forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-15, 02:17:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
661468 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gdzie są ci dobrzy lekarze?  (Przeczytany 113802 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #140 : 2007-01-03, 14:34:56 »

Very Happy ROTFL  Laughing

czwórka z plusem z odpowiedzi ,możesz wrócić do ławki .
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #141 : 2007-01-03, 14:55:16 »



Dziwi mnie dlaczego lekarze nie złożą wniosku do Sejmu,że chcą być traktowani tak jak wszyscy którzy wykonują usługi.
Po wykonaniu których wypisują rachunek i rozliczają sie z podatku przed urzędem skarbowym.W wypadku lekarzy,każdy pacjęt
otrzymywał by rachunek za wykonane badanie,a kopia rachunku powinna równierz trafiać do Narodowego Funduszu Zdrowia..
Skąd lekarze winni dostawać za swoją usługę zwrot.A na koniec miesiąca rozliczenie z urzędem skarbowym.
Na tej zasadzie prowadzą swoje interesy wszyscy rzemieślnicy,{szewce,krawcy,ślusarze hydraulicy,handlowcy } itp.
Mało tego każdy z nich co miesiąc musi odprowadzić ubespieczenie,za siebie i za każdego zatrudnionego.I nie jest to ważne czy
przez cały miesiąc zarobił na to
Chciałbym usłyszeć co na ten temat myślą również lekarze.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #142 : 2007-01-03, 19:31:32 »

Cały czas jestem za prywatyzacją służby zdrowia! Tylko w ten sposób będą mogli mieć rację bytu tylko dobrzy lekarze. Na pomyłki nie będzie go stać, więc zanim za coś się weźmie to trzy razy sprawdzi jakie mogą być konsekwencje podjętej decyzji.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #143 : 2007-01-03, 19:46:46 »

Ja już nie wiem za czym jestem. Boje sie samowoli i róznorodności zasad, w ktorych cięzko sie pozbierac. Nie mam wcale nadziei, ze zły lekarz przemieni się w dobrego, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Póki co, u lekarza nie byłam juz od lat i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #144 : 2007-01-03, 20:02:21 »

Nie ma złych i dobrych lekarzy, atylko wiedzący lub niewiedzący.
Prywatny pracodawca nie będzie zatrudniał lekarza za, którego będdzie musiał płacić odszkodowania, a wiem z praktyki jak 'prywaciarze' muszą płacić słono.
Tylko jeszcze w takich instytucjach jak służba zdrowia panoszy się bezkarność.


Zinnej beczki. Słyszeliście, że nie tylko choroby będą kontraktowane ale wieprzowina (świnie) też?
Ciekawe jakie będą różnice?
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #145 : 2007-01-03, 21:00:05 »

Najbardziej obawiam się tych nieuczciwych, a na takich ludzi nie ma recepty "prywatyzacja"
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #146 : 2007-01-03, 21:04:29 »

Biurokratyzacja, etatyzacja zawsze prowadzi do wypaczeń. Nic lepiej nie zrobiloby polskiej sluzbie zdrowia anizeli wolny rynek
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #147 : 2007-01-03, 21:06:56 »

A co tam prywatna czy państwowa .Czy to nie jedno i to samo?
I tak wszystko oparte jest na przemysle farmaceutycznym ,ktory nakreca choroby.
Leczy objawy ,nie przyczyny.
Czy apteki przestaną istniec chocby sprywatyzowano sluzbe zdrowia ? Nie.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #148 : 2007-01-03, 21:15:26 »

Problem nie zasadza sie na istnieniu badz nieistnieniu aptek, ale sprawnosci funkcjonowania pewnego systemu. Co sprowadza sie w duzym uproszczeniu do rozsadku przy podejmowaniu decyzji w wydatkowaniu m.in naszych pieniedzy.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #149 : 2007-01-03, 21:20:48 »

Jednak istnienie aptek wiąze się scisle z istnieniem przemyslu farmaceutycznego ,ktory nie jest nastawiony na nic innego jak tylko na zarabianie .
Zazwyczaj jest tak : idziesz do lekarza przepisuje ci jeden lek ,po roku stosowania ,niestety musisz przyjmowac juz dwa leki ,bo sie okazalo ,ze pierwszy lek zaszkodzil na ,przykladowo -żołądek.
To taki przyklad.To jest nakrecanie ,kolo zamkniete.

Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #150 : 2007-01-04, 09:06:19 »


Dziwi mnie dlaczego lekarze nie złożą wniosku do Sejmu,że chcą być traktowani tak jak wszyscy którzy wykonują usługi.
Po wykonaniu których wypisują rachunek i rozliczają sie z podatku przed urzędem skarbowym.W wypadku lekarzy,każdy pacjęt
otrzymywał by rachunek za wykonane badanie,a kopia rachunku powinna równierz trafiać do Narodowego Funduszu Zdrowia..
Skąd lekarze winni dostawać za swoją usługę zwrot.A na koniec miesiąca rozliczenie z urzędem skarbowym.
To nic dziwnego, Ty na ich miejscu pewnie nie paliłbys się zbytnio do tego, "służba zdrowia" ( czytaj chorób ) jest elementem całego systemu państwa!
Cytuj
Na tej zasadzie prowadzą swoje interesy wszyscy rzemieślnicy,{szewce,krawcy,ślusarze hydraulicy,handlowcy } itp.
Mało tego każdy z nich co miesiąc musi odprowadzić ubespieczenie,za siebie i za każdego zatrudnionego.
jak już mówiłem "służba zdrowia" to coś więcej niż usługi Wink działa to na zasadzie: Ludzie wybierają sobie "Rząd" czyli oprawców Wink którym sami nadają przywileje, jednym z tych przywilejów jest dostęp do "lepszej" opieki zdrowotnej, którą zapewniają Lekarze Wink no powiedz kto się wyłamie z tego kręgu ?? jeżeli ludzie na dole tego nie przerwą to będzie się kręciło wiecznie Wink
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #151 : 2007-01-04, 09:24:36 »

Dziwi mnie dlaczego lekarze nie złożą wniosku do Sejmu,że chcą być traktowani tak jak wszyscy którzy wykonują usługi.
Po wykonaniu których wypisują rachunek i rozliczają sie z podatku przed urzędem skarbowym.

Pierwsze słyszę , żeby było inaczej Very Happy Laughing
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #152 : 2007-01-04, 11:44:39 »

 Wink No to szykuj się na zmianę Laughing Laughing
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #153 : 2007-01-04, 12:03:27 »

Wink No to szykuj się na zmianę Laughing Laughing

Na zmianę czego??? Very Happy Laughing.Chyba czegoś nie zrozumiałaś Very Happy
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #154 : 2007-01-04, 12:14:20 »

Bruford odetchnie Elmo zbanowane hehe bez ostrzezenia Laughing Embarassed Embarassed Embarassed Question Question Mr. Green Mr. Green
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #155 : 2007-01-04, 12:17:24 »

Admin mial telefon z ministerstwa a Bruford ma ciotke tam Shocked Shocked Shocked Shocked Question Question Mr. Green
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #156 : 2007-01-04, 12:19:41 »

Elmo byla heretykiem poszla na stos Shocked Laughing Embarassed Embarassed Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Question Question
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #157 : 2007-01-04, 12:34:06 »

Bruford odetchnie Elmo zbanowane hehe bez ostrzezenia Laughing Embarassed Embarassed Embarassed Question Question Mr. Green Mr. Green


he he , wisi mi to he he Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #158 : 2007-01-04, 12:41:56 »

Dales sie zlapac Bruford to ze ci wisi wiedzialem od dawna a najbardziej to dobro pacjentow Laughing Laughing Razz Twisted Evil Evil or Very Mad Mr. Green :mrgreen:tow
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #159 : 2007-01-04, 12:54:15 »

Dales sie zlapac Bruford to ze ci wisi wiedzialem od dawna a najbardziej to dobro pacjentow Laughing Laughing Razz Twisted Evil Evil or Very Mad Mr. Green :mrgreen:tow

A coś o tym konkretnie wiesz? Czy tak sobie postanowiłeś mi ubliżyć? Very Happy Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.