forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-12, 13:52:27

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
661354 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 811 812 813 814 815 [816] 817 818 819 820 821 ... 1264 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4489397 razy)
vvv
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16300 : 2016-09-29, 17:57:02 »

Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16301 : 2016-09-29, 19:05:14 »

Nikt to nikt.

Dobra udowodniłem ci żeś się mylił a ty dalej swoje. Jeden błąd czyni cię danikuninem farmakologi i twoje dalsze wywody są nic nie warte (przynajmniej dla mnie).

Ja mam tak, że nie lubię jak ktoś nie szanuje odbiorcy, więc jeśli pan Hotelarz raz mi podpadł, co rzetelnie sprawdziłem, nie wracam więcej do tego, z powodów powyższych, a w zasadzie jednego powodu. Wink

Liczę że rzetelnie sprawdziłeś.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16302 : 2016-09-29, 19:16:38 »

A tak z ciekawości, to o czym Ty teraz mówisz? Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16303 : 2016-09-30, 08:49:34 »

Brandzlowanie sie badaniami bylo modne pare lat temu, ale, ze teraz ciagle kogos to kreci, to mnie dziwi. Juz lepiej na jakies fajne fotki golych bab popatrzec, przynajmniej endorfiny podskocza.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16304 : 2016-09-30, 10:02:12 »

Kolega Bobby, odkąd tu zawitał, w kółko gada o kilkunastu pojęciach, których się nauczył, bo fajnie brzmią, ale używa ich w sposób, który dobitnie świadczy o nieogarnianiu całości. Very Happy
Najważniejsze jest to, że praktyka zawsze jest nadrzędna nad teorią, jesli coś w teorii jest głupie, ale działa, to nie jest głupie i należy zweryfikować teorie. Wink
Dlatego dla mnie to śmieszne, podobnie jak śmieszny jest katolicki ksiądz udzielający nauk przedślubnych, w oczach faceta z 40 letnim stażem małżeńskim...
Może odkryje w końcu, że śpiewa serenady pod niewłaściwym balkonem i pójdzie pogadać z chłopcami z Hyperreala czy Neurogroove o wyższości kodeiny z Antidolu nad efedryną z Tussipectu i czy lepiej ekstrahować, łykać czy żuć, zapijając Colą. Wink

Taki dowcip, a propos powyższego:
Do bacy, na hale, przyjechała studentka zootechniki, na praktyki.
Baca pyta:
-A potrafisz powiedzieć ile owiec jest w tym kierdlu?
-Jakieś 50 sztuk.
-Doskonale! 52 dokładnie. To teraz możesz sobie wybrać najładniejszą owieczkę dla siebie.
-No, ta biała, z dłuższym ogonem...
-Ale panienko, toć to mój najlepszy owczarek!
Very Happy
Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16305 : 2016-09-30, 16:56:44 »

A skąd ty wiesz że się rajcuje? Przez te szybke to se możesz wnioskować kto jakie odczuwa emocje. Ja się nie rajcuje tylko czerpię z badań wiedzę. Tam jest praktyczna wiedza a nie opinie.

A tak z ciekawości, to o czym Ty teraz mówisz? Very Happy


O twoim nzt miksie i o tym że nie działa.

Cytuj z: Gavroche
Może odkryje w końcu, że śpiewa serenady pod niewłaściwym balkonem i pójdzie pogadać z chłopcami z Hyperreala czy Neurogroove o wyższości kodeiny z Antidolu nad efedryną z Tussipectu i czy lepiej ekstrahować, łykać czy żuć, zapijając Colą. Wink

Oczywiście że moge. Kto mi zabroni? Moderator jest to niech moderuje. Takie jego zadanie.

Znasz się na kurzych cyckach a nie farmakologi. Upierałeś się ze kogs nie osłabia działania amph. Dowiodłem ci że osłabia. Na podstawie analogi twojego rozumowania w sprawie dankiena stwierdzam że twoje dalsze wypociny są h warte. Raz sknociłeś to dalej wiesz co się liczą twoje słowa.
Koniec tematu
Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16306 : 2016-09-30, 17:22:44 »

Nikogo nie interesuje, co masz do powiedzenia, bo tylko ja z Tobą piszę, jak mi się nudzi. Wink

Bardzo mi było potrzebne do wiadomości co robisz, gdy mi odpisujesz. Ja dla odmiany sram jak ci odpisuje. Zapewne też chciałeś wiedzieć co robie, co nie? xD
Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16307 : 2016-09-30, 18:08:04 »

Brandzlowanie sie badaniami bylo modne pare lat temu, ale, ze teraz ciagle kogos to kreci, to mnie dziwi. Juz lepiej na jakies fajne fotki golych bab popatrzec, przynajmniej endorfiny podskocza.

Toż to miałem przytoczyć jak admin się rajcował jak to wyniki wszystkich badań są prawdziwe. To że im wyjdzie że skrobia jest dobra czy zła zależy od proporcji, czyli to wnioski są z kosmosu, tak admin mówił. Miałem przytoczyć, ale zaniachałem bo Gavro powiedział, że mnie nikt nie czyta a tu jednak niespodzianka - Zyon się interesuje naszą konwersacją.

Endorfiny ci podskoczą, ale prolaktyna się podniesie i obniży poziom testosteronu i dopaminy. Co kto lubi xD  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16308 : 2016-09-30, 18:50:00 »

 Laughing
Jednak masz niezły problem. Wink
Praktyka zawsze górą nad teoriami, czyli badaniami na hodowlach tkankowych i gryzoniach. Very Happy
Bo to co się dzieje w tak skomplikowanym układzie jak ludzki mózg-umysł, jest zupełnie inne. Wink

A "Pink champagne" to nie mój miks, tylko brytyjskich kiboli i to tak dobry, że bierze się go w walkach w klatce.
Myślisz, że chłopaki się przejmują, że według Ciebie nie ma prawa działać? Wink
Ot, przewaga rzeczywistości nad pisaniną z PubMedu sponsorowaną przez producentów nowego leku na ADHD.
Nigdy go nie brałeś, nie wiesz czego się od niego oczekuje i nie znasz proporcji składników, bo jesteś zasmarkanym gawędziarzem, któremu się wydaje, że Internet jest źródłem wiedzy. Very Happy
Widzisz, ile można się dowiedzieć przez tę "szybkę"?
Buzia! Laughing
Zapisane
Bobby
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16309 : 2016-09-30, 20:08:29 »

Nie bój się. Nie omieszkałem się sprawdzić jakich anecdotal reports i większość mówi tak samo.

Czyli masz znajomego w drużynie który ci mówi co się bierze i po co. Może już wypróbowałeś i mi prawisz jak z ambony. Bo napewno nie masz tych info z ienternetu, prawda?

Jeśli rzeczywiście się gdzieś go bierze to może właśnie dlatego że jedno osłabia drugie. Celowy zabieg.

Jak mi przykro że nie ma badań sponsorowanych przez dra Kwaśniewskiego. Zauważyłem że jesteś bardzo wrażliwy na punkcie badań i sponsoringu xD może ci herbatkę zrobić? jakieś opowiadanie przeczytać? zaprowadzić do łazienki? No, a teraz zmów paciorek i idź spać. xD

Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16310 : 2016-10-01, 05:57:05 »

Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16311 : 2016-10-01, 11:33:05 »

Cytuj
- Jeśli Niemcy miały Hitlera, to Filipiny będą miały... - powiedział, po czym wskazał na siebie.

- Hitler zamordował 3 miliony Żydów... W naszym kraju są trzy miliony narkomanów. Byłbym szczęśliwy, gdybym ich wymordował - powiedział prezydent
http://www.rp.pl/Polityka/160939894-Rodrigo-Duterte-prezydent-Filipin-zapowiada-ze-bedzie-jak-Adolf-Hitler.html#ap-1
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16312 : 2016-10-01, 12:10:49 »

Przydała by się definicja narkomanii, nie wiem jak tam, ale w Stanach i Zachodniej Europie, pojęcie "narkoman" jako wychudzony łobuz, nieprzydatny społecznie i wymagający nakładów państwa na rehabilitację, już dawno się zdewaluowało.
Jeśli przyjmiemy, że narkoman to osoba zażywająca substancji uznanych za narkotyki, legalnych i nie, z powodów niemedycznych, to mamy sporą część społeczeństwa, z lekarzami, policjantami, pracownikami korporacji, prawnikami i zawodowymi kierowcami na czele oraz całą masę ludzi zażywających rekreacyjnie, mniej lub bardziej nieregularnie. Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56009


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16313 : 2016-10-01, 12:32:11 »

Ale po co komu w wolnym społeczeństwie definicja narkomanii? Wink  Very Happy
Ale w niewolniczym, to jak najbardziej, bo niewolnik musi znać swoje obowiązki. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16314 : 2016-10-01, 12:46:25 »

Touche! Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16315 : 2016-10-01, 13:35:48 »

wolne = anarchia = duże kłopoty!
Smycz musi być!  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56009


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16316 : 2016-10-01, 18:53:11 »

Wystarczy państwo prawa.  Very Happy
A wolność w państwie prawa równa się odpowiedzialność i to jest dla niektórych problem, bo ciężko jest naraz umiejętnie się zachować gdy zerwie się ze smyczy. Wink  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16317 : 2016-10-01, 19:54:25 »

wolne = anarchia = duże kłopoty!
Smycz musi być!  Wink

Jasne, psom jeszcze kaganiec zakładać trzeba.  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16318 : 2016-10-01, 19:55:34 »

Prawda?
Choć już i tak chodzą na czterech. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #16319 : 2016-10-01, 20:01:22 »

 Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 811 812 813 814 815 [816] 817 818 819 820 821 ... 1264 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.