forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 11:34:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
659901 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...  (Przeczytany 38553 razy)
Gwidon
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #40 : 2011-06-20, 11:54:13 »

To i tak masz szczęście, że żona jest na ŻO. Zawsze łatwiej i przyjemniej gotować i jeść wspólnie...Jedno nie psioczy na drugiego, że się rozchoruje... Laughing

...to fakt najlepiej spozywac jeden rodzaj paliwa,najlepiej tluszcze zwierzece, bo beda konflikty Cool...
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #41 : 2011-06-20, 12:09:46 »

A ja o DO dowiedzialem sie od siostry.
Akurat mialem wtedy trend  na odchudzanie ( bez efektow ) wiec kupilem ksiazke i zaczalem stosowac DO , ale tylko dlatego, ze odpowiadalo mi takie jedzenie.
Zawsze lubilem wieorzowine i jajka wiec pomyslalem, ze super dieta  - o walorach zdrowotnych nie myslalem do czasu zawalu.
Na swoje nieszczescie lubilem tez duze ilosci wegli i sami mozecie sobie wyobrazic co z tego wyszlo.
Opamietanie przyszlo kiedy bylem juz jedna noga na tamtym swiecie .
Ciekawa rzecz : kilkanascie lat stosowania, po ciezkich chorobach nie ma sladu, a rodzina nadal mowi, zem glupi.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #42 : 2011-06-20, 12:42:57 »

...zaczalem stosowac DO , ale tylko dlatego, ze odpowiadalo mi takie jedzenie.
Zawsze lubilem wieorzowine i jajka wiec pomyslalem, ze super dieta  - o walorach zdrowotnych nie myslalem do czasu zawalu.
Na swoje nieszczescie lubilem tez duze ilosci wegli ...

Czyli było to w praktyce "koryto"... Confused
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #43 : 2011-06-20, 14:50:38 »

Bylo to wielkie koryto.
Ludzie nie potrafia zrozumiec, ze nie mozna bawic sie DO i stad durne opinie, ze DO jest szkodliwa.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #44 : 2011-06-20, 20:57:14 »

Dajcie sespokoj. Niechjedza co chca ... a najlepiej 6 x warzywko i 6 x owoc. Dlacvzego chcecie ich na sile wyciagnac z tego bezkresnego oceanu niewiedzy. Oni tego nie chca. Chca byc zdrowi!!!!Daj im Pan Bog zderowie. Niech sobie jedza owoce i inne tego rodzaju witaminy. Przeciez to jest zdrowe. A my "zalewajmy" sie tluszczem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #45 : 2011-06-20, 21:05:28 »

Adampio, gdyby wszyscy myśleli tak jak piszesz, to przypuszczam, że nigdy o DO byś się nie dowiedział... Sad
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #46 : 2011-06-21, 06:23:39 »

Ale nie ma musu, nie ma musu!
Każdy o diecie optymalnej słyszał, więc poszukać sobie może...  Mr. Green
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #47 : 2011-06-21, 08:45:24 »

Skąd wiesz, że każdy słyszał? Odczuwasz to telepatycznie? Ja przekonałam się, że sporo osób o "diecie Kwaśniewskiego" nie ma zielonego pojęcia - w ogóle tutaj na Wybrzeżu... Sad
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #48 : 2011-06-21, 09:00:17 »

Bo wszyscy moi znajomi na Śląsku słyszeli. A wybrzeże jest upośledzone widocznie pod tym względem...  Wink Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #49 : 2011-06-21, 09:22:54 »

Widocznie...
Zapisane

wisienka
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #50 : 2011-06-21, 14:17:17 »

Adampio, gdyby wszyscy myśleli tak jak piszesz, to przypuszczam, że nigdy o DO byś się nie dowiedział... Sad

No,dokładnie... zawsze będą ludzie zamknięci na racjonalne myślenie i nic nie da się z tym zrobić, ale pomiędzy nimi znajdą się chętni do słuchania... i myślenia... Ja akurat obracam sie w towarzystwie osób "zamkniętych",więc z nikim na ten temat nie rozmawiam.Ale jeśli poznam kogoś, kto wyda mi się człowiekiem myślącym z całą pewnością powiem mu o DO.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #51 : 2011-06-21, 14:51:50 »

...Ale jeśli poznam kogoś, kto wyda mi się człowiekiem myślącym z całą pewnością powiem mu o DO.

 Laughing Czyli do tej pory nie spotkałaś nikogo, kto by Ci się wydawał człowiekiem myślącym...? Rolling Eyes Laughing Jest gorzej niż sądziłam... Wink
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #52 : 2011-06-21, 14:57:22 »

Mysle, ze trzeba ludziom mowic o naszej diecie.
Ludzie przewaznie tyle wiedza o DO,  ze jadamy sam tluszcz - przynajmniej ja sie czesto spotykam z taka wiedza.
Poniewaz nikt nie chce jadac kilogramow smalcu przez caly dzien ( taka jest ogolna wiedza)  to wielu nawet nie przeczyta ksiazki.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #53 : 2011-06-21, 15:05:59 »

Adampio, gdyby wszyscy myśleli tak jak piszesz, to przypuszczam, że nigdy o DO byś się nie dowiedział... Sad

Nie sadze. Mnie tylko chodzi o to, ze duza czesc polakow interesujaca sie dietami, spadkiem wagi czy tez zdrowiem, slyszala o ZO/DO i malo tego, ze z dobrodziejstwa diety nie korzystaja to jeszcze krytykuja nie majac podstaw ani jezeli chodzi o wiedze ani o doswiadczenie. To po co takiego namawiac i przekonywac. Jak dla mnie to strata czasu  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #54 : 2011-06-21, 15:32:27 »

Takiego co zna DO i nie chce jej zastosować - faktycznie nie ma sensu namawiać. Ale jeśli ktoś jest chory np. na cukrzycę i nie zna DO - to nie powiedzieć? Wybór już należy do niego. Ja np. bym wolała szybciej uzyskać wiedzę o DO. Zaoszczędziłabym sobie sporo lat niepotrzebnego chorowania...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #55 : 2011-06-21, 15:34:36 »

Tak samo wygląda sprawa z komentarzami pod artykułami o dietach...powinniśmy pisać, żeby osoby postronne nie były wprowadzane w błąd...
Zapisane

wisienka
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #56 : 2011-06-21, 19:00:59 »

...Ale jeśli poznam kogoś, kto wyda mi się człowiekiem myślącym z całą pewnością powiem mu o DO.

 Laughing Czyli do tej pory nie spotkałaś nikogo, kto by Ci się wydawał człowiekiem myślącym...? Rolling Eyes Laughing Jest gorzej niż sądziłam... Wink

no niestety... znam albo ludzi których żywienie/dieta w ogóle nie obchodzi i nie zawracają sobie głowy tym co powinni bądź czego nie powinni jeść, lub takich, którzy mają głowy nabite współczesną dietetyką, czyli jajka są be, tłuszcz zwierzęcy be a jeść trzeba 5-6 razy dziennie najlepiej same warzywa i owoce z gotowanym mięsem kurczaka lub ryby... Rolling Eyes 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #57 : 2011-06-21, 19:41:52 »

Niestety, najczęściej tak właśnie jest, że ludzie w ogóle nie dbają to co jedzą, albo "za bardzo" dbają...i ściśle przestrzegają zaleceń lekarzy... Confused
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #58 : 2011-06-21, 19:45:54 »

Niestety, najczęściej tak właśnie jest, że ludzie w ogóle nie dbają to co jedzą, albo "za bardzo" dbają...i ściśle przestrzegają zaleceń lekarzy...

A co nie wolno im?  Shocked  Confused
To już nie można jeść co się chce, tylko do czego namawiają inni?  Shocked Shocked Shocked
Wolność chyba jest...  Wink Very Happy
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Uwaga na dietę Kwaśniewskiego...
« Odpowiedz #59 : 2011-06-21, 19:50:36 »

Osobiście też nie życzę sobie, aby mi kto w gary zaglądał!  Evil or Very Mad Mr. Green
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.