forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-10, 00:45:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
661254 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Przewlekłe zapalenie migdałków
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 46 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przewlekłe zapalenie migdałków  (Przeczytany 611818 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #700 : 2008-10-21, 19:18:38 »

Ja uwielbiam masło jesc Wink moge samo masło z ch***** Wink jesc sobie , ch*** i grube plasterki masła i mniam mniam Wink heh rozpuszczonego na ch*****  odpada Wink

Moj watek zamarl ...  Sad

czy te Twoje skroty,oznaczja CHLEB?????????....!!!!!!!!!!!             Zapomnij, to nie jestes na ZO/DO  zacznij i powroc tu ponownie........jak juz zaczniesz!!

pomysl tylko, ludzie stracili czas, aby biednej Enka19 odpowiedziec na trudne dla nie "waprosy"......dlaczego my musimi ponosic konsekwencje niewiedzy????Enki19...???
Jeg melder pas!!!Det finder du bare selv ud af det!!!
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #701 : 2008-10-21, 19:28:51 »

wiem ze nie jestem ;/ nie zrezygnuje naraz z wszystkiego ;/ 
Cytuj
my musimi ponosic konsekwencje niewiedzy????Enki19...???

Jakie konsekwencje?

Chciałam sie czegos dowiedziec to pytalam ! Masz jakis problem!? To jest forum, wiec moge pytac - kto chce to odpisze kto nie to nie.
A nie pytałam na marne, ta wiedza jest mi potrzebna wiec pytam.
 
Cytuj
ludzie stracili czas, aby biednej Enka19 odpowiedziec na trudne dla nie "waprosy"......

Masakra.. pomoc komus , odpisac mu na forum oohh  straszne .. ile ja tego czasu Wam zabrałam;/
 
;/;;/;/;/;
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #702 : 2008-10-21, 21:25:30 »

Łajt , a od kiedy masz problem z migdałkami?dopiero od 1.5 mies? juz masz ustalony zabieg!?
Sam sie nad tym zastanawiasz czy lekarz Ci zalecil wyciac?

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #703 : 2008-10-22, 07:46:07 »

a oto pytanie: czy można wyciąć migdałki mimo zapalenia gardła? bo leczę się od 1,5 miesiąca i bez przerwy mimo kilku zmienianych leków nie jest dobrze. już nie mam siły po prostu. a wszystko przez te migdałki...

Tak. Określa stan i decyduje o tym lekarz operujący. Myślę, że chciałeś napisać  " ... mimo zapalenia migdałków". I tak i tak ocenia doktor.
Zapisane
Łajt
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #704 : 2008-10-22, 16:36:50 »

no dzisiaj wyrwałem się do lekarza - powiedział że mi wytnie ale w przyszłym roku :/ takie terminy w służbie zdrowia
problemy mam od dłuższego czasu ale od półtora miesiąca mam zapalenie gardła(przynajmniej mi się tak wydawało)
a tu dzisiaj dowiedziałem że chyba muszę się do tego przyzwyczaić; objawy nie są może tragiczne ale codziennie pobolewa, schudlem pare kilo ale da się z tym żyć - lekarz powiedział że to nie zapalenie, tylko zmiana na stałe, jak antybiotyki i inne leki nie dzialają to dupa; nie wiem coś takiego; trochę mnie to podminowało; wogole czy jest możliwe coś takiego że objawy stanu zapalnego stają się normą?? bo niby tylko te migdały są czerwone
Sad Crying or Very sad
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #705 : 2008-10-22, 17:03:25 »

Cytuj
czy jest możliwe coś takiego że objawy stanu zapalnego stają się normą?? bo niby tylko te migdały są czerwone

 Mozliwe, pewnie masz tak jak ja mialam. Zapewne masz chroniczne zapalenie migdalkow.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #706 : 2008-10-22, 17:04:59 »

Ale co Ci powiedzial? że migdałki maja zmieniony ksztalt? przekrwione gardlo itp!?
Zapisane
Łajt
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #707 : 2008-10-22, 17:10:23 »

powiedzial ze "trzeba je wypieprzyć"; to że gardło jest przekrwione to sam zauważyłem(ale nie tragicznie)
Enka a ty miałaś toż samo co ja? i jak rozwiązała się twoja sprawa? mam nadzieję,że happy endem (jak żyjesz to już happy end Confused no nie?)
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #708 : 2008-10-22, 17:17:48 »

HEhe zyje zyje Wink Ja wyciełam migdałki w sierpniu , bardzo czesto chorowalam , a wtedy kiedy tak naprawde nie chorowalam tzn nie  lezalam w lozku z goraczka itp to i tak mnie to gardlo bolalo a antybiotyki nic nie pomagaly - tak jak u Ciebie .


Zapisane
Łajt
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #709 : 2008-10-22, 17:21:27 »

a po zabiegu jest ok? tzn. problemy z gardziołem się skończyły?
a mi do czasu zabiegu, czyli przez ładnych parę miesięcy wypada się oszczędzać i modlić - tego nigdy za wiele Smile
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #710 : 2008-10-22, 17:28:44 »

Wiesz co,  minely juz prawie 3 miesiace i jeszcze nie chorowalam na gardlo , ale narazie za wczesnie zebym komus doradzala czy wycinanie migdalkow jest ok czy nie,musze przeczekac zime i wiosne bo wtedy najwiecej chorowalam i wtedy ocenie czy jest lepiej,
Ale jak narazie  jest dobrze;)I mam wrazenie  jakbym miala luzniej w gardle Wink jakbym wyzucila smiecia Wink
Mam nadzieje ze bedzie dobrze
Lekarz po zabiegu mi powiedzial ze napewno bedzie lepiej bo migdalki byly okropne.Zobaczymy Wink OBy Wink narazie jets Ok
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #711 : 2008-10-22, 17:31:48 »

zjadlo mi r - wyrzucila;)
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #712 : 2008-10-22, 18:18:08 »

Łajt jak masz czekać do przyszłego roku na wycięcie to masz akurat czas aby pojeść trochę inaczej niż zwykli ludzie . I może sie przekonasz,że Ci przejdzie. Ja od lat nie choruję na nic . A podbno u wczesniaków to norma. Anginy, katar, zatoki.Norma jak wpieprz...łam chlebek, ziemniaki, ryże, kluski. Jak teraz tego nie jem (mleczne nigdy mi nie wchodziły) to samo przeszło. Nawet kataru w zimie nie mam ani od nikogo się nie zarażam. Pozdrawiam. Jak jesteś zainteresowany pisz na priv.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #713 : 2008-10-22, 18:26:21 »

Nom, to prawda ,mozesz poeksperymentowac;) ja bym poeksperymentowala przed ale nie wiedzialam nic o tej diecie itp

Sylwiazlodzi-  ile wazylas jak sie urodzilas;)?????

Ja wazyłam 1800g a moja siostra 2000g;) Moja siostra nie chorowala nigdy na gardlo a ja tak Wink
Ze mna bylo od poczatku ciezko;)
Moja mama nie miala pojecia ze ma w brzuszku 2ke i dopiero jak urodzila siostre naturalnie to "zostal" jej brzuch i wtedy sie kapneli dopiero ze ja tam biedna poplatana 'siedze" i mama miala cesarke;) biedna..!
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #714 : 2008-10-22, 18:33:47 »

1977 rok- 600 gram. Jak kiedyś powtarzała moja moma trochę więcej niż pół kilo cukru.  Laughing Laughing Miałam widocznie żyć , więc zyję z porażeniem mózgowym ale jakby go nie było. Pomylili mnie i dali na inny oddział  po urodzeniu- inna dzielnica. Ordynator to była Pani doktor ,która miała dziecko i je straciła w jakimś wieku. Była bardzo wobec dzieci dobra, oddawała im miłość ,której już nie mogła dać swojemu dziecku. Miałam ileś razy bezdech itp. Nikt by nie uwierzył ,że teraz mogę napisać,że NIE ZGADZAM SIĘ,ŻE SPASTYCZNOŚĆ MIĘŚNI JEST NA CAŁE ŻYCIE. NIE MOZNA JE ZWERYFIKOWAĆ DIETĄ I WTEDY ONA NIE PRZESZKADZA. a DODATKOWO RUCH POMAGA BO JESZCZE ZOSTAJE COŚ TAKIEGO JAK PRZY JAKIŚ NERWACH, NAPIĘCIU ORGANIZMU PSYCHICZNYM NAPIĘCIE MIĘSNI ,KTÓRE ROBIĘ SAMA .
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #715 : 2008-10-22, 18:36:58 »

PRZEZ PRZYPADEK WYSŁAŁAM.

Ale te napięcia są dalej do poprawienia dietą bo Ja jestem z tych co nie waży i liczy BTW. A czasami za dużo B lub W powoduje spastyczność mięśni lub ich zwiotczenie. Chyba tak to się określa czyli albo za bardzo napięte albo wiotkie i wtedy czuję jakby słabość w nogach. Ale patrząc na dzieci jak maja porażenie 4 kończynowe uważam,że nawet ta dieta jaka Ja mam u nich zrobiłaby niesamowite postepy. Przede wszystkim po jakimś czasie odblokowałaby mięsnie i można by ćwiczyć z mniejszym bólem lub bez niego dzieci, które od wielu lat są przyktue do łóżka. Ale to tyle. Coś mnie ciągnie aby założyć taki wątek na tym forum i chyba to zrobię.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #716 : 2008-10-22, 18:37:47 »

Jeju... 600g!  wielkie malenstwo Wink  Cool
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #717 : 2008-10-26, 20:18:18 »

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #718 : 2008-10-26, 23:47:13 »

... Moja mama nie miala pojecia ze ma w brzuszku 2ke i dopiero jak urodzila siostre naturalnie to "zostal" jej brzuch i wtedy sie kapneli dopiero ze ja tam biedna poplatana 'siedze" i mama miala cesarke;) biedna..!...

Enka, spytaj Mamci, czy chodzila w czasie ciazy do lekarza
na kontrole i ile razy byla?  Shocked Shocked
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Przewlekłe zapalenie migdałków
« Odpowiedz #719 : 2008-10-27, 09:57:33 »

     Oczywiście , że chodziła...nie raz i nie dwa-  tyle ile razy chodzic trzeba tyle chodzila;)
Nie muszę pytać na każdych imininach i zjazdach rodzinnych słysze opowiesci na ten temat Wink

Lekarka poprostu była pewna że niemozliwym jest ze sa to blizniaki, choc mama mowila ze czuje ze cos dziwnie kopie etc,
To były inne czasy;) nie było jeszcze takiej aparatury  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 46 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.