forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-05, 20:04:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660945 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Euro 2012
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Euro 2012  (Przeczytany 33928 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #40 : 2007-04-21, 13:00:54 »

Giełdę stworzyła banda cwaniaków żeby się nienarobić, a zarobić.

o własnie i banki pozamykać - darmozjady jedne, nic nie robią, nie produkują i jeszcze trzeba im oddać więcej niż się pożyczyło!!! Wink
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #41 : 2007-04-21, 13:21:04 »

Giełdę stworzyła banda cwaniaków żeby się nienarobić, a zarobić.

o własnie i banki pozamykać - darmozjady jedne, nic nie robią, nie produkują i jeszcze trzeba im oddać więcej niż się pożyczyło!!! Wink

To tylko strata pożyczającego  Laughing Jak się ma cokolwiek rozumu, to sie nie bierze pożyczek ,ale wiele ludzi dopiero po doświadczeniach z bankami do tego dochodzi  Confused
A najgorsze jest to ,jak młode małżeństwa zapożyczaja sie na przykładowo 20 lat ,bo to niby jest praca ,ale nie biorą pod uwagę tego ,że dziś jest ,a jutro nie ma.

Właśnie oglądałam taki film dotyczący problemów zwiazanych z pożyczką na 20 lat wziętą przez młode małżeństwo na mieszkanie, pt. " Plac Zbawiciela" -nie wiem czy ktoś ogladał....
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #42 : 2007-04-21, 13:58:52 »

To tylko strata pożyczającego  Laughing Jak się ma cokolwiek rozumu, to sie nie bierze pożyczek ,ale wiele ludzi dopiero po doświadczeniach z bankami do tego dochodzi  Confused

własnie - bo to jest zmowa banków i giełdy. Bierze taka firma jedna z drugą kredyt na środki trwałe potem zatrudnia ludzi, a oni potem co robią? Idą po kredyt do banku! /) potem tej firmie sie wydaje, że jest popyt i co robi? Idzie znowu po kredyt na nową maszynę Wink I kto na tym zarabia? Ja nie, Ty nie, społeczeństwo nie...   Balcerowicz!!! Wink
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #43 : 2007-04-21, 14:00:58 »

Pożyczki powinny być udzielane, bo to jest napędem gospodarczym, ale nie u takiej lichwy jaka teraz jest utworzona.
To co teraz jest to nie ma nic wspólnego z bankami, to tylko lichwiarstwo.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #44 : 2007-04-21, 15:22:36 »

Rosyjska "Komsomolska Prawda" uważa, że jedynymi względami, jakimi kierowano się wybierając Polskę i Ukrainę na organizatorów Euro 2012, były względy polityczne.

źródło: ŻW
Oczywiscie ze tak  Laughing Razz
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #45 : 2007-04-21, 17:00:47 »

Lutonn,czy Ty nie powinieneś sadzić ziemniaków na grodach  Laughing  Mr. Green Question Idea
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #46 : 2007-04-21, 20:12:14 »

Oczywiscie!!
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #47 : 2007-04-21, 22:00:05 »

Bo   historia to jedna z nauk ,która zmienia sie według pasującej polityki,
po za tym nie zauwazyłam ,zeby krwawa i historia i niechlubna przeszłość  praojców
    pomagała w zmianie mentalności człowieka .
  nauka za PRL była bezpłatna,zlikwidowano analfabetyzm,odbudowano kraj z ruin,
   rolnicy skorzystali z reformy rolnej-Teraz  kupa tego oddano za bóg zapłać kościołowi
    ziemie rozgrabiono,PGRy zlikwidowano a ludzi :(na bruk.
    Mówią ,ze Polak ale chyba ogólnie cżłowiek głupi ,przed i po szkodzie.
   
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #48 : 2007-04-21, 22:11:58 »

 Nie tak dawno Rudko rozmawialiśmy sobie z Marishką o kapitaliźmie.
         Zawsze byłem i jestem zwolennikiem kapitalizmu, ale...... takiego, który jak w początkowych swych założeniach - wytwarzał dobra konieczne. Od dłuższego czasu wciska się ludziom wszystko i nazywa to "potrzebą".
     Szczerze nie znoszę socjalizmu, komunizmu, narodowego socjalizmu a także demokracji, jaką mają na ustach politycy i pikietujący. Uważam, że można pogodzić prawa wolnego rynku z jakimś tam przyzwoitym poziomem człowieczeństwa.  Inwencję i przedsiębiorczość zawsze przeciwstawiałem rozdawnictwu. Nie ma Rudko nic za darmo. Czasy zwierzchnictwa ZSRR  mszczą się na nas może nie w sferze gospodarki - bo tu zaczyna sie jakis ruch -  ale głównie w kwestii mentalności społecznej.

Tomek
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #49 : 2007-04-21, 22:28:17 »

Cytuj
nauka za PRL była bezpłatna,zlikwidowano analfabetyzm,odbudowano kraj z ruin,
   rolnicy skorzystali z reformy rolnej-Teraz  kupa tego oddano za bóg zapłać kościołowi
    ziemie rozgrabiono,PGRy zlikwidowano a ludzi :(na bruk.

Rudka, nie wszystko jest do końca tak, jak przedstawia to Roman Kotliński w FiM. Ma wiele racji - mam tu na myśli prawie wyłącznie poglądy na temat KK, ale resentymenty socjalistyczne... darujmy sobie. Zgadzam się z powyższym postem Tomka w sprawie systemów politycznych. Powiem więcej, żeby osiągnąć człowieczeństwo potrzeba nam wolności czyli ... kapitalizmu. Inne systemy infantylizują w straszny sposób człowieka, jego byt, potrzeby etc.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #50 : 2007-04-21, 23:14:55 »


. Powiem więcej, żeby osiągnąć człowieczeństwo potrzeba nam wolności czyli ... kapitalizmu. Inne systemy infantylizują w straszny sposób człowieka, jego byt, potrzeby etc.
odpowiedz tylko sobie co ma wspólnego człowieczeństwo z kapitalizmem???
idąc za nitką do kłębka
czy kapitalizm nie rozpoczął się od zawłaszczania dobra wspólnego???
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #51 : 2007-04-21, 23:24:10 »

Cytuj
czy kapitalizm nie rozpoczął się od zawłaszczania dobra wspólnego???

dobro wspólne... niezwykle wzniosłe słowo... Niestety coś takiego nie może istnieć w rzeczywistości. Smutne, ale prawdziwe
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #52 : 2007-04-22, 00:05:48 »

Szymon - qurcze cały czas myslałam ,ze Kotliński ma na imie Jonasz.
    jak to nie ma dobra wspólnego ???
  całe połacie ziemi ,drogi ,budowle ,zabytki ,przemysł -to jest wspólny dobytek .
    Polityka ,która ma byc wypracowana na korzyść dla obywateli.
    Tomek ,a ja  teraz ,nienawidze  tej pseudodemokracji i pazernego kapitalizmu.
       Hipokryzji  i niepewności .
     
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #53 : 2007-04-22, 08:35:35 »

Cytuj
czy kapitalizm nie rozpoczął się od zawłaszczania dobra wspólnego???

dobro wspólne... niezwykle wzniosłe słowo... Niestety coś takiego nie może istnieć w rzeczywistości. Smutne, ale prawdziwe

Zapominacie, że owoce należą do wszystkich, a ziemia nie należy do nikogo.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #54 : 2007-04-22, 10:01:54 »

Cytuj
Szymon - qurcze cały czas myslałam ,ze Kotliński ma na imie Jonasz.
    jak to nie ma dobra wspólnego ???
  całe połacie ziemi ,drogi ,budowle ,zabytki ,przemysł -to jest wspólny dobytek .
    Polityka ,która ma byc wypracowana na korzyść dla obywateli.
    Tomek ,a ja  teraz ,nienawidze  tej pseudodemokracji i pazernego kapitalizmu.
       Hipokryzji  i niepewności .

Tetryk w wypowiedzi powyżej ma rację - nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności za coś, co jest tzw. ludu. Mówienie o upaństwawianiu to populizm. Przykład: w Iranie jak na lekarstwo drzewostanu. Za rządów szacha tj.1979 nikt nie ważył się wyciąć drzewa bez pozwolenia. Po wyjeździe szacha lud ochoczo ruszył , żeby odebrać to, co "jego". W krótkim czasie Iran stracił to, o co dbał przez lata.
Polityka, która ma byc wypracowana na korzyść dla obywateli, to gospodarka kapitalistyczna. Zle opinie o kapitalizmie sa spowodowane tym, ze od 89 w kraju doszly do wladzy szajki zlodziejskie. Do tego manipulacja- jak to w demokracji.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #55 : 2007-04-22, 10:03:18 »

powyżej winno być: do 1979  Smile
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #56 : 2007-04-22, 10:10:55 »

Tetryk w wypowiedzi powyżej ma rację

To nie ja, to Jean-Jacques Rousseau.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #57 : 2007-04-22, 10:11:59 »

Tetryk w wypowiedzi powyżej ma rację

To nie ja, to Jean-Jacques Rousseau.


Błagam tylko nie cytujcie Rousseau Confused
Zapisane
tetryk
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #58 : 2007-04-22, 10:28:13 »

Polityka, która ma byc wypracowana na korzyść dla obywateli,

Tam, gdzie jest korzystnie dla obywateli, tam nie ma polityki, bo być jej nie musi, bo między nikim nie ma sprzeczności interesów, a zatem nie potrzeba nikogo do czegokolwiek przekonywać. W innych przypadkach owszem, jest korzystnie (pozornie) dla obywateli, ale co najwyżej tylko dla niektórych, a dla innych już nie... Pytaniem polityków świadczącym o ich chorobie jest: komu z nich (obywateli, grupie) dać, żeby dalej trwać?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Euro 2012
« Odpowiedz #59 : 2007-04-22, 10:48:16 »

  całe połacie ziemi ,drogi ,budowle ,zabytki ,przemysł -to jest wspólny dobytek .
         


Z tą różnicą , że miewają czasami inywidualnych właścicieli.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 17 zapytaniami.