forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-16, 18:51:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
661581 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia  (Przeczytany 60078 razy)
maf
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #80 : 2006-08-16, 16:27:13 »

Maf, bylam na tej twoje stronie i ogladałam rozmiary szczupłych i tęgich. Czy ja czegos tam nie zrozumiałm? Mam dosyc szczupłe kostki 20cm w obwodzie, a w twojej tabeli musiałabym byc najwyższa i b.tega, żeby pozwolić sobie na taki rozmiar kostek. Tam więcej znalazłam takich dziwnych rzeczy. O co tu chodzi?
Witam
Ta tabela o wymiarach/rozmiarach to taka ciekawostka, jak sama nazwa wskazuje, o harmonii ksztaltow. Jak widac nie ma idealnych wymiarow, i takze ludzi, zreszta jest to w tekscie.
Ten cytat sadze, ze moze usprawiedliwic kazda kobiete.
"Poza tym nie zapominajmy, że pod pojęciem "piękna sylwetka" kryje się nie tylko odpowiednia waga ciała, ale wiele jeszcze innych zalet, jak np. umiejętność ładnego poruszania sie, chodzenia, siadania itd.; ładnej, pełnej wdzieku gestykulacji; pewna elegancja w ubraniu i związana z nią "pachnąca czystość"; usmiech, uprzejmość i umiejętność ładnego wysławiania się i tyle jeszcze innych zalet, które w sumie stanowią o uroku.
Ograniczanie wymagań w stosunku do swojej sylwetki tylko do wagi ciała byłoby oszukiwaniem samego siebie. "
Pozdrawiam
maf
Zapisane
samsun
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #81 : 2006-08-16, 16:48:24 »

Dobrze powiedziane Maf Wink
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #82 : 2006-08-16, 17:04:07 »

ta tabelka Maf . ... no co tu duzo mowic, ja sie nie mieszcze nawet w tegich Shocked

no ale pocieszam sie tym, co napisales na temat pieknej sylwetki  Cool Jakos musze ratowac swoje ego Smile)))))))))))))))
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #83 : 2006-08-16, 18:26:49 »

Zobaczysz za pół roku. Zmieścisz się i to z zapasem. Strach tam zaglądać ja to mogę się nie załapać w drugą stronę. Chyba, że ciekawość zwycięży ...
Zapisane
Monikaf
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #84 : 2006-08-26, 21:36:24 »

Drogi Brufordzie

Moge sobie wyobrazic dlaczego nie uznajesz wyleczen poprzez stosowanie DO, co nie oznacza , ze nia maja one miejsca... Jakby to nieprawdopodobnie nie brzmialo jest faktem ze DO leczy, czy tez mobilizuje organizm do samoleczenia, jak zwal tak zwal.. Troche zbyt duzo tych "cudownych" wyleczen... Nie chce i nie bede przeprowadzac z Toba dialogu na temat medycyny, bo sie po prostu ze wzgledu na brak fachowej wiedzy do tego nie nadaje... Jednak jedno co wiem na pewno to to, ze czuje sie zdecydowanie lepiej, kortizonu biore juz tylko 5mg ( po prostu nieslychana rzecz dla mnie), zmniejszam dawke mtx-u ( na razie do 15 mg tygodniowo) . Z przyjemnoscia bede Cie informowala o dlaszych sukcesach DO. Jesli nie chcesz wierzyc w slutecznosc DO, nie wierz, ale  nie znaczy to ze ludzie ktorym ona pomaga klamia. Pozdrawiam

I rzecz bardzo wazna , zwlaszcza wtedy gdy bylo sie chora, unieruchomiona i zalezna od innych  istota:

Po raz pierwszy od wielu lat wreszcie moge prowadzic samochod, bez strachu ze moj bol spowoduje wypadek, bo nie mam odpowiednio dosc sily aby wcisnac sprzeglo, czy chocby w najbardziej optymistycznej wersij nie pozwoli na przelaczenie biegow. Znowu jezdze autem, czy to nie piekne!?
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #85 : 2006-12-15, 16:32:53 »

Bruford jest fanatykiem medycyny konwencjonalnej , bo przeciez z tego zyje i niema sie co ludzic ani denerwowac na tego typu zjawiska , poprostu taki jest swiat i tak juz zostanie.. Niema watpliwosci ze odzywianie ma zasadniczy wplyw na nasze zdrowie , tak samo jak ma wplyw zle odzywianie  wpedzajac nas w choroby to dlaczego dobra dieta ma nie dzialec w kierunku zdrowia, ale kto nie pozna na wlasnes skorze to raczej na prozno sie mozolic i przekonywac . Ja osobiscie jesrem prawie 4 rok na DO przynajmniej tak mi sie wydaje bardzo wiele mi pomogla , chodzby dlatego ze moge sobie walnac drinka bez zadnej reakcji ze strony zoladka , smuci mnie tylko to ze ostatnio zbyt czesto grzesze i za jakis czas odczuwam to , ale mysle ze sobie poradze z tym problemem Mr. Green Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes Embarassed
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #86 : 2006-12-15, 17:08:49 »

oj lutonn ,juz widze jakie twoje zywienie jest optymalne.Twoje BTW wygląda zapewne :
B-2,5 T-0,5 W-6   Evil or Very Mad   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ty jestes wtedy optymalny ,jak wchodzisz na forum ,jak zamykasz strone konczy sie twoja optymalnosc  Laughing  Laughing  Mr. Green Mr. Green  Rolling Eyes
Na kolacje pojesz chleba z margaryną i dzemem i herbatka z dwiem lyzeczkami cukru  Laughing i bedziesz zadowolony ,optymalny ...
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #87 : 2006-12-15, 19:37:10 »

Chyba pomylilem fora Shocked Embarassed Embarassed Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #88 : 2006-12-15, 20:17:10 »

Chyba pomylilem fora Shocked Embarassed Embarassed Mr. Green
No właśnie ! hehehe ,ty jesteś czwarty rok na diecie ,ale wysokoweglowodanowej  Laughing  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Codziennie sie objadasz drożdżowkami i z domu nie wychodzisz ,bo jestes jak słoń  Cool i zamawiasz sobie pizze na telefon  Cool
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #89 : 2006-12-16, 11:41:20 »

Jak mi sie zachce wegli to sobie ufedruje w bieda szybie Laughing Mr. Green
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #90 : 2006-12-16, 11:42:39 »

Jak mi sie zachce wegli to sobie ufedruje w bieda szybie Laughing Mr. Green
To musisz przyjechać na ślunsk  Laughing   Laughing  Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #91 : 2008-02-14, 16:06:07 »

Drogi Brufordzie

Moge sobie wyobrazic dlaczego nie uznajesz wyleczen poprzez stosowanie DO, co nie oznacza , ze nia maja one miejsca... Jakby to nieprawdopodobnie nie brzmialo jest faktem ze DO leczy, czy tez mobilizuje organizm do samoleczenia, jak zwal tak zwal.. Troche zbyt duzo tych "cudownych" wyleczen... Nie chce i nie bede przeprowadzac z Toba dialogu na temat medycyny, bo sie po prostu ze wzgledu na brak fachowej wiedzy do tego nie nadaje... Jednak jedno co wiem na pewno to to, ze czuje sie zdecydowanie lepiej, kortizonu biore juz tylko 5mg ( po prostu nieslychana rzecz dla mnie), zmniejszam dawke mtx-u ( na razie do 15 mg tygodniowo) . Z przyjemnoscia bede Cie informowala o dlaszych sukcesach DO. Jesli nie chcesz wierzyc w slutecznosc DO, nie wierz, ale  nie znaczy to ze ludzie ktorym ona pomaga klamia. Pozdrawiam

I rzecz bardzo wazna , zwlaszcza wtedy gdy bylo sie chora, unieruchomiona i zalezna od innych  istota:

Po raz pierwszy od wielu lat wreszcie moge prowadzic samochod, bez strachu ze moj bol spowoduje wypadek, bo nie mam odpowiednio dosc sily aby wcisnac sprzeglo, czy chocby w najbardziej optymistycznej wersij nie pozwoli na przelaczenie biegow. Znowu jezdze autem, czy to nie piekne!?

Mogę zapytać o samopoczucie?
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #92 : 2008-02-14, 17:44:18 »

Tereso!
Monikaf się sama "zbanowała", gdy się okazało, że czasem jest na Forum "ohydnie" Confused

Wyjaśnienie:

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1536.0

PS
Monikaf też tu zagląda, więc jeśli zechce... Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #93 : 2008-02-14, 17:56:18 »

A czy Bruford też tu zagląda  Question
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #94 : 2008-02-14, 18:02:59 »

No ten to chciałby tu pisywać codziennie! Shocked Ale sobie tego nie życzę!  Cool
Mam awersję do cynicznych impertynentów.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #95 : 2008-02-14, 18:17:16 »

Rozumiem.To Twój "ogródek" i Ty masz ostatnie zdanie ,pewnie będąc na Twoim miejscu zrobiłabym to samo-bo nikt nie lubi (....),ale z mojego punktu widzenia,brakuje go tutaj,pewnie dlatego,że nie znam szczegółów .

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #96 : 2008-02-14, 18:26:32 »

No ten to chciałby tu pisywać codziennie!

No,ja jemu się nie dziwię .Dobrze mu tu było,był jak owieczka wsród wilków, nigdzie takiego forum nie znajdzie jak to  Very Happy
Zapisane
adamo
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #97 : 2008-02-14, 18:52:13 »

No ten to chciałby tu pisywać codziennie!

No,ja jemu się nie dziwię .Dobrze mu tu było,był jak owieczka wsród wilków, nigdzie takiego forum nie znajdzie jak to  Very Happy


Za mądry był i pyskował, a co najgorsze uparcie denerwował admina,
zamiast się przypochlebiać.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #98 : 2008-02-14, 18:55:01 »

Nie sądzę,że trzeba koniecznie się przypochlebiać,żeby tu być.
Zapisane
adamo
Go


Email
Odp: Jastrzebia Gora - czyli jak wracam do zdrowia
« Odpowiedz #99 : 2008-02-14, 19:10:55 »

Nie sądzę,że trzeba koniecznie się przypochlebiać,żeby tu być.


Przeciętny beznamiętny uczestnik typu np:(Sylwia z Łodzi) na pewno
nie musi się przypochlebiać, ALE już np:(Lekarka) MUSI!!! bo inaczej
dawno już dostałaby kopa.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 17 zapytaniami.