forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 21:21:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
661753 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Miesięcznik "Optymalni"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 66 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Miesięcznik "Optymalni"  (Przeczytany 610273 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #800 : 2014-10-20, 09:33:56 »

Takie poważne periodyki zostawiam poważnym czytelnikom Laughing
A rozdzielanie ciała i duszy medykom i filozofom.
Życie to strumień energii, spróbujcie rozdzielić strumień, tak, by nadal był strumieniem Wink
Hehe no wlasnie, co mozna powiedziec jak sie nie ma nic do powiedzenia? Wysmiac ino zostaje  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #801 : 2014-10-20, 09:36:17 »

Problem w tym, że nie wiadomo, jak ten koń wygląda, bo to tylko przepływ prądu między synapsami!  Shocked Confused
Jaki przepływ, takie widzenie niestety...  Wink Laughing
Brawo!
Buddyzm się na tym opiera Very Happy
A Zyon ciągle jakiejś prawdy chce Laughing
Jakiej prawdy, czyjej prawdy?
gowno prawdy...Wink taka jest naj najprawdziwsza i zyciowa Wink
Koniec końców to gówno i proch zostaje Very Happy
W ostatnim Nieznanym Swiecie jest ciekawy artykul o badaniach pani prof  Lidii Stawowskiej i jej ostatni artylul przed smiercia. Nie pamietam dokladnie, bo nie mam pod reka ale napisala cos takiego, ze postrzeganie zycia swiadomosci przez pryzmac wylacznie fizycznej cielesnosci jest bardzo plytkie i przyziemne a do tego kompletnie bledne Very Happy Cialo to pojazd chwilowo zasiedlony przez cialo energetyczne bedace nosnkikiem swiadomosci i podswiadomosci Very Happy

Coraz więcej jest takich twierdzeń...
Coraz więcej jest bzdur na świecie, to fakt. Laughing
Dwa pytania:
Gdzie ta świadomość sobie spała, gdy nie było ludzi?
Dlaczego rozdziela się nieświadomość, podświadomość, świadomość i nadświadomość, choć to tylko różne stopnie ważności przepływu elektronów?

Platon już pisał, że ciało jest tylko pojazdem duszy...
Platon to sie nawet troche zapedzi, z ta idea jako oddzielnym bytem.....ale faktem jest ze od dawna formulowano takie teorie.
A dzisiejsze szkielko i oko troche nas de facto cofa przed starozytnych.....no bo duszy nie widac to znaczy, ze jej nie ma, pradu i grawitacji nie widac ale sa.
I badz tu madry co na to mowi logika  Laughing

A paru naukowcow noblistow postulowalo, zeby w rownaniach uwzgledniac cos takiego jak "duch" tylko trudno to bylo zdefiniowac.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70761


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #802 : 2014-10-20, 09:39:59 »

 Laughing

DUSZA I CIAŁO NA PLAŻY

Dusza na plaży
studiuje podręcznik filozofii.
Dusza pyta ciała:
- Kto nas związał razem ?
Ciało mówi:
- Trzeba opalić kolana.

Dusza pyta ciała:
- Czy to prawda,
że nas wcale nie ma ?
Ciało mówi: - Opalam kolana.

Dusza pyta ciała:
- W tobie czy we mnie
zacznie się umieranie ?
Ciało się śmieje.
Opaliło kolana.

Anna Świrszczyńska

Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #803 : 2014-10-20, 09:42:03 »

 Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #804 : 2014-10-20, 10:20:36 »

Takie poważne periodyki zostawiam poważnym czytelnikom Laughing
A rozdzielanie ciała i duszy medykom i filozofom.
Życie to strumień energii, spróbujcie rozdzielić strumień, tak, by nadal był strumieniem Wink
Hehe no wlasnie, co mozna powiedziec jak sie nie ma nic do ? Wysmiac ino zostaje  Laughing
Co można powiedzieć o mózgu, a zwłaszcza o umyśle, który jest nadal zagadką dla najtęższych głów?
Można cytować tylko cymbałów, którzy nic nie wiedzą, a usiłują szufladkować swoją niewiedzę Wink
Ci, co coś wiedzą, raczej się nie wychylają, bo po co gadać po próżnicy?
W Strażnicy też mają kadrę naukową, która twierdzi, że na Wenus są dinozaury...
Jaki poziom czytelników, takie artykuły, większość ogląda Kung Fu Pandę i Rozmowy w Natłoku Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #805 : 2014-10-20, 10:25:28 »

No ale dlaczego wszystkich automatycznie rownasz do wszystkich?

Chcesz powiedziec, ze naukowcy, ktorzy pisza ksiazki to cymbaly piszace z potrzeby epatowania swoja niewiedza?
Uogolniasz i generalizujesz ale pamietaj, ze chocbys sie wykazal absolutnie nieskazitelna logika, to jezeli przeslanki sa do dupy to i wnioski rowniez Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #806 : 2014-10-20, 10:40:58 »

No ale dlaczego wszystkich automatycznie rownasz do wszystkich?

Chcesz powiedziec, ze naukowcy, ktorzy pisza ksiazki to cymbaly piszace z potrzeby epatowania swoja niewiedza?
Uogolniasz i generalizujesz ale pamietaj, ze chocbys sie wykazal absolutnie nieskazitelna logika, to jezeli przeslanki sa do dupy to i wnioski rowniez Wink
Jedno słowo: kasa Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #807 : 2014-10-20, 11:02:29 »

Ponoć człowiek może wyjść z religii, ale religia z niego nie wyjdzie Smile   Nie darmo od kolebki?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #808 : 2014-10-20, 11:09:20 »

No ale dlaczego wszystkich automatycznie rownasz do wszystkich?

Chcesz powiedziec, ze naukowcy, ktorzy pisza ksiazki to cymbaly piszace z potrzeby epatowania swoja niewiedza?
Uogolniasz i generalizujesz ale pamietaj, ze chocbys sie wykazal absolutnie nieskazitelna logika, to jezeli przeslanki sa do dupy to i wnioski rowniez Wink
Jedno słowo: kasa Very Happy
Dwa slowa: pie...sz bzdury  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #809 : 2014-10-20, 11:27:56 »

No ale dlaczego wszystkich automatycznie rownasz do wszystkich?

Chcesz powiedziec, ze naukowcy, ktorzy pisza ksiazki to cymbaly piszace z potrzeby epatowania swoja niewiedza?
Uogolniasz i generalizujesz ale pamietaj, ze chocbys sie wykazal absolutnie nieskazitelna logika, to jezeli przeslanki sa do dupy to i wnioski rowniez Wink
Jedno słowo: kasa Very Happy
Dwa slowa: pie...sz bzdury  Very Happy
Oczywiście, jak zwykle Very Happy
Bo tak naprawdę piszą za dobre słowo, poklepanie po plecach i taką zwyczajną, ludzką chęć, żeby ta wspaniała wiedza trafiła pod strzechy  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #810 : 2014-10-20, 11:35:59 »

Ponoć człowiek może wyjść z religii, ale religia z niego nie wyjdzie Smile   Nie darmo od kolebki?
Aż po grób Very Happy
Bo kto by chciał wierzyć, że zjedzą go robaki, razem z tą świadomością Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #811 : 2014-10-20, 11:36:08 »

No prosze cie, nie wiem skad u ciebie ta sklonnosc do tendencyjnego generalizowania i uogolniania.......no wszyscy to jeden roj i motywacje te same, kasa i koniec. Ty te z masz takie same jak wszyscy tutaj? Bo moje sa z pewnoscia inne, i co teraz?  Very Happy
Taka rozmowa rzeczywiscie do nikad nie zaprowadzic. Dla Adaska wszyscy to platni trolle na przyklad, oprocz niego oczywiscie, piszesz za kase? Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #812 : 2014-10-20, 11:38:15 »

Ponoć człowiek może wyjść z religii, ale religia z niego nie wyjdzie Smile   Nie darmo od kolebki?
Aż po grób Very Happy
Bo kto by chciał wierzyć, że zjedzą go robaki, razem z tą świadomością Wink
Zauwazylem, ze lubisz krytykowac, potepiac w czambul i wysmiewac ksiazki, teorie czy sprawy, ktorych nie znasz, nie czytales, nie zbadales ale po prostu ich nie lubisz czy nie popierasz etc Very Happy
Maniek ci kiedys wytnkal, ze jedziesz po Witoszkowej choc nawet nie przeczytales jej ksiazki  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #813 : 2014-10-20, 11:39:22 »

No prosze cie, nie wiem skad u ciebie ta sklonnosc do tendencyjnego generalizowania i uogolniania.......no wszyscy to jeden roj i motywacje te same, kasa i koniec. Ty te z masz takie same jak wszyscy tutaj? Bo moje sa z pewnoscia inne, i co teraz?  Very Happy
Taka rozmowa rzeczywiscie do nikad nie zaprowadzic. Dla Adaska wszyscy to platni trolle na przyklad, oprocz niego oczywiscie, piszesz za kase? Very Happy
Z mądrości życiowej Very Happy
Oczywiści, że piszę za kasę, siedzę w pracy, licznik bije, a ja sobie piszę.
Ty nie?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #814 : 2014-10-20, 11:42:30 »

Ponoć człowiek może wyjść z religii, ale religia z niego nie wyjdzie Smile   Nie darmo od kolebki?
Aż po grób Very Happy
Bo kto by chciał wierzyć, że zjedzą go robaki, razem z tą świadomością Wink
Zauwazylem, ze lubisz krytykowac, potepiac w czambul i wysmiewac ksiazki, teorie czy sprawy, ktorych nie znasz, nie czytales, nie zbadales ale po prostu ich nie lubisz czy nie popierasz etc Very Happy
Maniek ci kiedys wytnkal, ze jedziesz po Witoszkowej choc nawet nie przeczytales jej ksiazki  Very Happy
Wytknął, a teraz przyznaje rację  Laughing
Ty też kiedyś zmądrzejesz, mimo, a nie dzięki, czytaniu bzdur rodem z Pani Domu Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #815 : 2014-10-20, 11:48:53 »

No prosze cie, nie wiem skad u ciebie ta sklonnosc do tendencyjnego generalizowania i uogolniania.......no wszyscy to jeden roj i motywacje te same, kasa i koniec. Ty te z masz takie same jak wszyscy tutaj? Bo moje sa z pewnoscia inne, i co teraz?  Very Happy
Taka rozmowa rzeczywiscie do nikad nie zaprowadzic. Dla Adaska wszyscy to platni trolle na przyklad, oprocz niego oczywiscie, piszesz za kase? Very Happy
Z mądrości życiowej Very Happy
Oczywiści, że piszę za kasę, siedzę w pracy, licznik bije, a ja sobie piszę.
Ty nie?
Znaczy sie placi ci ktos za pisanie? Bo wiesz, zaraz Adasko napisze donos do admina, zes platny troll Very Happy
Ja pisze zupelnie za darmo, i za darmo dziele sie ta wszelka moja madroscia, zupelnie za free Very Happy
I to wszystko z jednego konta  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #816 : 2014-10-20, 11:50:34 »

Ponoć człowiek może wyjść z religii, ale religia z niego nie wyjdzie Smile   Nie darmo od kolebki?
Aż po grób Very Happy
Bo kto by chciał wierzyć, że zjedzą go robaki, razem z tą świadomością Wink
Zauwazylem, ze lubisz krytykowac, potepiac w czambul i wysmiewac ksiazki, teorie czy sprawy, ktorych nie znasz, nie czytales, nie zbadales ale po prostu ich nie lubisz czy nie popierasz etc Very Happy
Maniek ci kiedys wytnkal, ze jedziesz po Witoszkowej choc nawet nie przeczytales jej ksiazki  Very Happy
Wytknął, a teraz przyznaje rację  Laughing
Ty też kiedyś zmądrzejesz, mimo, a nie dzięki, czytaniu bzdur rodem z Pani Domu Wink
Przepraszam cie ale zaczynasz pewexowac Very Happy
Wytknal ci fakt, a czy przyznal racje to insza inszosc Very Happy
Jedno nie musi stac w sprzecznosci z drugim.

A czy kiedys zmadrzeje to nie wiem, bo jak ty w takim wieku jestes taki madry to dla mnie juz chyba za pozno  Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #817 : 2014-10-20, 11:51:46 »

W rozpatrywaniu tego zagadnienia należy zastanowić się nad tym, czy przypadkiem wszystko co żyje ma duszę?  Cool
A przypomnę, że do niedawna niektórzy twierdzili, że nawet kobiety jako indywidua nieczyste, niepełne, skłonne do grzechu i występku, ponoć duszy nie miały.  Wink Mr. Green
Wielu nawet dziś jest skłonnych tak twierdzić.  Confused
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #818 : 2014-10-20, 11:53:50 »

No prosze cie, nie wiem skad u ciebie ta sklonnosc do tendencyjnego generalizowania i uogolniania.......no wszyscy to jeden roj i motywacje te same, kasa i koniec. Ty te z masz takie same jak wszyscy tutaj? Bo moje sa z pewnoscia inne, i co teraz?  Very Happy
Taka rozmowa rzeczywiscie do nikad nie zaprowadzic. Dla Adaska wszyscy to platni trolle na przyklad, oprocz niego oczywiscie, piszesz za kase? Very Happy
Z mądrości życiowej Very Happy
Oczywiści, że piszę za kasę, siedzę w pracy, licznik bije, a ja sobie piszę.
Ty nie?
Znaczy sie placi ci ktos za pisanie? Bo wiesz, zaraz Adasko napisze donos do admina, zes platny troll Very Happy
Ja pisze zupelnie za darmo, i za darmo dziele sie ta wszelka moja madroscia, zupelnie za free Very Happy
I to wszystko z jednego konta  Shocked
Nieprawda, że piszesz za darmo.
Pracodawca płaci Ci za to, co należy do Twoich obowiązków, a nie za pisanie z nami Very Happy
Możesz to oczywiście nazywać inaczej, ale prawda jest jedna Wink
Ja okradam sam siebie i mam na to pozwolenie Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #819 : 2014-10-20, 11:57:46 »

W rozpatrywaniu tego zagadnienia należy zastanowić się nad tym, czy przypadkiem wszystko co żyje ma duszę?  Cool
A przypomnę, że do niedawna niektórzy twierdzili, że nawet kobiety jako indywidua nieczyste, niepełne, skłonne do grzechu i występku, ponoć duszy nie miały.  Wink Mr. Green
Wielu nawet dziś jest skłonnych tak twierdzić.  Confused
Dusza to tylko umowna nazwa. Gdzies niedawno czytalem jakiegos nobliste z fizykow kwantowych, nie pamietam czy to byl Werner pauli i on np mowil "duch" czyli cos co w zasadzie byc powinno ale ciezko to udowodnic Very Happy
Np jak w sobote wycinalem drzewa, to usiadlem na scietym swierku, policzylem sloje i autentycznie sie zastnawialem czy to drzewo mialo jakas forme "ducha" Very Happy
Bo troche mi sie smutno zrobilo z tego powodu Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 66 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.