forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 10:47:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660365 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Karkówka pieczona w śmietance
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Karkówka pieczona w śmietance  (Przeczytany 22799 razy)
zofijeczka
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #20 : 2015-08-27, 14:22:20 »

Smile też tak lubię
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #21 : 2015-08-27, 14:42:20 »

Ba, a kto nie lubi, szczególnie jak zaserwują... Wink
Zapisane
Jonsey
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #22 : 2015-08-27, 15:52:17 »

Smile im dłużej was czytam tym bardziej jestem przekonana że z dziada pradziada jem optymalnie  Laughing  Shocked Cool  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #23 : 2015-08-27, 16:04:41 »

Dawniej wiele osób tak jadło, teraz "zdrowe diety" sprały im mózg, ale kto wie, kto wie... Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #24 : 2015-08-27, 17:08:42 »

Smile im dłużej was czytam tym bardziej jestem przekonana że z dziada pradziada jem optymalnie  Laughing  Shocked Cool  Very Happy
Tak?
A jelita niedziurawe?
A glutenoza zdiagnozowana?
A goraczka rotacyjna zdiagnozowana?
A laktozozoza zdiagnozowana?
A zespol zoltkowo-odstawienny jest?
He?
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #25 : 2015-08-27, 17:46:43 »

Jem prawie codziennie, to moja ulubiona salatka  Laughing Laughing Laughing

Ja dzisiaj zrobiłam po długim czasie, dzięki Waszemu przypomnieniu. A upiekłam łopatkę w plastrach (w piekarniku w brytfannie), pod koniec zalałam ją śmietanką 36 % i parę ziemniaczków do tego i super. Pomidory miałam malinowe (oryginalne, bez modyfikacji).  Very Happy obiad lepszy niż w hotelu... Laughing
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #26 : 2015-08-27, 18:56:20 »

Brzmi dobrze....tak domowo!! Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #27 : 2015-08-27, 19:07:21 »

 Cool Laughing
Zapisane

Jonsey
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #28 : 2015-08-31, 12:12:12 »

Smile im dłużej was czytam tym bardziej jestem przekonana że z dziada pradziada jem optymalnie  Laughing  Shocked Cool  Very Happy
Tak?
A jelita niedziurawe?
A glutenoza zdiagnozowana?
A goraczka rotacyjna zdiagnozowana?
A laktozozoza zdiagnozowana?
A zespol zoltkowo-odstawienny jest?
He?

Cholera no niczego jeszcze nie diagnozowałam Smile tak poprostu freestyle jak nic nie szczyka i nie chrupocze to wychodzę, być może z błędnego założenia, że jest dobrze Smile  ale ostatnio moją starą zdezelowaną siłownię zamieno w super wylaszczony klub Sad i zrobiono mi pomiary tak w ramach chłìtu marketingowego tych wszystkich magicznych rzeczy i dowiedziałam się że b.m.l. mam złe i generalnie 9kg niedowagi :/ i dostałam wykład od trenera że za 300 zł za godzinę z trenerem personalnym zrobią ze mnie ludzi ale na wstępie pan powiedział że mam jeść 2626 kalorii Wink Wink Very Happy
to był wesoły dzień Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #29 : 2015-08-31, 12:14:21 »

Z takim podejściem, długo w tym klubie nie potrenujesz. Wink
Zapisane
Jonsey
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #30 : 2015-08-31, 12:25:22 »

No to będą musieli mnie przegonić, bo byłam tam pierwsza Very Happy a poza tym tam niestety mam najbliżej . No i słuchałam go grzecznie i kulturalnie do samego końca i dopiero po 20 minutach zaczęłam się nabijać I zapytałam "serio? 9kilo? Tak Pan uważa? " na co on zaczął mruczeć coś pod nosem i chyba nie widział zabawnej strony całej sytuacji tak jak ja Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #31 : 2015-08-31, 12:40:18 »

Normy, dziewczyno, wszędzie normy. Laughing
Uciekłaś z korpolandu, to wiesz czym to pachnie. Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #32 : 2015-08-31, 12:52:16 »

Cholera no niczego jeszcze nie diagnozowałam Smile tak poprostu freestyle jak nic nie szczyka i nie chrupocze to wychodzę, być może z błędnego założenia, że jest dobrze Smile 
Co za niefrasobliwosc!  Shocked Dziewczyno, zycie bez glukometru, paskow ketodiastik, wagi i cisnieniomierza nawet nie rozpoczynaj dnia  Shocked
Popytaj Adama w jakiej kolejnosci co trzeba mierzyc, bo mi sie jeszcze myli  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jonsey
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #33 : 2015-08-31, 13:04:16 »


[Equote author=Jonsey link=topic=4634.msg385739#msg385739 date=1441015932]
Cholera no niczego jeszcze nie diagnozowa³am Smile tak poprostu freestyle jak nic nie szczyka i nie chrupocze to wychodzê, byæ mo¿e z b³êdnego za³o¿enia, ¿e jest dobrze Smile 
Co za niefrasobliwosc!  Shocked Dziewczyno, zycie bez glukometru, paskow ketodiastik, wagi i cisnieniomierza nawet nie rozpoczynaj dnia  Shocked
Popytaj Adama w jakiej kolejnosci co trzeba mierzyc, bo mi sie jeszcze myli  Laughing
Cytuj
ooo ale jak mi skacze ciśnienie to wiem , bez mierzenia Smile bo mi facet wtedy z domu ucieka, to są pierwsze objawy Very Happy Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #34 : 2015-08-31, 13:18:17 »

 Laughing
Dać się zdiagnozować fachowcowi od służby chorobie, to zaraz wykryje u zdrowego osobnika z dziesiątkę chorób i przypadłości.  Cool
I garść leków nierefundowanych do wykupienia, aby było wiarygodniej... Wink
A te dopiero ze zdrowego robią chorego przewlekle, czyli póki łyka.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #35 : 2015-08-31, 13:58:03 »


[Equote author=Jonsey link=topic=4634.msg385739#msg385739 date=1441015932]
Cholera no niczego jeszcze nie diagnozowa³am Smile tak poprostu freestyle jak nic nie szczyka i nie chrupocze to wychodzê, byæ mo¿e z b³êdnego za³o¿enia, ¿e jest dobrze Smile 
Co za niefrasobliwosc!  Shocked Dziewczyno, zycie bez glukometru, paskow ketodiastik, wagi i cisnieniomierza nawet nie rozpoczynaj dnia  Shocked
Popytaj Adama w jakiej kolejnosci co trzeba mierzyc, bo mi sie jeszcze myli  Laughing
Cytuj
ooo ale jak mi skacze ciśnienie to wiem , bez mierzenia Smile bo mi facet wtedy z domu ucieka, to są pierwsze objawy Very Happy Very Happy

Ciekawy objaw skoku ciśnienia... Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #36 : 2015-08-31, 14:02:57 »

ooo ale jak mi skacze ciśnienie to wiem , bez mierzenia Smile bo mi facet wtedy z domu ucieka, to są pierwsze objawy Very Happy Very Happy
To sie nie liczy, bo nie ma norm. Trzeba sprawdzac z normami, najlepiej najnowszymi, bo wtedy latwiej zlapac jakiegos syndroma.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jonsey
Go


Email
Odp: Karkówka pieczona w śmietance
« Odpowiedz #37 : 2015-08-31, 14:15:50 »

ooo ale jak mi skacze ciśnienie to wiem , bez mierzenia Smile bo mi facet wtedy z domu ucieka, to są pierwsze objawy Very Happy Very Happy
To sie nie liczy, bo nie ma norm. Trzeba sprawdzac z normami, najlepiej najnowszymi, bo wtedy latwiej zlapac jakiegos syndroma.
No podobno są! Bo wtedy słyszę,  że "przekraczam wszelkie normy" Very Happy

[Equote author=Jonsey link=topic=4634.msg385739#msg385739 date=1441015932]
Cholera no niczego jeszcze nie diagnozowa³am Smile tak poprostu freestyle jak nic nie szczyka i nie chrupocze to wychodzê, byæ mo¿e z b³êdnego za³o¿enia, ¿e jest dobrze Smile 
Co za niefrasobliwosc!  Shocked Dziewczyno, zycie bez glukometru, paskow ketodiastik, wagi i cisnieniomierza nawet nie rozpoczynaj dnia  Shocked
Popytaj Adama w jakiej kolejnosci co trzeba mierzyc, bo mi sie jeszcze myli  Laughing
Cytuj
ooo ale jak mi skacze cinienie to wiem , bez mierzenia Smile bo mi facet wtedy z domu ucieka, to s± pierwsze objawy Very Happy Very Happy

Ciekawy objaw skoku cinienia... Laughing
powiem więcej, dla zdrowia psychicznego od czasu do czasu bardzo korzystny i zalecany Wink
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.