Aktualności:

1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.

Menu główne

Spotkanie Optymalnych w Wejherowie

Zaczęty przez renia, 2012-11-10, 06:52:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

vvv

Cytat: renia w 2018-10-07, 10:02:36
Przykład idzie z góry... :wink:

Ryba coś tam coś tam.
(ale nie pasuję)
:mrgreen: :wink:

renia

Nie znam się na rybach... :? Absolutnie... :lol:
Ewentualnie to mogą być grube sumy...  :wink:

Zofia

Cytat: renia w 2018-10-07, 14:36:04
Nie znam się na rybach... :? Absolutnie... :lol:
Ewentualnie to mogą być grube sumy...  :wink:
O grubych sumach nie pogadam bo ich nie posiadam a te drobniaki nie  kuszą. :(

vvv

Cytat: renia w 2018-10-07, 14:36:04
grube sumy...  :wink:
Jasne, a węgorze z Katowic.
:mrgreen: :wink:

renia

Cytat: Zofia w 2018-10-07, 15:17:17
Cytat: renia w 2018-10-07, 14:36:04
Nie znam się na rybach... :? Absolutnie... :lol:
Ewentualnie to mogą być grube sumy...  :wink:
O grubych sumach nie pogadam bo ich nie posiadam a te drobniaki nie  kuszą. :(

Zawsze można zagrać w Lotto i dać się ponieść wyobraźni... :roll: :wink:

renia

Cytat: vvv w 2018-10-07, 15:36:07
Cytat: renia w 2018-10-07, 14:36:04
grube sumy...  :wink:
Jasne, a węgorze z Katowic.
:mrgreen: :wink:

A co? Tam podają węgorze na Spodku... :roll: :lol:

vvv

Pod Spodkiem w Strefie Kultury na płaskich marmurowych talerzach po pierdylion złotych za gram.
:shock: :wink:

renia

To już lepiej mieć węża w kieszeni... 8) :lol:

vvv

Radzę się nie wychylać z przemyśleniami ...

https://img2.dmty.pl//uploads/201705/1495897174_ocfofl_600.jpg
(https://img2.dmty.pl//uploads/201705/1495897174_ocfofl_600.jpg)

8) :wink:

renia

100 zł.
A jeśli półtora śledzia kosztuje półtora grosza, to ile kosztuje siedem śledzi? 8)

administ

Nie jest to takie proste, bo jeśli liczyć tylko w biletach NBP to 30zł. ;)
A jak podsumuje US to zagadka.  8)

vvv

Cytat: renia w 2018-10-07, 18:36:50
A jeśli półtora śledzia kosztuje półtora grosza, to ile kosztuje siedem śledzi? 8)

A jeśli
2 chleby i 3 mleka i 5 maseł kosztuje 54 złote,
3 chleby i 5 mlek i 7 maseł kosztuje 79 złotych,
5 chlebów i 7 mlek i 11 maseł kosztuje 123 złote,
to ile co kosztuje?
:mrgreen: :wink:

administ

Najdrożej masło... ;)
Ale 2a+3b+5c-54=0  8)


renia

Cytat: admin w 2018-10-07, 19:03:29
Najdrożej masło... ;)
Ale 2a+3b+5c-54=0  8)

Tutaj wychodzi tak samo... 8) 3a+5b+7c-79=0


renia

Dzisiaj na Spotkaniu mieliśmy "problem" z odpowiedzią na pytanie, co jest zdrowsze: łój czy smalec.
Zdania były podzielone... :roll:
Ja na łoju się w ogóle nie znam, nie próbowałam go, nawet go nie widziałam... 8)
Ale powiedziałam, że poproszę na Forum Tomasza Kwaśniewskiego o odpowiedź, co właśnie czynię... :D

Chyba, że inne osoby mają taką wiedzę... :roll:

vvv

Dieta Optymalna 2000 str.15
CytatZwykły smalec jest zawsze lepszy od najlepszej margaryny. Jest tłuszczem naturalnym, składa się z kwasów tłuszczowych, głównie nasyconych. Jeszcze lepszy jest zwykły łój.
8)


administ

Cytat: renia w 2019-01-27, 17:09:15
Dzisiaj na Spotkaniu mieliśmy "problem" z odpowiedzią na pytanie, co jest zdrowsze: łój czy smalec.
Zdania były podzielone... :roll:
Ja na łoju się w ogóle nie znam, nie próbowałam go, nawet go nie widziałam... 8)
Ale powiedziałam, że poproszę na Forum Tomasza Kwaśniewskiego o odpowiedź, co właśnie czynię... :D

Chyba, że inne osoby mają taką wiedzę... :roll:

Ale się zajmujecie pierdołami na tych spotkaniach!  :shock:  :?
Łój to smalec tylko nie ze świń, a z bydła lub owiec.
Często łój mylony jest z tłuszczem krezkowym - taka obłoniała "słonina" tylko nie podskórna, a wyściełająca narządy wewnętrzne, z której dopiero robi się łój.  8)