forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 04:29:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment  (Przeczytany 96902 razy)
Gwidon
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #20 : 2010-12-13, 22:26:05 »

Nietolerancje mlecznych mozna wlasnie zwalczyc przez rotacje - ani grama mlecznych przez tydzien, a potem dzien tylko na mlecznych.
Tak radzi dz. Ewa  i to sie swietnie sprawdza. Produkty mleczne sa dobre dla organizmu i trzeba walczyc, zeby mozna bylo je zjadac.
Pisalem kiedys o wlasnych doswiadczeniach w tym temacie - wlasnie m mojej rodzinie i w kregu znajomych Optymalnych byly takie problemy i dzieki Lekarce wlasnie mozna bylo je naprawic.
Przestalem o tym pisac bo kilka osob krzyczalo tutaj na mnie, ze naganiam p. Ewie pacjentow - ona n aprawde ma szeroka wiedze i pomaga ludziom.
Tym bardziej cieszy mnie, ze odeawaly sie osoby, ktore doswiadczyly jej wiedzy.



...potwierdzam,pani Ewa B.W. ma duzo racji,szczegolnie z  produktami mlecznymi...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #21 : 2010-12-13, 22:32:11 »

No oni pierwsi pośpieszyli Wam z pomocą, więc udostępniłam Wam materiały. To taka międzyforumułowa współpraca.. Neutral
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #22 : 2010-12-13, 22:34:37 »

No oni pierwsi pośpieszyli Wam z pomocą, więc udostępniłam Wam materiały. To taka międzyforumułowa współpraca.. Neutral


...molka czuwa tu,a ty tam Laughing...
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #23 : 2010-12-13, 22:35:42 »

Z tymi mlecznymi to powstal pewien mit.  Jakich produktow mlecznych uzywali najczesciej optymalni? Oczywiscie smietane.  Bo to najprostsze. Walnac sobie pol litra smietanki 30 lub 36% i spoko, jest to produkt niskoweglowadanowy, wysokotluszczowy. Ja po pierwszych 3 miesiacach stosowania DO zrezygnowalem ze smietany, i wcale jej duzo nie uzywalem. Pilem kawe tylko czarna, nie pilem smietany. Zdarzalo mi sie robic deser z bitej smietany, i dlatego uznalem, ze ma dziwny wplyw. Juz o tym pisalem, wiec nie bede sie powtarzal.
Byc moze ta smietana niektorym szkodzi. Tym ktorzy przesadzili z jej iloscia. Ile na DO je sie mlecznych? W produktach zalecanych/niezbednych jest tam co prawda smietana, maslo i sery. Ale nie jako podstawowe produkty w DO.
Na DO nie odzywiamy sie smietana i serami.
Sadze, ze ten post jest kolejna reklama modyfikacji ZO. Kolejna reklama  ksiazki p Witoszek.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #24 : 2010-12-13, 22:35:58 »

Nadal nie rozumiem? Jaka pomoc? w czym?  Kto pospieszył z pomocą? Nic nie rozumiem? Shocked Shocked Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #25 : 2010-12-13, 22:36:25 »

No oni pierwsi pośpieszyli Wam z pomocą, więc udostępniłam Wam materiały. To taka międzyforumułowa współpraca.. Neutral


...molka czuwa tu,a ty tam Laughing...

No to reszta może spać spokojnie... Rolling Eyes Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #26 : 2010-12-13, 22:37:53 »

Nadal nie rozumiem? Jaka pomoc? w czym?  Kto pospieszył z pomocą? Nic nie rozumiem? Shocked Shocked Shocked

A czytałaś tą stronę? Do Was rady kierują..

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=17847&start=105
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #27 : 2010-12-13, 22:45:03 »

Nadal nie rozumiem? Jaka pomoc? w czym?  Kto pospieszył z pomocą? Nic nie rozumiem? Shocked Shocked Shocked

A czytałaś tą stronę? Do Was rady kierują..

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=17847&start=105

Eeee no przeczytałam i co ? No piszą o rzęsistku pochwowym , o lęku wysokości , no powstawiane zdjęcia i co z tego wynika ???? Ja tylko rozumiem , że tu występują jakieś spory, jakieś pretensje? Tak ?
Tam nikt się nie zwrócił do mnie, więc jak to piszą do nas. Znaczy do mnie i do kogo jeszcze? Boże czy ktoś mnie oświeci o co Ci chodzi? Shocked
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #28 : 2010-12-13, 22:55:00 »

Aaaaa już doczytałam. Tam podali to o czym tu pisaliśmy. No , ale jaki to ma związek ze mną? Ojej to tutaj tak ludzie jakoś się śledzą wzajemnie ? 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #29 : 2010-12-13, 22:58:23 »

Jako ciekawostke podam,że jest niezła dieta paleo,która w ogóle nie zawiera nabiału-poczytaj w necie. Ja po sobie widze,że jak sie ma skoki insuliny to lepiej śmietany unikać.

Czytałam , ale to nie dla mnie.  Smile Czytałam i o Raw paleo to już ekstrim.  Smile Jak przeczytałam o mięsie , które trzymają , aby zaśmiardło dla lepszych przemian enzymatycznych to już w ogóle wymiękłam. Sad  W sumie przecież są dojrzewające mięsa np. szynka parmeńska i półsurowe polędwice więc nie trafia do mnie argument o takim żywieniu. Poza tym będę jadła to co lubię  Very Happy

To był odnośnik do Waszych rozważań. Mam nadzieję, że już zauważyłaś związek..
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #30 : 2010-12-13, 23:06:01 »

No, teraz tak. Ale mnie zatkało jak tak napisałaś.Ja sobie tak spokojnie , głośno stwierdziłam , że przeczytałam, tak jak o innych dietach. A tu okazuje się , że bum.He, he , ale swoja drogą  Laughing Laughing, ale odzew. Interesujące. Ale to ze wszystkich stron , bo właśnie obejrzałam w ukraińskiej telewizji program o dieto maniakach, rozmowy z lekarzami , z dziennikarzami . Ale Ty masz refleks,  Laughing Laughing niesamowite. Laughing O Święta Naiwności!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #31 : 2010-12-13, 23:11:52 »

Mój refleks, w porównaniu z nimi, to nic.. Laughing
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #32 : 2010-12-13, 23:15:08 »

Renia masz rację Laughing Laughing No nic , podziwiam ich Laughing Laughing Laughing
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #33 : 2010-12-14, 07:20:30 »

Sadze, ze ten post jest kolejna reklama modyfikacji ZO. Kolejna reklama  ksiazki p Witoszek.

Sądzę, że każdy swój rozum ma.
Jak tam były "opty"beton "maf" się ma "na Lutzowitoszku"?
To chyba łatwe zasady: nie więcej niż 4 jednostki chlebowe i zakaz mlecznych. A reszta - pewnie do woli!
A może nawet z tego Dunkan wyjdzie, a najpewniej 4es (spróbuj s*** sobie sam).
Bo na samo nazwisko KWAŚNIEWSKI i DO siem od dawna alergii dostaje, nie?  Laughing
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #34 : 2010-12-14, 08:43:15 »

4es (

Formuła 4es oczywiście...  Wink
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #35 : 2010-12-14, 11:08:37 »

 ... 'Pokazał, że wszystkie symptomu zniknęły i wykrył moje główne alergie: gluten, nabiał, cukier, pomarańcze, pomidory, tytoń. Wykrył również alergie, których wcześniej nie byłem świadomy: niektóre cebule, ryż, kukurydza i jabłka.'..........

http://www.biegusy.zgora.pl/modules/articles/article.php?id=8
Historia Rogera MacDougalla (lata chyba pięćdziesiąte ub.wieku) gdzieś tam m.in. jest napisane, że aby zrozumieć chorobę, trzeba najpierw wiedzieć czym jest alergia.
Nadal twierdzę, że takich lekarzy jak Ewa Bednarczyk Witoszek (potrfiąacych wyciągać wnioski)
dr JK  potrzebuje najwięcej.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #36 : 2010-12-14, 11:18:18 »

To wszystko przez toksyny. Życie jest takie toksyczne, że lepiej się powiesić...  Wink
Na wszelki wypadek dopiszę, że to żart! Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #37 : 2010-12-14, 11:42:00 »

Nietolerancje mlecznych mozna wlasnie zwalczyc przez rotacje - ani grama mlecznych przez tydzien, a potem dzien tylko na mlecznych.
Tak radzi dz. Ewa  i to sie swietnie sprawdza. Produkty mleczne sa dobre dla organizmu i trzeba walczyc, zeby mozna bylo je zjadac.
Pisalem kiedys o wlasnych doswiadczeniach w tym temacie - wlasnie m mojej rodzinie i w kregu znajomych Optymalnych byly takie problemy i dzieki Lekarce wlasnie mozna bylo je naprawic.
Przestalem o tym pisac bo kilka osob krzyczalo tutaj na mnie, ze naganiam p. Ewie pacjentow - ona n aprawde ma szeroka wiedze i pomaga ludziom.
Tym bardziej cieszy mnie, ze odeawaly sie osoby, ktore doswiadczyly jej wiedzy.
Tak dla przypomnienia:
Ewa Bednarczyk Witoszek proponuje mnostwo ciekawych i trafnych rozwiazan i zawsze tylko  dla ludzi,ktorym Dieta pogorszyla stan zdrowia albo dla tych,ktorzy  bedac na Diecie nie doczekali sie poprawy stanu zdrowia.
Kazda krytyka pod jej adresem jest niesprawiedliwa i raniaca.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #38 : 2010-12-14, 12:35:10 »

No to Chwała Bogu , bo ja jako" niemowlę " w ŻO , jeszcze się nie "zadomowiłam" a tu już "kule świszczą". Rolling Eyes Rolling Eyes
Więc jako początkująca ,bezstronna uważam po przeczytaniu postów "Lekarki" , ze jawi mi się jako ciepła, serdeczna i współczująca osoba. Smile
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Te 'nieszczęsne mleczne'-mój eksperyment
« Odpowiedz #39 : 2010-12-14, 12:40:09 »

[l.
Byc moze ta smietana niektorym szkodzi. Tym ktorzy przesadzili z jej iloscia. Ile na DO je sie mlecznych? W produktach zalecanych/niezbednych jest tam co prawda smietana, maslo i sery. Ale nie jako podstawowe produkty w DO.
Na DO nie odzywiamy sie smietana i serami.
Sadze, ze ten post jest kolejna reklama modyfikacji ZO. Kolejna reklama  ksiazki p Witoszek.
Cytuj
Widac , ze malo wiesz na ten temat - przy nietolerancji mlecznych, nawet bardzo niewielka ilosc powoduje alergie.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.