forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-07, 18:23:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
668281 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  ciekawostki
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 1281 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciekawostki  (Przeczytany 4901242 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71954


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #740 : 2010-08-15, 19:10:46 »

Kolejna ciekawostka dunska. Na pierwszej stronie gazety, cos w stylu "Expres", wielki naglowek: najnowsze dunskie badania potwierdzaja, za jajka i maslo sa bardzo zdrowe Laughing Laughing Laughing Laughing.....ze wysoki cholesterol nie jest objawem choroby itd itp Laughing

Dobre co?

Teraz dopiero bedzie w pracy gadanie. Ja im to wbijalem do tych zakutych lbow juz 4 lata Laughing

No coz zobaczymy co bedzie dalej.

No to możesz liczyć na podwyżkę cen jaj i masła..chyba, że Duńczycy nie uwierzą w takie "bzdury".. Laughing
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #741 : 2010-08-16, 07:11:48 »

Pewnie, ze nie uwierza. Przeciez to taka bzdura Laughing
Jak jaka, ktore podnosza cholesterol, ktory zabija, moga byc zdrowe?
....a maslo to juz w ogole trucizna. PAMIETAJCIE "NIE WOLNO JESC MASLA-ZABIJA"

Moze potanieje Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71954


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #742 : 2010-08-16, 08:02:41 »


"adampio" znałam jednego faceta, który jadł codziennie masło i jajka i już 15 lat nieżyje.. Shocked  ( zginął w katastrofie samolotowej.. Laughing)
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #743 : 2010-08-16, 11:48:04 »

..
No coz zobaczymy co bedzie dalej.

 Póki co m.in. importujemy z Danii "Duńskie masło", które jest wg mnie podejrzanie miękkie i stosunkowo drogie, ale nie znam norm duńskich na zawartość masła w maśle. Wink
W Polsce dopuszcza się dodawanie tłuszczów roślinnych do masła w ilości do 5%. Produkt taki mogą producenci nazwać "masłem". Uwaga! Te informacje wyczytałem "między wierszami" i nie są nigdzie przeze mnie potwierdzone. Np. na opakowaniu "ostrołęckiego"  jest napisane ile  % zawiera tłuszczu, ale nie jest napisane jakiego. Podobnie jest z "duńskim". Wink
Nie wiem jak duńscy naukowcy troszczą się o obywateli Danii, również tych najuboższych, ale w Polsce- na półkach sklepowych- mnożą się wyroby masło-; sero-; mięso- i Bóg wie do czego  jeszcze -podobne.
Ale niewątpliwie pocieszające jest to, że- od pewnego czasu- informacja o tym pojawiła się na opakowaniach. Choć nadal się uogólnia jakiego pochodzenia jest tłuszcz, czy białko. Ale to nie  zmienia faktu, że najważniejsze są .... PROPORCJE BTW i nie mieszanie ani w umysłach, ani w żołądkach. Wink Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #744 : 2010-08-17, 00:22:31 »

Z profesorem nauk przyrodniczych Zbigniewem Jaworowskim, badaczem zanieczyszczeń lodowców i stężenia CO2 w atmosferze, autorem wielu publikacji na temat zmian klimatycznych, wieloletnim przedstawicielem Polski w Komitecie Naukowym ONZ ds. Skutków Promieniowania Atomowego, członkiem Nongovernmental International Panel on Climate Change (NIPCC), który zrzesza naukowców sceptycznych wobec teorii ocieplenia klimatu, rozmawia Mariu.
Malenki urywek a reszta  w necie:

""""Największe stężenia metali ciężkich znaleźliśmy nie na lodowcach europejskich, lecz przy samym równiku - na Lodowcu Stanley w afrykańskich górach Ruwenzori oraz w peruwiańskich Andach, z dala od wszelkich centrów przemysłowych.
W ramach współpracy z USEPA jako pierwszy zbadałem również, jak w ciągu ubiegłych 1800 lat zmieniał się poziom ołowiu w kościach ludzi (na zebranie kości z polskich obiektów sakralnych dostałem specjalne zezwolenie od ks. kard. Stefana Wyszyńskiego). Potem takie badania obejmujące okres 5000 lat przeprowadziłem we Francji, Peru i Gruzji. Okazało się, że populacja europejska była ciężko skażona ołowiem przez całe średniowiecze aż do samego końca XIX wieku. Dopiero w wieku XX poziom ołowiu wśród polskiej ludności spadł kilkaset razy w porównaniu z ludźmi pochowanymi np. w XV wieku w kościele Mariackim w Krakowie; tym samym poziom ten zbliżył się do tego, który odnotowałem u mieszkańców jaskini spod Zawiercia sprzed 1800 lat. Później podobne zjawisko wykryto w Stanach Zjednoczonych, Japonii i innych krajach.""""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #745 : 2010-08-25, 22:29:28 »

Czy to tylko film???
"Wyobraź sobie biometryczny skaner oczu, który potrafi zidentyfikować 50 poruszających się osób w minutę. Science-fiction? A nie, bo rządowy projekt, który już działa w jednym z meksykańskich miast.

Pamiętasz film Raport Mniejszości? W jednej ze scen pokazane było jak działa targetowanie reklam w przyszłości. Setki skanerów siatkówki oka pracuje non-stop, by odpowiedniej osobie wyświetlić na pobliskim ekranie odpowiednią reklamę. W filmie z mechanizmu korzystały również siły policyjne. Czy to nie przerażająca wizja? Stały monitoring obywateli, 24 godziny na dobę. Jak to dobrze, że to tylko film science-fiction… czyżby?

Taki sam system już działa. I nawet nie kryje swojego przeznaczenia jakimś wyświetlaniem reklam. Całe miasto Leon ma już zamontowane takie skanery. Projekt jest prowadzony przez rząd i firmę Global Rainmakers, której skanery biometryczne oczu są w stanie rozpoznać 50 ruszających się osób na minutę. Skanery znajdują się wszędzie. W autobusach, pociągach, na przystankach, na ulicach. Mają za zadanie „pomóc w walce z przestępczością”."""

Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #746 : 2010-08-26, 17:08:30 »

Dla mnie podejrzany jest smalec sklepowy. Ostatnio tez zauwazylem, ze jest zbyt miekki i sam nie wiem jakim cudem.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #747 : 2010-08-27, 11:43:52 »

smalec,to pikus,do tego co bylo i co nastapi:
                               Michael de Nostredame, znany nam jako Nostradamus, urodził się 14 grudnia 1503 r., zmarł 2 lipca 1566 r.
Żył we Francji, zajmował się medycyną, astrologią i matematyką.
Nostradamus zyskał rozgłos publikując centurie, czyli rymowane czterowiersze zawierające jego proroctwa.
Uderzające jest, ile z najważniejszych wydarzeń historycznych zostało przepowiedziane przez Nostradamusa. Oto niektóre z nich:

Śmierć króla Francji Henryka II
Dojście do władzy Napoleona
Wielki pożar w Londynie
Dojście do władzy i upadek Adolfa Hitlera i Mussoliniego
Wybuch Wojen Światowych
Wynalezienie i użycie bomby atomowej
Zamach na Johna F. Kennedy’ego
Lądowanie na Księżycu
Śmierć Diany, Księżnej Walii
Zamach terrorystyczny na USA i zniszczenie wież World Trade Center
Kilka proroctw Nostradamusa jeszcze się nie spełniło, nie są to niestety miłe wydarzenia: Trzecia Wojna Światowa i Koniec Świata.

Trzecia Wojna Światowa
Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”. Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastującej zagładę? A może chodzi o jakąś inną planetę? Astronomowie zapowiadają, że w roku 2012 Słońce ma wejść w okres hiperaktywności, którego szczyt ma przypaść na 21 grudnia. Czy to będzie znak?

Ostatni papież

Nostradamus mówi także o ostatnim papieżu, który ma być ,,o skórze oliwnej”. Co to oznacza? Wiele osób przypuszcza, że może tu chodzić o Mulata, lub murzyna. Jak wiemy, oliwki są koloru zielonego lub czarnego właśnie. Jak na razie, Kościołowi Katolickiemu przewodzi jednak biały człowiek.

Czy jednak możemy być spokojni? Obecny papież swym imieniem nawiązuje do zakonu św. Benedykta, którego symbolem jest m.in. gałązka oliwna. Niepokojem może napawać również to, że w herbie Josepha Ratzingera znajduje się koronowana głowa czarnego człowieka…

Popatrzmy na tę sprawę z innej strony: w XVI wieku, za czasów Nostradamusa, przywódca Kościoła Katolickiego — papież, miał ogromną władzę nad cywilizowanym światem. W dzisiejszych czasach, władza kościoła nie sięga już tak daleko. Papież, w rozumieniu Nostradamusa, mógł oznaczać kogoś, kto rządzi światem. W dzisiejszych czasach, najwięcej do powiedzenia mają dwa mocarstwa: Rosja i USA, a władzę w Stanach Zjednoczonych przejął Barack Obama — pierwszy czarnoskóry prezydent USA. Jego wybór był przełomowym wydarzeniem. Czy Barack Obama może być uważany za władcę o wpływach porównywalnych do tych, które w przeszłości miał sam papież?"""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #748 : 2010-08-27, 12:12:29 »

Persage IV 3,13

Pod miastem Mezopotamii
Które leży między dwiema rzekami
Spotkają się dwie armie;
Czarnego i Czerwonego Turbanu
Bitwa będzie krótka,ale nierozstrzygnięta


Mahdi i Arabski Mesjasz zawrą sojusz
Póżniej ten pierwszy będzie przewodził
Ropą i krwią spłyną kraje półksiężyca
Taki będzie los tych którzy go nie uznają

Obie armie pójdą nad brzegi Jordanu
Tam dojdzie do wielkiej straszliwej bitwy
Wojska Saudów i sprzymierzonych Emirów
Będą pokonane i wyrżnięte co do jednego


Stolica Talibanu przeniesiona do miasta Mahometa
Mahdi ogłoszony namiestnikiem Allacha
Po wielkich modlitwach Ramadanu
Masowy pobór wiernych do jego wielkiej armii
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #749 : 2010-08-27, 13:21:10 »

Kodar, jakiego "koloru" był Chrystus?

Pisząc o obecnych potęgach nie wymieniasz Chin...

O przewidzianych przez Nostredamusa wydarzeniach skąd czerpiesz informacje? Np przepowiedź w sprawie księżnej Diany i paru innych możnaby sprawdzić w przedwojennym wydaniu. Sprawdziłaś? Czy powtarzasz po bliżej niezidentyfikowanych "obiektach"?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #750 : 2010-08-27, 18:19:25 »

Kodar, jakiego "koloru" był Chrystus?

Pisząc o obecnych potęgach nie wymieniasz Chin...

O przewidzianych przez Nostredamusa wydarzeniach skąd czerpiesz informacje? Np przepowiedź w sprawie księżnej Diany i paru innych możnaby sprawdzić w przedwojennym wydaniu. Sprawdziłaś? Czy powtarzasz po bliżej niezidentyfikowanych "obiektach"?
informacji jest duzo i wybrac ziarno od plew tez potrafie. Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #751 : 2010-08-27, 18:21:18 »

To tez tworczosc Nosterdamusa:
""""Przez wieki na niebie niektórzy widzieć będą moce tajemne
Błyszczące obracające się okrągłe okna,cicho snujące talerze
Będą migać różnymi kolorami świateł jak z krainy baśni
Nikt nie będzie znał tajemnicy,bo nie będzie szeroko uznawana
Tylko w ukryciu przed narodami rządy ich mocarstw wiedzą o ich istnieniu
Ale nie wiedzą,że Boskie statki z przyszłości będą badać historię człowieka""""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #752 : 2010-08-27, 18:33:31 »

Po kilku lata wojny takie nadejda czasy:
""""Wielka góra okrągła na siedem stadionów uderzy w ocean,
Potem wymuszony pokój,głód,powodzie,trzęsienia i powracająca wojna,
Wszystko to przetoczy się dalej niszcząc i zatapiając wiele krajów
Nawet te o starożytnych zabytkach historii i wspaniale ułożone""""
Ktos stara sie wytlumaczyc,to co Nosterdamys napisal:

"""ksplozja ta miałaby mieć miejsce na dnie Atlantyku(około 4 kilometrów pod poziomem oceanu) ,co wytworzyłoby ową gigantyczną i niszczycielską falę tektoniczną.

Co pisze Nostradamus-czy można rozbić meteor na mniejsze części daleko od Ziemi lub zmienić jego trajektorię ruchu i uniknąć katastrofy?
Odpowiedż nie jest zbyt optymistyczna -wybuch na powierzchni meteoru o tej wielkości co prawda może-ale nie musi jego rozbić ,ani zmienić kierunku ruchu-zależy to od jego składu chemicznego i prędkości ruchu.
I co najważniejsze -ze względu na jego olbrzymią szybkość w kierunku Ziemi-uderzeń nuklearnych o olbrzymiej sile musiałoby być około kilku tysięcy w ciągu jednej sekundy -co technicznie nie jest możliwe-i chyba na przestrzeni następnych kilkudziesięciu lat -też nie będzie to możliwe""""

Według Nostradamusa meteor spadnie w pobliżu znanych mu portugalskich wysp Azorów,które wraz z hiszpańskimi -też mu znanymi wyspami Kanaryjskimi-całkowicie zatoną!

Amerykański uczony-wielki badacz i znawca Nostradamusa S.Paulus napisał tak cyt:

"Wielu ludzi na początku XXI wieku nie będzie sobie zdawać sprawy z tego jak bardzo powoli ale nieuchronnie Świat będzie się zbliżał do ogromnych zmian.
Po III wojnie światowej świat się cofnie w rozwoju ,nastąpią ogromne przemieszczenia ludności oraz wymieszanie ras i kultur-będzie to wielka,prawdziwa wędrówka ludów talk jak po upadku Cesarstwa Rzymskiego.
Cywilizacja ,która powstanie na gruzach obecnej będzie całkiem inna.
Pózniej nasze czasy zostaną nazwane Starożytnością-a te uprzednie;Starożytność,Średniowiecze i Nowożytność zostaną nazwane czasami archaicznymi-Historią Archaiczną;
-Po około stuletnim okresie Super-totalitaryzmu,
nowa Wielka i o wiele bardziej rozwinięta cywilizacja ogarnie całą Ziemię-i wówczas nastąpi przełom -długo oczekiwane spotkanie z obcymi-innymi istotami inteligentnymi z kosmosu."
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #753 : 2010-08-27, 18:50:52 »

dalsze tlumaczenie przepowiedni Nosterdamusa:

"""""Rok 2100 to ostatni rok XXI wieku a Nostradamus wyrażnie napisał że III wojna światowa będzie trwała 27 lat(pisałem już o tym) i skończy się w tym samym wieku-około 2050 roku.
Ja zawsze uważałem(nie wiem czy mam rację?),że III wojna wybuchnie albo w roku 2012 albo w roku 2021-
przy czym przychylam się do roku 2021.
Jeżeli w roku 2021 wybuchnie zapowiadana przez Nostradamusa i innych jasnowidzów III wojna światowa-to super-terroryzm islamski (na ogromną skalę)rozpoczął by się w roku 2011lub 2012-Nostradamus podkreślał dany okres specjalnym semickim przedrostkiem-który można przetłumaczyć na j.polski-około.
Na przykład napisał ,że prawo Tomasza Morusa(twórca utopijnego Komunizmu) będzie trwało w Rosji 73 lata-ale dodał przedrostek odpowiadający polskiemu -około.
Komunizm w ZSRR(kraj ten został w Białowieży w 1991 roku rozwiązany) trwał 1991 rok -1917(przewrót pażdziernikowy-tzw:rewolucja)=74 lata-czyli prawie się zgadza.W innych krajach europejskich upadł 1 rok czy 2 lata wcześniej.
Co do powstania tzw;Wielkiego Talibanu -to Nostradamus wyrażnie napisał,że powstanie on na 12 lat przed wybuchem III wojny światowej-to ten kraj (TALIBAN)będzie potajemnie twórcą i fundatorem super-terroryzmu islamskiego.
Zniszczenie wojsk NATO=powstanie Wielkiego Talibanu i opanowanie wszystkich terenów Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu aż do granic Izraela,Turcji i Egiptu ma się to odbyć w ciągu tych 12 lub 10 lat przed wybuchem III wojny światowej.
Wielki Taliban będzie zdobywał (przyłączał)niektóre kraje do swojego państwa metodą stosowaną poprzednio przed II wojną światową przez Hitlera;Nadrenia,Austria,Czechosłowacja-tylko na o wiele większą skalę-niestety ZA CICHYM PRZYZWOLENIEM ZACHODU!!!

Tak więc III Wojną Światowa się rozpocznie i będzie trwała 27 lat jak Wielki Taliban będzie już istniał od około 10-12 lat i obejmował obecne państwa:Pakistan,Afganistan,Iran,Irak, Kuwejt Arabię Saudyjską,Oman,Jemen,Emiraty Arabskie,Katar,Bahrajn,Jordanię,Syrię,Azerbejdżan,Dagestan,Czeczenię,Turkmenistan,Tadżykistan,Uzbekistan i większość Kazachstanu.
A zachód po zniszczeniu wojsk NATO w Afganistanie w ogóle się z tego rejonu wycofa po podpisaniu z Talibanem traktatu pokojowego-coś na wzór traktatu Monachijskiego podpisanego przed II wojną światową z Hitlerem.
"""""""""
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #754 : 2010-08-27, 19:00:54 »

Polski badacz tworczosci Nosterdamusa wiedzial rowniez,ze:

Proroctwo należało spisać"w mglistej ,nie zaś jednoznacznej proroczej manierze"-aby jeszcze raz zacytować Mistrza Nostradamusa.
Trzeba pamiętać ,że Nostradamus(o czym już pisałem) znajdował się pod ostrym ,nieustannym obstrzałem:Świętej Inkwizycji,innych astrologów,,którzy zarzucali mu błędne interpretacje układu gwiazd-stąd powyższa riposta,bałamutnie zapożyczona z pamfletu na prawników autorstwa Petrusa Crinitusa (ur.1465),wznowionego w Lyonie w 1543 roku.Atakowali go też poeci i uczeni-za nieudolność,katolicy za konszachty z protestantami,oraz protestanci za konszachty z diabłem.
A wspomniana powyżej Święta Inkwizycja papieska groziła sądem kościelnym i spaleniem na stosie-co w ówczesnych czasach było bardzo rozpowszechnionym-szczególnie na zachodzie Europy postępowaniem wobec tzw "szarlatanów"."""
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71954


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #755 : 2010-08-27, 19:08:29 »

dalsze tlumaczenie przepowiedni Nosterdamusa:

"""""Rok 2100 to ostatni rok XXI wieku a Nostradamus wyrażnie napisał że III wojna światowa będzie trwała 27 lat(pisałem już o tym) i skończy się w tym samym wieku-około 2050 roku.""""""


Czyli nie będzie końca świata w 2012.. Rolling Eyes
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #756 : 2010-08-27, 19:10:13 »

A ja jutro mam zakupy markecie "REAL", a tu takie cytaty...
Bardziej istotne jest dla mnie, czy będę miał dobre miejsce parkingowe i czy jakaś fujara nie zarysuje mojego auteczka...
I najważniejsze. Czy do jutra w ogóle dożyję?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #757 : 2010-08-27, 19:43:15 »

Nosterdamus,znal nawet nazwiska wielkich wladcow i przywodcow,skad wiedzial?nikt nie wie:
zauwazcie i nie martwicie sie,my jako jednostki nic nie zmienimy,ale warto sie rozejrzec i zobaczyc wiecej niz czubek wlasnego noska:

""""ok :1999 rozpoczęcie działalności (potwora islamskiego)-przywódcy Al Kaidy i Talibanu w Azji Środkowej :Afganistan i Pakistan

Rok: 2001 rozpoczęcie działalności związanej z tzw "wstępnym terroryzmem islamskim" zapoczątkowanym-atakiem na dwie wieże nowojorskie.

Rok 2010? przybycie do Pakistanu z Arabii Saudyjskiej przyszłego Mahdiego-sunnity(urodził się w Iraku w roku 1989 z matki prostytutki noszącej arabskie imię Fatima i ojca złodzieja noszącego arabskie imię Mahomet -przybędzie z wielkimi pieniędzmi odziedziczonymi po pięknej -urodziwej matce -kochance bogatych szejków arabskich -rozpoczęcie jego działalności zbrojnej ,która doprowadzi do opanowania Pakistanu a pózniej Afganistanu i innych krajów muzułmańskiej Azji-przez Talibów. Obwieści się jako potomek Ismaela-ojca wszystkich Arabów i innych muzułmanów.

Rok 2011-2012? rozpoczęcie przez Mahdiego(przed tym m.innymi zamordowanie Osamy Bin Ladena i mułły Omara)-NOWEJ ERY Terroryzmu Islamskiego tzw: DEKADY(10 lat) Super-terroryzmu islamskiego -możliwy wybuch brudnej bomby atomowej nad Nowym Jorkiem -to jest poprzez wystrzelenie z Atlantyku rakiety średniego zasięgu z bombą nuklearną z podwodnej łodzi zdobytej na Pakistanie-łódż Mahdiego.

Rok 2012-2013? zniszczenie wszystkich wojsk NATO bombą lub bombami atomowymi zdobytymi na armii zniszczonego Pakistanu.Zdobycie stolicy Pakistanu Islamabadu przez Talibów Mahdiego.Zmiana nazwy Pakistanu na Kalifat Wielkiego Talibanu.Nadanie godła i flagi nowego państwa.Pierwsza stolica w Peszawarze następna w Islamabadzie.

Rok 2013? wyrażenie publicznej skruchy przez Mahdiego[b]w telewizjach całego świata-przeproszenie państw "Zachodu" i ukaranie publiczne wielu swoich generałów-którzy nawiasem mówiąc zrobili to na jego(Mahdiego)rozkaz.
Podpisanie "wieczystego" traktatu pokojowego z USA i UE -uznanie przez zachód Kalifatu Wielkiego Talibanu i całkowite wycofanie wojsk USA i NATO z
Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu.USA rezygnują z kontruderzenia nuklearnego!-również w wyniku protestów diaspory muzułmańskiej(tzw:5-ej kolumny) na zachodzie oraz lewicowców i pacyfistów.""

obserwowac i sprawdzac,zawsze do tych info mozna wrocic,bo zostana w pamieci komputera Razz
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #758 : 2010-08-27, 20:11:56 »

No to przez tego Mahdiego mam jednak nie jechać jutro po zakupy?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71954


Odp: ciekawostki
« Odpowiedz #759 : 2010-08-27, 20:18:12 »


Spluń przez lewe ramię i jedź.. bo jak przepowiednia się nie spełni to z głodu umrzesz... Cool
Zapisane

Strony: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 1281 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.019 sekund z 19 zapytaniami.