forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:21:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658438 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nowotwór wątroby???
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nowotwór wątroby???  (Przeczytany 115812 razy)
krzych_100
Go


Email
Nowotwór wątroby???
« : 2010-11-23, 19:49:45 »

Witam.

Chciałbym zapytać na forum o nowotworze wątroby. A dokładniej z doświadczeniami forumowiczów z chorobą.
U mojego Ojca stwierdzono podobno nowotwów wątroby. Za wiele nie wiem, postaram dowiedzieć się coś więcej.
Objawy: - wątroba boli przy głębszym wdechu oraz leżeniu na prawej stronie.
Ojciec schudł ok. 8 kg w ciągu 2 tygodni.
Występuje pocenie na szyji, barkach i rękach.
Ojciec miał wykonywane USG, tomografię(?) oraz endoskopię.
Podczas USG stwiedzono powiększoną wątrobę i przesunięcie prawej nerki.
Co do tomografii to nie wiem, czy była to tomografia jamy brzusznej, czy rezonens magnetyczny...
Miał mieć dziś wykonywane USB z kontrastem oraz endoskopię.
Ogólnie dosłownie "zdziadział"...

Jeśli ktoś miał doświadczenie jak wyżej, to proszę o odpowiedź na forum w temacie.
Ojciec nie odżywia się optymalnie, pomimo, że czytał książki dra Jana Kwaśniewskiego.

Jakie badania można zrobić, aby określić rodzaj choroby?
Rozmowa z lekarzami jest "trudna", nikt konkretnie nie chce powiedzieć, co jest.
Taki stan trwa od około dwóch tygodni.
Od tygodnia Ojciec leży w szpitalu...

krzych_100
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #1 : 2010-11-23, 20:35:41 »

Nowotwór wątroby to bardzo poważny problem. Może ojciec powinien się przestawić na żółtka (dużo żółtek + tłuszcz) i węglowodany z warzyw do 30 g plus podroby? 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #2 : 2010-11-23, 20:37:09 »

Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #3 : 2010-11-23, 20:39:41 »

Mamę mojej sąsiadki trzy lata leczono ranigastem na jakieś dolegliwości wątroby i gdy sąsiadka zarządziła badania to wątroba była już nie do uratowania. Bardzo przykra sprawa, kobieta lat 55 i żadnego ratunku. Fatalne było to, że ten ranigast ordynowano bez jakichkolwiek badań.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #4 : 2010-11-23, 20:40:26 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=310

.."Przy prawidłowo stosowanej diecie, z ograniczeniem białka do 0.5 – 0.8g/kg m.c., objawy choroby cofają się stosunkowo szybko. Oznaki poprawy widać już po kilkunastu dniach,..."
Zapisane

Mari
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #5 : 2010-11-23, 21:05:43 »

przestraszyłam się
Zapisane
krzych_100
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #6 : 2010-11-24, 08:28:45 »

Serdecznie dziękuję za informacje.

Od jakiegoś już czasu tłumaczyłem Ojcu o Żywieniu, ale...
Napiszę jeszcze coś na ten temat, jak poszło, itd.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #7 : 2010-11-24, 09:19:42 »

Powodzenia! Trzymamy kciuki!!!
Zapisane
krzych_100
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #8 : 2010-11-24, 19:43:51 »

Witam ponownie.

A tak zapytam się nieśmiało.
Czytałem książkę o letrilu, dokładniej o witaminie B17.

Co sądzicie o takim podejściu w połączeniu z Dietą?
Jan Kwaśniewski napisał bodajże w "Żywienie optymalne", aby wyleczyć się z raka,
należy przestać dawać mu jeść (tak w skrócie).
Czytałem też, że witamina B17 skutecznie zwalcza raka, a jest to blokowane przez koncerny farmaceutyczne, ponieważ
witamina B17 jest składnikime naturalnym i nie można tego opatentować. W interesie tychże koncernów jest, aby prowadzić
kosztowne badania nad rakiem i nie ddopuścić do tego, aby taka kuracja została uznana oficjalnie przez medycynę.
Czyli taki koncern farmaceutyczny nie skupia się na skuteczności metody leczenia, tylko na zarabianiu kasy, nie ważne jakim kosztem...
Skąd to znamy?

Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #9 : 2010-11-24, 20:06:34 »

krzych 100 - Biorę amigdalinę już wiele lat razem z B15 /tlen w kapsułce/. Biorę to jednak zapobiegawczo bo na raka chory nie byłem. W Meksyku leczy się to w szpitalach ale kroplówkami. Nawet w TV zbierano pieniążki by skutecznie wyleczyć chorą na raka w Meksyku właśnie letrilem czyli amigdaliną, czyli B17.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #10 : 2010-11-24, 21:20:54 »

krzych..moze sie przyda  twojemu  tacie:
„Każdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwa" – dr Linus Pauling (1901-1994), dwukrotny laureat Nagrody Nobla

Wiecej: http://www.eioba.pl/a93247/witamina_b17_amigdalina_amygdalina_laetrile_letril_to_lekarstwo_na_raka#ixzz16EXkDN8k
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #11 : 2010-11-24, 21:56:49 »

Pamietam,babcine sliwki wekowane z pestkami,a mamusi juz zawsze przecierane.A gdy przez pomylke,pestki pozostaly np.w wisniach,sloik wecka wraz z zawartoscia ladowal w koszu.Czasami wiedziec mniej znaczy zdrowiej Laughing
Cytat z powyzszego art.:
""Kiedy nasze babcie robiły  weka na zimę, kładły owoce z pestkami. Nie wiedząc o tym, dostarczały swoim rodzinom B17. Kiedy nasze mamy robiły weka, pestki już wyjmowały, bo wmówiono im, że w pestkach jest cyjanek, czyli  kwas pruski. Panika przeniknęła oczywiście z USA. Dlatego dzisiaj tysiące Amerykanów potajemnie wyjeżdża leczyć się do Meksyku... i wraca zdrowymi. Zresztą w Polsce, tak jak i w wielu krajach,  nie możemy kupić witaminy B17 w żadnej aptece. Proszę sprawdzić, jak magister za ladą będzie stukała w klawiaturę aptecznego komputera wszystkie trzy nazwy, po czym uśmiechnie się i powie, że nie ma czegoś takiego."""
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #12 : 2010-11-24, 22:11:08 »

Racja - czekam na wiosnę bo wtedy tanie są morele. Nie dość że owoce mają niski index /mam cukrzycę/ to pestki są duże. Wieczorem 10 szt migdałów. Jak nie ma świeżych moreli to kupuję na alegro 1 kg. Starczy dla mnie i żony na rok. Oczywiście wliczam to w bilans węgli.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #13 : 2010-11-24, 22:34:14 »



Jakiś czas temu (co najmniej rok) te filmy były wykorzystywane do promocji wegetariańskiej żywności i wtedy były dostępne ich tłumaczenia.


Kilkanaście lat temu pestki jabłek (wraz z całym owocem) jadłem codziennie(pomimo zakazów).  Shocked
Wtedy jeszcze nie korzystałem z DO, że nie wspomnę o wiedzy. Wink
 Teraz nie jem jabłek, ale np. robię nalewki wg. starych przepisów, w których skład wchodzą m.in. pogniecione pestki śliwek, wiśni  Cool (śliwowica)
Nie wiem czy tak "przetworzone" pestki zachowują swoje właściwości(b17), ale wiem że ................. przepisy są stare. Wink Smile


p.s. tłuszcz też jest niebezpieczny Wink

Racja - czekam na wiosnę bo wtedy tanie są morele. Nie dość że owoce mają niski index /mam cukrzycę/ to pestki są duże. Wieczorem 10 szt migdałów. Jak nie ma świeżych moreli to kupuję na alegro 1 kg. Starczy dla mnie i żony na rok. Oczywiście wliczam to w bilans węgli.

Późną jesienią orzechy laskowe i włoskie też są tanie. Wink Smile




Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #14 : 2010-11-24, 22:35:37 »


Czytałem książkę o letrilu, dokładniej o witaminie B17.

Co sądzicie o takim podejściu w połączeniu z Dietą?

Ja nic nie chcę doradzać, ale napiszę co bym zrobiła, gdybym to ja była chora na nowotwór: na pewno bym stosowała DO z węglami 30g dziennie, do tego wit. B17 i metodę Ashkara.
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #15 : 2010-11-26, 11:59:10 »


Czytałem książkę o letrilu, dokładniej o witaminie B17.

Co sądzicie o takim podejściu w połączeniu z Dietą?

Ja nic nie chcę doradzać, ale napiszę co bym zrobiła, gdybym to ja była chora na nowotwór: na pewno bym stosowała DO z węglami 30g dziennie, do tego wit. B17 i metodę Ashkara.

30 węgli dziennie to może i ok, ale czy na pewno. B17 i Ashkar są teraz w modzie, ale jeżeli zastanowić się na czym to tak naprawdę polega to jest kilka innych sposobów lub raczej można robić wiele więcej, chodzi o to że trzeba chcieć lub mieć możliwości.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #16 : 2010-11-26, 12:05:44 »

Np.?
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #17 : 2010-11-26, 12:15:20 »

Np.?

Tak zwana metoda Ashkara to inwazyjne oczyszczanie limfy, a są też mniej inwazyjne sposoby jak masaże itp.  Limfa przecież oczyszcza się sama. A jeżeli chodzi o substancje czynne to nie tylko tak zwana B17. W ogóle tutaj bardziej chodzi o wyważone podejście powiedziałbym terapeutyczne niż leczenie. Chyba żę ktoś przy pomocy tak zwanej medycyny oficjalnej zdążył zmarnować czas i doprowadził do krańcowego stanu, wtedy faktycznie trzeba szybko działać i nie przebierać w środkach,
Zapisane
krzych_100
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #18 : 2010-11-26, 17:01:36 »

Jeszcze raz dziękuję za wszelkie cenne uwagi.

Otóż Ojciec nie może za bardzo jeść, tzn. je mało i po każdym posiłku odbija się i ma mdłości.
Czasem na zdąży...
Okazało się, że ordynator i lekarz prowadzący nie potrafią podjąć decyzji o dalszym leczeniu i czekamy na konsultację jakiegoś profesora (którego zresztą nie ma...).
Jest tylko sugestia, aby tego nie ruszać (operacyjnie).

Mnie bardziej chodziło o połączenie Diety:
np. jajecznica z żółtek na maśle (z boczkiem i cebulką), a
drugi posiłek smażona wątróbka z ziemnaikiem i jakąś jarzyną.
Do tego właśnie pestki moreli...


Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Nowotwór wątroby???
« Odpowiedz #19 : 2010-11-26, 17:48:12 »

Chyba powinienes poszukac sobie w google informacji na temat watroby i chorob.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.