forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:34:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: A jak wyglada optymalny poped seksualny?  (Przeczytany 95533 razy)
ojtek
Go


Email
A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« : 2008-11-13, 21:51:20 »

Pozwolcie, ze sie z Wami przywitam  Very Happy
Jest to moj pierwszy post i, mam nadzieje, ze to jest rowniez poczatek fajnej podrozy.

No wlasnie... jak wyglada optymalny poped seksualny?

Juz wiem jak sie prawidlowo/optymalnie odzywiac; jestem na tym sposobie odzywiania jeden tydzien; czuje sie fantastycznie - schudlem, mam duzo wiecej energii, cera jakby lepsza; stolec troche stwardnial - pewnie konsumuje za malo weglowodanow - poza tym, pelnia szczescia!

...Zauwazylem jednak, ze moja ochota na kochanie sie zmalala. Zmiejszyla sie rowniez produkcja spermy. Mam nadzieje, ze Wasze opinie i spostrzezenia sa przeciwne. Jestem bardzo aktywny seksualnie i zalezy mi na tym, aby byc "w formie".

Bedac swego czasu na glodowce stalem sie prawie-impotentem, a z kolei jedzac diete wysokoweglowodanowa tryskalem energia seksualna az w nadmiarze!

Kobiety mnie w dalszym ciagu interesuja, ale martwie sie naglym "zobojetnieniem" mojego ciala na ich prezencje.

Dodam, ze nie przechodze przez andropauze i mam do niej jeszcze daleko.

Jak to jest z tym seksem w przypadku odzywiania optymalnego?

Wybaczcie, jesli ten temat byl juz wczesniej omawiany, ale pomimo moich staran, nie bylem w stanie za wiele znalezc.

Mam nadzieje, ze okazemy doroslosc dyskutujac na ten temat!  Very Happy

Dziekuje i pozdrawiam - w
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #1 : 2008-11-13, 21:54:59 »

Widze ,że chcesz zaistnieć na Forum  Very Happy

PS.Polecam powieść Isaaca Bashevisa Singera "Miłość i wygnanie" ,gdzie stwierdził on wyraźnie,ze seks nie jest funkcją ciała,lecz funkcją duszy!  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #2 : 2008-11-13, 21:59:15 »

Pozwolcie, ze sie z Wami przywitam  Very Happy
Jest to moj pierwszy post i, mam nadzieje, ze to jest rowniez poczatek fajnej podrozy.

No wlasnie... jak wyglada optymalny poped seksualny?

Juz wiem jak sie prawidlowo/optymalnie odzywiac; jestem na tym sposobie odzywiania jeden tydzien; czuje sie fantastycznie - schudlem, mam duzo wiecej energii, cera jakby lepsza; stolec troche stwardnial - pewnie konsumuje za malo weglowodanow - poza tym, pelnia szczescia!

...Zauwazylem jednak, ze moja ochota na kochanie sie zmalala. Zmiejszyla sie rowniez produkcja spermy. Mam nadzieje, ze Wasze opinie i spostrzezenia sa przeciwne. Jestem bardzo aktywny seksualnie i zalezy mi na tym, aby byc "w formie".

Bedac swego czasu na glodowce stalem sie prawie-impotentem, a z kolei jedzac diete wysokoweglowodanowa tryskalem energia seksualna az w nadmiarze!

Kobiety mnie w dalszym ciagu interesuja, ale martwie sie naglym "zobojetnieniem" mojego ciala na ich prezencje.

Dodam, ze nie przechodze przez andropauze i mam do niej jeszcze daleko.

Jak to jest z tym seksem w przypadku odzywiania optymalnego?

Wybaczcie, jesli ten temat byl juz wczesniej omawiany, ale pomimo moich staran, nie bylem w stanie za wiele znalezc.

Mam nadzieje, ze okazemy doroslosc dyskutujac na ten temat!  Very Happy

Dziekuje i pozdrawiam - w

Czy bedziesz na ZO czy nie, to kobiey beda Cie zawsz interesowaly.....poniewaz jestes chopem, tak.? Jestes?
A te zjedzone zoltka, w niczym Ci nie pomoga ani tez niczego Ci nie "zaburza". Nieboj sie!

Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #3 : 2008-11-13, 22:03:23 »

Widze, ze Edyte zainteresowalem!  Very Happy

Szczerze mowiac, dochodze do wszystkiego po najmniejszej linii oporu i stad, byc moze, moj styl i bezposredniosc, blednie przez Ciebie przyjeta jako ochota zablysniecia.

Fajnie, ze kobiety rowniez partycypuja w tym watku... prosilbym jednak o jakas konkretna rade lub uwage, a nie o prowokacyjne "mambo-jumbo" Smile

Ksiazki nie czytalem.

Pzdr - w
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #4 : 2008-11-13, 22:05:29 »

Dzieki Adampio za slowa otuchy! Smile

Cholera, jak sie tutaj zamieszcza cytaty?

- w
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #5 : 2008-11-13, 22:06:10 »

Dzieki Adampio za slowa otuchy! Smile

Cholera, jak sie tutaj zamieszcza cytaty?

- w
aaaach...juz wiem
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #6 : 2008-11-13, 22:10:08 »

Widze, ze Edyte zainteresowalem!  Very Happy



No  Very Happy To moj "konik"  Laughing
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #7 : 2008-11-13, 22:10:19 »

PS.Polecam powieść Isaaca Bashevisa Singera "Miłość i wygnanie" ,gdzie stwierdził on wyraźnie,ze seks nie jest funkcją ciała,lecz funkcją duszy!  Very Happy

Seks jest jak najbardziej funkcja ciala... i tym lepiej wychodzi jak zaprzegniemy do niego rowniez i dusze!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #8 : 2008-11-13, 22:11:46 »

Widze, ze Edyte zainteresowalem!  Very Happy

Szczerze mowiac, dochodze do wszystkiego po najmniejszej linii oporu i stad, byc moze, moj styl i bezposredniosc, blednie przez Ciebie przyjeta jako ochota zablysniecia.

Fajnie, ze kobiety rowniez partycypuja w tym watku... prosilbym jednak o jakas konkretna rade lub uwage, a nie o prowokacyjne "mambo-jumbo" Smile

Ksiazki nie czytalem.

Pzdr - w

Powiem tak. Nie wiem, czy byla to odpowiedz na moj post. Zapomnij.

Tez tak myslalem kiedys, ze jajka...itd.

Jak juz organizm sie do nich przyzwyczai to nie bedziesz mial z tym problemu.....w innym przypadku bylaby Polska 2x wieksza.

Dobranoc.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #9 : 2008-11-13, 22:15:15 »

PS.Polecam powieść Isaaca Bashevisa Singera "Miłość i wygnanie" ,gdzie stwierdził on wyraźnie,ze seks nie jest funkcją ciała,lecz funkcją duszy!  Very Happy

Seks jest jak najbardziej funkcja ciala... i tym lepiej wychodzi jak zaprzegniemy do niego rowniez i dusze!

To jest naprawde madre....tylko czy przemyslane? Gdyby moja dusza byla moim koniem to nie bardzo wiem dokad bym dogalopowal!!!
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #10 : 2008-11-13, 22:21:37 »

To jest naprawde madre....tylko czy przemyslane? Gdyby moja dusza byla moim koniem to nie bardzo wiem dokad bym dogalopowal!!!

To jest nie tylko przemyslane adampio, to jest przeze mnie opatentowane... hehe
Wlozenie duszy we wszystko co robimy pozwala nam sie wzniesc do wyzyn o ktorych nam sie wczesniej nie snilo.

Dobranoc - w
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #11 : 2008-11-13, 22:34:09 »



No wlasnie... jak wyglada optymalny poped seksualny?




A tak...  rzeczywiście, był opisywany przez dr. JK przypadek pacjenta, który w krótkim czasie  na  ŻO nie opanował popęd seksualny i zerwał ( nadwerężył )sobie przyczepy pośladkowe. Cool Confused Very Happy  Była to właśnie ta jedna z nielicznych sytuacji w której dieta jednak zaszkodziła. Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #12 : 2008-11-13, 22:47:25 »



No wlasnie... jak wyglada optymalny poped seksualny?




A tak...  rzeczywiście, był opisywany przez dr. JK przypadek pacjenta, który w krótkim czasie  na  ŻO nie opanował popęd seksualny i zerwał ( nadwerężył )sobie przyczepy pośladkowe. Cool Confused Very Happy  Była to właśnie ta jedna z nielicznych sytuacji w której dieta jednak zaszkodziła. Cool

Laughing Laughing uzywajmy ile wlezie ale najpierw zadbajmy o przyczepy posladkowe Laughing
Zapisane
ojtek
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #13 : 2008-11-13, 23:15:58 »

A tak...  rzeczywiście, był opisywany przez dr. JK przypadek pacjenta, który w krótkim czasie  na  ŻO nie opanował popęd seksualny i zerwał ( nadwerężył )sobie przyczepy pośladkowe. Cool Confused Very Happy  Była to właśnie ta jedna z nielicznych sytuacji w której dieta jednak zaszkodziła. Cool


zbynek - zbawco Ty moj! Wlasnie taka odpowiedz chcialem przeczytac!

...Czyli jeszcze nic nie stracone, a najlepsze przede mna! Mam nadzieje, ze bedac na ZO dopiero jeden tydzien, przechodze tylko przez jakis "okres przejsciowy" i za 60 jajek i 3 kilo sloniny moj niepokojacy stan gotowosci seksualnej sie wreszcie odmieni.

Swoja droga wspolczuje (z lekka zazdroscia) nadwerezonych przyczepow posladkowych temu pacjentowi... Pospiech w seksie nie przystoi  - "na zajaca" zawsze boli!  Very Happy

-w
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #14 : 2008-11-14, 00:08:44 »

Będzie dobrze!

Sądząc z adresu mailowego to gość z Ciebie wysoce zorganizowany.
Smile
Zapisane
hellen
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #15 : 2008-11-14, 07:29:52 »

To jest naprawde madre....tylko czy przemyslane? Gdyby moja dusza byla moim koniem to nie bardzo wiem dokad bym dogalopowal!!!

To jest nie tylko przemyslane adampio, to jest przeze mnie opatentowane... hehe
Wlozenie duszy we wszystko co robimy pozwala nam sie wzniesc do wyzyn o ktorych nam sie wczesniej nie snilo.

Dobranoc - w
I to jest oczywiście prawda i odpowiedź na Twoje problemy. DO pozwala nam prawidłowo odżywiać nasz organizm i być szczęśliwym.
Zapisane
arkowski
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #16 : 2008-11-14, 08:47:17 »

Pozwolcie, ze sie z Wami przywitam  Very Happy
Jest to moj pierwszy post i, mam nadzieje, ze to jest rowniez poczatek fajnej podrozy.

No wlasnie... jak wyglada optymalny poped seksualny?

Juz wiem jak sie prawidlowo/optymalnie odzywiac; jestem na tym sposobie odzywiania jeden tydzien; czuje sie fantastycznie - schudlem, mam duzo wiecej energii, cera jakby lepsza; stolec troche stwardnial - pewnie konsumuje za malo weglowodanow - poza tym, pelnia szczescia!

...Zauwazylem jednak, ze moja ochota na kochanie sie zmalala. Zmiejszyla sie rowniez produkcja spermy. Mam nadzieje, ze Wasze opinie i spostrzezenia sa przeciwne. Jestem bardzo aktywny seksualnie i zalezy mi na tym, aby byc "w formie".


Drogi kolego twoje objawy i odczucia są jak najbardziej normalne, u
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #17 : 2008-11-14, 09:18:57 »

... Juz wiem jak sie prawidlowo/optymalnie odzywiac; jestem na tym sposobie odzywiania jeden tydzien; ...
'Wiem' powiedziałam dopiero po 3-4 tatach DO.
Teraz Tobie TYLKO się wydaje, że wiesz.

Na DO seks wygląda jak u 'człowieka myślącego' - myślisz nie tylko członkiem ... Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #18 : 2008-11-14, 09:21:09 »

Sex pozwala utrzymać prawidłową mase ciała-doskonale reguluje zapotrzebowanie na składniki odzywcze  Very Happy   Razz
Zapisane
Ruler
Go


Email
Odp: A jak wyglada optymalny poped seksualny?
« Odpowiedz #19 : 2008-11-14, 10:16:27 »

A tak...  rzeczywiście, był opisywany przez dr. JK przypadek pacjenta, który w krótkim czasie  na  ŻO nie opanował popęd seksualny i zerwał ( nadwerężył )sobie przyczepy pośladkowe. Cool Confused Very Happy  Była to właśnie ta jedna z nielicznych sytuacji w której dieta jednak zaszkodziła. Cool


zbynek - zbawco Ty moj! Wlasnie taka odpowiedz chcialem przeczytac!

...Czyli jeszcze nic nie stracone, a najlepsze przede mna! Mam nadzieje, ze bedac na ZO dopiero jeden tydzien, przechodze tylko przez jakis "okres przejsciowy" i za 60 jajek i 3 kilo sloniny moj niepokojacy stan gotowosci seksualnej sie wreszcie odmieni.

Swoja droga wspolczuje (z lekka zazdroscia) nadwerezonych przyczepow posladkowych temu pacjentowi... Pospiech w seksie nie przystoi  - "na zajaca" zawsze boli!  Very Happy

-w

Z tego co pamiętam to była ŻO w połączeniu z prądami selektywnymi stosowanymi na impotencję.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.