forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-09, 03:17:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
661163 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Gdzie są ci dobrzy lekarze?  (Przeczytany 111290 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #160 : 2007-01-04, 12:56:19 »


A coś o tym konkretnie wiesz? Czy tak sobie postanowiłeś mi ubliżyć? Very Happy Laughing

Nie trza być jasnowidzem ,zeby wiedziec jak wykorzystujesz informacje o ZO w swojej pracy  Very Happy .
Tak jak widac.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #161 : 2007-01-04, 12:59:10 »

A ty Bruford jestes w pracy a jesli tak to czym sie zajmujesz z tego co widze jestes informatykiem Laughing Mr. Green Ja cie nie obrazam to twoje posty swiadcza o tobie Mad heh phi
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #162 : 2007-01-04, 13:04:19 »

Trza kogos wyslac znajomego do roboty Bruforda  Laughing po recepte  Laughing .

Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #163 : 2007-01-04, 13:05:30 »

A ty Bruford jestes w pracy a jesli tak to czym sie zajmujesz z tego co widze jestes informatykiem Laughing Mr. Green Ja cie nie obrazam to twoje posty swiadcza o tobie Mad heh phi

To ja Ci coś powiem.Nie wiesz gdzie jestem i co teraz robię.O mojej pracy nie wiesz nic.Moim pacjentem też nie byłeś lub przynajmniej nic nikomu o tym nie wiadomo.Mimo to uważasz , że możesz pisać o moim stosunku do ludzi którymi się zajmuję. Nie masz pojęcia ale napiszesz " że dobro pacjentów mi wisi". Masz głęboką wewnętrzną potrzebę deprecjonowania mnie? Very Happy  Laughing. No cóż , jak wiadomo , każdemu z nas powoli wydłuża się lista ludzi , którzy mogą nas pocałować w d....Jeden mniej , jedeen więcej...co za różnica. Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #164 : 2007-01-04, 13:11:24 »

A ty Bruford jestes w pracy a jesli tak to czym sie zajmujesz z tego co widze jestes informatykiem Laughing Mr. Green Ja cie nie obrazam to twoje posty swiadcza o tobie Mad heh phi

Moim pacjentem też nie byłeś lub przynajmniej nic nikomu o tym nie wiadomo.


Dobre  Laughing  Laughing  Laughing

Moze Tobie tez nie wiadomo  Shocked  Very Happy
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #165 : 2007-01-04, 13:13:29 »

Masz głęboką wewnętrzną potrzebę deprecjonowania mnie?

Brufordzie, przecież doskonale wiesz, że niektórzy właśnie w ten sposób dowartościowują się. Tym bardziej, jeśli od siebie mają nie wiele (jeśli chodzi o treść) do powiedzenia...

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #166 : 2007-01-04, 13:16:46 »

Masz głęboką wewnętrzną potrzebę deprecjonowania mnie?

Brufordzie, przecież doskonale wiesz, że niektórzy właśnie w ten sposób dowartościowują się. Tym bardziej, jeśli od siebie mają nie wiele (jeśli chodzi o treść) do powiedzenia...

M

Faktycznie ,Bruford bardzo wilele ma do powiedzenia odnosnie nietolerancji laktozy  Cool i udaru mozgu , doradca z niego znakomity.

Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #167 : 2007-01-04, 13:44:42 »

Marishka prosze nie myl madrosci z wyksztalceniem. A co do Bruforda to faktycznie troche mnie ponioslo , przeciesz kijem wisly nie zawroce  , no jest jak jest , jesli kogos obrazilem to przepraszam , ale ty Bruford tez mogles nie napisac ze ci wisi , bo to tez duzo swiadczy o tobie  , dlatego juz od dluzszego czasu mysle nad tym aby sie zbanowac i co tez zara uczynie pozdrawiam wszystkich i zycze zdrowia czeska i papa bylo milo ale sie skonczylo Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Question Question Question
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #168 : 2007-01-04, 14:03:07 »

Nie no!!!! lutonn się zbanował !!! bez sensu ,toż to będzie sztywne forum ,bez poczucia humoru  Sad .
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #169 : 2007-01-04, 14:55:26 »

, ale ty Bruford tez mogles nie napisac ze ci wisi , bo to tez duzo swiadczy o tobie 

Heh , nic nie świadczy Very Happy. Nie obchodzą mnie tylko pojedynczy "forumowicze" Very Happy.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #170 : 2007-01-04, 15:10:38 »

Marishka prosze nie myl madrosci z wyksztalceniem.

Ale tych rzeczy poprostu nie da się pomylić. Zarówno jak i chamstwa nie da się pomylić z poczuciem humoru.

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #171 : 2007-01-04, 15:14:58 »

Marishka prosze nie myl madrosci z wyksztalceniem.

Ale tych rzeczy poprostu nie da się pomylić.

M

Ależ da sie pomylic.Napisze Ci ,ze prosta baba ze wsi ,ktora doi krowy ,wyrzuca gnuj z obory ,wychowuje przy tym gromadke dzieci jest przepelniona "swoją mądrością" ,nie cudzą .Umie myslec samodzielnie.

Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #172 : 2007-01-09, 17:45:26 »


http://e-prawnik.pl/prawo/data.php/dHlwZT00MTI4JmlkPTE2NzMz

No prosze, wreszcie Elmo i Ewa (oraz wszyscy inni skrzywdzeni przez polskich lekarzy) będą mogły zgłosić sprawców swoich problemów medycznych do specjalnego Rejestru, a Bruford odetchnie z ulgą, bo znikną wszystkie złośliwości niepotrzebnie kierowane pod jego adresem...

Wiem, wiem, to tylko moje "wishful thinking"...

Marishka
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #173 : 2007-01-09, 21:44:47 »

Cytuj
znikną wszystkie złośliwości niepotrzebnie kierowane pod jego adresem...
M., skąd z góry wiesz? A moze to ty jesteś tam decydentem? W takim razie nic nie zgłoszę Very Happy

A poważnie, gdybym miała siłę i plany cokolwiek zgłaszać i udowadniać, nie czekałabym do dziś. Jedna mniej jedna wiecej nie robi tu różnicy. Inni mają o wiele poważniejsze problemy.

Przeszkadza ci, że opisałam swoje przygody ze Służbą Zdrowia? Nie kłamałam. Pisałam o lekarzach, z którymi miałam do czynienia, nie o Brufordzie.
Moje uwagi do Bruforda wynikają z tego, co on tu pisze, a nie jakim jest lekarzem. Nie wiem tez jaki jest Tomek. Odpowiadam tylko na to, co on tu ogłasza.
Czy aż tak bardzo chciałabys widzieć mnie jako głupią gąskę? Proszę bardzo, twoje oczy, twój rozum, twoja uciecha.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #174 : 2007-01-09, 21:55:40 »

Czy aż tak bardzo chciałabys widzieć mnie jako głupią gąskę?

Tylko jeśli właśnie TAK pragniesz siebie przedstawiać. W końcu to są Twoje słowa...
Ja tylko, parafrazując Twoje stwierdzenie, "odpowiadam na to, co Ty tu ogłaszasz"...

M
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #175 : 2007-01-09, 22:03:35 »

P.S. Poza tym nie rozumiem czemu Ciebie aż tak bardzo obchodzi kto i jak Ciebie "widzi"...

M
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #176 : 2007-01-09, 23:42:20 »

Takie wnioski wyciagnelas? No to zle z twoim czytaniem, albo bardzo bys chciala, abym sie przejela. Nie manipuluj.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #177 : 2007-01-10, 10:18:33 »


No prosze, wreszcie Elmo i Ewa (oraz wszyscy inni skrzywdzeni przez polskich lekarzy) będą mogły zgłosić sprawców swoich problemów medycznych do specjalnego Rejestru, a Bruford odetchnie z ulgą, bo znikną wszystkie złośliwości niepotrzebnie kierowane pod jego adresem...
Marishka

Z tym rejestrem to akurat niezły pomysł. Oczywiście nie będzie to działało na tej zasadzie , że kto sobie uzna , że padł ofiarą błędu lek. to sobie lekarza na liście umieści Very Happy. Będzie konieczne orzeczenie błędu po postępowaniu sądowym.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #178 : 2007-01-10, 12:09:56 »

Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Gdzie są ci dobrzy lekarze?
« Odpowiedz #179 : 2007-01-10, 13:20:21 »

No pewnie, że niezły pomysł. Kontrola musi być wszędzie, gdzie jest obslugiwany klient. Szkoda, że tak cięzko im było wpaść na ten pomysł, a razczej zaakceptować go.
A i tak mowi się, że to nie zda egzaminu, jeśli skargi będą napływały do Rady czy  Izby Lekarskiej. Najwięksi matacze będą się wybraniali. Przeciez w ich działaność wchodzi wyrabianie pleców.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.