forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-06, 01:34:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660956 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Miesięcznik "Optymalni"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 66 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Miesięcznik "Optymalni"  (Przeczytany 602517 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #820 : 2014-10-20, 11:59:28 »

Ponoć człowiek może wyjść z religii, ale religia z niego nie wyjdzie Smile   Nie darmo od kolebki?
Aż po grób Very Happy
Bo kto by chciał wierzyć, że zjedzą go robaki, razem z tą świadomością Wink
Zauwazylem, ze lubisz krytykowac, potepiac w czambul i wysmiewac ksiazki, teorie czy sprawy, ktorych nie znasz, nie czytales, nie zbadales ale po prostu ich nie lubisz czy nie popierasz etc Very Happy
Maniek ci kiedys wytnkal, ze jedziesz po Witoszkowej choc nawet nie przeczytales jej ksiazki  Very Happy
Wytknął, a teraz przyznaje rację  Laughing
Ty też kiedyś zmądrzejesz, mimo, a nie dzięki, czytaniu bzdur rodem z Pani Domu Wink
Przepraszam cie ale zaczynasz pewexowac Very Happy
Wytknal ci fakt, a czy przyznal racje to insza inszosc Very Happy
Jedno nie musi stac w sprzecznosci z drugim.

A czy kiedys zmadrzeje to nie wiem, bo jak ty w takim wieku jestes taki madry to dla mnie juz chyba za pozno  Confused
Kto się naprawdę śmieje, ten się śmieje ostatni Wink

Nie trać nadziei, Zyon, przestań tylko kserować cudze myśli, a pozwól rozmnażać się własnym Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25525

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #821 : 2014-10-20, 11:59:39 »

No prosze cie, nie wiem skad u ciebie ta sklonnosc do tendencyjnego generalizowania i uogolniania.......no wszyscy to jeden roj i motywacje te same, kasa i koniec. Ty te z masz takie same jak wszyscy tutaj? Bo moje sa z pewnoscia inne, i co teraz?  Very Happy
Taka rozmowa rzeczywiscie do nikad nie zaprowadzic. Dla Adaska wszyscy to platni trolle na przyklad, oprocz niego oczywiscie, piszesz za kase? Very Happy
Z mądrości życiowej Very Happy
Oczywiści, że piszę za kasę, siedzę w pracy, licznik bije, a ja sobie piszę.
Ty nie?
Znaczy sie placi ci ktos za pisanie? Bo wiesz, zaraz Adasko napisze donos do admina, zes platny troll Very Happy
Ja pisze zupelnie za darmo, i za darmo dziele sie ta wszelka moja madroscia, zupelnie za free Very Happy
I to wszystko z jednego konta  Shocked
Nieprawda, że piszesz za darmo.
Pracodawca płaci Ci za to, co należy do Twoich obowiązków, a nie za pisanie z nami Very Happy
Możesz to oczywiście nazywać inaczej, ale prawda jest jedna Wink
Ja okradam sam siebie i mam na to pozwolenie Very Happy
To akurat nieprawda co piszesz Very Happy
Pisanie "za" pieniadze, to znaczy otrzymywanie gratyfikacji finansowej od wierszowki, strony czy za ewentualnego posta.
Mi nikt nie placi za to co pisze, pisze to z wlasnej, nieprzymuszonej woli i robie to po prostu w taki sposob jak oddycham, mowie czy jem Very Happy
Nie upiekszaj faktow na sile Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #822 : 2014-10-20, 12:00:39 »

A do tego ponoć nawet ucieranie marchewki na tarce czyni jej ból, który ktoś tam nawet zmierzył...  Wink Mr. Green
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #823 : 2014-10-20, 12:02:03 »

W rozpatrywaniu tego zagadnienia należy zastanowić się nad tym, czy przypadkiem wszystko co żyje ma duszę?  Cool
A przypomnę, że do niedawna niektórzy twierdzili, że nawet kobiety jako indywidua nieczyste, niepełne, skłonne do grzechu i występku, ponoć duszy nie miały.  Wink Mr. Green
Wielu nawet dziś jest skłonnych tak twierdzić.  Confused
Dusza to tylko umowna nazwa. Gdzies niedawno czytalem jakiegos nobliste z fizykow kwantowych, nie pamietam czy to byl Werner pauli i on np mowil "duch" czyli cos co w zasadzie byc powinno ale ciezko to udowodnic Very Happy
Np jak w sobote wycinalem drzewa, to usiadlem na scietym swierku, policzylem sloje i autentycznie sie zastnawialem czy to drzewo mialo jakas forme "ducha" Very Happy
Bo troche mi sie smutno zrobilo z tego powodu Very Happy

Nie upiększaj faktów, cukier Ci spadł po wysiłku...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25525

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #824 : 2014-10-20, 12:02:29 »

Ponoć człowiek może wyjść z religii, ale religia z niego nie wyjdzie Smile   Nie darmo od kolebki?
Aż po grób Very Happy
Bo kto by chciał wierzyć, że zjedzą go robaki, razem z tą świadomością Wink
Zauwazylem, ze lubisz krytykowac, potepiac w czambul i wysmiewac ksiazki, teorie czy sprawy, ktorych nie znasz, nie czytales, nie zbadales ale po prostu ich nie lubisz czy nie popierasz etc Very Happy
Maniek ci kiedys wytnkal, ze jedziesz po Witoszkowej choc nawet nie przeczytales jej ksiazki  Very Happy
Wytknął, a teraz przyznaje rację  Laughing
Ty też kiedyś zmądrzejesz, mimo, a nie dzięki, czytaniu bzdur rodem z Pani Domu Wink
Przepraszam cie ale zaczynasz pewexowac Very Happy
Wytknal ci fakt, a czy przyznal racje to insza inszosc Very Happy
Jedno nie musi stac w sprzecznosci z drugim.

A czy kiedys zmadrzeje to nie wiem, bo jak ty w takim wieku jestes taki madry to dla mnie juz chyba za pozno  Confused
Kto się naprawdę śmieje, ten się śmieje ostatni Wink

Nie trać nadziei, Zyon, przestań tylko kserować cudze myśli, a pozwól rozmnażać się własnym Very Happy
Proces "kserowania" zaczyna sie od czasu kiedy zyskujesz swiadomosc, i twoj rozwoj bez tego nie bylby mozliwy Very Happy

A co do tego "kserowania" o ktore ci chodzi, to piszesz bzdury, bo zeby moc ksztaltowac sie myslom, trzeba miec jakiekolwiek podstawy Very Happy
Co chwile kleisz jakas line do potreningu.pl czy niewiarygodne.pl a przeciez nie powinienes Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #825 : 2014-10-20, 12:04:12 »

No prosze cie, nie wiem skad u ciebie ta sklonnosc do tendencyjnego generalizowania i uogolniania.......no wszyscy to jeden roj i motywacje te same, kasa i koniec. Ty te z masz takie same jak wszyscy tutaj? Bo moje sa z pewnoscia inne, i co teraz?  Very Happy
Taka rozmowa rzeczywiscie do nikad nie zaprowadzic. Dla Adaska wszyscy to platni trolle na przyklad, oprocz niego oczywiscie, piszesz za kase? Very Happy
Z mądrości życiowej Very Happy
Oczywiści, że piszę za kasę, siedzę w pracy, licznik bije, a ja sobie piszę.
Ty nie?
Znaczy sie placi ci ktos za pisanie? Bo wiesz, zaraz Adasko napisze donos do admina, zes platny troll Very Happy
Ja pisze zupelnie za darmo, i za darmo dziele sie ta wszelka moja madroscia, zupelnie za free Very Happy
I to wszystko z jednego konta  Shocked
Nieprawda, że piszesz za darmo.
Pracodawca płaci Ci za to, co należy do Twoich obowiązków, a nie za pisanie z nami Very Happy
Możesz to oczywiście nazywać inaczej, ale prawda jest jedna Wink
Ja okradam sam siebie i mam na to pozwolenie Very Happy
To akurat nieprawda co piszesz Very Happy
Pisanie "za" pieniadze, to znaczy otrzymywanie gratyfikacji finansowej od wierszowki, strony czy za ewentualnego posta.
Mi nikt nie placi za to co pisze, pisze to z wlasnej, nieprzymuszonej woli i robie to po prostu w taki sposob jak oddycham, mowie czy jem Very Happy
Nie upiekszaj faktow na sile Very Happy

Spytaj pryncypała, co on o tym myśli Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #826 : 2014-10-20, 12:08:31 »

Ponoć człowiek może wyjść z religii, ale religia z niego nie wyjdzie Smile   Nie darmo od kolebki?
Aż po grób Very Happy
Bo kto by chciał wierzyć, że zjedzą go robaki, razem z tą świadomością Wink
Zauwazylem, ze lubisz krytykowac, potepiac w czambul i wysmiewac ksiazki, teorie czy sprawy, ktorych nie znasz, nie czytales, nie zbadales ale po prostu ich nie lubisz czy nie popierasz etc Very Happy
Maniek ci kiedys wytnkal, ze jedziesz po Witoszkowej choc nawet nie przeczytales jej ksiazki  Very Happy
Wytknął, a teraz przyznaje rację  Laughing
Ty też kiedyś zmądrzejesz, mimo, a nie dzięki, czytaniu bzdur rodem z Pani Domu Wink
Przepraszam cie ale zaczynasz pewexowac Very Happy
Wytknal ci fakt, a czy przyznal racje to insza inszosc Very Happy
Jedno nie musi stac w sprzecznosci z drugim.

A czy kiedys zmadrzeje to nie wiem, bo jak ty w takim wieku jestes taki madry to dla mnie juz chyba za pozno  Confused
Kto się naprawdę śmieje, ten się śmieje ostatni Wink

Nie trać nadziei, Zyon, przestań tylko kserować cudze myśli, a pozwól rozmnażać się własnym Very Happy
Proces "kserowania" zaczyna sie od czasu kiedy zyskujesz swiadomosc, i twoj rozwoj bez tego nie bylby mozliwy Very Happy

A co do tego "kserowania" o ktore ci chodzi, to piszesz bzdury, bo zeby moc ksztaltowac sie myslom, trzeba miec jakiekolwiek podstawy Very Happy
Co chwile kleisz jakas line do potreningu.pl czy niewiarygodne.pl a przeciez nie powinienes Very Happy

Od kogo w takim razie kserował wynalzca koła, teorii heliocentrycznej czy ewolucji?
Kleję dla Ciebie, przecież lubisz takie rzeczy Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25525

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #827 : 2014-10-20, 12:14:30 »

Spytaj pryncypała, co on o tym myśli Wink
Znaczy zapytac siebie co o tym sadze? Sadze, ze nie pisze za pieniadze albo sie doucz co to znaczy "pisac za pieniadze"  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #828 : 2014-10-20, 12:17:44 »

W trybie niewolniczym cały wysiłek skierowany jest w kierunku: -"Aby być, trzeba mieć", a dla sprawdzenia poprawności tej, wrytej w zniewolone mózgi, tezy jest jej odwrotność:- "Aby mieć, trzeba być". Ot, cała durna logika. Przy homeostazie zapis jest bardziej prosty:- "Aby być, wystarczy być" i dlatego właśnie jestem- za darmola.

Bez związku z powyższym, za to ze związkiem z tytułem wątku.
  Bardzo fajny artykuł "wypaczyłem", według mnie o tyle kontrowersyjny, że autor wspomina w nim o Niezależnej TV. Rozumiem słowo niezależna i kojarzy mi się ono ze słowem piracka, ponieważ posiadając koncesję na nadawanie zwrot "niezależna" użyty w nazwie jest nieco na wyrost i stanowi bardziej "chłyt maketingowy", niż odzwierciedla rzeczywistość. Ponadto podrażnia mą jaźń ta chęć wiązania prostej przecież i przyziemnej diety optymalnej z kosmicznymi zagadnieniami "...z zakresu ezoteryki, mistycyzmu, technologii i wynalazczości związanej z wynalazkami mającymi zrewolucjonizować nasze życie, zjawiskami paranormalnymi ...".
http://www.optymalni.org.pl/index.php?dzial=news&id=257
To jest mieszanie wiedzy z niewiedzą i poglądami z niej wynikającymi. A to będzie stale iskrzyło w Nas, Was i bez wątpliwości we mnie.

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #829 : 2014-10-20, 12:18:58 »

Spytaj pryncypała, co on o tym myśli Wink
Znaczy zapytac siebie co o tym sadze? Sadze, ze nie pisze za pieniadze albo sie doucz co to znaczy "pisac za pieniadze"  Laughing
Jeśli piszesz w czasie pracy, której celem jest co innego niż pisanie postów na Kwaśniewskim, a piszesz te posty, to bierzesz kasę za pisanie postów, mimo, że jest ona płacona za inne obowiązki Very Happy
Ergo, okradasz firmę.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25525

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #830 : 2014-10-20, 12:19:32 »

Od kogo w takim razie kserował wynalzca koła, teorii heliocentrycznej czy ewolucji?
Kleję dla Ciebie, przecież lubisz takie rzeczy Wink
Kserowanie jako proces zadrukowywania wlasnej "nowej" i "czystejh" swiadomosci. Dziala wylacznie w jednym kierunku.
Dziecko wychowywane przez zwierzeta "wdrukowuje" jedynie to co widzi i co mu przekazuja zwierzeta w zachowaniu i zwyczajach.
Nie potrafi nawet mowic a co dopiero o mysleniu abstrakcyjnym Very Happy
Nie wiadomo chyba czy ma pragnienia i sny.
Mysle, ze to wiesz ale celowo na potrzeby udowodnienia swojej racji udajesz debila Wink  Laughing

Zas co do drugiej czesci, to wlasnie podstawy w nauce i obserwacja daly jakis efekt. Sam z siebie nie przyszedl w koncu, nie? Very Happy
Musieli sie zainteresowac biologia czy astronomia zeby moc "zmienic paradygmat" heheh o jak fajnie, ze o tym wspomniales  Laughing

Co do tworcy kola to sie nie wypowiadam, bo nie wiem kim byl, w wikipedii tez nic nie ma  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25525

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #831 : 2014-10-20, 12:21:27 »

Spytaj pryncypała, co on o tym myśli Wink
Znaczy zapytac siebie co o tym sadze? Sadze, ze nie pisze za pieniadze albo sie doucz co to znaczy "pisac za pieniadze"  Laughing
Jeśli piszesz w czasie pracy, której celem jest co innego niż pisanie postów na Kwaśniewskim, a piszesz te posty, to bierzesz kasę za pisanie postów, mimo, że jest ona płacona za inne obowiązki Very Happy
Ergo, okradasz firmę.
Akurat jestem na urlopie  Laughing A w soboty i niedziele to co?  Laughing Laughing

Nawet jezeli by to byla prawda to i tak nie ma sie to nijak do pisania ZA pieniadze, czyli w celu otrzymania gratyfikacji finansowej  Laughing
Rownie dobrze mozesz napisac, ze oddycham za pieniadze heheh no plizzka stary, przestan kopac ten dolek  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #832 : 2014-10-20, 12:28:45 »

Od kogo w takim razie kserował wynalzca koła, teorii heliocentrycznej czy ewolucji?
Kleję dla Ciebie, przecież lubisz takie rzeczy Wink
Kserowanie jako proces zadrukowywania wlasnej "nowej" i "czystejh" swiadomosci. Dziala wylacznie w jednym kierunku.
Dziecko wychowywane przez zwierzeta "wdrukowuje" jedynie to co widzi i co mu przekazuja zwierzeta w zachowaniu i zwyczajach.
Nie potrafi nawet mowic a co dopiero o mysleniu abstrakcyjnym Very Happy
Nie wiadomo chyba czy ma pragnienia i sny.
Mysle, ze to wiesz ale celowo na potrzeby udowodnienia swojej racji udajesz debila Wink  Laughing

Zas co do drugiej czesci, to wlasnie podstawy w nauce i obserwacja daly jakis efekt. Sam z siebie nie przyszedl w koncu, nie? Very Happy
Musieli sie zainteresowac biologia czy astronomia zeby moc "zmienic paradygmat" heheh o jak fajnie, ze o tym wspomniales  Laughing

Co do tworcy kola to sie nie wypowiadam, bo nie wiem kim byl, w wikipedii tez nic nie ma  Laughing

Kolejna porcja "wiedzy" z Pani Domu Wink
Jak wytłumaczyć więc fakt, że "dzikie dzieci" okrywają miejsca intymne w starszym wieku, mówią proste słowa, odczuwają pociąg seksualny do ludzi i nie boją się ognia, mimo, że ich mamki niczego takiego nie robią?
Nie kop tutaj dalej, proszę Cię Very Happy

Nie ważne, kim był człowiek, który cokolwiek wynalazł, a co wcześniej nie istniało.
Ważne, na potrzeby tej dyskusji, że nie mógł sobie skserować nawet podwalin, bo skoro nie ma koła, to jakie mogą być podwaliny? Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #833 : 2014-10-20, 12:29:38 »

W trybie niewolniczym cały wysiłek skierowany jest w kierunku: -"Aby być, trzeba mieć", a dla sprawdzenia poprawności tej, wrytej w zniewolone mózgi, tezy jest jej odwrotność:- "Aby mieć, trzeba być". Ot, cała durna logika. Przy homeostazie zapis jest bardziej prosty:- "Aby być, wystarczy być" i dlatego właśnie jestem- za darmola.

Bez związku z powyższym, za to ze związkiem z tytułem wątku.
  Bardzo fajny artykuł "wypaczyłem", według mnie o tyle kontrowersyjny, że autor wspomina w nim o Niezależnej TV. Rozumiem słowo niezależna i kojarzy mi się ono ze słowem piracka, ponieważ posiadając koncesję na nadawanie zwrot "niezależna" użyty w nazwie jest nieco na wyrost i stanowi bardziej "chłyt maketingowy", niż odzwierciedla rzeczywistość. Ponadto podrażnia mą jaźń ta chęć wiązania prostej przecież i przyziemnej diety optymalnej z kosmicznymi zagadnieniami "...z zakresu ezoteryki, mistycyzmu, technologii i wynalazczości związanej z wynalazkami mającymi zrewolucjonizować nasze życie, zjawiskami paranormalnymi ...".
http://www.optymalni.org.pl/index.php?dzial=news&id=257
To jest mieszanie wiedzy z niewiedzą i poglądami z niej wynikającymi. A to będzie stale iskrzyło w Nas, Was i bez wątpliwości we mnie.



Oj Radziu, czepiasz się jak jaki wróg nr 1!  Shocked
Przecież cytując klasyka - "to jest dobra Władza, co zrobiła pierwszy krok i nie trzeba jej przeszkadzać"  Rolling Eyes Wink
Na razie zbierają kasę na jet'a firmowego, a później kto wie, jakie UFO z tego wyjdzie...   Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #834 : 2014-10-20, 12:35:01 »

Spytaj pryncypała, co on o tym myśli Wink
Znaczy zapytac siebie co o tym sadze? Sadze, ze nie pisze za pieniadze albo sie doucz co to znaczy "pisac za pieniadze"  Laughing
Jeśli piszesz w czasie pracy, której celem jest co innego niż pisanie postów na Kwaśniewskim, a piszesz te posty, to bierzesz kasę za pisanie postów, mimo, że jest ona płacona za inne obowiązki Very Happy
Ergo, okradasz firmę.
Akurat jestem na urlopie  Laughing A w soboty i niedziele to co?  Laughing Laughing

Nawet jezeli by to byla prawda to i tak nie ma sie to nijak do pisania ZA pieniadze, czyli w celu otrzymania gratyfikacji finansowej  Laughing
Rownie dobrze mozesz napisac, ze oddycham za pieniadze heheh no plizzka stary, przestan kopac ten dolek  Laughing
Winni się tłumaczą, a urlop i weekendy nic do rzeczy nie mają, bo w pracy też piszesz.
Sam jestem pracodawcą, więc znam prawa i obowiązki pracownika, a pisanie postów na forach, nie należy do żadnego z nich Wink
I "dobra organizacja pracy" nie ma tu nic ro rzeczy Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25525

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #835 : 2014-10-20, 12:37:43 »

Od kogo w takim razie kserował wynalzca koła, teorii heliocentrycznej czy ewolucji?
Kleję dla Ciebie, przecież lubisz takie rzeczy Wink
Kserowanie jako proces zadrukowywania wlasnej "nowej" i "czystejh" swiadomosci. Dziala wylacznie w jednym kierunku.
Dziecko wychowywane przez zwierzeta "wdrukowuje" jedynie to co widzi i co mu przekazuja zwierzeta w zachowaniu i zwyczajach.
Nie potrafi nawet mowic a co dopiero o mysleniu abstrakcyjnym Very Happy
Nie wiadomo chyba czy ma pragnienia i sny.
Mysle, ze to wiesz ale celowo na potrzeby udowodnienia swojej racji udajesz debila Wink  Laughing

Zas co do drugiej czesci, to wlasnie podstawy w nauce i obserwacja daly jakis efekt. Sam z siebie nie przyszedl w koncu, nie? Very Happy
Musieli sie zainteresowac biologia czy astronomia zeby moc "zmienic paradygmat" heheh o jak fajnie, ze o tym wspomniales  Laughing

Co do tworcy kola to sie nie wypowiadam, bo nie wiem kim byl, w wikipedii tez nic nie ma  Laughing

Kolejna porcja "wiedzy" z Pani Domu Wink
Jak wytłumaczyć więc fakt, że "dzikie dzieci" okrywają miejsca intymne w starszym wieku, mówią proste słowa, odczuwają pociąg seksualny do ludzi i nie boją się ognia, mimo, że ich mamki niczego takiego nie robią?
Nie kop tutaj dalej, proszę Cię Very Happy
Tak, tak pleplaj dalej, niedawno bylo o tym ruskim chlopczyku, ktorego znaleziono. Zachowywal sie jak zwierze, bal sie ognia itp. Jak zwykle jak ci pasuje nauka to jest ok, a jak nie to "duby smalone". Coz za swoista dychotomia Very Happy

Nie ważne, kim był człowiek, który cokolwiek wynalazł, a co wcześniej nie istniało.
Ważne, na potrzeby tej dyskusji, że nie mógł sobie skserować nawet podwalin, bo skoro nie ma koła, to jakie mogą być podwaliny? Wink
Chcesz powiedziec, ze ksztalt kola nie istnial w naturze zanim go czlowiek nie "wynalazl"?  Shocked Ksiezyca nie widzial?
Och wait....  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #836 : 2014-10-20, 12:38:57 »

Księżyc jest ponoć kulą!  Wink Mr. Green
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25525

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #837 : 2014-10-20, 12:39:53 »

Spytaj pryncypała, co on o tym myśli Wink
Znaczy zapytac siebie co o tym sadze? Sadze, ze nie pisze za pieniadze albo sie doucz co to znaczy "pisac za pieniadze"  Laughing
Jeśli piszesz w czasie pracy, której celem jest co innego niż pisanie postów na Kwaśniewskim, a piszesz te posty, to bierzesz kasę za pisanie postów, mimo, że jest ona płacona za inne obowiązki Very Happy
Ergo, okradasz firmę.
Akurat jestem na urlopie  Laughing A w soboty i niedziele to co?  Laughing Laughing

Nawet jezeli by to byla prawda to i tak nie ma sie to nijak do pisania ZA pieniadze, czyli w celu otrzymania gratyfikacji finansowej  Laughing
Rownie dobrze mozesz napisac, ze oddycham za pieniadze heheh no plizzka stary, przestan kopac ten dolek  Laughing
Winni się tłumaczą, a urlop i weekendy nic do rzeczy nie mają, bo w pracy też piszesz.
Sam jestem pracodawcą, więc znam prawa i obowiązki pracownika, a pisanie postów na forach, nie należy do żadnego z nich Wink
I "dobra organizacja pracy" nie ma tu nic ro rzeczy Very Happy
Widac slabo znasz prawa i obowiazki, zwlaszcza zwiazane z praca "na komputerze" jako pracy w warunkach tzw uciazliwych Very Happy
Poza tym wszystko zalezy od umowy  Very Happy Praca ma byc wykonana w zakresie obowiazkow, jezeli ktos ma za duzo wolnego czasu to widac cos zle skonstruowales  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25525

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #838 : 2014-10-20, 12:40:41 »

Księżyc jest ponoć kulą!  Wink Mr. Green
No to wyglada na to, ze wczesniej wynaleziono kule, potem wynaleziono noz, ktos przekroil kule i wpadl na kolo  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #839 : 2014-10-20, 12:47:27 »

Bez wątpienia Ziemia jest wklęsła, co dowiedziono na podstawie wygięcia  podeszew w butach!  Cool  Mr. Green Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 66 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 19 zapytaniami.