forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-20, 23:12:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
661929 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej  (Przeczytany 100288 razy)
MORGANO
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #180 : 2007-11-08, 18:19:30 »

Hana. Nie rozumiem Twoich dwóch zdań.
Przeciwko komu są skierowane.
To jakaś zbyt lakoniczna odpowiedź?
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #181 : 2007-11-08, 18:32:59 »

Halina. Bardzo udane stwierdzenie.
Aby bywały okresy gdy zachwycony był żywieniem optymalnym.
W domu był prawidłowo karmiony, a na wyjazdach to sobie pozwalał.
pozwalał sobie dlatego, że przez pewien okres czasu odżywiał się optymalnie
wyleczył się z wszelkich dolegliwości. I powrócił do starego sposobu odżywiania
i na skutki nie trzeba było długo czekać.
Prezydent miał wielki komfort gdyż otrzymywał specjalnie dla swej osoby opracowane jadłospisy dla leniwych.
Wiele osób chciałoby mieć taki komfort.

Morgano, Walesa, to nie dziecko, jeszcze wiecej byl prezydentem, wiec czemu piszesz o Nim jak o kims nieodpowiedzialnym ?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #182 : 2007-11-08, 19:04:45 »

Hana .Może w domu był ubezwłasnowolniony? (cyt.:w domu był karmiony...) ,a poza domem ,kiedy nie był pilnowany,pozwalał sobie na wszystko  Very Happy
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #183 : 2007-11-08, 21:00:50 »

Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #184 : 2007-11-08, 21:14:39 »

Hana .Może w domu był ubezwłasnowolniony? (cyt.:w domu był karmiony...) ,a poza domem ,kiedy nie był pilnowany,pozwalał sobie na wszystko  Very Happy

Tak niestety było jak pisze Elmo. Żona Danuta bardzo się starała przestrzegać dokładnie proporcje
BTW. Dzieci L. Wałęsy nie stosowały żywienia optymalnego.
Dlaczego o tym piszę, gdyż pojawiają się zarzuty, że to właśnie żywienie optymalne dr J. Kwaśniewskiego mu zaszkodziło.
Osobiście bardzo byłem zadowolony, że wśród NAS jest taki autorytet i popiera żywienie optymalne.
Na wczasach optymalnych zawsze był bardzo zdycyplinowany osobiście Prezydentem zajmował się Jan Kwaśniewski
który nakreślił mu całokształt żywienia optymalnego i przez otymalnych lekarzy i dietetyczki zostały pod nadzorem sporządzone jadłosipsy.
Mnie w tej chwili obchodzi tylko jednoi. By Prezydent Wałęsa przyznał się do popełniania błędów nie politczynch ale błędy żywieniowe i że nie przestrzgał zaleceń i sobie pozwalał na róznego rodzaju ustępstwa.
Zależy mi na tym gdyż już pojawiaj się wypowiedzi że to właśnie żywienie optymalne dr Kwaśniewskiego mu zaszkodziła.
A prawda jest zupełnie inna. Nie mam zamiaru zbyt głęboko sięgać w sprawy prywatne Prezydenta a jak Nam wszystkim wiadomo rezygnacja z żwienia optymalnego to powrót do starych chorób.
Ale WłADZA I ŻYWIENIE OPTYMALNE MOGŁY ŚMIAŁO IŚĆ W PARZE!!!
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #185 : 2007-11-08, 22:42:52 »

[

czemu ja mam sie tak odzywiac skoro jestem zdrowy i doskonale sie czuje na swojej diecie, a wystarczy ze zjem kielbase bo czasem mnie nachodzi ochota to dostaje wzdęć, a jesli czasem najdzie mnie ochota na jajecznice i zjem wiecej niz dwa jajka bez zadnych warzyw to czuje sie sporo zakwaszony i musze zjesc jakies warzywo lub owoc zeby wyrownac rownowage kwasowo zasadowa bo inaczej czuje ze padne  Shocked

[pożyjemy zobaczymy,
jak byłem młody i głupi jak ty  nic mi  nie szkodziło
warzywka i owoce  dobrze smakowały
skutki powoli przychodzą  później

 a kiełbase to samą jadasz czy z chlebkiem ?
 więc nie wiesz czy to kiełbasa szkodzi czy chlebek?
 komu więc ciemnote wciskać raczysz



na zachodzie bez problemow robia badania nad kontrowersyjna dieta Atkinsa, u nas juz PAN zrobił pierwszsy krok na diecie Kwasniewskiego wiec machina chyba nie jest taka straszną przeszkodą

następne bzdety opowiadasz ,
 żadnych badań nie zrobiono   z zachowaniem zasad ŻO   

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #186 : 2007-11-08, 23:01:36 »

Nie mam zamiaru zbyt głęboko sięgać w sprawy prywatne Prezydenta a jak Nam wszystkim wiadomo rezygnacja z żwienia optymalnego to powrót do starych chorób.

Kazdego żal jednakowo, tutaj mamy jedynie przypadek osoby decyzyjnej, która mogła (i nadal może!) zrobić duzo dobrego.
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #187 : 2007-11-09, 09:07:19 »

Maciek10 napisał:
no tak pewnie ta ksiazka juz od 40 lat jest w internecie ale jesli zamiescil ja choc niedawno w internecie to chwala mu za to a zycze mu zeby sporo zarobil na ksiazkach i za te pieniadze zrobił wiarygodne badania nad swoja dieta z metodami do ktorych nikt sie nie przyczepi.


na zachodzie bez problemow robia badania nad kontrowersyjna dieta Atkinsa, u nas juz PAN zrobił pierwszsy krok na diecie Kwasniewskiego wiec machina chyba nie jest taka straszną przeszkodą  Prze tyle lat co dieta Kwasniewskiego jest na rynku mogl dr zrobic sporo badan nad swoją dietą a proszenie tylko i wylacznie naukowcow z IZZ lib ministerstwa o obserwacje chyba jest raczej malym wysilkiem jest sporo klinik w Polsce z naukowcami ktorzy chetnie sparwdziliby czy dieta Kwasniewskiego dziala.

Pierwsza książka o żywieniu optymalnym powstała w 1990 roku i została ona wydana w skromnym nakładzie wyłącznie ze środków własnych JK, i była głównie przeznaczona dla ludzi którzy przebywali w na turnusach żywianie optymalnego. A który z "twoich ekspertów" zdobył by się na takie coś? aby jakąś książke wydać z własnych środków? po drugie nie odpowiedziałeś w jaki inny sposób JK miał przekazać informacje o żywieniu optymalnym?

Odnosnie badań to rozumiem że JK ma być sędziom we własnej sprawie? i jeszcze za własne pieniądze na przeprowadzać bardzo kosztowne badania?, świetnie może jeszcze JK powinien ze swoich pieniędzy zorganizować wyprawę na marsa  Very Happy
JK nie otrzymuje żadnych pieniędzy od Państwa, to Instytut Żywienia otrzymuje pieniądze podatników, czyli nasze pieniądze i to zadanie należy do Instytutu i ministerstwa zdrowia bo na nich w tym na "twoich ekspertów" wszyscy płacimy, którzy po prostu g.... robią, aby pomóc chorym!
Badanie diety jest obowiązkiem Instytutu bo do tego został powołany i utrzymuje się z naszych pieniędzy podatników. A obowiązkiem ministra zdrowia jest zarządzenie badań i przeznaczenie odpowiednich środków finansowych na ten cel.
Pozdrawiam
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #188 : 2007-11-09, 09:21:46 »

Rajno!,
"macek10" myśli chyba o "Tabelach wartości odżywczych" Szczygła (zbiorowy wysiłek), a nie o książkach JK. Książka najważniejsza - "Jak nie chorować?" była gotowa do publikacji już około 1980 r, ale nikt jej nie chciał opublikować, bo nie było przydziału na papier. O publikacji wyników naukowych z badań własnych lek. med. Jana Kwaśniewskiego w "naukowych" czasopismach (w tym "anglosaskich"  Laughing), również nie było mowy bo: http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=61

PS
Wracając do tabel Szczygła - mój Teść śp Ponomarenko zawsze twierdził, że to polskie tłumaczenie oxfordzkich tabel uniwersyteckich, ale nigdy nie podejmowałem tematu, bo co mnie takie głupstwa obchodzić mogły(ą)? Laughing . Jest to prawdopodobne, bo "szwedzką piramidę"...
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #189 : 2007-11-09, 21:54:07 »

Morgano napisal: Osobiście bardzo byłem zadowolony, że wśród NAS jest taki autorytet i popiera żywienie optymalne.

Jak malo potrzeba do zadowolenia /nie wszystkim/.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #190 : 2007-11-09, 22:56:18 »

Hana,bo niektórzy sądzą,ze jak ich popiera sam autorytet,to znaczy,że są wielcy  Smile ,a nie doceniają poparcia "małych" wielkich ludzi  Smile, a to w nich drzemie siła twórcza  Smile
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #191 : 2007-11-09, 22:58:23 »

Rajno!,
"macek10" myśli chyba o "Tabelach wartości odżywczych" Szczygła (zbiorowy wysiłek), a nie o książkach JK.
Toan, maciek10 właśnie mówił o książkach JK oto co napisał:
Pytam ponownie jezeli dieta Kwasniewskiego jest taka cudowna to czemu dr Kwasniewski od kilkudziesieciu lat od kiedy ja wprowadził nie zrobił zadnych badań klinicznych lub laboratoryjnych na niej przez ten czas mogłby spokojnie zrobic obszerne badanie zaprosic renomowanych naukowcow do obserwacji, ktorzy nie sa tylko zatwardzialymi egoistami zamknieci na nowe drogi, sam znam takich na pęczki i to bedzie twardy dowod na to ze dieta Kwasniewskigo dziala. Moze po prostu dr Kwasniewski nie chce tego udowadniac bo jezeli potwierdzi skutecznosc diety to zacznie ona powszechnie dzialac w medycynie i przestanie zarabiac na sprzedaży ksiazek

P.S, chociaz logicznie nie bardzo on to napisał, bo wychodzi teraz na to że Kwaśniewski NIE CHCE aby badacze mieli twarde dowody na skuteczność jego diety  Very Happy
Czyli sumując:
Kwaśniewski stworzył dietę, ale "obawia się"  Very Happy  żeby badacze absolutnie nie potwierdzili jej skuteczności bo wtedy przestanie on zarabiać na książkach. Czyli rozumiem że jak dieta jest nieskuteczna to wówczas sprzedaje sie najwięcej książek ją opisujących  Very Happy .
No, no ciekawych "zalezności ekonomicznych" uczą w tym Instytucie Żywienia.  Very Happy no ale cóż z ich książkami widocznie tak jest  Very Happy
Pozdrawiam
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #192 : 2007-11-09, 23:07:41 »

Maciek10 napisał
kto powiedział, ze nie mam pojecia, to ze nie czytalem ksiazki dr Kwasniewskiego nie znaczy ze nie mam o niej pojecia, może nie znam cześci szczegółów jedynie


No, no, kolejna ciekawa "metodyka"  też bym tak chciał  Laughing

Maciek10 napisał
Wy krytukujecie diete "wysokowęglowodanową" majac bardzo małe pojecie o niej, a prznajmniej większosc z was i jakos Wam to nie przeszkadza.


Ależ powiedz jak "wysokowęglowodanówką" wyleczyć cukrzyce typu I lub II, albo padaczkę?
Pozdrawiam
Zapisane
Adiqq
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #193 : 2007-11-10, 00:38:05 »

Maciek10 napisał
kto powiedział, ze nie mam pojecia, to ze nie czytalem ksiazki dr Kwasniewskiego nie znaczy ze nie mam o niej pojecia, może nie znam cześci szczegółów jedynie


No, no, kolejna ciekawa "metodyka"  też bym tak chciał  Laughing

Maciek10 napisał
Wy krytukujecie diete "wysokowęglowodanową" majac bardzo małe pojecie o niej, a prznajmniej większosc z was i jakos Wam to nie przeszkadza.


Ależ powiedz jak "wysokowęglowodanówką" wyleczyć cukrzyce typu I lub II, albo padaczkę?
Pozdrawiam

Rajano, ty zaraz byś leczył wszystko...i to same niewyleczalne choroby....wysokoweglowodanowka ma przeciez same zalety Laughing
Od razu przypomina mi się taki niewybredny dowcip:
"Ludzie, żryjcie gówno!!! miliony much nie mogą się mylić!!!"  Razz
Zapisane
chris
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #194 : 2007-11-10, 09:16:43 »

[


następne bzdety opowiadasz ,
 żadnych badań nie zrobiono   z zachowaniem zasad ŻO   


Jezeli czegos nie wiesz nie znaczy to ze nie istnieje/nie zrobiono np badan.
pozd
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #195 : 2007-11-10, 15:50:39 »


Wieńcowka - nie - bo da się dolegliwości unormować dietą bez PZ.

Moze i sie da ale dieta bogata w PZ daje lepsze rezultaty
JAK DASZ OSOBIE Z WIEŃCÓWKĄ PZ TO ... OD LARYNGOLOGA SIE NIE ODPĘDZI. NABĘDZIE PRZEWLEKŁE DOLEGLIWOŚCI SLUZÓWKOWE  Very Happy.
A LECZY SIĘ TO "WIADOMOJAK" - NA MOJEJ STRONIE INT. MASZ LECZENIE

Cukrzyca - nie - bo też da się zlikwidować  całkowicie zapotrzebowanie na insulinę bez PZ.

jesli nie biorąc pod uwage minusow diety low carb to mozna
ODPOWIEDŹ IDENTYCZNA (!) JAK POWYŻEJ. MAM MNÓSTWO TAKICH PACJENTÓW. SZKODA TYLKO, ŻE NFZ PŁACI TYLKO 7ZŁ BRUTTO ZA TAKIEGO.
A I TAK I TAK JAK MU NIE POWIEM PRAWDY  Shocked (ŻE TO PZ=PRZYCZYNA) TO LECZENIA MAM ... NA ROK  Very Happy

Zaparcia - nie - bo warzywa też dobrze wypełniają, a per analogiam do tego co opisałam w poscie wyżej jest to logiczne.

Tak zalecę bo warzywa zawierają głownie blonnik rozpuszczalny ktory nie ma zadnego dzialania na zaparcia Very Happy
CELULOZA TO BŁONNIK ROZPUSZCZALNY???

Osteoporoza - nasila się po kwasie fitynowym. Ustępuje jak obserwuję na dietach bez PZ.

Osteoporoza ustepuje a to ciekawe Laughing czyli wg pani lekarki staje sie cud i nagle kości zaczynają sie odbudowywać? Laughing BADANIEM DENSYDOMETRYCZNYM - SPRAWDZANE.
aby poradzic sobie z kw fitynowym wystarczy o 10% wiecej spozyc wapnia I NASILI SĘ GLUKONEOGENEZA. A PO CO?i to wszystko, a pragne wspomniec ze kw fitynowy nie jest niepozadany w organizmie poniewaz wykazuje udowodnione bardzo silne dzialanie antynowotworowe i antyoksydacyjne Very Happy. TO LECZ SOBIE NOWOTWORY PZ-ami. TU TAKIEJ PORADY NIE DOSTANIESZ. PER ANALOGIAM. TUTAJ TEŻ NIE DOSTANIESZ PORADY TYPU " JEDZ TABLETKI I INNE SUPLEMENTY" - MY WIEMY ŻE CZĘŚCI ZAMIENNE SĄ W SPOŻYWCZYM/MIĘSNYM -
NIE W APTECE!!!
OSTEOPOROZA TO CHOROBA WYLECZALNA. NO CHYBA, ŻE TY TWIERDZISZ INACZEJ  Very Happy.

z wyjatkiem wegetarian,malo kto jedzie 5xna warzywach i owocach

ja i kupa ludzi ktorych znam jedza 5x warzywa i owoce a jakos nie sa wegetarianami
TO WSPÓŁCZUJĘ CI JADANIA 5 X DZIENNIE. A KTO PRZYGOTOWUJE POSIŁKI?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #196 : 2007-11-10, 16:23:26 »

Macek10 przed chwilą udzialałam porady osobie z bardzo wolno zarastającą się błoną będenkową (pourazowo).
Od 2 lat ma plamy czerwone na skórze o zmiennej lokalizacji. W powierzchni skóry. Wydziwia w dietach...
Oczywistym jest ze zrozumiesz, ze TO CO OPÓŹNIA GOJENIE SIĘ SKÓRY - OPÓŹNIA GOJENIE SIĘ BŁONY BĘGENKOWEJ.
A chcemy by słyszała własnymi uszami...
Przyszła z karteczką co jadła przez 7 dni. Dałam jej gwarancję, że skóra i błona bębenkowa będzie ok. PER ANALOGIAM!.
NIE ZALECIŁAM JEJ PZ. Chyba wiesz dlaczego. Naczynia w skórze są takie same jak te, które odżywiają błonę bębenkową.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie - w jakich chorobach byś ZALECIŁ PZ!
Zapisane
macek10
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #197 : 2007-11-12, 13:32:19 »

następne bzdety opowiadasz ,
 żadnych badań nie zrobiono   z zachowaniem zasad ŻO


sam bzdety opowiadasz, ktos nawet podpierał sie nie raz tymi wynikami PAN przeprowadzonymi u ludzi stosujacych zywienie optymalne.

JK nie otrzymuje żadnych pieniędzy od Państwa, to Instytut Żywienia otrzymuje pieniądze podatników, czyli nasze pieniądze i to zadanie należy do Instytutu i ministerstwa zdrowia bo na nich w tym na "twoich ekspertów" wszyscy płacimy, którzy po prostu g.... robią, aby pomóc chorym!

Jak zwykle pojecia nie masz i gadasz co Ci propaganda optymalna nagada. IZZ ciagle robi badania laboratoryjne zywnosci, zawartosc roznych substancji w produktach ciagle ustala nowe normy na bazie tych badań, aktualizuje tabele odzywcze ktore nawet przydatne sa dr Kwasniewskiemu bo gdyby nie IZZ to by nawet nie wiedzial ile ma i jakich kw tluszczowych i witamin byle jaka polska margaryna, organizuje sympozja naukowe i konferencje nie tylko polskich naukowcow scisle wspolpracuje z WHO, wyleczyło mnostwo osob w ciagu jednej konferencji poznalem okolo 100 osob wyleczonych prze IZZ i dzieki niemu zainteresowali sie zdrowa zywnoscia, wiec zanim zaczniesz krytykowac to zainteresuj sie prawda a nie propagandą

Kwaśniewski stworzył dietę, ale "obawia się"    żeby badacze absolutnie nie potwierdzili jej skuteczności bo wtedy przestanie on zarabiać na książkach. Czyli rozumiem że jak dieta jest nieskuteczna to wówczas sprzedaje sie najwięcej książek ją opisujących   .
No, no ciekawych "zalezności ekonomicznych" uczą w tym Instytucie Żywienia.   no ale cóż z ich książkami widocznie tak jest 
Pozdrawiam


ekonomista z ciebie jak Adam Smith normalnie, dlugotrwale głodowki to armagedon dla organizmu i mimo iz kobiety ledwo moga wstac z łozka na nich to maja o wiele wieksza popularnosc niz ksiazki o diecie optymalnej, nie zawsze to co skuteczne dobrze sie sprzedaje ale to co atrakcyjne lub nowe.

No, no, kolejna ciekawa "metodyka"  też bym tak chciał

wlasnie wiekszosc z was lacznie z Toba uwaza ze dieta wysokoweglowodanowa to ciastka i cukierki Laughing i na tej podstawie ja krytykujecie.

Ależ powiedz jak "wysokowęglowodanówką" wyleczyć cukrzyce typu I lub II, albo padaczkę?

padaczki nigdy nie leczylem ale C typ I, II jak najbardzie i zaskocze cię ze wiele razy wyleczylem typ II, a setki razy widzialem wyleczone  Very Happy a C I doskonale unormowalem, a oczywiscie sam widziales mnostwo wyleczonych z typu I? uwazasz ze typ I mozna dieta optymalna wyleczyć zwlaszcza tymi cialami ketonowymi ktore szybko wprowadza taka osobe w spiaczke cukrzycową ? Pomijając to ze cukrzyca I jest niewyleczalna ale to co ty pewnie bys ja wyleczył Laughing Laughing Laughing

JAK DASZ OSOBIE Z WIEŃCÓWKĄ PZ TO ... OD LARYNGOLOGA SIE NIE ODPĘDZI. NABĘDZIE PRZEWLEKŁE DOLEGLIWOŚCI SLUZÓWKOWE

a to ciekawe jakos nigdy nie slyszalem zeby ktos sie nabawil przewleklej dolegliwosci sluzowkowej z tego powodu, ale spytam sie kilku prof. bo moze oni cos takiego widzieli Laughing

CELULOZA TO BŁONNIK ROZPUSZCZALNY???

no tak bo warzywa maja tyyyyyle celulozy ze normalnie mozna otręby z nich robić Laughing Laughing Laughing

OSTEOPOROZA TO CHOROBA WYLECZALNA. NO CHYBA, ŻE TY TWIERDZISZ INACZEJ

to bardzo ciekawe w takim razie musi zachodzic jakies zmutowanie genow bo genetycznie uwarunkowana po 30 r.z jest stopniowa utrata masy kostnej Laughing Laughing Laughing

TO WSPÓŁCZUJĘ CI JADANIA 5 X DZIENNIE. A KTO PRZYGOTOWUJE POSIŁKI?

sam Dalajlama!!! a jakie to ma znaczenie? nie ma czego wspolczuc w odroznieniu od miesa warzyw nie trzeba gotować tak dla scisłosci gdyby pani lekarka nie wiedziala, a poza tym jest o wiele przyjemniejsze od jedzenia ciagle miesa jajek i smalcu a i samopoczucie jest lepsze  Laughing

a kiełbase to samą jadasz czy z chlebkiem ?
 więc nie wiesz czy to kiełbasa szkodzi czy chlebek?
 komu więc ciemnote wciskać raczysz


wiesz to ciekawe ze jak jem sam chlebek to nic mi nie jest a jak z kielbasa to zawsze a jak zjadalem w mlodosci sama kielbase to jeszcze gorzej.
Zapisane
Piotr
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #198 : 2007-11-12, 14:14:04 »

Gdybym dostawał za darmo pieniądze, też bym udowadniał, że nie na darmo je dostaję. IZZ właśnie to robi. Udowadnia, że jest nie zastąpione. Dialog z taką instytucją mija się z celem, bo żaden urzędnik nie przyzna się do błędu. Tylko, że te pieniądze, które oni otrzymuję pod przymusem je nam zabrano. Nie jest to moralne i nie zamierzam uznawać kogokolwiek z IZZ jako człowieka godnego zaufania. Nawet jakby tysiące "dowodów" przedstawił, to nigdy nie będzie pewności czy to nie są zwyczajne kłamstwa. Wszystko podlega weryfikacji, a na pewno teorie IZZ. Tylko oni siebie nie zweryfikują.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #199 : 2007-11-12, 14:54:37 »

Piotr, bądż spokojny  -  przyjdzie czas rozliczeń !!! Szkoda tylko istnień, które odeszły z ... tego powodu.
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.