forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-11, 10:23:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
661332 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"  (Przeczytany 215795 razy)
Mari
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #160 : 2010-03-24, 15:42:08 »

..super! przynajmniej mam wolny weekend.. Very Happy
A juz myslalam , ze to tylko ja czekam na gotowce  Wink
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #161 : 2010-03-24, 19:40:32 »

Ludzi wyleczonych z różnych chorób jest bardzo dużo. I co z tego wynika?
nawet gdyby obcięte nogi odrosły z powodu cofania się zmian miażdżycowych, to żaden dowód dla ...( takie niedomówienie), bo tak pięknie sobie tłumaczą - "ponieważ miażdżyca jest "nieuleczalna" - nie było miażdżycy", albo była "zła diadgnoza", choć w "papierach" pisze...  Laughing
Witam
Wiem że tak jest, pisał to w książkach sporo J.K.(ponad 40 lat temu i niestety nic się nie zmienia), doświadczył tego również Ashkar, choć jego rak trzustki jest nie do podważenia, jego dokumentację przeglądał onkolog (osoba z forum która leczy się metodą NIA, dała do przeczytania dokumentację Ashkara i onkolog potwiedził że był to rak, na 100%) jest ona tutaj: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/dokumentacja.htm
Pozdrawiam
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70678


Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #162 : 2010-03-25, 08:05:53 »

..super! przynajmniej mam wolny weekend.. Very Happy
A juz myslalam , ze to tylko ja czekam na gotowce  Wink

Najlepsze są takie śliczne gotowce "łopatologiczne".. Very Happy
No bo co tam po nazwie np. jakiś kwas deoksyrybonukleinowy.. Shocked toć to nawet trudniej wymówić niż stół z powyłamywanymi nogami.. Rolling Eyes kto te nazwy wymyslał.. Wink

Żeby to przyswoić, trzeba z optymalnego drzewa genealogicznego pochodzić.. Rolling Eyes ja ponoć też pochodzę z drzewa.. Laughing
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #163 : 2010-03-26, 18:52:27 »

Witam
Tutaj są efekty stosowania metody NIA:
http://www.lekarstwonaraka.com.pl/Efekty-forum.htm
http://www.lekarstwonaraka.com.pl/Efekty-poczta.htm
a tu gościu wyleczył się z astmy: http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7853911,2,Thread.html
Można do tych ludzi napisać, pogadać
Pozdrawiam

Bardzo Ci dziękuję za wklejenie tych linków. Przeczytałam uważnie i z lekkim drżeniem serca. Przekazałam informację innym zainteresowanym. Twoja praca tutaj nie idzie na marne. Pozdrawiam.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #164 : 2010-04-22, 11:25:16 »

Oglądaliście -   http://interwencja.interia.pl/news?inf=1467428  - nie ważne jak gadają , ważne , że gadają. Tak jest w każdym przypadku - D.O. - solarium , kiedys salony gier itd.  Lubię takie darmowe reklamy - oby ich więcej...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70678


Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #165 : 2010-04-22, 12:26:37 »


 http://interwencja.interia.pl/news?inf=1467428

Naprawiłam Twojego linka "kristan".. Very Happy
..nie dziękuj.. Wink
Zapisane

jerzy555
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #166 : 2010-04-22, 13:31:41 »

osobiście jestem gotowy na takie wyzwania i prawdopodobnie na początku września zastosuję profilaktycznie NIA. Koleżanka w pracy też zapowiada taką akcję, oczywiście też profilaktycznie a więc do dzieła Smile
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #167 : 2010-04-22, 14:03:20 »

Witam
Mi "stuknął" szósty miesiąc, noszenia opaski, wypływa już limfa, o zabarwieniu lekko zółtawym, dla pewności ponoszę "opaske" jeszcze przez dwa miesiące, tak się do niej przyzwyczaiłem że trudno będzie się z nią rozstać.  Very Happy
Co prawda Ashkar mówi o sześciu miesiącach, ale to jest taki zarys i nie należy się sztywno tego trzymać, to jest jakby takie minimum, zresztą na wykładzie w marcu w Katowicach, Ashkar mówił że każdy ma inny układ immunologiczny, u jednych może trwać to dłużej, itp.
Pozdrawiam
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #168 : 2010-04-22, 21:40:56 »

10 Kwietnie minelo pol roku odkad stosuje metode NIA.Jestem zadowolona z pozytywnych jej efektow.Ani razu przez te pol roku nie bylam przeziebiona nawet wtedy gdy przejadalam sie  weglowodanami,ktora ich ilosc wynosila i do 90g/h.
Od od ok.
        3 tygodni stracilam apetyt na wszelakie miesa.Jadam jajka i sery,czesciej ryby w oleju. Razz

Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #169 : 2010-04-22, 22:08:35 »

10 Kwietnie minelo pol roku odkad stosuje metode NIA.Jestem zadowolona z pozytywnych jej efektow.Ani razu przez te pol roku nie bylam przeziebiona nawet wtedy gdy przejadalam sie  weglowodanami,ktora ich ilosc wynosila i do 90g/h.
Od od ok.
        3 tygodni stracilam apetyt na wszelakie miesa.Jadam jajka i sery,czesciej ryby w oleju. Razz

 

napisz więcej na temat pozytywnych efektów NIA, jestem ciekawy jakie dolegliwości mimo stosowania Diety Optymalnej ustąpiły u Ciebie po półrocznej kuracji.
pozdrawiam Smile
jerzy555
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #170 : 2010-05-13, 22:27:49 »

 Metode NIA stosuje od 11 pazdziernika ub.roku i
nadal  pojawia sie:
luszczyca w postaci suchych plamek na ciele  oraz wysuszonych dloni,
opryszczka,
opuchlizna nogi  z opatrunkiem,
arytmia serca.

Guzek niewiadomego pochodzenia,ktory co prawda nie rozrastal sie ale  od 12 lat byl widoczny  pomniejszyl sie znacznie.
Poniewaz nie potrafie ustalic sobie dobowego zapotrzebowania na bialko i weglowodany a te wiadomo,ze zjadane w nadmiarze wiecej szkodza niz pomagaja dlategi tez
cieciorke wymieniac bede  az do skutku  Laughing Cool






Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #171 : 2010-05-14, 13:08:19 »

Metode NIA stosuje od 11 pazdziernika ub.roku i
 nadal  pojawia sie:
luszczyca w postaci suchych plamek na ciele  oraz wysuszonych dloni,
opryszczka,
opuchlizna nogi  z opatrunkiem,
arytmia serca.
Arytmi serca raczej nie wyleczysz NIA, spróbuj podnieść węglowodany, dookoła rany zacznij przemywać sokiem z aloesu, zamiast jakiś środków typu spirytus czy woda utleniona. Ilość białka i węglowodanów spożywać tyle ile potrzebuje organizm, wsłuchać się w organizm. Po zakończeniu metody NIA, poczytaj o miksturze Słoneckiego.
Pozdrawiam
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #172 : 2010-05-14, 18:26:06 »

Metode NIA stosuje od 11 pazdziernika ub.roku i
 nadal  pojawia sie:
luszczyca w postaci suchych plamek na ciele  oraz wysuszonych dloni,
opryszczka,
opuchlizna nogi  z opatrunkiem,
arytmia serca.

Może spróbuj pić lapacho  na swoje dolegliwości   http://www.herbaciani.pl/wlasciwosci-lapacho.html 









Cytuj
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #173 : 2010-05-14, 19:50:43 »

kodar, radze Ci nie wystawiac swojego organizmu na probe, czeste arytmie moga skonczyc sie zle....  jestem ciekawa o jakim nadmiarze mowisz jesli chodzi o weglowodany...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #174 : 2010-05-14, 23:02:07 »

Rajano, Very Happy
wiem,ze nie wylecze arytmii,ale mialam nadzieje,ze gdy odsmiece organizm,to bedzie lzej dla pracy serca.Kiedy zakoncze jeszcze nie wiem.A o miksturze poczytam.
Ania, Very Happy
lapacho poszukam,na razie pije mineraly Scindela,to jest maczke kamienna,Zawiera az 22 mineraly.W dziecinstwie jadalam warzywa prosto z ogrodka bez mycia.Teraz  mineraly popijam duza iloscia wody,by nie zgrzytaly  pod  zebami Laughing
Viola Very Happy
niestety nie ma jedynej i stalej dawki ani weglowodanow ani bialka,to co zjadamy to jest w przyblizeniu.U mnie dochodzi jeszcze chec poprawienia sobie nastroju.I najczesciej poprawiam czekolada  :?tylko,ze nie jedna kostka.

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #175 : 2010-05-14, 23:28:32 »

Kiedys  uczepilam sie sznura od pradu,ktory byl niezabezpieczony i sobie zwisal .Troche mna potrzachalo i spadlam na dol,szybko wstalam i poszlam dalej.Zupelnie zapomnialam o tym fakcie a nawet nie bylam u lekarza.Zrobilam wielkie glupstwo,bo serce co jakis czas niedomagalo a teraz juz nagminnie.
Cisnienie mam w granicach 115/80 a puls 85(po kilku kawach i wysilku fizycznym.
USG miesnia sercowego robione 2 lata temu  bylo rowniez w normie.Czyli albo niekompetentne badania albo miazdzyca albo..... Question Mr. Green
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #176 : 2010-05-15, 13:42:31 »

Rajano, Very Happy
wiem,ze nie wylecze arytmii,ale mialam nadzieje,ze gdy odsmiece organizm,
Metodą NIA, odsmiecisz, ale przcież całe życie nie będziesz chodziła z opaską, trzeba uszczelnić jelita i przewód pokarmowy, aby przez nadżerki nie wchodziły znowu toksyny do organizmu, to zadanie doskonale spełnia mikstura.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #177 : 2010-05-16, 22:18:50 »

Rajano, Very Happy
wiem,ze nie wylecze arytmii,ale mialam nadzieje,ze gdy odsmiece organizm,
Metodą NIA, odsmiecisz, ale przcież całe życie nie będziesz chodziła z opaską, trzeba uszczelnić jelita i przewód pokarmowy, aby przez nadżerki nie wchodziły znowu toksyny do organizmu, to zadanie doskonale spełnia mikstura.
wlasnie uszczelnic jelita,znalezc rownowage w ukladach i pamietac o naturalnych witaminach i koniecznie o witaminie C i obedzie sie bez  mikstury? Razz
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #178 : 2010-05-16, 22:41:19 »

Witaminy z żywienia, witamine c także, (choć jest ona też w miksturze), brakuje środka który likwiduje nadżerki w miksturze jest to sok z aloesu, no i oleju aby wszystko dotarło do jelita.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #179 : 2010-05-16, 23:39:22 »

Witaminy z żywienia, witamine c także, (choć jest ona też w miksturze), brakuje środka który likwiduje nadżerki w miksturze jest to sok z aloesu, no i oleju aby wszystko dotarło do jelita.

Rajano,Lekarka zawsze powtarzala jak najmniej weglowodanow,zadnych prostych,malo bialka i jadanie kazdego dnia inaczej.Kolorowe posilki zjadane  z apetytem i w milym towarzystwie a szczelnosc jelit murowana.Ja niestety jak juz jest dobrze,to zaczynam sobie zbyt dlugo szkodzic i  znowu znajduje sie na poczatku  drogi pelnej wznioslych celow. :lol:Dlatego nigdy mi sie nie nudzi Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.