forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:42:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658437 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!  (Przeczytany 24909 razy)
adampio
Go


Email
Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« : 2011-06-27, 19:52:06 »

27.06.2011 Dziennik telewizyjny o godz 19.30 oglasza wiadomosc, ze brytyjscy uczeni znalezli diete na cukrzyce II. 600 cal, bez cukru itd.

Ja mysle, ze nadszedl czas aby tym pierdolom polozyc kres i ze wszystkich sil pokazac tym idiotom kto i kiedy to zrobil. Malo tego- jakie osiagnal wyniki. Jak mozna siedziec i ogladac te farmazony. "Brytyjczycy znalezli sposob na wyleczenie z cukrzycy II". Niech Bog chroniPolske!!!

Zal dupe sciska jak sie tego slucha.

Trzeba cos zrobic.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #1 : 2011-06-27, 21:17:46 »

Prawda!

Dodatkowo: te 600 kcal co pacjentowi wróży?

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #2 : 2011-06-27, 22:04:21 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #3 : 2011-06-27, 23:02:45 »

Dobrze, że chociaż w Szwecji coś się dzieje i to w dobrym kierunku...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #4 : 2011-06-28, 09:12:39 »

Chociaż to już dawno powinno wyjść z Polski i to w lepszej wersji...Pewnie nikt na świecie na nowo nie odkryje Diety Optymalnej, ale rożne jej składowe będą sobie różne osoby przywłaszczyć - jako własne odkrycia...
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #5 : 2011-06-28, 09:21:44 »

27.06.2011 Dziennik telewizyjny o godz 19.30 oglasza wiadomosc, ze brytyjscy uczeni znalezli diete na cukrzyce II. 600 cal, bez cukru itd.

Ja mysle, ze nadszedl czas aby tym pierdolom polozyc kres i ze wszystkich sil pokazac tym idiotom kto i kiedy to zrobil. Malo tego- jakie osiagnal wyniki. Jak mozna siedziec i ogladac te farmazony. "Brytyjczycy znalezli sposob na wyleczenie z cukrzycy II". Niech Bog chroniPolske!!!

Zal dupe sciska jak sie tego slucha.

Trzeba cos zrobic.

Gdzieś to już na forum widziałem. Może w PRASA?  Wink Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #6 : 2011-06-28, 10:04:14 »

Nie zrozum mnie zle, Wojciechu, nie mam zamiaru Cie w zaden sposob obrazic ale masz taka cholerna tendencje do zasmiecania watkow swoimi uwagami, ktore wybijaja z rytmu.
No i co z tego, ze gdzies to widziales? Co w zwiazku z tym? Co, po przez to stwierdzenie, chcesz nam powiedziec? Ze mamy dac sobie spokoj z dyskusja na ten temat?.

Popatrz na innych, ktorzy nie pisza na formum - pewnie nie maja nic innego do powiedzenia.

To takie male wtracenie. Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #7 : 2011-06-28, 10:07:50 »

Chociaż to już dawno powinno wyjść z Polski i to w lepszej wersji...Pewnie nikt na świecie na nowo nie odkryje Diety Optymalnej, ale rożne jej składowe będą sobie różne osoby przywłaszczyć - jako własne odkrycia...

Bo sie za malo w tym kierunku robi. Ogladam czasami Rozmowy w Tloku i kilkakrotnie byly tematy diet. Ludzie prezentowali rozne diety od kopenhadzkiej do nie wiem jakiej. Nikt na temat DO czy tez dr. Kwasniewskiego nie wspomnial. A przeciez tak duzo osob o diecie wie. Chyba, ze to zludzenie. Obracamy sie w srodowisku, ktore zna nasz sposob zycia i myslimy, ze wszyscy wiedza.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #8 : 2011-06-28, 11:04:53 »

Nie zrozum mnie zle, Wojciechu, nie mam zamiaru Cie w zaden sposob obrazic ale masz taka cholerna tendencje do zasmiecania watkow swoimi uwagami, ktore wybijaja z rytmu.
No i co z tego, ze gdzies to widziales? Co w zwiazku z tym? Co, po przez to stwierdzenie, chcesz nam powiedziec? Ze mamy dac sobie spokoj z dyskusja na ten temat?.

Popatrz na innych, ktorzy nie pisza na formum - pewnie nie maja nic innego do powiedzenia.

To takie male wtracenie. Very Happy

To tylko delikatne zwrócenie uwagi, że dublujesz informacje, czyli ...  Confused
Wnioski w związku z tym? Proszę: nie czytujesz forum, więc zaśmiecasz je dublując informacje, co nic nowego nie wnosi do dyskusji!  Sad
Ale to tylko taka drobna uwaga, zaśmiecająca...  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #9 : 2011-06-28, 11:38:33 »

Dobrze, że chociaż w Szwecji coś się dzieje i to w dobrym kierunku...

Szwedzi?  Shocked Przecież oni są bliżej "diety japońskiej" niż ŻO co zreszta na dobre im wychodzi. Mają dobre rządy i dobrobyt.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #10 : 2011-06-28, 11:41:41 »

Bo tam w rządzie prawie połowę stanowi ta "ładniejsza połowa"... Razz
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #11 : 2011-06-28, 11:44:00 »

Ale w otyłości są w czołówce Jewropy...  Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #12 : 2011-06-28, 11:46:16 »

No i Szwedki zimne bo polodowcowe... Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #13 : 2011-06-28, 11:48:23 »

Ale w otyłości są w czołówce Jewropy...  Sad

Pierwsze słyszę  Shocked
Na szybko pierwszy lepszy link http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/nauka/ciezki-problem-anglikow,1,3346323,wiadomosc.html
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #14 : 2011-06-28, 11:55:49 »

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #15 : 2011-06-28, 12:04:25 »

A ja myslalem, ze temat jest zdublowany i zasmiecilem....... Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #16 : 2011-06-28, 13:11:30 »

34% kobiet i 46% mężczyzn ma ponoć nadwagę!  Shocked

Ale to "tylko" nadwaga Wink Zdefiniowanych jako otyli jest znacznie mniej.
Tak przy okazji lubie oglądać programy reportażowe takie z życia ulicy gdzie doskonale widać (w filmach fabularnych gdzie są starannie wyselekcjonowani statyści tego nie uświadczymy) stopień zatuczenia społeczeństwa. To co sie dzieje w amerykańskich programach np. na Animal Planet (Policja dla zwierząt) to jest masakra! Szwedzi za to prezentują się całkiem nieźle Smile
Zapisane
wisienka
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #17 : 2011-06-28, 13:29:53 »

Ogladam czasami Rozmowy w Tloku i kilkakrotnie byly tematy diet. Ludzie prezentowali rozne diety od kopenhadzkiej do nie wiem jakiej. Nikt na temat DO czy tez dr. Kwasniewskiego nie wspomnial.

Ja także oglądałam kiedyś program, chyba właśnie "rozmowy w toku", jak pewna para opowiadała,że żywi sie energią z kosmosu... Rolling Eyes  Laughing a jeszcze kolejna para - trawą...  Shocked  Laughing i tego typu pierdy są emitowane, podawane ludziom jako przykład do naśladowania... Ciekawe co lekarze na to... ale jakby ktoś chciał opowiedzieć o ŻO, to zapewne nie miałby szans, odmówiono by mu... Ta dieta stwarza zagrożenie dla koncernów farmaceutycznych, ludzie zaczną zdrowieć i nie będą mieli czego produkować i zarabiać... Dlatego boją sie wszelkiej publikacji ŻO.Odnoszę wrażenie,że na żadną, nawet najbardziej idiotyczną dietę jak choćby te dwie powyżej, nikt tak nie napadał i nie atakował zaciekle jak na ŻO właśnie... No i dlatego wysnułam takie a nie inne wnioski.
Zapisane
wisienka
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #18 : 2011-06-28, 13:37:13 »

Ale to "tylko" nadwaga Wink Zdefiniowanych jako otyli jest znacznie mniej.
Tak przy okazji lubie oglądać programy reportażowe takie z życia ulicy gdzie doskonale widać (w filmach fabularnych gdzie są starannie wyselekcjonowani statyści tego nie uświadczymy) stopień zatuczenia społeczeństwa. To co sie dzieje w amerykańskich programach np. na Animal Planet (Policja dla zwierząt) to jest masakra! Szwedzi za to prezentują się całkiem nieźle Smile

Dokładnie! tez zwróciłam na to uwagę.Policje dla zwierząt oglądam regularnie i jestem także zaszokowana zatuczeniem społeczeństwa... policjanci dla zwierząt w większości są otyli, to nawet nie jest lekka nadwaga... a najbardziej podnoszą mi ciśnienie, osoby już o skrajnej wręcz otyłości, którym policja odbiera zagłodzone psy!!! szlag mnie trafia jak to widzę... właściciele ledwie się ruszają , brzuchy na pół metra sterczą z przodu a pies umiera z głodu... i te ich tłumaczenia,że na karmę nie mieli  Mad no chyba faktycznie nie, skoro wszystko wydają na olbrzymie ilości pączków, fast foodów i chipsów zapijanych litrami coca colą... Czasami nie daje rady oglądać do końca, bo mi nerwy puszczają...
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Nowosc. Cukrzyce mozna wyleczyc!!!
« Odpowiedz #19 : 2011-06-28, 15:07:37 »

stopień zatuczenia społeczeństwa. To co sie dzieje w amerykańskich programach np. na Animal Planet (Policja dla zwierząt) to jest masakra! Szwedzi za to prezentują się całkiem nieźle..

BMI> 27 u mężczyzny to już niezłe brzucho jest!
Ale na takie kloce i tuczniki, jak w US, to BMI<30 może uchodzić za szczupłość... Wink Mr. Green
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.