forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-05, 11:01:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660930 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Bardzo skuteczny preparat
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bardzo skuteczny preparat  (Przeczytany 79875 razy)
Zonia
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #20 : 2010-09-11, 11:20:50 »

To może i ja coś dodam, jako ciekawostkę.
Może ktoś już się z tym zetknął i może na ten temat
powiedzieć coś więcej. Sezon na grzybki właśnie mamy
i okazuje się, że wśród grzybków, które dotąd omijałam
szerokim łukiem, mamy prawdziwego rodzynka - czernidlaka kołopakowatego

http://www.kki.pl/zenit/grzyby_spyt/lecznicze_czernidlaki.htm
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #21 : 2010-09-11, 14:03:47 »

Próbowałem kilka razy, niczego szczególnego nie zauważyłem poza tym że to bardzo sprytny grzyb - wyrwany ze swojego środowiska zmienia się szybko i próbuje chyba do niego wrócić przez rozpłynięcie i wycieknięcie.  Razz
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #22 : 2010-09-11, 14:05:26 »

wyrwany ze swojego środowiska zmienia się szybko i próbuje chyba do niego wrócić przez rozpłynięcie i wycieknięcie.  Razz

To prawda. Trzeba go bardzo szybko przyrządzić, by nie zrobiła się z niego czarna plama.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #23 : 2010-09-11, 14:43:37 »

To zaleta, bo dla rawpaleowców, LCcarbowców szybko się robi highfungus...  Wink
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #24 : 2010-09-11, 22:37:16 »

Najważniejsze, że można sprzedawać płyn do czyszczenia rur, basenów itp. w cenie 75 PLN za 100 ml  Shocked I o to w tym wszystkim chodzi.

Jako następny środek proponuję wodę królewską - ona rozpuszcza nawet złoto, więc zarazki tym bardziej Wink Baaaaardzo skuteczna.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Woda_kr%C3%B3lewska
100 ml wystarcza na baaaaaaaaaaardzo dlugo,zwazywszy,ze preparat zazywasz w zaleznosci od choroby po kilka kropelek jednorazowo.
Najwazniejsze w tym wszystkim jest baczne zwracanie uwagi na to co jemy i w jakich ilosciach a wtedy zadne ulepszacze albo wspomagacze na pewno nie potrzebne.
Warto jednak wiedziec,ze w momencie przedobrzenia a tym samym zlapania bakterii czy wirusa mamy skuteczna i szybka pomoc w postaci np.preparatu MMS.
Dlatego aby nie doszlo do przedobrzenia  w postaci zbyt duzej dawki dziennej bialka lub weglowodanow nalezaloby umiec obserwowac wlasny organizm. Razz
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #25 : 2010-09-11, 23:21:32 »

Próbowałem kilka razy, niczego szczególnego nie zauważyłem poza tym że to bardzo sprytny grzyb - wyrwany ze swojego środowiska zmienia się szybko i próbuje chyba do niego wrócić przez rozpłynięcie i wycieknięcie.  Razz
..czy te oczy moga klamac???... Razz
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #26 : 2010-10-07, 19:24:15 »

Kodar,  no fajnie, że jesteś osoba piszacą pozytywnie o preparacie MMS.
też stosowałam go przez pewien czas i muszę powiedzieć, ze działa. Doszłam do 13 kropel i za cholerę nie mogę już więcej go stosować, stał się dla mnie bardzo śmierdzący. Cool
Mojemu synowi w kilka dni wysuszył trądzik, z tym, ze on smarował twarz lecz nie pił go...Ja natomiast zaczęłam b. ostro bo od 6 kropel.
Chciałabym ponowić zaŻywanie ale muszę chyba jeszcze odczekać pewien czas.
Chcę  podpisać się jednak pod tym wszystkim co napisałaś o tym preparacie. Mamy sezon na infekcje, wrazie jakiejś np. koziej grypy warto potraktować ten suplement bardzo poważnie... Smile
Pozdrawiam.


Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #27 : 2010-10-07, 21:56:12 »

Kodar,  no fajnie, że jesteś osoba piszacą pozytywnie o preparacie MMS.
 też stosowałam go przez pewien czas i muszę powiedzieć, ze działa. Doszłam do 13 kropel i za cholerę nie mogę już więcej go stosować, stał się dla mnie bardzo śmierdzący. Cool
Mojemu synowi w kilka dni wysuszył trądzik, z tym, ze on smarował twarz lecz nie pił go...Ja natomiast zaczęłam b. ostro bo od 6 kropel.
Chciałabym ponowić zaŻywanie ale muszę chyba jeszcze odczekać pewien czas.
Chcę  podpisać się jednak pod tym wszystkim co napisałaś o tym preparacie. Mamy sezon na infekcje, wrazie jakiejś np. koziej grypy warto potraktować ten suplement bardzo poważnie... Smile
Pozdrawiam.



wszystko aby pomagalo nalezy stosowac z umiarem.Preparat nalezy stosowac zgodnie z  zaleceniami.Wcale nie trzeba stosowac az 13 kropli.Dla zabazpieczenia przed wirusami i bekteriami jeden raz na tydzien a nawet dwa po 6 kropli z aktywatorem po 5 kropli aktywatora na jedna krople MMS preparatu zastosowac..
Do okladow rowniez zawsze z aktywatorem w odp.proporcji.
Dobrze zrobilas,ze przerwalas.Bralas zbyt duze dawki i stad wstret do preparatu.Przyjmowanie preparatu zawsze z aktywatorem  zaczyna sie od 1 kropli nigdy wiecej.
W czasie zagrypienia nalezy po 2-3 krople nawet co godzine az do wyzdrowienia.
Zawsze z aktywatorem czyli wedlug przepisu.Aktywuje preparat jedna jego krople,piecioma kroplami  octu balsamiczego,po trzech minutach mieszania dodaje szklanke wody mineralnej.Tak rozrobionym preparatem smaruje zmiany skorne,albo plucze gardlo i jame ustna albo wypijam.
Jako ciekawostke moge podac,ze stosujac preparat zewnetrznie pozbylam sie wyprysku,ktory towarzyszyl mi od czterdziestu lat  Very Happy
Zainteresowanym sluze moim doswiadczeniem,dlatego smialo stawiajcie pytania Razz


Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #28 : 2010-11-05, 22:11:54 »

co to jest ten preparat MMS bo nie moge doczytac i jak go zdobyć
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #29 : 2010-11-05, 23:26:42 »

co to jest ten preparat MMS bo nie moge doczytac i jak go zdobyć
  aktualny jak nizej:
http://www.mmsmiracle.pl/dozowanie.htm
Tadzio,preparat mozna zakupic w internecie a moze tez  w aptece.W tutejszych aptekach jest do zamowienia.
Preparat bardzo skutecznie niszczy wszelkie bakterie,wirusy i pasozyty.Wyobrazasz sobie borowanie zeba bez znieczulenia i odrobiny bolu.???Ja tak wlasnie mialam po pukaniach i systematycznym zazywaniu preparatu az do wizyty u stomatologa Very Happy
Preparat  uzywa sie tylko i wylacznie  po zaktywowaniu go za pomoca pieciu kropli aktywatora na jedna krople preparatu MMS.
Aktywatorem moze byc:sok cytrynowy lub limonkowy.Prowadzycy moje dzieci lekarz zaproponowal nam jako aktywator ocet balsamiczny.
Zaczynac zawsze od jednej kropli preparatu zmieszanymi z piecioma kroplami octu balsamicznego lub jak wyzej.Krople mieszac w duzej szklance ok.trzy minuty(mozna i dluzej)nastepnie uzupelnic do calej  szklanki woda.Mozna uzywac wewnetrznie jak i zewnetrznie.
Masz pytania,stawiaj z checia odpowiem. Very Happy
Preparat jest dla zarlokow i leniwcow pospolitych Laughing
 

Zapisane
tadzio
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #30 : 2010-11-07, 23:18:30 »

Dzieki za odpowiedz , zainteresowala mnie ta sprawa jutro sciągnę sobie ta książkę na chomiku .pl bo jest dostepna, bo dzisiaj cos nie moge jej otworzyć
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70595


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #31 : 2010-11-08, 07:47:45 »

Tutaj na Forum był artykuł o szkodliwych skutkach działania tego preparatu. Może ktoś wie gdzie? Chyba ostatnio Teresa go zamieściła..
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #32 : 2010-11-08, 07:54:40 »

Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #33 : 2010-11-08, 07:58:02 »

...moze krytykuja jak wszystko,DO tez krytykuja jak wszystko co dobre, bo kasa ucieka Cool...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70595


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #34 : 2010-11-08, 08:02:28 »


 Dzięki Iga. To jest to.. Very Happy

Ja bardziej wierzę w to, że takie chemikalia mogą szybciej zaszkodzić, niż pomóc, a na zalety podawane przez producentów nie warto zwracać uwagi..przynajmniej bez upewnienia się o bezpieczeństwie jego stosowania..
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #35 : 2010-11-08, 08:23:46 »

co to jest ten preparat MMS bo nie moge doczytac i jak go zdobyć

tadzio,
kup sobie Domestos. To najtańszy preparat MMS na rynku!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70595


Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #36 : 2010-11-08, 08:24:22 »

...moze krytykuja jak wszystko,DO tez krytykuja jak wszystko co dobre, bo kasa ucieka Cool...

No tak DO też krytykują. Ale najważniejsze w leczeniu jest to, żeby nie szkodzić. Przy DO poleca się tylko naturalne produkty, tutaj nie ma strachu, a z chemikaliami to różnie bywa..
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #37 : 2010-11-08, 08:25:33 »

co to jest ten preparat MMS bo nie moge doczytac i jak go zdobyć

tadzio,
kup sobie Domestos. To najtańszy preparat MMS na rynku!

WAŻNE!
Wymaga rozcieńczenia, bo to koncentrat!  Very Happy
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #38 : 2010-11-08, 10:28:10 »

WAŻNE!
Wymaga rozcieńczenia, bo to koncentrat!  Very Happy
To podobnie jak w przypadku leków homeopatycznych.  Mr. Green
Zapisane
wloczykij
Go


Email
Odp: Bardzo skuteczny preparat
« Odpowiedz #39 : 2010-11-08, 10:58:50 »

Cytuj
Reklamowany w internetowej sieci "Miracle Mineral Supplement" niemal w jednej trzeciej składa się z potencjalnie niebezpiecznego chlorynu sodowego (NaClO2) - ostrzega serwis "BBC News/Health".

"Miracle Mineral Supplement"(MMS) zawiera 28 proc. chlorynu sodowego, stosowanego między innymi do odkażania wody oraz jako środek dezynfekcyjny w przemyśle mięsnym. Pod wpływem kwasów - na przykład kwasu cytrynowego - wydziela się z niego silnie odkażający i wybielający dwutlenek chloru.

Internetowe reklamy zachwalają Miracle Mineral Supplement w płynie lub tabletkach jako uniwersalny środek na wszystko - od HIV i zapalenia wątroby po grypę H1N1. 100 mililitrów roztworu potrafi kosztować nawet 33 funty, co jest wysoką ceną za wybielacz.

Nawet, jeśli MMS jest stosowany zgodnie z zaleceniami, może spowodować wymioty i biegunkę, a niewłaściwe użycie grozi niewydolnością oddechową.

Food Standards Agency stara się wytropić sprzedawców tego "cudownego środka" na terenie Wielkiej Brytanii i zaleca wyrzucanie oszukańczego suplementu.

To straszne! Powoduje wymioty i biegunkę!

No cóż, ciekawe dlaczego nie staszą Solą Glauberską albo inną wodą węgierską która również powodować może wymioty i biegunkę.

Abstrachując od tego czy ten środek jest rzeczywiście tym czym opisują, to takie straszenie przez "oficjalne" media jest żenująco żałosne. Ale oczywiście lepiej się leczyć u lekarza... ciekawe tylko skąd się biorą te wszsytkie gabinety bioenergo i inne chiropraktyki.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.