forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-06, 06:18:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660957 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Żywienie Tłuste
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Żywienie Tłuste  (Przeczytany 81244 razy)
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #40 : 2007-11-25, 21:54:51 »

Nie wiem, czy wiesz o czym piszesz.
Masz produkt, ktory Twoim zdaniem jest najlepszy.
Wiesz jakie sa opinie o tym produkcie? Na 1 pozytywny znajde ci 10 negatywnych.
Wiesz jak ludzie kupuja produkt? Nie wierza juz reklamie, szukaja opinii.
W zasadzie najwyzsza range ma opinia osoby bezposrednio znanej. Jak szwagier ma zmywarke boscha, pokaze mi ja, pochwali i jeszcze powie ze jego sasiad ma zmywarke innej firmy i byla 3 razy w serwisie, to napewno kupie boscha.
Niestety na produkt, ktory nazywa sie "sposob odzywiania" nie dzialaja takie opinie. Na sposob odzywiania dziala tylko reprymenda lekarza rodzinnego z NFZ. I tylko na ludzi ktorzy maja jakies choroby. I tylko krotkotwale do czasu ustapienia dolegliwosci.
Nie chcialbym tutaj powiedziec, ze DO jest dla wytrwalych, zdesperowanych lub ryzykantow, ale chyba kazdy opty moze zaliczyc sie do jednej z tych grup.
To tyle
pozdr
maf
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #41 : 2007-11-25, 22:04:50 »

Bardzo cenne rozważania, ale większość produktów kupuje się pod wpływem emocji, reklamy. Takich wytrawnych klientów co nie dadzą się reklamie jest mało. Jak produkt staje się modny, to nie potrzeba już żadnych argumentów. Po prostu sam się sprzedaje. Doprowadźmy do takiego stanu. Tłuste jedzenie niech się stanie modne, a wielu przynajmniej wypróbuje. .
Zapisane
Rafalek
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #42 : 2007-11-25, 22:24:06 »

Chcesz sprzedac cos co kazdy moze miec darmo i jeszcze usilujesz to wepchnac na sile!
Ja bym Cie wykopal na bruk bo na drzwiach wisi kartka "Akwizytorom Dziekujemy"  Cool

Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #43 : 2007-11-25, 22:31:07 »

Jak dostajesz coś za darmo, to od razu myślisz, że jest nic nie warte.
Dobry handlowiec to nawet g... sprzeda, aby było tylko dobrze opakowane. Podejdźmy do tego w ten sposób, to efekty będą zauważalne. Z tą tylko różnicą, że mamy najwartościowszy produkt, który bardzo zagraża konkurencji i ona zrobi wszystko aby nam przeszkodzić.
To teraz zachowujemy się jak akwizytorzy.
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #44 : 2007-11-25, 22:32:15 »


Tylko lekko popieprzeni ludzie mogą zamącić, to spokojne wody płynące do zguby.
Celem jest zmiana przyzwyczajeń, a nie precyzyjne przestrzeganie zaleceń ŻO.
Jesteście jak skorupiaki, każdy dla siebie sterem, okrętem. Próbuję rozbić te skorupki. 


1.) Z tymi skorupiakami to świetnie się udało ale w pewnym sensie masz racje.
również grizzly ma racje ze swoim podziałem na rozumnych i nierozumnych.

2.) I z tego taki wniosek że rozumnych nie trzeba przekonywać oni sami szukają
i oczywiście znajdują: zdrowie, miłość, pieniądze i co tylko zapragniesz.

3.) Natomiast nierozumny plankton jak pisze grizzly to faktycznie jak każde mięso armatnie trzeba na (Odruch Pawłowa).
Głupawe hasełka w stylu (doda elektroda) itp. Czy innych reklam w TV

4.) Jak mięsu armatniemu dajesz coś za darmo to on to ignoruje i poniewiera.
plankton aby coś uszanował musi za to bulić, wtedy jedynie tego pragnie i szanuje.
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #45 : 2007-11-25, 22:41:49 »

Chcesz sprzedac cos co kazdy moze miec darmo i jeszcze usilujesz to wepchnac na sile!
Ja bym Cie wykopal na bruk bo na drzwiach wisi kartka "Akwizytorom Dziekujemy"  Cool



Jeśli myślisz o DO i ŻO jak o czymś co każdy może mieć za darmo
to tak ja byś nago stał w tłumie i krzyczał jestem Królem.

Ktoś kto myśli że za darmo skutecznie zastosuje ŻO czy jakąkolwiek dietę
daje świadectwo prymitywnego myślenia i głębokiej głupoty.
Zapisane
mosik
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #46 : 2007-11-25, 22:52:20 »

Nie wiem, czy wiesz o czym piszesz.
Masz produkt, ktory Twoim zdaniem jest najlepszy.
Wiesz jakie sa opinie o tym produkcie? Na 1 pozytywny znajde ci 10 negatywnych.
Wiesz jak ludzie kupuja produkt? Nie wierza juz reklamie, szukaja opinii.


Kto daje 10 negatywnych opinii, czy człowiek rozumny wydaje negatywne opinie
zanim dokładnie sprawdzi, zwłaszcza gdy chodzi o jego życie?

A kto ulega kretyńskim reklamom? Rozumni?
No niestety grizlly ma w 100% racje.

Maf czy ty przypadkiem nie widzisz skorupy u siebie? Smile
Zapisane
Rafalek
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #47 : 2007-11-25, 22:58:34 »


Jeśli myślisz o DO i ŻO jak o czymś co każdy może mieć za darmo
to tak ja byś nago stał w tłumie i krzyczał jestem Królem.

Ktoś kto myśli że za darmo skutecznie zastosuje ŻO czy jakąkolwiek dietę
daje świadectwo prymitywnego myślenia i głębokiej głupoty.

Pokaz mi choc jedno miejsce w ktorym trzeba zaplacic za DO ze by zaczac odzywiac sie zgodnie z zaleceniami dr.Kwasniewskiego
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #48 : 2007-11-25, 23:40:46 »



Kto daje 10 negatywnych opinii, czy człowiek rozumny wydaje negatywne opinie
zanim dokładnie sprawdzi, zwłaszcza gdy chodzi o jego życie?

A kto ulega kretyńskim reklamom? Rozumni?
No niestety grizlly ma w 100% racje.
Maf czy ty przypadkiem nie widzisz skorupy u siebie? Smile
Teraz przeszlas sama siebie.
To swiat jest nierozumny poniewaz krytykuje to co dobre?
Jak rozroznic kretynska reklame? Skad bedziesz wiedziala, ze kolorowa super ulotka prawidlowego odzywiania wg DO jest mniej kretynska od takiej samej kolorowej super ulotki promujacej wegeterianizm? Moze po liczbie podpisow pod ulotka? Jak sadzisz, gdyby zebrac wszystkie podpisy, na ktorej bedzie wiecej? A moze na tej ulotce beda zamieszczone wyniki badan? Na ktorej ulotce bedzie wiecej badan?
Oczywiscie jest sposob aby wszyscy odzywiali sie jedynie sluszna dieta. Jest to program dlugofalowy na kilka, moze z 10 lat.
Trzebaby, zeby Piotr zalozyl partie polityczna wspolnie z Grizlim i Moskiem, musieliby miec program polityczny bron Boze tylko nie zwiazany z DO, (za male poparcie i za duza opozycja), dojsc \do wladzy i ustawowo zamknac wszystkie wytwornie trucizny, rolnikow odstawiajacych buraki cukrowe do cukrowni zamykac i w trybie 6 godzinnym wydawac\wyroki. Zarekwirowane buraki, takze zboza odstawiane do mlynow palic na stosie na pokazowych igrzyskach.
Nie nazywaj ludzi planktonem, kazdy ma swoje  szczescie.
W 2 punkcie piszesz o , zdrowiu, szczesciu i mamonie. /popularnoisci? jezeli to takze mozna zaliczyc do odrobiny szczescia/
W 3, podajesz przyklad glupizny - doda. Coz mozesz o niej powiedziec? mamone ma, zdrowie- chyba tak, szczescie? Podaj definicje szczescia.
Piszesz,
"I z tego taki wniosek że rozumnych nie trzeba przekonywać oni sami szukają
i oczywiście znajdują: zdrowie, miłość, pieniądze i co tylko zapragniesz."
Oczywiscie? Napewno znajduja?
Nie wiem na jakiej planecie zyjesz.
Piotr nazwal forumowiczow skorupiakami, z jakiego powodu? Czy z tego ze pojeli tajemna wiedze Diety Optymalnej i nie chca sie podzielic ze swiatem?
Wierz mi, ze przynajmniej ja robie wiele zeby propagowac ten sposob zywienia.
Pozdr
maf
Zapisane
nina21il
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #49 : 2007-11-26, 09:06:57 »

Piotrze, zupelnie sie z Toba zgadzam, zywienie, powinno byc przyjazne dla ludzi i tez wygodne, wydaje mi sie, ze dieta dr Kwasniewskiego jest poprostu niedostepna dla ludzi, zyjacych w dzisiejszych warunkach.
Uwazam, ze najwazniejsze sa skladniki takiej diety, czy zywienia[ze skladnikami  sie zgadzam]  a z reszta czlowiek powinien sam sobie poradziic tzn obserwowac co mu pasuje z tych skladnikow do jego ustroju pokarmowego[mozna sie tej obserwacji nauczyc], jak Wam wszystkim wiadomo, ten ustruj [pokarmowy] jest najwazniejszym ustrojem w organizmie i od niego wlasnie zalezy nasze samopoczucie, nasze zdrowie.
Nina
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #50 : 2007-11-26, 11:21:30 »

Smile))))
Cytuj
jak Wam wszystkim wiadomo, ten ustruj [pokarmowy] jest najwazniejszym ustrojem w organizmie i od niego wlasnie zalezy nasze samopoczucie, nasze zdrowie.
Nina, skoro tak uważasz, to juz jestes blisko, zeby jednak wysilić się i poznać DO. Do tego trzeba troche policzyć. Potem już mozesz jeść bez liczenia.

Jeśli masz kłopoty z liczeniem, to nie narzekaj tylko skorzystaj ze sciagawki która daje ci jak na dłoni Maf. Wjedz wyzej i skorzystaj z dwóch linków, które są w poscie Mafa.
Tam masz czarno na białym, że DO jest prostą dietą.
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #51 : 2007-11-26, 12:34:10 »

Wieloletni Optymalni mają kalkulator w głowie. Gdy powtarzają tą samą potrawę, to już z grubsza znają jej skład. Problem mają nowicjusze, którzy często popełniają błędy. Niektóre mogą być nawet groźne dla zdrowia jak np. liczenie białka kolagenowego jako pełnowartościowego co w konsekwencji doprowadza do wyniszczenia organizmu. Taki sam skutek gdy liczy się białko z białka jaja kurzego jako pełnowartościowe. Matematycznie się zgadza, a rezultat opłakany.
Problem jest z liczeniem węglowodanów, które w niewielkiej ilości organizm magazynuje. Gdy magazyny są pełne, to nawet niewielka ilość wprowadza zamieszanie. Problem mają też sportowcy, gdy po biegu mają magazyn pusty. Jakie wtedy stosować proporcje? One stale podlegają modyfikacji.
Doświadczony Optymalny wie, kiedy zaczyna wytwarzać ciała ketonowe. Oznacza to, że nie ma już u niego w organizmie zapasów glukozy. Wtedy może spokojnie ocenić ile może zjeść węglowodanów. Inne sygnały są przy nadmiarach jednego składnika. Nawet tłuszcze, gdy jest ich za dużo, wpływają na samopoczucie.
Warto by skomasować te doświadczenia i popracować nad ich udoskonaleniem po to by w porę wiedzieć, że mamy już zbyt duże odstępstwa od diety. Będzie to bardzo przydatne dla osób zdrowych i aktywnych, którym małe odstępstwa nie przyniosą szkody, a bardzo ułatwią życie szczególnie gdy stołują się poza domem.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #52 : 2007-11-26, 12:44:00 »

Doświadczony Optymalny wie, kiedy zaczyna wytwarzać ciała ketonowe. Oznacza to, że nie ma już u niego w organizmie zapasów glukozy. Wtedy może spokojnie ocenić ile może zjeść węglowodanów. Inne sygnały są przy nadmiarach jednego składnika. Nawet tłuszcze, gdy jest ich za dużo, wpływają na samopoczucie.
dodalabym:
lub na wytwarzanie guzkow,podwyzszonego cholesterolu,podwyzszonych trojglicerydow,innych ,stanow zapalnych,brak calkowitego wyleczenia z alergii,itd.itp.
Zapisane
adamo
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #53 : 2007-11-26, 13:24:59 »

Taki sam skutek gdy liczy się białko z białka jaja kurzego jako pełnowartościowe. Matematycznie się zgadza, a rezultat opłakany.

Ale brednie wypisujesz. Białko jaja kurzego to niby ma inne aminokwasy egzogenne?
Chłopie ty chyba szkoły podstawowej nie kończyłeś?
I ty chcesz się brać za promocje DO, lepiej zgłoś się ulotki roznosić
będziesz swoje zdolności marketingowe rozwijał Smile
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #54 : 2007-11-26, 13:29:00 »

Zachowajmy się jak wytrawni handlowcy. Opakujmy tą wiedzę w nowe kolorowe opakowanie, zróbmy reklamę i sprzedajmy. Pamiętajmy o psychologii klienta, który w pędzie codziennego dnia nie czyta więcej jak parę zdań. A my chcemy zawrzeć całą wiedzę w jednym artykule. To jest nie do strawienia przez przeciętnego zjadacza chleba.
To co? Robimy sciepe, jak mowil Laskowik?
Oczywiscie to akcja charytatywna, informacyjna, wiec nie liczymy na zyski. Moga byc tylko straty np ze wzgledu na duze zapotrzebowanie na stopki wieprzowe cena wzrosnie do 10 zl/kg, tak jak salceson juz podrozal do 13 zl/kg.
Reklama w TV jest za droga, moze w sieciach kablowych bedzie tansza, trzebaby nakrecic jakis spot.
Proponue takze oplakatowanie miast i wsi (w miejscach zezwalajacych na naklejanie) lub tez wynajecie tabloidow na drogach wylotowych z miast. Moze sie znajdzie jakis grafik opty ktory zrobi projekt dla idei, a takze drukarz opty, ktory wydrukuje plakaty po kosztach. Jezeli takich nie ma, to proponuje poszukac wsrod znajomych takich ludzi, przekonac ich do tej slusznej idei, jaka jest Zywienie Optymalne.
Ja drukarza juz bym mial. Zostaje grafik.
Na plakacie a takze w spocie musi byc koniecznie slogan, ktorego nie zapomne nigdy, gdy w latach 80 ogladalem zachodnie reklamy lekow-
|"Kontakt Sie mit dem Arzt oder Apotheker"
Musielibysmy dpodac taki taki napis "Przed zastosowaniem, skontaktuj sie z lekarzem optymalnym lub dietetykiem".
I nastepny problem, bedziemy nabijac kase arkadiom? i lekarzom opty? Chyba, ze sie dolaza do akcji.
Jest to do zrobienia.
Co prawda podobne akcje juz byly w mniejszej skali.
Fotki troche nbiepodrasowane, ale dopiero zaczynalem z grafika.
http://www.optymal-btw.webpark.pl/galeria.html
Pozdrawiam
maf

Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #55 : 2007-11-26, 13:39:24 »

Przekonałeś mnie. Odpuszczam sobie tą akcję. Nadmierna praca charytatywna odbija się kosztem rodziny. Zachowam się trochę egoistycznie i nie będę reklamować ŻO. Bo jak przybędzie Optymalnych, to będzie jeszcze trudniej kupić słoninę.
Zapisane
adamo
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #56 : 2007-11-26, 13:54:30 »

I nastepny problem, bedziemy nabijac kase arkadiom? i lekarzom opty? Chyba, ze sie dolaza do akcji.
Jest to do zrobienia.

Właśnie w tym jest cały problem kto komu ma nabijać kasę.
Wiadomo wszystkim zainteresowanym o Danucie i Witoldzie Jarmołowicz
http://www.danwit.pl/

Oni nie kryją zamiaru zrobienia kasy na jak to określają żywieniu niskowęglowodanowym czyli ŻO.
Pan Jarmołowicz ostatnio kupił portal DobraDieta.pl i ma nadzieje na zyski.

Pytanie za $1000000 kto powinien zarabiać i kto może być najlepszym sojusznikiem tej diety.
Ktoś kto skorupiakowe pierdoły opowiada o wartości białka w białku czy może ktoś kto zna się na medycynie?
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #57 : 2007-11-26, 13:57:33 »

Przekonałeś mnie. Odpuszczam sobie tą akcję. Nadmierna praca charytatywna odbija się kosztem rodziny. Zachowam się trochę egoistycznie i nie będę reklamować ŻO. Bo jak przybędzie Optymalnych, to będzie jeszcze trudniej kupić słoninę.
Ja sie dopiero rozkrecam, a Ty rezygnujesz?  Deklaruje, ze osobiscie /razem z corka/ bede rozklejal plakaty w Poznaniu, rozdawal kalendarzyki opty na 2008 rok, /jak zdazymy z drukiem/.
Wstepnie mozna policzyc ile kasy sie da zebrac. Ja np deklaruje 100 zl. Optymalnych jest podobno milion. Wiec 100 baniek to niezla kasa do zainwestowania/nie, nie do zainwestowania tylko do wydania. Inwestycje sie przewaznie zwracaja./,  w reklame.
Pozdrawiam
maf
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #58 : 2007-11-26, 14:04:28 »


Właśnie w tym jest cały problem kto komu ma nabijać kasę.
Wiadomo wszystkim zainteresowanym o Danucie i Witoldzie Jarmołowicz
http://www.danwit.pl/

Oni nie kryją zamiaru zrobienia kasy na jak to określają żywieniu niskowęglowodanowym czyli ŻO.
Pan Jarmołowicz ostatnio kupił portal DobraDieta.pl i ma nadzieje na zyski.

Pytanie za $1000000 kto powinien zarabiać i kto może być najlepszym sojusznikiem tej diety.
Ktoś kto skorupiakowe pierdoły opowiada o wartości białka w białku czy może ktoś kto zna się na medycynie?
Ja kasy nikomu nie zazdroszcze, kazdy robi jak chce i kazdy ma taka szanse.
Jezeli dobrze zrozumialem Piotra to chodzi mu o "Zdrowie Narodu" pozniej "Zdrowie Swiata".

A takie rzeczy robi sie nie dla kasy.
Pozdrawiam
maf
Zapisane
adamo
Go


Email
Odp: Żywienie Tłuste
« Odpowiedz #59 : 2007-11-26, 14:15:08 »

Wstepnie mozna policzyc ile kasy sie da zebrac. Ja np deklaruje 100 zl. Optymalnych jest podobno milion. Wiec 100 baniek to niezla kasa do zainwestowania/nie, nie do zainwestowania tylko do wydania. Inwestycje sie przewaznie zwracaja./,  w reklame.

Maf wchodzisz na pole minowe. Na forum DobraDieta.pl Pan Waszak i Jarmołowicz starają się uchylić rąbka tajemnicy
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15073&postdays=0&postorder=asc&start=0

I co sie dzieje? Okazuje się że tam gdzie chodzi o pieniądze żarty się kończą i niema zmiłuj sie.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 17 zapytaniami.