forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-14, 19:12:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
661452 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Psyche(emocje) a ciało.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 25 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Psyche(emocje) a ciało.  (Przeczytany 216371 razy)
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #60 : 2006-12-19, 09:23:51 »

.Ale wszyscy odpowiedzą za swoje czyny przed Bogiem ,bo czlowieka mozna oszukac ,ale Boga NIE!!!
  

Och , zapomniałbym o czarnych mszach z udziałem niewinnych dziewic.Choć bardziej wyrafinowani lekarze preferują kurtyzany "z najwyższej półki " (cenowo rzecz jasna).Nie ma nic bardziej inspirującego nad krzyk przerażonej kobiety z bajeczną uwerturą Mozarta w tle.Przepysznie ilustruje atmosferę gabinetu szpitalnego pieśń " O Fortuna!" Orffa. Perwersja ,piękno, przepych i wysmakowane okrucieństwo - oto prawdziwe przeznaczenie.
Pamiętaj i strzeż się ..nie na darmo każdy z nas w zaciemnionych pomieszczeniach anatomicznego muzeum otrzymał na koniec studiów prawdziwe piętno wykwintnego przeznaczenia - mały , niewidoczny dla maluczkich tatuaż z pentagramem , znak naszych duchowych przodków - cathares a potem Rycerzy Świątyni Salomona.I przysiągł pamiętać by każdego dnia mścić się na papistach za śmieć Jakuba de Molay.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #61 : 2006-12-19, 09:25:47 »

mścić się na papistach za śmieć Jakuba de Molay.

Och , zapomniałbym , nie tylko śmierć de Molay'a ale i Gotfryda de Charney
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #62 : 2006-12-19, 09:40:42 »

Jakiez to urocze,inteligentne i śmieszne Bruford  Very Happy  .Czy w ten sam sposob rozbawiasz swoich pacjentow, aby oddalali swoje mysli od choroby  Very Happy .
Jesli nie ,to zacznij .Wspaniale wplywa na psychike czlowieka Twoje poczucie humoru  Very Happy  Very Happy  Very Happy   Twisted Evil
Takie to poczucie humoru ...bardzo "inteligentne" ,no ale... trudno się dziwic ...
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #63 : 2006-12-19, 09:42:23 »

Jakiez to urocze,inteligentne i śmieszne Bruford  Very Happy  .Czy w ten sam sposob rozbawiasz swoich pacjentow, aby oddalali swoje mysli od choroby  Very Happy .
Jesli nie ,to zacznij .Wspaniale wplywa na psychike czlowieka Twoje poczucie humoru  Very Happy  Very Happy  Very Happy   Twisted Evil
Takie to poczucie humoru ...bardzo "inteligentne" ,no ale... trudno się dziwic ...

W ten sposób rozmawiam jedynie z mitomanami. Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #64 : 2006-12-19, 09:45:17 »

Az strach pomyslec jak rozmawiasz z pacjentami  Confused
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #65 : 2006-12-19, 09:48:54 »

Nie daj Boze dostać się pod "opieke" takiego czlowieka ,to jest niesprawiedliwe ,ze czlowiek jest czesto skazany na taka "opieke".Dlatego jestem za prywatną sluzbą zdrowia ,gdzie lekarze mieliby placone adekwatnie do wykonywanej przez siebie pracy ,a nie za plugawe postepowanie. Idea Mr. Green
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #66 : 2006-12-19, 09:53:13 »

...zapomniałbym o czarnych mszach z udziałem niewinnych dziewic.Choć bardziej wyrafinowani ...

Czuję nutkę dewiacji satanistyczno-komuszej Laughing. Według relacji nijakiego Waszaka - takie towarzystwo odpowiada mi najbardziej Exclamation. Ostatnio najlepiej mi się konwersuje z czarnym kotem - ze wszystkim co powiem się ZGADZA!
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #67 : 2006-12-19, 10:01:17 »

Az strach pomyslec jak rozmawiasz z pacjentami  Confused

O taak Twisted Evil, strach ....nieważne co mitoman myśli na jakikolwiek temat , ważne by się bał Twisted Evil.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #68 : 2006-12-19, 10:02:48 »

Ostatnio najlepiej mi się konwersuje z czarnym kotem - ze wszystkim co powiem się ZGADZA!

No to jesteś już nasz , Toan . Twisted Evil On[b][/b] i my jego słudzy chętnie Cię powitamy Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #69 : 2006-12-19, 10:07:29 »

Taaaaaakkkk boję się Bruford   Confused  Crying or Very sad ,a jeszcze jak Toan juz jest z Wami toż to masakra   Twisted Evil
Toż to satanistyczne forum  Laughing  Laughing  Laughing  hehehehe
Ludzie!!!! gdzie ja zabrnęłam?  Twisted Evil
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #70 : 2006-12-19, 10:09:36 »

On miauczy w obcym języku i inaczej akcentuje frazy, ale do wiosny przywyknę! Cool.
A musicie się tak czubić w tym temacie?
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #71 : 2006-12-19, 10:15:19 »

On miauczy w obcym języku i inaczej akcentuje frazy, ale do wiosny przywyknę! Cool.
A musicie się tak czubić w tym temacie?

Drgo Toanie ( już wkrótce być może nasz adepcie) , czubić to się można ze wszystkimi prócz mitomanów Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #72 : 2006-12-19, 10:15:45 »

Toan przytul kkociaka ode mnie ,bo uwielbiam koty .  Very Happy
A skoro juz tu jestes ,to zapytam :dlaczego nie moge wkleic swojego avataru? ,probowalam wszystkiego ,spelnia wszystkie warunki, a nie moge go wkleic, bo wyskakuje jakis błąd.Probowalam z innego IP i tez sie nie da.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #73 : 2006-12-19, 10:20:47 »

[
 czubić to się można ze wszystkimi prócz mitomanów Very Happy
A slyszales o rybach młotach ? Wieloletnie badania naukowcow ,ktore pochłonęly sporo kosztów dowodzą ,ze taki gatunek czlowieka, tez wystepuje  Laughing  Very Happy  Mr. Green Co prawda jest to rzadkosc ,ale zdarza sie jeden na milion  Very Happy hehehehehe
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #74 : 2006-12-19, 10:21:32 »

Bruford
Napisz lepiej co sądzisz o tym zastrzyku na cukrzycę w temacie "Ciekawe". Czy "zacukrzenie" komórki nie jest możliwe w takim przypadku? - jeśli podaż przewyższa popyt Confused. Co się stanie z "nadmiarem" cukru?
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #75 : 2006-12-19, 10:24:02 »

No to inaczej zapytam .Czy z tym avatarem ,to mam sie zgłosić do prezydenta w rozwijającej się Gruzji?  Shocked
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #76 : 2006-12-19, 10:28:13 »

Nadmiar cukru zostanie  "przerobiony" na tłuszcz?, ze wszystkimi konsekwencjami tej przemiany?. To może jednak "zdrowsza" będzie cukrzyca Cool
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #77 : 2006-12-19, 10:34:05 »

...z tym avatarem...

Na Forum jest wszystko dobrze, szukaj więc błędu u siebie!.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #78 : 2006-12-19, 10:35:04 »

[
 czubić to się można ze wszystkimi prócz mitomanów Very Happy
A slyszales o rybach młotach ? Wieloletnie badania naukowcow ,ktore pochłonęly sporo kosztów dowodzą ,ze taki gatunek czlowieka, tez wystepuje  Laughing  Very Happy  Mr. Green Co prawda jest to rzadkosc ,ale zdarza sie jeden na milion  Very Happy hehehehehe

To są rekiny młoty dokładnie.Na całe szczęście ten pospolity gatunek "odzwierzęcy" człowieka nie wymaga badań i spotyka się go niestety dość często. Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Psyche(emocje) a ciało.
« Odpowiedz #79 : 2006-12-19, 10:35:40 »

Alez piękny avatar  Very Happy ,odzwierciedla całą mnie  Very Happy hehehe
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 25 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 18 zapytaniami.