisał:
Niestety Kwaśniewski pominą całkowitym milczeniem (poza jednym niewielkim wyjątkiem) przypadki, gdy dieta nie działa lub może szkodzić. No cóż, myślę, że trzeba mu wybaczyć, MESJASZA nikt nie ma prawa krytykować ani wytykać mu błędów – a może jednak powinien?


Drogi Pawle!
Jesteś klasycznym przykładem nadającym się jedynie do stosowania Diety Optymalnej w "obiekcie zamkiętym" (w chowie klatlowym DO jest skuteczna w 100%) i pod nadzorem dobrego dietetyka przez 24h. W takim przypadku może by Ci się coś w głowie "wyobliło", a po powrocie do domu zaś by Ci się pogorszyło - "bo już jest dobrze - to po co stosować dietę?".

Szanowny Pan Kwaśniewski Jan i inni stosujący ŻO, którym ono pomogło, nie są winni tego, że jesteś chory i nieszczęśliwy, ponieważ ten stan zdrowia i ducha zawdzięczasz wyłącznie sobie, a krytyki MESJASZA było tak dużo, że aż Go ukrzyżowali!!! (nie wiem doprawdy czemu "Kod Leonarda" p. Brown'a odniósł taki sukces?!!! - może przez krytykę i wytykanie błędów Kościołowi - to zawsze był i jest w każdym krytykowanym przypadku świetny, choć krótkotrwały sposób na "wypłynięcie").
_________________
Pozdromama.
Zapisane
tombou
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #28 : 2005-05-06, 14:55:18 »

Zapisane
adammo
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #29 : 2005-05-22, 16:46:12 »

Cały błąd pawła polega na tym, że nie umie stosować ŻO. Generalnie waga u mnie średnio spadała. Książka mi nie wystarczała. Postanowiłem odwiedzić gabinet ŻO. Tam pouczono mnie, zalecono kupno wagi BTW (pierw spytano się, czy mnie stać na nią). Kupiłem wagę, stosuję się do diety i pełna rewelacja1 12 kg schudłem, chudnę nadal, samopoczucie dobre, mam siły na wyprawy rowerowe, nawet po 50 km dziennie (kiedyś ledwo przejeżdzalem 5 km).

Bylem w Jastrzebiej Gorze i oplaca sie. W ramach pobytu 3x posilki, szkolenia, sympozja, a potem mozna pojsc na prady selektywne, na miasto, na plaze.

pawel, pojdz sie poradz lekarza d/s ŻO, bo możesz popełniać minimalne błedy w żywieniu i one moga powodować bardzo złe skutki!

Kwaśniewski nie ma aż takich pieniedzy z tego, gdyz ksiazki nie przynosza az takich pieniedzy (teraz mozna sciagnac z internetu wiele e-bookow jego- GRATIS, on nic z tego nie ma), osrodki ŻO to tam jedzie sie za grosze. JA osobiscie w Jastrzebiej za hotel placilem 2xwiecej niz za osrodek ŻO.

A co do inwidulanych wygłaszań na forum dr dla Ciebie, to jesteś śmieszny... Jakby do każdego doktor odpowiadał na 100 pytań, to by od komputera nie odszedł!!!
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #30 : 2005-06-07, 20:31:01 »

Cytuj

A co do inwidulanych wygłaszań na forum dr dla Ciebie, to jesteś śmieszny... Jakby do każdego doktor odpowiadał na 100 pytań, to by od komputera nie odszedł!!!

zgadzam się z tym, masz rację, a do tego nasz dr. cały czas działa czynnie.
Grażyna
Zapisane
adammo
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #31 : 2005-06-07, 21:46:08 »

Cytuj z: A.G.Bednarczyk
Cytuj

A co do inwidulanych wygłaszań na forum dr dla Ciebie, to jesteś śmieszny... Jakby do każdego doktor odpowiadał na 100 pytań, to by od komputera nie odszedł!!!

zgadzam się z tym, masz rację, a do tego nasz dr. cały czas działa czynnie.
Grażyna


Jemu to już chwała za to, że wogule wymyślił machinę ŻO. Gdyby nie to, to świat byłby w niebezpieczeństwie Wink
Zapisane
majual
Go


Email
Do głównego tematu - oszustwo
« Odpowiedz #32 : 2005-06-08, 17:58:14 »

Przeczytałem wszystkie wypowiedzi na tym forum i już sam nie wiem. Albo ja głupi, albo ja gupi. Ludzie co Wam się stało.Co to za dywagacje, co za dyskusja?
Jestem na żywieniu które wskazał dr KWASNIEWSKI i jest mi z tym dobrze. Gdybym poczuł jakieś mamkamenty związane z moim wyżywieniem, odżywiałbym sie inna dietą, innym sposobem żywienia.
Nim zdecydowałem o DO to uczęszczałem na wykłady odbywające się w miejscowej arkadii a kąkretnie w Bydgoszczy, chyba przez cały rok. Potem poszedłem jeszcze na osobista płatną wizytę do Arkadii. Rozpocząłem nowy sposób odżywiania się ale nadal chodziłem i chodzę na wykłady chociaz nie tak często. Poprostu nie wyobrażam sobie inaczej.
 
 Człowiek w obecnych czasach  m u s i   byc pod kontrolą lekarz, a przynajmniej mieć z nim styczność. Bez względu na podjęty sposób żywienia. Nie ma lekko i nie będzie.
A co do dra Kwaśniewskiego - ten człowiek opracował dla nas, powiedzmy sobie szczerze, taki jak gdyby poradnik, ramowy szkic  żywienia, poparty stwierdzeniami nauki o żywieniu człowieka. To jest powrót do prastarych sposobów odżywiania sie ludzi jeszcze w zamierzchłych czasach. Tego nie można traktowac jak instrukcji do obsługi maszyny lub jakiegoś innego urządzenia. Człowiek jest zbyt skąplikowaną "maszyną" i każda jest odmienna, różniąca sie od siebie. I właśnie dlatego przy DO, stosowaniu jej, konieczny jest kontakt z lekarzem optymalnym.
Kolejna sprawa dotycząca  "tajników" tej diety to zmiana samej mentalności u człowieka. O co mi chodzi. W żywieniu tym liczy sie stosunek w spożywaniu  B T W,   a pomija liczeni kalorii. I to cała tajemnica. Ale trzeba liczyć, liczyć i jeszcze raz liczyć. To co podaje dr Kwasniewski to postawienie dotychczasowej piramidy żywieniowej "na głowie" i może dlatego to tak trudne do zrozumienia również i przez lekarzy nieoptymalnych. Zwłaszcza że ci ostatni w ramach swego kształcenia sie nie maja zbyt wielu godzin nauki co do sposobu żywienia ludzi. Pogadajcie z nimi tak szczerze, nieoficjalnie to sami wam potwierdzą że żywienie jako temat stanowi marginalna część nauki.

Ja żywię sie optymalnie, jest mi z tym dobrze. Mam wątrobę bardzo zchorowaną, ale teraz moge pokosztować różnego rodzaju piw, a jest w czym wybierać, oraz wszelkiego rodzaju trunków. No i co najważniejsze dla mnie to uciekłem z pod noza,  bo groziła mi operacja na te cholerne kamyczki. Oby tak dalej - a umrzeć kiedyś i tak trzeba, bez względu na sposób odżywiania się. Chodzi jednak o to abt ta śmierc była spokojniejsza i bardziej "godna" człowieka. Do lekarzy chodzic nie przestane, ale jestem pewien że na lekarstwa teraz wydam o wiele mniej jeśli w ogóle coś będę musiał wydać.
To było by tyle w tym moim wywodziku. Z pozdrowieniem i bez niepotrzebnej paniki -- majual.
Zapisane
adammo
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #33 : 2005-06-08, 20:14:06 »

Znowu przynudzasz... powtarzasz się...
Zapisane
zbynek
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #34 : 2005-06-08, 22:36:49 »

Ej ... adammo,  więcej życzliwości i wyrozumienia! Prowokacyjnie to,  tworzysz zasady oceniania , a  sobie zostawiasz wyjątki, przecież majual pisze pod właściwy  adres.
Zapisane
adammo
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #35 : 2005-06-09, 13:19:02 »

Cytuj z: zbynek
Ej ... adammo,  więcej życzliwości i wyrozumienia! Prowokacyjnie to,  tworzysz zasady oceniania , a  sobie zostawiasz wyjątki, przecież majual pisze pod właściwy  adres.


"Ej kup se klej", rozkminiania do mnie możesz pozostawić na PRIV, bądź możemy się  spotkać i pogadać o Twojej prowokacji, bo nie jesteś kimś, by mnie pouczuać... Confused  Twisted Evil
Zapisane
majual
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #36 : 2005-06-09, 14:51:34 »

Adammo pisze - znowu przynudzasz. A ja nie wiem w czym i kiedy. Mam jednak coś - posłuchaj. Teraz przypuszczam że to chyba nie anegdota.

             Szły raz sobie trzy baby z Zakoponego do Koścoieliska. Po drodze napotkały łajno. Stanęły nad nim i tak się zastanawiają, czyje to może być. Jedna mówi że chłopskie, druga że babskie i tak bez końca. Ta trzecia widząc że czas leci i to juz nie przelewki, powiada tak. Cichojta baby, jo tam widze w polu łorze Maciej, łon łucony cłowiek, nieraz kiejsiś i w Krakowie bywał, łon to napewno nom powi cyje to łajno je. I dalej wołać Macieja. Maciej podszedł i pyta o co chodz. Baby mu objasniły. Maciej wysłuchał, popatrzył na baby swym łuconym wzrokiem i tak żecze.

              Ej baby, baby. Przecia je to łajno chłopskie. Patrzajta no, nie widzita. Po pirse je to łajno chlopskie, bo jscanie je daleko od s.ania. Po drubie je to łajno chłopskie, bo by baba nie łodważyła się na środku drogi nas. ać. A po trzecie,  to je moje  g. no, bo to jo s.ołem. No i tak dylemat rozstrzygnął.
A tak swoją drogą, mam takie pytanie,  czy to czsami tym góralem - tam, nie byłes przypadkiem ty?
Zapisane
zbynek
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #37 : 2005-06-09, 14:53:34 »

Aha... i jak ,,Ktoś’’ walisz w licznik ,.....  też przynudzasz....!
Zapisane
adammo
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #38 : 2005-06-09, 16:29:50 »

Cytuj z: majual
Adammo pisze - znowu przynudzasz. A ja nie wiem w czym i kiedy. Mam jednak coś - posłuchaj. Teraz przypuszczam że to chyba nie anegdota.

              Szły raz sobie trzy baby z Zakoponego do Koścoieliska. Po drodze napotkały łajno. Stanęły nad nim i tak się zastanawiają, czyje to może być. Jedna mówi że chłopskie, druga że babskie i tak bez końca. Ta trzecia widząc że czas leci i to juz nie przelewki, powiada tak. Cichojta baby, jo tam widze w polu łorze Maciej, łon łucony cłowiek, nieraz kiejsiś i w Krakowie bywał, łon to napewno nom powi cyje to łajno je. I dalej wołać Macieja. Maciej podszedł i pyta o co chodz. Baby mu objasniły. Maciej wysłuchał, popatrzył na baby swym łuconym wzrokiem i tak żecze.

               Ej baby, baby. Przecia je to łajno chłopskie. Patrzajta no, nie widzita. Po pirse je to łajno chlopskie, bo jscanie je daleko od s.ania. Po drubie je to łajno chłopskie, bo by baba nie łodważyła się na środku drogi nas. ać. A po trzecie,  to je moje  g. no, bo to jo s.ołem. No i tak dylemat rozstrzygnął.
A tak swoją drogą, mam takie pytanie,  czy to czsami tym góralem - tam, nie byłes przypadkiem ty?


Cóż, pokazałeś swoje prostactwo i tyle! A po drugie jestem (w odróżnieniu od Ciebie) cywilizowany człowiek i korzystam z toalety, ale widać, że Tobie miło pokazywać cztery litery i robić na środku drogi. Nara...
Zapisane
adammo
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #39 : 2005-06-09, 16:30:15 »

Cytuj z: zbynek
Aha... i jak ,,Ktoś’’ walisz w licznik ,.....  też przynudzasz....!


<ZIEW> ...
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.