forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-24, 11:46:01

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
662082 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Leki nowej generacji...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Leki nowej generacji...  (Przeczytany 416620 razy)
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #340 : 2013-09-24, 12:19:06 »

Smile ha  - bo tematy wątków często się zmieniają więc już nie byłam pewna Very Happy

Bo tak naprawdę to liczy się tylko przedostatni wpis, czyli "wyzdrowiałem dzięki DO", ostatnie posty z gratulacjami i te pośrednie można pominąć Very Happy



A no to powinnam napisać gratulacje

To jeszcze nie czas na gratulacje Smile Końca nie widać Very Happy

Jestem bardzo sceptyczny do takich wynalazków bo wiem jedno, wszystkie te choroby powstają tylko z jednej przyczyny, czyli złego skłądu diety i dodanie jakiejkolwiek przyprawy nic tu nie pomoże... Wiem to na 100%, gdyż przed zapaścią na miażdżycę zjadałem od kilku lat po 10 ząbków czosnku dziennie. Kroiłem w plasterki, delikatnie sypałem solą i czekałem aż się "zsika", wtedy zarzucałem ten czosnek do mięsiwem na kolację. Był okres kiedy już cały śmierdziałem czosnkiem... niestety, nic nie pomogło, bo zachorowałem a przed i w czasie dwa razy do roku chorowałem na anginę... także czosnek, jak i cała reszta jest mocno przereklamowany...

Co do imbiru to własnie mam naleweczkę ze spirytusu, miodu, piwa i imbiru... niestety nie piję ale próbowałem i jest dobra Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #341 : 2013-09-24, 12:39:15 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #342 : 2013-09-24, 12:46:15 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?

Pewnie ma to sens dla tych co są na pastwisku lub korycie ale jeśli je się tylko to co nie szkodzi i nie wymaga wielkich nakładów witamin i minerałów do spalania to nie ma sensu suplementacja. Dlatego Nas śmieszą takie reklamy wszelkich suplementów.
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #343 : 2013-09-24, 12:48:37 »

e tam naleweczka!
ja właśnie zalewam imbir - na moją prawie grypę - zawsze nim się tylko leczę
- nie wiem czy na miażdżycę jest skuteczny Sad.
Od czosnku ciśnienie mi spada tak że jestem śpiąca i kręci mi się w głowie - a czosneczek kocham
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #344 : 2013-09-24, 12:50:43 »

Ja też lubię czosnek ale już się nie zajadam nim Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #345 : 2013-09-24, 12:51:06 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?
Jasne!
To temat zastępczy.
Ja się zawsze zastanawiam, jak ludzie, którzy odczuwają działanie roślinek, często już po kilku dniach, mogą w ogóle funkcjonować z tak wrażliwymi organizmami.
Najpierw się wzmocnić jajami, serem i mięsem, a potem ewentualnie szukać ziółek.
Dla jaj Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70803


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #346 : 2013-09-24, 12:55:20 »


...To jeszcze nie czas na gratulacje  Smile Końca nie widać  Very Happy

No to musisz brzuszek zgubić... Rolling Eyes Mr. Green
Zapisane

zofijeczka
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #347 : 2013-09-24, 12:56:01 »

oj aale niektóre reklamy suplementów są jak czysty horror - weźcie proszeczek dobry na wszystko - to straszne a jeszcze straszniejsze jak to jest sprzedawane na tych dziwnych stronach i nie wiadomo co tam jest. Nie to żeby w aptekach było wiadomo. Ale nic ja do apteki chodzę na szczęście tylko po paseczki keto-diastix Smile.
Bo po prądach i po diecie/żywieniu na razie w oczach mam ciśnienie dobre - mimo zapewnień mojego okulisty że to do końca życia te krople.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70803


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #348 : 2013-09-24, 12:56:30 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?

Pewnie ma to sens dla tych co są na pastwisku lub korycie ale jeśli je się tylko to co nie szkodzi i nie wymaga wielkich nakładów witamin i minerałów do spalania to nie ma sensu suplementacja. Dlatego Nas śmieszą takie reklamy wszelkich suplementów.

Myślisz, że zioła nic nie dają? Zero działania?
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #349 : 2013-09-24, 12:56:38 »


...To jeszcze nie czas na gratulacje  Smile Końca nie widać  Very Happy

No to musisz brzuszek zgubić... Rolling Eyes Mr. Green


Mam lustro, jakby co Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #350 : 2013-09-24, 12:57:37 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?
Jasne!
To temat zastępczy.
Ja się zawsze zastanawiam, jak ludzie, którzy odczuwają działanie roślinek, często już po kilku dniach, mogą w ogóle funkcjonować z tak wrażliwymi organizmami.
Najpierw się wzmocnić jajami, serem i mięsem, a potem ewentualnie szukać ziółek.
Dla jaj Very Happy



"Dla jaj Very Happy  " jest OK Laughing  , w towarzystwie poinformowanych. Gorzej gdy trafiają z tym markietingiem do niedoinformowanych i żerują, żerują, żerują póki oni żyją.

Zofijeczko, może tłusty rosół (ew. uzupełnić tę tłustość masłem) z żółtkami byłby jeszcze lepszy? Smile  
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70803


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #351 : 2013-09-24, 12:58:40 »


...To jeszcze nie czas na gratulacje  Smile Końca nie widać  Very Happy

No to musisz brzuszek zgubić... Rolling Eyes Mr. Green


Mam lustro, jakby co Very Happy


Edytą nie jesteś? To dobrze... Laughing Wink
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #352 : 2013-09-24, 12:59:12 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?

Pewnie ma to sens dla tych co są na pastwisku lub korycie ale jeśli je się tylko to co nie szkodzi i nie wymaga wielkich nakładów witamin i minerałów do spalania to nie ma sensu suplementacja. Dlatego Nas śmieszą takie reklamy wszelkich suplementów.

Myślisz, że zioła nic nie dają? Zero działania?

Kiedyś paliłem maryśkę, faktycznie, efekt był ale czy coś mi to dało w sprawie zdrowia???
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #353 : 2013-09-24, 12:59:46 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?

Pewnie ma to sens dla tych co są na pastwisku lub korycie ale jeśli je się tylko to co nie szkodzi i nie wymaga wielkich nakładów witamin i minerałów do spalania to nie ma sensu suplementacja. Dlatego Nas śmieszą takie reklamy wszelkich suplementów.

Myślisz, że zioła nic nie dają? Zero działania?


Niektóre ponoć poprawiają nastrój Smile 
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #354 : 2013-09-24, 13:07:20 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?
Jasne!
To temat zastępczy.
Ja się zawsze zastanawiam, jak ludzie, którzy odczuwają działanie roślinek, często już po kilku dniach, mogą w ogóle funkcjonować z tak wrażliwymi organizmami.
Najpierw się wzmocnić jajami, serem i mięsem, a potem ewentualnie szukać ziółek.
Dla jaj Very Happy

"Dla jaj Very Happy  " jest OK Laughing  , w towarzystwie poinformowanych. Gorzej gdy trafiają z tym markietingiem do niedoinformowanych i żerują, żerują, żerują póki oni żyją.

Zofijeczko, może tłusty rosół (ew. uzupełnić tę tłustość masłem) z żółtkami byłby jeszcze lepszy? Smile  


Tereso - rosół z żółteczkami jak najbardziej - właśnie się skończył muszę kolejną porcję zrobić - imbir to dodatek do herbaty którą i tak piję Smile
a do rosołu zawsze dodaję żółtka i masła lub smalcu to wręcz obowiązkowo! Ale jakoś na koniec września się nie wyrabiam - może to ta wit C.

w wątróbce jest, w ziemniakach jest, w jagodowych jest, i ostatnio przed rozłożeniem się pamiętając zeszły rok zadbałam też o paprykę.|
ale może niepotrzebnie zrobiłam optymalny sernik zamiast np smietany z leśnymi - i to był gwóźdź do obecnego samopoczucia.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #355 : 2013-09-24, 13:09:10 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?

Pewnie ma to sens dla tych co są na pastwisku lub korycie ale jeśli je się tylko to co nie szkodzi i nie wymaga wielkich nakładów witamin i minerałów do spalania to nie ma sensu suplementacja. Dlatego Nas śmieszą takie reklamy wszelkich suplementów.

Myślisz, że zioła nic nie dają? Zero działania?
Jasne, że działają.
Niektóre mogą nawet zabić.
Zioła niczym nie różnią się od leków syntetycznych.
Nawet gorzej, bo zawierają tyle różnych substancji, że nie wiadomo, która działa i w tak różnych ilościach, zależnych od warunków uprawy, że nie wiadomo jak zadziałają.
Te, które są w powszechnym użyciu na szczęście działają tak delikatnie, że ani nie zaszkodzą, ani pomogą Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #356 : 2013-09-24, 13:09:29 »

Jak te zolteczka sie wbija w rosol, leje sie surowe w goracy? Wychodza z tego takie "kluski lane" ?
Zapisane

Work Buy Consume Die
zofijeczka
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #357 : 2013-09-24, 13:16:38 »

Jak te zolteczka sie wbija w rosol, leje sie surowe w goracy? Wychodza z tego takie "kluski lane" ?

Wszystko zależy od temperatury zupy - aby nie było "klusek" zupa musi mieć mniej niż zdaje się 40 st.
wbijam i mieszam do gorącej prawie parującej (nie wiem jaki jest punkt wrzenia dla rosołu kolagenowego Smile ) i szybko mieszam bo inaczej zrobią się kluseczki
i tak trzymam na ciepłym jeszcze aż smak surowego żółtka zniknie

A jak na wrzątek się wrzuci to takie niteczki powstaną im mocniej wrze tym drobniejsze - jak się schłodzi lekko i wlewa ciurkiem wolno to takie lane makaroniki powstaną

A jak na wrzątek ale ciut przestudzony tak by nie buzował to można całe kuleczki żółtek położyć i poczekać aż się zetną (3 min)

Ja preferuję rozbełtane żółtka podgrzane aż przestaną być surowe i do tego masło i śmietana Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70803


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #358 : 2013-09-24, 13:46:50 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?

Pewnie ma to sens dla tych co są na pastwisku lub korycie ale jeśli je się tylko to co nie szkodzi i nie wymaga wielkich nakładów witamin i minerałów do spalania to nie ma sensu suplementacja. Dlatego Nas śmieszą takie reklamy wszelkich suplementów.

Myślisz, że zioła nic nie dają? Zero działania?
Jasne, że działają.
Niektóre mogą nawet zabić.
Zioła niczym nie różnią się od leków syntetycznych.
Nawet gorzej, bo zawierają tyle różnych substancji, że nie wiadomo, która działa i w tak różnych ilościach, zależnych od warunków uprawy, że nie wiadomo jak zadziałają.
Te, które są w powszechnym użyciu na szczęście działają tak delikatnie, że ani nie zaszkodzą, ani pomogą Laughing

 Laughing ale coś tam działają... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #359 : 2013-09-24, 13:53:18 »

Gdy czytam o wspomaganiu w leczeniu, a to o ziółkach, a to o suplementach, to doznaję niechęci. Markieting niewybrednie operuje wspomaganiem?

Pewnie ma to sens dla tych co są na pastwisku lub korycie ale jeśli je się tylko to co nie szkodzi i nie wymaga wielkich nakładów witamin i minerałów do spalania to nie ma sensu suplementacja. Dlatego Nas śmieszą takie reklamy wszelkich suplementów.

Myślisz, że zioła nic nie dają? Zero działania?
Jasne, że działają.
Niektóre mogą nawet zabić.
Zioła niczym nie różnią się od leków syntetycznych.
Nawet gorzej, bo zawierają tyle różnych substancji, że nie wiadomo, która działa i w tak różnych ilościach, zależnych od warunków uprawy, że nie wiadomo jak zadziałają.
Te, które są w powszechnym użyciu na szczęście działają tak delikatnie, że ani nie zaszkodzą, ani pomogą Laughing
Niedawno ( albo i dawno, bo na dd jeszcze) zastanawiales sie nad kupnem jakiegos superturbo boostera od tych ziomkow Mariusza  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 18 zapytaniami.