forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-07, 08:00:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
661046 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Prady selektywne a tiki nerwowe
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Prady selektywne a tiki nerwowe  (Przeczytany 126300 razy)
Rudka
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #60 : 2008-11-24, 01:19:22 »

Grizzli
    Gdzie to Ty nauki pobierałeś ? Czy Ty nie masz kompleksu ojca dyrektora
      lub niektórych kurdupli ,których miejsce jest na smietniku historii.
     Współczuje -ale nic nie poradzisz ,ze nosisz w sobie dziedzictwo świetej tradycji
       Duze litery  i beznadziejna krytyka wszystkich i wszystkiego daja krótką ulge
    Jak alkocholikowi kieliszek . Moze pogódż sie z tym ,że W Twojej prowincji Harwardu nie zaliczyłeś
       No i jak Ciebie  nie obrzezano -to tatuś nie byłł szczwanym Mośkiem.
       
      -
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #61 : 2008-11-24, 02:15:51 »


"kangur"
http://www.wonderhowto.com/how-to/video/how-to-build-a-simple-carboard-magnet-generator-174131/ - tu masz, tak na wszelki wypadek, krok po kroku, jak prosto zrobić generator. Wink

Eeeeeeetam. Takimi zabawkami juz sie dawno skonczylem bawic.
Teraz se bawie "Pentapulsem" albo generatorem BK Precision 4003A. Tym ostatnim usmiercilem helicobakter Pylori.
 Dla Grizzly to sa latajace termofory.
Wcale jemu sie nie dziwie, ze sie tak boi tych latajacych termoforow. Jak taki termofor made in Russia zostanie odpalony w Palestynie czy Libanie, to moze wyladowac w polu slonecznikowym Grizzlego. A moze te sloneczniki to kamuflarz przed tymi latajacymi termoforami.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #62 : 2008-11-24, 11:48:10 »

...Dlaczego pisza akurat o naszych rodakach.Jasne jak slonce,bo to oni masowo przebywaja na wygnaniu,a jak na wygnaniu,to i biedni i bezdomni...

Zydzi na calym Swiecie, rowniez "przebywaja na wygnaniu", i Wlosi w USA rowniez
"przebywaja na wygnaniu" !!!  Shocked Shocked Shocked

Ale jakos Oni nie zasilaja "stada biednych dziennych pomywaczy" i "prymitywnych nocnych sprzataczy"
w Zydowskich i Wloskich "domkach" i "sklepach"   Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

A napisz, ze tak nie jest!!!  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Grizzly,nasi rodacy daja sie jednak poznac,bo ich ilosc nadwyzki demograficznej,ktory wyemigrowala z Polski,to pokazna grupka. O tym moga swiadczyc kwoty pieniezne jakie zasilily polska gospodarke:

W 2007 roku do Polski z tytułu pracy Polaków za granicą trafiło ponad 20 mld zł wobec 17,5 mld zł w 2006 roku.

W 2004 emigranci przekazali rodzinom w kraju łącznie niespełna 10,5 mld zł.

- W latach 2004 - 2007 najszybciej rosły środki napływające do Polski z Wielkiej Brytanii i Irlandii. W 2007 r. z krajów tych napłynęło do Polski najwięcej środków (odpowiednio 5 i 4,6 mld złotych). Trzecim co do wagi krajem są Niemcy, które jeszcze w 2005 r. zajmowały pierwsze miejsce. W 2007 r. z kraju tego napłynęło do Polski 3,9 mld złotych - podaje Narodowy Bank Polski.


Z szacunków wynika, że w 2007 r. wynagrodzenia Polaków pracujących krótkookresowo (do 1 roku) za granicą wyniosły 17,5 mld zł. Natomiast zmniejszyły się przekazy zarobków Polaków pracujących za granicą dłużej niż rok w porównaniu do dotychczas opublikowanych danych.

Zapisane
^ToM^
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #63 : 2008-11-27, 17:55:14 »

Wiecie moze czy prady selektywne pomagaja na tiki nerwowe u dzieci???

Jezeli tiki nie sa spowodowane organicznym uszkodzeniem tkanek a jedynie jakims zaburzeniem w dzialaniu ukladu nerwowego, to jest szansa ze pomoga. Za malo napisalas aby mozna bylo cos wiecej powiedziec.
Ja tam o PS mam dobre zdanie. Zrobilem sobie aparat i wiele osob z niego skorzystalo z dobrym skutkiem:)
Pozdrawiam  Smile
tomek
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #64 : 2008-11-28, 18:18:00 »

[Ja tam o PS mam dobre zdanie. Zrobilem sobie aparat i wiele osob z niego skorzystalo z dobrym skutkiem:)
Pozdrawiam  Smile
tomek
Cytuj
Zrobiłeś sam aparat, to się conajmniej trochę znasz.Czy podzielasz zdanie admina, że "Selektronik-2" jest złym aparatem i nie nadaje sie do PS. Myślę, że jeśli chodzi o technologie to Selektronic jest lepszy od Pentalpusa, którego się  już chyba nie produkuje.  Myślę, że Selektronic dzisiaj jest powszechnie stosowany w fizykoterapi. Gdyby jego impulsy były szkodliwe, to by go nie stosowano. Napisz co o tym sądzisz.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #65 : 2008-11-28, 18:27:14 »

...Czy podzielasz zdanie admina, że "Selektronik-2" jest złym aparatem i nie nadaje sie do PS. Myślę, że jeśli chodzi o technologie to Selektronic jest lepszy od Pentalpusa, którego się  już chyba nie produkuje...

Majka a podaj jeszcze linka, gdzie to niby Admin twierdzi, ze: "Selektronik-2 jest złym aparatem i nie nadaje sie do PS?

Niezle przesadzilas Cool Razz

BTW
Czuje, ze tobie sa faktycznie niezbedne "selektywne" bodzce Cool Razz

Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #66 : 2008-11-28, 18:58:25 »

Tom

robilam EEG synowi i jest wszysko ok. LEkarz neurolog twierdzi ze to tik . Jakie jeszcze badania trzeba zrobic?
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #67 : 2008-11-28, 19:12:40 »

...Czy podzielasz zdanie admina, że "Selektronik-2" jest złym aparatem i nie nadaje sie do PS. Myślę, że jeśli chodzi o technologie to Selektronic jest lepszy od Pentalpusa, którego się  już chyba nie produkuje...

Majka a podaj jeszcze linka, gdzie to niby Admin twierdzi, ze: "Selektronik-2 jest złym aparatem i nie nadaje sie do PS?

Niezle przesadzilas Cool Razz

BTW
Czuje, ze tobie sa faktycznie niezbedne "selektywne" bodzce Cool Razz

Tu masz linka. Ty wazeliniarzu.

Selektonik -2.

To akurat jest "generator".
Aparat do Prądów Selektywnych nazywa się "Pentapuls".
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #68 : 2008-11-28, 19:27:00 »

I tak przez "kangury" i inne interpretacje rodzą się nieprawdziwe plotki...  Mr. Green
Stwierdzam fakty, a jak je kto interpretuje, to nie moja sprawa.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #69 : 2008-11-28, 19:37:57 »

Tom

robilam EEG synowi i jest wszysko ok. LEkarz neurolog twierdzi ze to tik . Jakie jeszcze badania trzeba zrobic?
Jolu kochana,a z Bractwem juz sie kontaktowalas??

                              http://optymalni.org.pl/
Zapisane
^ToM^
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #70 : 2008-11-28, 20:09:35 »

Cytuj
Zrobiłeś sam aparat, to się conajmniej trochę znasz.Czy podzielasz zdanie admina, że "Selektronik-2" jest złym aparatem i nie nadaje sie do PS. Myślę, że jeśli chodzi o technologie to Selektronic jest lepszy od Pentalpusa, którego się  już chyba nie produkuje.  Myślę, że Selektronic dzisiaj jest powszechnie stosowany w fizykoterapi. Gdyby jego impulsy były szkodliwe, to by go nie stosowano. Napisz co o tym sądzisz.
Cytuj

Cos tam sie znam;)  Selektronika to akurat nie testowalem, choc wiem o ktorym aparacie mowa. Jest to urzadzenie nieco "zcyfryzowane". O ile producent zastosowal odpowiedni ksztalt oraz czestotliwosc pradu to nie widze problemu - musi dzialac.
Moze byc jednak sytuacja taka, ze generacja pradow w tym modelu nie odbywa sie analogowo, tylko za pomoca tzw.syntezy czestotliwosci (PLL). To generuje mase harmonicznych i jak nie jest odpowiednio wyfiltrowane to moze sie pojawiac na wyjsciu i nakladac na sygnal, ktory nas interesuje. To moze powodowac, iz dzialanie urzadzenia daje gorsze/(lepsze- maloprawdopdobne) rezultaty i ktos to zaobserwowal majac porownanie np do PENTAPULSA.

Moj aparat ma jedynie prady S i PS - reszta wydaje sie zbedna w domowych zastosowaniach.
Zapisane
^ToM^
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #71 : 2008-11-28, 20:27:12 »

Tom

robilam EEG synowi i jest wszysko ok. LEkarz neurolog twierdzi ze to tik . Jakie jeszcze badania trzeba zrobic?

Na chlopski rozum, to wlasnie nalezaloby zrobic badania, ktore wykaza jaki jest powod tych tikow. Czy to uszkodzenie tkanki nerwowej czy jest to tylko jakies zaburzenie psychonerwowe. Nie wiem, udaj sie wpierw do dobrego neurlologa i byc moze nawet psychiatry - jakos nie zakumalem ile maluch ma lat. Lekarz moze zapisac jakies badania(tomografie czy inny mmr)
Prady mozna tak czy śmak zastowac, bo tym sie zaszkodzic(przy odrobinie zdrowego rozsadku) nie da. Mysle ze dlugi czas stosowania ŻO u dziecka moze spowodowac iz to sie cofnie bez pradow i innych wynalazkow. Nalezy pamietac o tym ze uklad nerwowy jest nieslychanie skomplikowany w swojej budowie i dzialaniu i stad nie nalezy liczy na szybka jego regeneracje. Na to trzeba lata a nawet dziesieciolecia. Wiem co mowie, bo znam to z autopsji, choc oczywiscie w innym zakresie niz tiki nerwowe. Warto by sie skonsultowac z jakims dobrym lekarzem opty. Ja jestem elektronikiem, wiec o leczeniu wiem niezmiernie malo;)
Pozdrawiam i 3mam kciuki ze sobie z tym dasz rade!
tomek
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #72 : 2008-11-28, 21:50:06 »

Tom
dziekuje. A tak przy okazji to maluch ma 7 lat i zaczal chodzic do 1-szej klasy.
Dzis po raz pierwszy udalo mi sie od niego wyciagnac ze bardzo sie boi w szkole jak pani krzyczy na inne dzieci. Widzialam te innedzieci o ktorych wspominal moj syn, bo bylam 4 godziny w szkole na festynie sportowym. NA te dzieci nie da sie nie krzyczec. Coz chyba wychowalam malego za delikatnie.
Swiat jest bardzo zepsuty ale nie wiedzialam ze takze dzieci w wieku 7 lat moga byc juz tak zepsute.
Zostaje mi tlumaczenie, tlumaczenie bez konca.
Sprobuje skontaktowac sie tez z lekarzem optymalnym. Poki co Lekarka zaproponowala mi na 3 dni wyeliminowac zbozowe. Ciezko jest z malymi dziecmi. NO ale 1 szy dzien za nami . Udalo sie i nie bylo zbozowych.
Musze wymyslic cos na jutro bo maluch nie lubi plackow zieminaczanych ani omletow.
Oby sie udalo zobaczymy czy bedzie poprawa.
Trzymajcie kciuki.


Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #73 : 2008-11-28, 22:11:51 »


Moze byc jednak sytuacja taka, ze generacja pradow w tym modelu nie odbywa sie analogowo, tylko za pomoca tzw.syntezy czestotliwosci (PLL). To generuje mase harmonicznych i jak nie jest odpowiednio wyfiltrowane to moze sie pojawiac na wyjsciu i nakladac na sygnal, ktory nas interesuje. To moze powodowac, iz dzialanie urzadzenia daje gorsze/(lepsze- maloprawdopdobne) rezultaty i ktos to zaobserwowal majac porownanie np do PENTAPULSA.


Mysle jakby tu sprowokowac producentow (konstruktorow) o wypowiedzeniu sie na ten tamat. Pentapuls kontra Selektronik. Analogowo kontra cyfrowo. Zalety kontra wady. Moze Admin?????
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #74 : 2008-11-28, 23:19:50 »

Raczej węszę tu niuans pomiędzy „generatorem” napięcia, a „aparatem” w istocie generującym „prąd” co w żargonie oznacza impulsy prądu ze stabilizacją kształtu natężenia prądu , a nie napięcia. To taki myk, biorący pod uwagę, że człowiek nie jest idealnym rezystorem o znanej wartości.

Się nie przejmujcie to takie tam elektroniczne gaworzenie.
Smile
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #75 : 2008-11-29, 16:43:01 »

I tak przez "kangury" i inne interpretacje rodzą się nieprawdziwe plotki...  Mr. Green
Stwierdzam fakty, a jak je kto interpretuje, to nie moja sprawa.
Czy mógłbyś tak interpretować fakty, żeby ich interpretacja była jednoznaczna? Przecież Sewero odradzałeś kupno aparatu do prądów PS, w obawie, że trafi na generator. Potem napisałeś, że Selektronic jest właśnie generatorem. Czy to, że urządzenie jest "generatorem" już nie może generować właściwych prądów  selektywnych? Jakie aparaty aktualnie stosuje się w Arkadiach?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #76 : 2008-11-29, 16:51:42 »

A moze by tak dorzucic do aparatu do PS tomograf,aparat do RTG ,USG itd.,no bo sami wiecie...na takie badania trzeba jeździć ,no i niektore takie badania są drogie,a jak bedziemy je mieli w domu(aparaty) ,to można w każdej chwili jak coś "piknie" w organizmie "strzelić" se np. rezonans .
Co o tym sondzicie?
Zapisane
^ToM^
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #77 : 2008-11-29, 17:41:54 »

Cytuj
Czy mógłbyś tak interpretować fakty, żeby ich interpretacja była jednoznaczna? Przecież Sewero odradzałeś kupno aparatu do prądów PS, w obawie, że trafi na generator. Potem napisałeś, że Selektronic jest właśnie generatorem. Czy to, że urządzenie jest "generatorem" już nie może generować właściwych prądów  selektywnych? Jakie aparaty aktualnie stosuje się w Arkadiach?
Cytuj

zaraz, zaraz, kazdy aparat do pradow selektywnych i kazdych innych jest zarazem generatorem i zarazem nie ma aparatu, do pradow, ktory nie jest generatorem! to nie w tym problem. chodzi o to aby na wyjsciu tego aparatu pojawial sie prad taki jak wymyslil dr.Kwaśniewski.
Reasumujac, kazdy aparat do PS jest generatorem, natomiast nie jest pewne czy aparaty, ktore wytwarzaja prady inaczej niz analogowo sa odpowiednimi do terapii pradami.
mam nadzieje ze cos rozjasnilem:)
pozdrawiam
tomek
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #78 : 2008-11-29, 18:24:01 »

Tak, oczywiście, że rozjaśniłeś. Dr Kwaśniewski niczego nie wymyślił. Miał w swoich wojskowych sanatoriach do dyspozycji stare aparaty, na których wykonywano różne zabiegi na pacjentach. Sam tak pisał w "diecie optymalnej". Te aparaty, wykorzystał jako generatory prądów selektywnych. Dzisiaj są to selektroniki. Sama w gabinecie z lekarzem optymalnym z tego korzystałam. Przypuszczam, że admin wprowadza nas w błąd. Sprawdzam, czy selektroniki są dobre, bo mam zamiar kupić i użwać jako generatora prądów PS na sobie. Czy mółbyś udostępnić, ewentualnie sprzedać swój aparat? Mieszkam na Śląsku, więc nie byłoby problemu z dostawą.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Prady selektywne a tiki nerwowe
« Odpowiedz #79 : 2008-11-29, 18:24:34 »

...Co o tym sondzicie?...

Nooooooo... to jest rewelacja! Razz Razz Razz
Ale "somtacy" co "robiominacy"  Razz Razz Razz

Pieniundze na zdrowie wydawac??? To juz "perwersja wyrafinowana"
"lepij" za darmoche guslami robic "wioche"  Cool Razz Razz Razz
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.